به مناسبت پیوستن پودولسکی به آرسنال!دنبال چی هستی؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,692 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به مناسبت پیوستن پودولسکی به آرسنال!دنبال چی هستی؟

سلام پولدی... اومدی اینجا به دنبال چی؟؟؟هرکس یک هدفی دارد! مثلا سسک فابرگاس گفت میرم بارسلونا چون میخوام جام ببرم و قهرمانی رو تست کنم!اما بنده خدا رفت اون جا مثل این که پا قدمش بده! بارسلونا بعد از چند سال للیگ رو نبرد و جام باشگاه ها و جام حذفی هم حذف شد!! الان فابرگاس شک ندارم از خودش میپرسه که بهتر نبود تو آرسنال آقایی میکردم و بازوبند کاپیتانی دستم بود و همیشه فیکس بودم؟؟؟ اینجا خوب بود بیام نیمکت نشین کیتا باشم؟؟

کاری ندارم! اون رفت! بازیکنانی که میان آرسنال مثل دوست میمانند... و دوست هم مثل آب رونده هست و میاد و میره!

راستی لوکاس! تو که رئیس گفته دارای کلاس جهانی هستی!! چرا اومدی اینجا؟ هدفت چی بود؟؟ البته میدونم دنبال فوتبالی نیستی که فقط برای جام و پول فوتبال بازی میکنه! چون اگر اینو میخواستی پیشنهاد های رنگین یونایتد و سیتی رو ریجکت نمیکردی! لوکاس از من میشنوی اینجا به دنبال جام گرفتن نباش یعنی منظورم اینه که بعد 2 فصل بی جامی نگی تیمی که جام نمیگیره تیم نیست! تلاشتو بکن! ما با تو میتونیم! خیلی ها بودند که به خاطر کسب عناوین شرف خودشون رو فروختند تو آرسنال!! آدابایور! و........
 
لوکاس ببین اومدی اینجا کدوم پست بازی میکنی؟؟ قراره به جای آرشاوین که پا به سن گذاشته باشی یا این که به جای جروینیو که چندان برای تیم خوب نبود؟؟ آیا اصلا قصد داری کنار رابین بازی کنی؟؟؟؟ یا حتی ذخیره رابین؟؟ یا شایدم اومدی که چاماخ و بندتنر و پارک از تیم برن؟؟ به هر حال خوش اومدی

ببین لوکاس اومدی اینجا سعی نکن گل بزنی! گل زدن هنر نیست! گل شدن هنره! گل بزن اما سعی تو بکن بهترین باشی! نه فقط برای اینکه خودت رو معروف کنی!

راستی لوکاس حواست باشه تو شمال لندن مربی ای است که حتی با وجود این که جام نمیگیرد! اما همه عاشق او هستند!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

p0 در 13/2/1391 | 15:58 گفت:

چرت وپرت رو شما ميگي كه موندن سسك تو آرسنال و خوردن 8 گل از منچستر رو از حضور تو تركيب يكي از بهترين تيماي تاريخ بيشتر ميدوني!!!!!!! من فك مي كردم بعد از دبل شدن منچستر جلو بيلبائو و تحقيرش در اولدترافورد حدود يه سالي از اين چرت وپرتا نگين شما ولي مثله اينكه سنگ پا هستين شما !!!
اين چه ليگ ضعيفيه كه از 8 تيم رسيده به نيمه نهايي رقابت هاي اروپايي (يو سي ال وليگ اروپا ) 5 تا نماينده داره ولي انگليس 1 نماينده !!! منچستر هميشه قهرمان تو انگليس و مدعيه قهرمانيتون يعني سيتي حتي از گروهشون بالا نميان!!!
ليگ اروپا هر سال در قرق همين تيماي به اصطلاح ضعيف لاليگاست! حالا سوال من اينه كه آيا انگليس نماينده نداره تو اروپا ؟؟؟ داره زيادشم داره ولي همگي زود حذف ميشن. نمونش استوك سيتس كه جلو والنسيا خيلي راحت رفت وبرگشت دبل شد.

بهتره شما به جاي " توجيه شكست هاتون پشت اين چرت و پرت ها" كمي واقع بين باشين .
البته در كتون ميكنم امسال هم به خاطر فن پرسي و شك داشتنتون به موندنش تحت فشارين .

رضا سلیمی در 13/2/1391 | 15:07 گفت:

اقای p0 مثل اینکه شما فوتبال رو دنبال نمیکنی بازی های سسک تو ارسنال رو با بازی هاش تو بارسا مقایسه میکنی سسک تو ارسنال همه کار میکرد تو یه فصل بیش از 20 گل زد و نزدیک به 20 پاس گل داد. بعد دوم شدن در لیگی که دو مدعی بیشتر نداره هنره و به نظر شما خیره کننده است. نه عزیز به نظر من که این فصل بارسا افتضاح بود. شاید شما بردن السد قطر تو جام باشگاه های جهان رو خیره کننده میدونی؟ حتی رده ی سومی که ارسنال در لیگ برتر داره خیلی از دومی بارسا تو لیگ ضعیف لالیگا بهتره. فرقشو میتونی تو بازی بارسا با چلسی و تحقیر بارسا در جلوی هواداراش ببینی.
لطفا دیگه اینجا نظر نده چون خیلی چرت و پرت میگی

p0 در 13/2/1391 | 14:30 گفت:

نميدونم شما چجوري ميگي نيمكت نشين بوده!!!!!
اما سسك مطمئنا در سالهاي آينده به تمامي جامها دست پيدا ميكنه چون تو تيمي بازي ميكنه كه مدعيه اول كسب تموم جامهاست .
در ضمن سسك امسال فرصت كسب جام حذفي اسپانيا در فينال با بيلبائو رو داره (بازم نميدونم چجوري ميگي بارسا از جام حذفي حذف شده!!!!
اما يه توصيه:شايد همين صحبتهاست كه باعث ميشه طرفداراي بقيه تيمها به خودشون اجازه بدن به شما بگن عقده اي! مگه طرفداراي بارسا در مورد آرسنال نظر ميدن؟؟؟ يا اصلا براشون مهمه يا اصلا از شكستهاي آرسنال خوشحال ميشن؟؟!!!
بهتره در مورد مشكلات تيم خودتون صحبت كنيد كه چجوري بتونيد به مسير موفقيت برسين!!!

p0 در 13/2/1391 | 14:25 گفت:

دوست عزيز از همون چند خط شما در مورد سسك معلومه چقدر فوتبال رو دنبال ميكني !!!
به هر حال يكم اطلاعات واقعي به شما ميدم. انتقال سسك به بارسا يكي از بهنرين خريدهاي ما در اين چند سال بوده. سال اول سسك اگر با يو سي ال ولاليگا همراه ميشد فصلي بود فوق رويايي براي سسك. اما الان فقط يه فصل رويايي رو سسك گذرونده:دي
سسك همون هفته اولش 2 جام رو كه يكي با گلزنيه خودش بود برد. و در طول فصل هم جام باشگاههاي جهان رو برد باز هم با گلزني در فينال(لازم به ذكره كه همين جامها هم براي خيلي ها روياست)
اما در مورد عملكرد سسك بايد بگم كه به غير از اين آخري ها كه يكم به دليل بازگشت از مصدوميت رو اوج نبود عملكردش براي سال اول خيره كننده بوده و يه جورايي خيال همه طرفداراي بارسا رو براي سالهاي آينده راحت كرد.
سسك در جدول گلزنان بارسا بعد از مسي والكسيس سانچز در رده سومه.
همچنين در جدول پاس گلها بالاتر از ژاويستاي عزيز بعد از مسي در رده دومه.
در ضمن اين فصل سسك بيشتر از ژاويستا بازي كرده و جزو 5 بازيكني هستش كه اين فصل براي بارسا بيشترين بازي رو كردن (نميدونم شما چجوري ميگي

(Hooman sam (Dark metal در 12/2/1391 | 21:38 گفت:

مرسی...
ایشالا بتونه اینجا به بهترین دورانش برسه...
like \\m// like

شایان در 12/2/1391 | 20:59 گفت:

آره این عکس ونگره!!! پاپیونش تو حلقم!!!

شایان در 12/2/1391 | 20:59 گفت:

آره این عکس ونگره!!! پاپیونش تو حلقم!!!

شایان در 12/2/1391 | 20:59 گفت:

آره این عکس ونگره!!! پاپیونش تو حلقم!!!

شایان در 12/2/1391 | 20:58 گفت:

آره این عکس ونگره!!! پاپیونش تو حلقم!!!

شایان در 12/2/1391 | 20:58 گفت:

آره این عکس ونگره!!! پاپیونش تو حلقم!!!

شایان در 12/2/1391 | 20:58 گفت:

آره این عکس ونگره!!! پاپیونش تو حلقم!!!

شایان در 12/2/1391 | 20:55 گفت:

ونگر نگفت میرما.. فابرگاس گفت!! ونگر فقط گفت سسک میره دنبال عناوین!!

شایان در 12/2/1391 | 20:53 گفت:

آره حسین درست میگی اما من چندین مصاحبه از سسک خونده بودم و خوده ونگر هم تایید کرد که میرم دنبال جام و کسب عناوین!!

parsa در 12/2/1391 | 20:14 گفت:

ممنون

HOSSEIN در 12/2/1391 | 19:34 گفت:

الی بود پسر.همش حقیقت محضه.اما یه حقیقتیم هست که میگه همیشه اینطور نمیمونه دور دور آرسنال هم میشه.شاید سال دیگه این جمله آخرت(که خیلی باحال بود)رو مجبور بشی دیگه تایپش نکنی.هیچ چیز در دنیای فوتبال معلوم نیست.

علی ارشدی در 12/2/1391 | 18:07 گفت:

جون من جو گیر نشین این بابا رباط پاره کرده و سابقه ی لیگ انگلیسو هم نداره پس توقع نداشته باشین از بازی اولش بترکونه چون این جوری نخوهاد بود بعد تو ذوقتون می خوره حالا از من گفتن بود

کمیل رحیمی در 12/2/1391 | 18:02 گفت:

یه مشتری جدید دیگه برا جیرود پیدا شد، بایرن آماده ارائه پیشنهاد 10 میلیونی برای جذب این بازیکن تواناست

milad foadiyan در 12/2/1391 | 17:08 گفت:

دمت گرم باحال بود حال کردم

مجتبی هانری در 12/2/1391 | 16:45 گفت:

لوکاس امیدوارم پاقدومت باگرفتن جام های<<اروپاه،لیگ برتر،حذفی،اتحادیه،>> خوب باشه

حسین در 12/2/1391 | 16:42 گفت:

واوووووووووووو اون بچگی ونگر هست؟؟؟

چه جیگری بوده!!!!

محمد حسینی در 12/2/1391 | 16:40 گفت:

عالی
ختنه سرون!!!!

حسین در 12/2/1391 | 16:40 گفت:

سسک به خاطر جام نرفت.بارها در مورد چرایی رفتنش به بارسا بحث شده ولی مطمئن باش به خاطر جام از ارسنال نرفت که حالا پشیمون شده باشه.سسک آرسنال رو با هیچ جامی عوض نمیکرد ولی تقدیر این بود که خانه همیشگی و تیم نهاییش آرسنال نباشه.همین...

لوکاس هم قطعا به خاطر جام به آرسنال نیومده و میتونیم از این بابت خیالمون راحت باشه.ولی اصولا مگر اشکالی داره بازیکنی به خاطر جام بیاد آرسنال؟؟فرض کنید مثلا تابستون چند تا ستاره(فرضا بگیم اصلا به خاطر جام!) بیان آرسنال و نتیجش بشه قهرمانی و افتخار برای آرسنال.این بده؟؟

چیزی که مهمه سر افرازی و بزرگی تیم محبوبمون هست و جام هم در اون نقش داره.فقط هوادار نباید به خاطر جام عاشق تیمش باشه(که هوادار ارسنال قطعا همینطور هست) ولی دغدغه و رویای بردن جام اصلا نمیتونه اشکالی داشته باشه.

رضا جمله آخرت هم جالب بود ممنون به خاطر پست خوبت.

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 16:27 گفت:

رضا تو استراسبورگ انداخته عکسو؟!
ختنه سرونه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amir reza در 12/2/1391 | 16:19 گفت:

مرسی
ولی بارسا جام حذفی حذف نشده:))

شایان در 12/2/1391 | 16:16 گفت:

فرهاد دقیقا خوده ونگر!! موهاشو!! لبخندشو ببین! فک کنم داشته به یک بچه 2 ماهه پیشنهاد همکاری میداده!!!

Farhad Rahbari در 12/2/1391 | 16:13 گفت:

بیشتر به بچگی لوکاس شبیهه تا رئیس!!!
پست خوبی بود
با لوکاس انگلیسو زیر پا میذاریم

شایان در 12/2/1391 | 16:01 گفت:

وای!!!!!!!!!! دلم غش و ضعف میره واسه این عکس بچگی های ونگر!!! گذاشتم رو آواتارم

mohammad ali در 12/2/1391 | 15:54 گفت:

mer30

iman sanaei در 12/2/1391 | 15:52 گفت:

مرسی.فوران احساساتت بود