مصائب برد چلسی مقابل بارسلونا

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,343 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصائب برد چلسی مقابل بارسلونا

اول از همه این پست رو میدم امیدوارم بعدا نیام ببینم پاک شده!!! چون این کار سبب میشه که بلاگ نویسی رو به طور کامل کنار بگذارمدیشب چلسی مساوی کرد... اما برد!

چند مورد دنبال این نتیجه بود! اول این که داور هرچه به در خونه کدخدا زد! کد خدا نیامد در رو باز کنه!! پنالتی+اخراج و... و و و..!!!

دیگر مطلب مهم که  دیدم این بود که دیدیم که تجربه چیزیست که باید وجود داشته باشد در هر تیم نمونه اش دقیقه 45 بازی دیشب! لمپارد یک نگاه به چپ کرد و رامیرس را در عمق صاحب توپ کرد! و گل!!

دقت کردین؟؟؟؟؟

نمیدونم چه داوران وقتی بارسلونا بازی رفت رو تو چمپیونزلیگ شکست میخورن داورا یک بازیکن از تیم مقابل را اخراج میکند!!پارسال رابین که اشاره میکرد تو این همه سر و صدا چه جور صدا سوت جناب را بشنوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

یک مورد داغ داغ داغ داغ!!!!!!!!!!!!!!!

شکست بارسلونا به چلسی شکست صدا سیما به فوتبال انگلیس بود!!! بازی هایی که ساعت 4:15 بعد از ظهر در لیگ برتر انجام میشد اما پخش نمیشد!! و در واقع برنامه ای هم در این بین نبود از جمله وفات ائمه و... و بازی های لیگ داخلی! اما برعکس ساعت 21:30 که بازی بارسا بود با یک تیم ته جدولی اما بازی پخش میشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اخبار شبانگاهی ساعت 22 بود  و برنامه های دیگر!!!! عدالت کجاست ... چرا نباید فوتبال روان و تماشاگر پسند انگلیس پخش نشه؟؟؟ مثلا بازی بارسلونا با یک تیم ته جدولی ....آدم میدونه که 95% بارسلونا پیروز است اما بازی مثلا منچستر یونایتد با ویگان یا آرسنال با ویگان! آدم میگه خب 75% پیروزی تیم بزرگتر 10%مساوی و 15% برد تیم کوچیک!! خب این هیجان رو میبره بالا تر!!!!!!!
در کل امیدوارم صدا سیما حالا که انقد در برنامه ها موفق هست و تمام تلاش خود را میکند که بهترین باشد .. خدا کند در این مورد تجدید نظر کند و سال آینده بازی های لیگ برتر را در برنامه خود داشته باشند! خیلی ممنونم!

در کل چلسی دیشب خوش درخشید و من به عنوان یک آرسنالی میگم اگه فصل بعد دی متئو را مثل یک موش از تیم بندازن بیرون اوج خیانت را انجام داده اند حتی اگر تو فینال f.a cup  و فینال champions  قهرمان نشن!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

p0 در 7/2/1391 | 16:38 گفت:

ehs :رضا جان از بارسا بكش بيرون فكر مي كنن عقده داريم !!!
چه عجب يكي فهميد .منم همينو ميگم به جاي بحث هاي توهمي و نشون دادن عقده به فكر مشكلات خودتون باشين و تلاشتونو كنين كه بياين يو سي ال و اسطوره وكاپيتانتو ن رو سال ديگه تو تيم حفظ كنين و به بزرگترا كار نداشته باشين:دي

soroosh در 7/2/1391 | 13:46 گفت:

می ترسم این چلسی قهرمان شه هر چند باید قبول کرد بایرن تیم فوق العاده قوی تر هست

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 12:57 گفت:

شبکه 3 ک دیگه شورشو درآورد

علی ارشدی در 7/2/1391 | 11:01 گفت:

رضا شرافتیان@ آها اون یکی دو مورد رو که گفتی الان یادم اومد
آخه کار من نبود یادم رفته بود
حق با توئه به خاطر اون دو 3 مورد من بازم عذر خواهم :)

شایان در 7/2/1391 | 08:55 گفت:

یکم برید پایین تر کامنت منو بخونید که بین 2 نیمه بازی بوود.... رئال هم اوت میشه!! اوت شد!!

خدا شاهده پیش بینی میکردم از 2...3 هقته پیش که بایرن-چلسی فینال آلیانزآرنا رو رقم میزنند!!

علی آقا ارشدی.. دوست عزیز! خودت هم چندین بار متعجب شدی که چرا پست من پاک شده!! اما الان میگی جو سازی نکن!! 45 دقیقه با دیال آپ و سرعت پایین و هزینه بالا میشینیم تایپ میکنیم اما آخر میبینیم بعد از چند دقیقه پاک شد!!

توپچی جنوب در 7/2/1391 | 07:57 گفت:

ها ها ها خیلی کیف کردم رئال مادرید هم حذف شد کجا هستند اون جوجه هایی که میگفتن لیگ اسپانیا بهترین لیگ جهانه این لیگ فقط 2تا تیم داره که یکیش جام هاشو با داوری میبره و اگر داور نباشه پشم هم نمیزنه.
اون یکی هم که جام هایی که برده تار عنکبوت بستن بد تر از خودمون!!!!!!!!!!!!!!!
ولی من از خوش حالی دارم حض میکنم عجب درواززبانیه این نویر توپ ها رو از کجا در می اورد
امسال یورو دستان ژرمن ها خواهد درخشید............

محمد حسینی در 7/2/1391 | 05:55 گفت:

رونالدو هم تو بازی با بارسا هم امشب وقتی آفساید اعلام شد توپُ زد تو گل(بازی با بارسا وقتی یک هیچ جلو بودن)

علی ارشدی در 7/2/1391 | 02:52 گفت:

رضا شرافتیان@ هیچ کدوم از پستای فنیت پاک نشدن جو نده
نکنه مکالماتت با مهدی رجایی فنی بودن =))

بابت کامنت بی ربطم هم عذر می خوام

علی ارشدی در 7/2/1391 | 02:48 گفت:

حوصله ندارم درباره 120 دقیقه بازی حرف بزنم خلاصه می کنم حرفامو
1.داوری!!!!! داوری!!!!! داوری!!!! بحث جنجالی این روزا به نظرم داور امشب مطلقا خوب و مطلقا بد بود تصمیمات درستش خیلی خوب گرفته شدن و اشتباهاتش هم عجیب بچه گانه بود پنالتی اول 100×100 غلط بود و روی گرانرو 100×100 خطا کردن
2.پیش بینیم درست از آب در اومد چلسی_بایرن فینالی که خیلی جذاب تر از سه حالت دیگه خواهد بود هر دو تیم با لشکری از محرومان و مصدومان(بهروز خوشحال باش)
3.چه بازی ای کرد آلابا!!!! خیلی فراتر از حد انتظارات ظاهر شد حرکاتش ویرانگر بود و عجیب آزار داد
4.گومز اما امشب مست بود انتظار نداشتم هیچ کدوم از اون توپا رو گل نکنه!!!
5.خداحافظ کاکا! بدترین اشتباهش رو مرتکب شد با رفتن به مادرید! مادرید یک ماشین بازیکن سوزی بزرگ
6.نبرد در پنالتی ها خیلی جالب بود واقعا لذت بخش و غیر قابل پیش بینی اول گفتم رئال حذف شد بعد گفتم نه حالا روحیه گرفتن پس خداحافظ بایرن اما نهایتا باواریایی ها فینالیست شدن
7.حالا یک فینال خاص رو خواهیم دید اولین بار میزبانی معنا پیدا می کنه آیا چلسی قهرمان میشه؟ جوابش خیلی سخته اما من میگم نه گمون نمی کنم قرمز های بایرن اجازه بدن حداقل مطمئنم اگه چلسی قهرمان هم بشه به سخت ترین شکل ممکن این اتفاق خواهد افتاد

ehs در 7/2/1391 | 02:48 گفت:

ديگه چيزي از چلسي نموند كه بخواد فينال بايرن رو شكست بده!كي رو مي خواد بزاره وسط دفاع!!بوسينگوا!!!!!!!!!!
من فقط منتظر اخبار 6.45 بودم ببينم چي ميتونن بگن!!
رضا جان از بارسا بكش بيرون فكر مي كنن عقده داريم !!!ولي خيلي حال كردم هيچ تيم اسپانيايي نيومد فينال!!

ehs در 7/2/1391 | 02:47 گفت:

ديگه چيزي از چلسي نموند كه بخواد فينال باسرن رو شكست بده!كي رو مي خواد بزاره وسط دفاع!!بوسينگوا!!!!!!!!!!
من فقط منتظر اخبار 6.45 بودم ببينم چي ميتونن بگن!!
رضا جان از بارسا بكش بيرون فكر مي كنن عقده داريم !!!ولي خيلي حال كردم هيچ تيم اسپانيايي نيومد فينال!!

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 02:40 گفت:

به همه بروبچ فوتبالدوست تبريک مي‌گم. بايرن بصورتي کاملا سزاوارانه در يک بازي برتر کهکشاني‌هارو تو لونشون حذف کرد وحالا فينالي با فوتبال شرافتمندانه داريم

farshad در 7/2/1391 | 00:40 گفت:

دقیقا همین طوره که میگی. وقتی مورینو دوم ویلاش بواش به چلسی اومد شایعات زیادی دور ور این تیم بود. مثلا دروگبا دیگه یه بازیکن تموم شده یا لمپارد قراه که به روسیه بره. وقتی عده ای از انسانهای بزرگ که تو فوتبال بزرگ شدن و صاحب سبک هستند, بزرگ بودن رو به یک تیم یا یک بازیکن نسبت میدن شک نکنید بیهوده و بی دلیل این حرف رو نزدن!
دقیقا به یاد ندارم چند سال پیش کدوم یکی از تیم های سری A بود( فکر کنم میلان بود) که یه بازیکن آفریقای تو این تیم بود که مربیشون گفته بود این بازیکن اگه تو زمین راه هم بره هیچوقت تعویض نمیشه.

تو این 2 تا بازی همه دنیا بزرگی بازیکنی مثل دروگبا رو دیدن که تا چند ماه پیش تو 5 تا بازی فقط سهمش 10 دقیقه بازی کردن بود
عده ی کمی از بازیکن ها هستند که در داخل زمین چیزی به غیر از یه بازیکن هستند. ویژگی که 98% بازیکنان حرفه ای فوتبال از آن به بهره اند. چیزی که تو تیم چلسی خیلی زیاده مانند{ جان تری- دروگبا- لمپارد- اسین-بالاک و......}. تنها چیزی که تو این سالها آرسنال رو خیلی اذیت کرد.
تبریک میگم به تمام طرفداران تیم چلسی و فوتبال باشگاهی انگلستان که ترس براشون معنی نداره.

شایان در 7/2/1391 | 00:26 گفت:

برای بار پانصدم!! بلاگ نویسی واسه من سودی نداره!! چند بار بگم! ادعا ای هم ندارم! عاشق آرسنالم فقط همین مهمه!!

شایان در 7/2/1391 | 00:19 گفت:

رئال اوت میشه

آرمان الهیاری در 7/2/1391 | 00:19 گفت:

حسین؟
تو ذوق زدن که از اخلاق بارسایی ها نبود
1بلاگ داده؛حالا اگه پسندیدن میمونه؛اگه نپسندیدن پاک میشه
1کم مهربون تر؛چرا آمپر میچسبونی
سعی کن کمتر نیش و کنایه بزنی

شایان در 7/2/1391 | 00:18 گفت:

امشب هم شک ندارم بایرن اوت خواهد شد!!

شایان در 7/2/1391 | 00:17 گفت:

بیشتر از این که بخوام به بارسا خرده بگیرم به این مورد اعتراض میکنم که نباید یک تیم رو بزرگ دانست!!! همه یکسان اند!

شایان در 7/2/1391 | 00:16 گفت:

حسین کاملا حق با توست! واقعا دیشب تری باید اخراج میشد! و حقش بود... تو این شکی نیست! در مورد پاک شدن بلاگ ها هم بگم که واقعا بعضی بلاگ هام که بیشتر فنی هست میام میبینم که پاک شده!! الکی!

آرمان الهیاری در 7/2/1391 | 00:15 گفت:

آورین
هر چقدر داد بزنیم بازم نمیشه
چطوره 1 میتینگ جلوی صدا و سیما برگزار کنیم؟

حسین در 7/2/1391 | 00:15 گفت:

بحث در مورد بارسا بسه دیگه به جنازه بارسا که حذف شده هم رحم نمیکنید؟؟؟(شوخی+شکلک خنده!!!)

لطفا دیگه در مورد بازی دیشب بلاگ نذارین دوستان.اینجا فقط ارسنال.

حسین در 7/2/1391 | 00:13 گفت:

باز شروع شد!!!

رضا شرافتیان دوست گرامی تو که انقدر ادعای بلاگ نویسی اونم از نوع حرفه ای داری باید اطلاعاتت و منطق فوتبالیت رو افزایش بدی بعد انتظار داشته باشی بلاگ هات پاک نشن.

اگر 100 بار هم قبل از این بازیکن های مقابل بارسا اخراج شده باشن بار 101 رو اول باید صحنه رو خوب ببینی بعد قضاوت کنی نه به صرف اخراج بازیکن مقابل بارسا حکم به حمایت داور بدی.اون حرکت جان تری که خودش بهش اذعان کرده و از طرفداران چلسی به خاطر احساسی شدنش در اون صحنه معذرت خواسته اخراج نداشت؟؟؟

قسمت دوم و سوم حرفات در مورد لزوم وجود بازیکن هایی مثل لمپارد برای تیم هایی در این سطح و همینطور پخش زنده بازی ها که در حق فوتبال انگلیس جفا میشه منطقی هستن و باهات موافقم.

شایان در 7/2/1391 | 00:07 گفت:

بوی پاک شد ن بلاگ میاد!!! 12 تا بازدید تو 3 دقیقه اما یک نظر هم نداریم!!