چند خط از هفته های پایانی رقابت های چمپیونشیپ

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 402,737 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند خط از هفته های پایانی رقابت های چمپیونشیپ

هم اکنون 3 هفته دیگر تا پایان این رقابت ها مانده و تقریبا چهره 2 تیم صعود کننده به لیگ برتر و 2 تیم سقوط کنند به لیگ 1 مشخص شده!! با من همراه باشید...1-ریدینگ:


هم اکنون تیم ریدینگ به رهبری مک درموث در صدر این رقابت ها با 85 امتیاز ایستاده و در صورتی که دو بازی 3 از 3 بازی پیش روی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد بدون احتساب نتایج سایر رقیبان این تیم به طور مستقیم به لیگ برتر صعود میکند! آنها بعد از شکست سال گذشته در فینال ومبلی هم اکنون در فکر این هستند که فقط و فقط  برای صعود به لیگ برتر باید اول بشوند!!


2-ساوتهمتون:


هم اکنون ساوتهمتون به رهبری ادکینز با 82 امتیاز در رده دوم قرار دارد!! آنها در ماری استادیوم زمین اختصاصی شان نتایج درخشانی کسب کرده اند!! و هم اکنون در صورتی که 7 از 3 بازی باقی مانده خود بگیرند .. به طور مستقیم به لیگ برتر فوتبال انگلستان صعود خواهند کرد... انگیزه بالای شاگردان ادکینز مهم ترین فاکتور آنها است!!


3-وستهام:


این تیم قدیمی لیگ برتر انگلیس هم اکنون با 79 امتیاز جزو سهمیه های پلی آف است و حتی اگر کمی تلاش کند و البته اگر خوش شانس باشد میتواند در صورت شکست های ساوتهمتون به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کند اما این فقط نیمی از ماجراست... چون در صورت قرار گرفتن در پلی آف کار دشواری خواهند داشت ..در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت!


4-بیرمنگام:


شاگردان الن هاتون در ابتدا فصل در رده 16 تا 18 دست پا میزدند اما هم اکنون در رده چهارم قرار دارند با 71 امتیاز و آنها هم اکنون هیچ شانسی برای صعود مستقیم به لیگ برتر ندارند و باید تمرکز خود راروی 3 بازی پیش رو و بعد از آن پلی آف بگذارند!


5-بلکپول:


تیم محبوب من!! ... نارنگی های بلومفیلد رود!! آنها سال قبل در لیگ برتر عالی بودند و بازی های چشم نوازی به رخ همه کشیدند!!! شاگردان یان هالووی هم اکنون با 68 امتیاز و تفاضل گل +15 در رده پنجم قرار دارند!! آنها در ادامه و در سه هفته پیش رو به ترتیب باید به مصاف:لیدز..بارنلی..و میلوال بروند! تقریبا بازی های دشواری در پیش خواهد داشت!! امیدوارم این تیم با کسب رتبه پنجمی صعود به  پلی آف را قطعی کند!


6-کاردیف:


آنها هم با 68 امتیاز مثل بلکپول و تفاضل +10 در رده ششم حضور دارند!! آنها هم 3 بازی سخت در پیش دارند به ترتیب با:دربی+لیدز+کریستال پالاس ... آنها امیدوارند ناکامی سال گذشته را جبران کنند و اینبار با حضور دوباره در پلی آف شانس خود را برای حضور در لیگ برتر امتحان کنند!!


......


7-میدلزبورو:


نزدیک ترین تعقیب کنند بلکپول و کاردیف!! آنها هم اکنون با66 امتیاز در این رده قرار دارند و در صورت لغزش دو تیم بالای خود میتواند از این فرصت استفاده کند و به پلی آف راه پیدا کند سه بازی بعد این تیم به ترتیب با:دونکستر(تیم سقوط کرده) ساوتهمتون (بازی دشواری خواهد بود) و واتفورد.


 


چند توضیح:


اگر رده بندی ها همینطور باقی بماند وستهام و کاردیف در پلی آف به مصاف هم میروند و بیرمنگام و بلکپول هم یک پای دیگر پلی آف خواهند بود!!


2 بازی رفت و برگشت مثلا بین بلکپول و بیرمنگام برگذار خواهد شد و فینال در یک تک بازی در ومبلی شهر لندن خواهد بود!!


در صورتی که بلکپول به پلی آف صعود کند من گذارش زنده بازی های پلی آف را تقدیم شما خواهم کرد!


 اما از رده هشتم  برایتون با 63 امتیاز شانس اندکی برای پلی آف خواهد داشت تا... رده بیستم که بارنزلی با 47 امتیاز قرار دارد.. جزو تیم های میان جدول هستند.. البته بارنزلی خطر سقوط را هم حس میکند!!


اما 3 تیم سقوط کننده!!


سقوط دونکستر قطعی شده و آنها از الان باید به فکر فصل آینده در رقابت های لیگ 1 باشند!! تیم بالای آنها پورث موث است.. اون تیم با سابقه!! با 37 امتیاز و در مرز سقوط قرار دارند!! یک پله بالاتر از آن کاونتری با 40 امتیاز ایستاده و این دو شانس اصلی سقوط به لیگ1 به همراه دونکستر هستند زیرا تیم بالای سر آنها بریستول است با 44 امتیاز!!


در کل امیدواارم حوصله کرده باشید و این مطلب من را خوانده باشید!! و دعا کنید که بلکپول به پلی آف و بعد از آن به لیگ برتر صعود کند!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 28/1/1391 | 00:54 گفت:

رضا جدی می گی ؟!؟! 15 میبیون پاند ؟!؟! اون وقت میگی پول زیادی نیست !!!!!
پس با این تفاصیر بهترین کار واسه تیمای کوچیک اینه که آسانسور باشن !!! بهترین را ه در امده :)

شایان در 28/1/1391 | 00:29 گفت:

آقا ehsاول درباره قسمت دوم حرفت بگم که بیرمنگام سریع ترین آسان سور بریتانیا ست!!! درباره قسمت اول هم بگم که پول زیادی نه!! به تیمی که اول صعود کنه حدود 15 میلیون پاند پاداش میدن و تیم دوم حدود 11 میلیون و تیم سوم که از پلی آف بیاد حدود 7تا8 میلیون پاند! ... اما این نیمی از ماجراست... پارسال نورویچ با توجه به بلیط فروشی فوق العاده اش در تمامی بازی ها و فروش پخش های تلوزیونی اش معادل 30 میلیون پاند به غیر از 11 میلیون پاند پاداش کسب کردند!!! آنها خرید های زیادی نکردند و به نظر میاد با توجه به ماندنشون در لیگ برتر سال آینده خرید های بزگی خواهند داشت!!

علی ارشدی در 27/1/1391 | 22:02 گفت:

ردینگ احتمال 90% مستقیم میاد بالا
غیر از اون منم دوست دارم بلک پول بیاد بالا
ساوتهمپتون هم خوبه
ولی وستهام نیاد بالا بهتره معمولا جلوشون مشکل داریم

حمید فرازی در 27/1/1391 | 21:40 گفت:

جالبه همین الان تو هایبوری بحث اینو میکردیم و نظراتمو گفتم.ولی اگه بخوام به طور خلاصه بگم دو تیم برای صعود باید برامون اولیوت داشته باشه:

یکی ردینگ که قرار شده در صورت صعود به لیگ برتر بنیک آفوبه فصل آینده هم در این تیم بمونه و این میتونه به پیشرفتش کمک زیادی کنه.

یکی هم وست هام که با صعودش لنسبوری احتمالا فصل آینده در لیگ برتر بازی خواهد کرد و اونم میتونه پیشرفت بیشتری کنه.

به نظر خود من ردینگ مستقیم صعود میکنه

ehs در 27/1/1391 | 21:35 گفت:

من از ليدز خوشم مي اد!تيم با سابقه اي بود! راستي من شنيدم پول هنگفتي به تيم صعود كننده به ليگ برتر پرداخت ميشه!
بلكپول اگه اشتباه نكنم يه تيم اسانسوري بود!ايشاالاه امسال مياد ليگ برتر سال ديگه بر مي گرده!!!!!

شایان در 27/1/1391 | 20:28 گفت:

بلکپول تیمی که فوتبال پاکی ارائه میده!! ترکیب استواری داره!!! وجود کتثکرت تو دفاعش و ساترن تو هافبکش و گری تیلور فلچر تو خط حمله اش به این تیم جلا داده!!.... کلا بعد از آرسنال که95% قلبمو گرفته 3% برای ولوز و 2% برای بلکپول!!!

آرمان الهیاری در 27/1/1391 | 19:24 گفت:

من عاشق وستهم هستم؛بازیکنای با غیرتی داره
کل بازیکن هاش غول هستن
1دفاع خیلی خوب هم داره به اسم reid

فرهاد در 27/1/1391 | 18:46 گفت:

من دوست دارم وستهام صعود کنه

توپچی جنوب در 27/1/1391 | 17:55 گفت:

چرا از بلکپول خوشت رضا؟
میادخوب حالا چرا اینقدر اسرار داری بلکپول بیاد بالا اقای کارشناس رضا خان
تیم های میدلزبرو وستهام و حتی ریدینگ که تاریخ درخشانتری نسبت به بلکپول دارند!!!!!!!!!!!!!

amir در 27/1/1391 | 17:03 گفت:

like