نتایج مشکوکی که به دست مافیا فوتبال رقم میخورند!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,975 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نتایج مشکوکی که به دست مافیا فوتبال رقم میخورند!!!

نتایجی که رقم میخورند... تیم ها میبازند.. هواداران ناراحت به خانه های خود میروند!! اما این فقط نیمی از ماجراست!! اون نیمه دیگر در کجا به وقوع میپیوندد؟؟


نتایج و بازی های زیادی در طی این چند سال وجود داشته ... من چندان سال های قبل را بررسی نخواهم کرد...

 به همین 1 دو فصل اخیر خواهم پرداخت!!!جدال چند شب پیش با ویگان در امارات شاید یکی از این نتایج باشد!! آرسنال در وضعیتی بود که در صورت شکست همچنان سوم باقی میماند و حتی در صورت برد تاتنهام همچنان سوم میماند!

اما نقش مافیا فوتبال در این وسط کجاست!!!؟؟؟شرکت های بزرگی در دنیای فوتبال هستند که روزانه مقادیر زیادی دلار و پاند و یورو به حساب هایشان وارد میشود!این پول ها از سوی کاربران سایت یا حتی برگه هایی که به فروش میرسد به حساب این شرکت ها واریز میشود! نمونه بارز آن کمپانی BWIN که اسپانسر رئال مادرید هست و هزاران کمپانی دیگر از جمله 32RED که اسپانسر سوانزی  و SBOBET اسپانسر سال های گذشته پورت موث بود!

!

باشگاه بزرگ آنجی مخاچ کالا روسیه که این روزها خریدهای گران قیمتی را انجام میدهد سهم عمده ای از بودجه اش را از این راه و در واقع سایت ها و دفاتری که مردم برای پیش بینی مسابقات به حساب های آنها پول واریز میکنند تا پول ببرند!!
این وسط بودجه کلانی به آنجی مخاچ میرسد!! که حالا من از جزئیات این پول شما را با خبر نخواهم کرد چون میدانم ذهن شما به فوتبال پاک آلوده خواهد شد!!!


اما این نتایج به چند روش ممکن است: 1-خرید داور...  از سوی این کمپانی ها به داور پولی پرداخت میشود که یک یا دو اشتباه تاثیر گذار در جریان بازی داشته باشند!!(در بازی چند شب پیش با ویگان شاهد این موضوع بودیم)
 2-خرید یکی از بازیکنان: هماهنگی با مدافع یک تیم که در یک صحنه یک تکل بی هدف بزند و مهاجم حریف از سد او بگذرد!!(این موضوع را در جریان بازی چند سال پیش فکر میکنم چلسی لیورپول) دیدم...
 3-هماهنگی با مدیران و مربی ها!! این مورد شاید خیلی کم نزد تیم های بزرگ و حتی لیگ برتری رخ بدهد!! بیشتر آن را میتوان در چمپیونشیپ یا لیگ 1 انگلیس یا حتی لیگ های دیگر کشور ها دید!!!!!
 نمونه بارز آن پیروزی 3-0 بلکپول مقابل ساوتهمتون در هفته های قبل!!! که ساوتهمتون در اوج آمادگی چنین شکستی را دریافت کرد!!!!

این پدیده ها در فوتبال وجود دارد!! و روز به روز در حال بزرگ شدن در فوتبال دنیا هستند!! موارد زیادی بودند که در این پست جانمیشد و حتی باید اندازه یک دفتر 40 برگ تایپ میکردم!! اما این چکیده ای از آن بود!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 31/1/1391 | 18:44 گفت:

باهات خیلی موافقم رضا جان.
برای همینه که طرفدار آرسنالم،چون از هر نظر به جز برخی از مدیرانش پاک پاکه.

شایان در 30/1/1391 | 23:31 گفت:

آقا حمید شوما سرور!!(به قول علی پروین)... خب حرف شما متین... قبولت دارم... لامسب نوع مطلب هایی که مینویسم... خدایی اگه تو یک مجله چاپ بشه.. تو یک هفته نامه... میترکونه!!! توهین نکنم اما 70% بلاگ های این سایت که دوستان زحمت میکشند میذارند نوعی به طور غیر مستقیم از یک جا کپی میشه!! کسی خودش مطلب نمینویسه

حمید فرازی در 30/1/1391 | 22:17 گفت:

رضا حرفام واست سوء تفاهم شد.عزیز من خب خیلی از مقاله ها ترجمه و یا تحقیقی هستش و و من واسه این گفتم تازه خیلی هم استقبال میکنم از این موضوع .حرف بدی نزدم که :)

شایان در 30/1/1391 | 21:15 گفت:

like arash

arash در 30/1/1391 | 19:02 گفت:

دريته آقا رضا منم موافقم تو اين مدتم به خاطر اينكه هيچ خبرنگاري دنبالش نرفته چون تهديد ميشن يا اگرم رفتن به هر صورتي بوده نابودشون كردن يا از صحنه خارجشون كردن . نمونش مافياي كوچكي كه به وضوح تو فوتبال ايران ديده ميشه همه ميدونن چرا تا حالا هيچ خبرنگاري درست دنبالشون نرفته يا اگرم رفته نصفه گزارشش ول شده .تازه اين نمونه كوچيك مافيا تو كشور ما و تو فوتبال ما هست .تو همه ي ليگا مافيا هست مخصوصا اون ليگايي كه مهمترن اونجا بيشتر نفوذ دارن و جوري كارشونو ميكنن كه اول كسي نفهمه دوم اگرم كسي فهميد ديگه به پايان راه رسيده. يه ضرب و مثل تو خودشون( مافيا) هست كه ميگه :


مردم دو دسته اند يا گول ميخورن يا گلوله

شایان در 30/1/1391 | 18:38 گفت:

بچه ها نمیدونم شما ها چی فکر میکنید!!! این کجاش مقالس!؟؟ اگرم باشه شک نکن به این بارونی که تو تهران میاد قسم که خودم نوشتم!! حالا ریز مطلب کم و زیادش رو به بزرگواری بلاگ های زیبای خودتون ببخشید!!!

شایان در 30/1/1391 | 18:35 گفت:

آقا حمید فرازی... خدا شاهده من این رو از جایی کپی نکردم... و این مطلب زاده ذهن من هست اما زاده تخیلاتم نیست!! من اگه روزی بیاد که بخوام یک مطلب رو کپی کنم از یکجا یا یک مقاله باشه شک نکنید منبع رو ذکر میکنم!! این مطلب رو طی چند سالی که اطراف فوتبال هستم به مرور دیدم

علی ارشدی در 30/1/1391 | 15:26 گفت:

hamid farazi@؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چطوری هستن برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا منم موافقم که مسائل پشت پرده وجود داره 100×100
هر کس شک کنه یه چیزیش میشه!!!!!!!!! نمی خوام بگم چقدر موثره اما واقعا هست و اثر خودش رو هم میذاره

مدارکی که وجود دارن دو دسته ان
1. مدارک درون زمین: شامل اتفاقات و اشتباهاتی که رخ میدن و متاسفانه بعضی تیما به طرز مشکوکی از این اشتباهات سود می برن(مثل بارسا و منچستر)

2. مدارک بیرون از زمین که معمولا کشف نمی شن اما ماه پشت ابر نمی مونه و یه روز این مدارک(اگه نابود نشن) هم لو میرن

مصطفی کاظمی در 30/1/1391 | 15:09 گفت:

ولی نه در تمام دنیا.

مصطفی کاظمی در 30/1/1391 | 15:09 گفت:

تجدد جان تو فوتبال ایران این چیزا هست ولی در تمام دنیا.
در مورد مقاله: دو حالت داره:
1)از جایی گرفتی : که باید ببینیم منبعش معتبره یا اینکه متن کاملش رو بخونیم.
2)خودت نوشتی : در این زمینه رضا جان با عرض پوزش باید بگم دلایل و مصداق هایی که آوردی فوقالعاده بد بود.
در مورد مافیا و این حرفا هم مطمئن باش اگه کاراشون اینقدر تابلو بود که من و تو بفهمیم تا حالا 2000000000000 خبرنگار قبل از ما رسواشون کرده بودن.

hamid farazi در 30/1/1391 | 14:58 گفت:

اصلا قشنگ نبود چون که بارسا و تیم هایی مث اون این طوری نیستن

ehs در 30/1/1391 | 14:47 گفت:

با لحن كربكندي بخونيد:
اين فوتبال كثيف كثيف كثيف ...
كاملا باهات موافقم

reza در 30/1/1391 | 14:18 گفت:

منم با حمید موافقم

حمید فرازی در 30/1/1391 | 14:00 گفت:

اول اینکه این ظاهرا یه مقاله بود که قطعا باید در موردش تحقیق شده باشه پس دراین صورت حتما باید منبع ذکر بشه وگرنه من نمیتونم اینا رو قبول کنم (البته نمیخوام منکر مسائل پشت پرده در فوتبال بشم ولی بهتره منبع ومدرک موردنظرو رو کنیم)

به هرحال فوتبال شرایط گذشته رو نداره و یوفا و فیفا بنگاه های معاملاتی تبدیل شدن و نمیشه به این راحتی جلوشونو گرفت و مجبوریم فوتبالو با همین شرایط قبول کنیم اما بازم تاکید میکنم در صورت نوشتن مقاله های تحقیقی بهتره منبع یا منابع مورد نظرو ذکر کنیم!

شایان در 30/1/1391 | 13:52 گفت:

آقا فرهاد... این تفکرات من نیست!! این موضوع وجود داره .. در لیگ های سطح بالا مثلا لیگ انگلیس و آرسنال... این موضوع مستقیما وجود نداره! و شاید اگر هم وجود داشته باشه به 2 طریق یکی تهدید بازیکن به این که اگه این کار رو برای ما نکنی باعث میشسم که 1 سال مصدوم بشی و این که به یک روش دیگه آن هم این که با یک داور یا حتی یکی از کمک هاش قاب بندی کردن! یا همون تبانی کردن!!! آقا فرهاد شک نکن وجود داره

Farhad Rahbari در 30/1/1391 | 13:44 گفت:

تفکرت تو لیگهای پایین جواب میده ولی تو لیگهای سطح بالا نیم درصدم امکان نداره

مریم تجدد در 30/1/1391 | 13:42 گفت:

اره همین پدیده هاست که فوتبال رو کثیف میکنه .به قول قدیمی ترین فوتبالیست ایران که اسمش یادم رفت .ما بخاطر عشقمون فوتبال بازی میکردیم .الان بخاطر پولش بازی میکنن