بلکپول-وستهام فینال پلی آف چمپیونشیپ!بیرمنگام اوت!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,803 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بلکپول-وستهام فینال پلی آف چمپیونشیپ!بیرمنگام اوت!

بازی ها در مرحله پلی آف در اوج هیجان برگذار شد!!تابلو نتایج دور رفت:

بلکپول 1 بیرمنگام 0

در این بازی که در بلومفیلد بلکپول انجام شد... بسیار بسیار هیجان انگیز بود بلکپول با حمله های پی در پی ای که داشت توانست توسط تام اینس به گل برسد! و حتی بعد از آن این شانس را داشت که 3 تا4 گل دیگر بزند اما ناکام بود و در نهایت این بازی را 1-0 برد! و صاحب یک برد خانگی شد!!

کاردیف 0 وستهام 2

در این بازی هم کاردیف در زمین خود مقابل تیم خوب وستهام حرفی برای گفتن نداشت!! و وستهام توانست با 2 گل کولیسون این بازی را ببرد!! در این بازی هنری لنزبوری هافبک آرسنالی وستهام حتی روی نیمکت وستهام هم جایی نداشت!!

تابلو نتایج دور برگشت:

وستهام 3 کاردیف 0 (مجموع رفت و برگشت 5-0 وستهام یونایتد)

دوشب قبل وستهام در آپتون پارک توانست بازی خوبی به نمایش بگذارد و حرفی برای گفت باقی نگذاشت!! کوین نولان و ... اون دو گل رو دقیق یادم نیست! اما در کل 3-0 برد و مجموعا 5-0 به ومبلی صعود کرد!!

بیرمنگام 2 بلکپول 2 ( مجموع رفت و برگشت 3-2 بلکپول)

در این بازی که دقایقی پیش به پایان رسید ابتدا استفان داببی از بلکپول بازی را 1-0 به سود نارنگی ها کرد در ادامه و نیمه دوم بازی با گل مت فیلیپس 2-0 به سود بلکپول شد!! اما این پایان کار نبود!! زیگیچ مهاجم قد بلند بیرمنگام بازی را 2-1 کرد و سپس دایوس بازی را 2-2 کرد!! 20 دقیقه آخر بازی در اوج هیجان سپری شد اما در پایان بلکپول بود که راهی ومبلی شد!!

 نقد فینال ومبلی:

در کل نظر شخصی من این است که 5 گلی که وستهام زد چندان کار بزرگی نکرد زیرا به تیم ششم چمپیونشیپ زد! که کاردیف است!! اما در مقابل بلکپول مقابل تیم خوب بیرمنگام بازی کرد و توانست در زمین آنها 2 گل بزند! در کل فینال ومبلی بازی بزرگی خواهد بود!! البته به شخصه دوست دارم بلکپول بیاد بالا! چون تیمی هست با فوتبال پاک!! مثل آرسنال!! پارسال سر تیمشون رو مقابل یونایتد بریدند!! دوست دارم بیاد بالا حال منچستر یونایتد رو بگیره!!
اما در کل شانس دو تیم برای صعود 60 به 40 به سود وستهام هست!!

عکس هایی از بازی های پلی آف را در این سایت میتوانید با کیفیت HD ببینید:


http://www.skysports.com/gallery/detail/0,,12739_7727398,00.html

فینال  روز 19 می  راس ساعت 18.30 در ورزشگاه ومبلی برگذار خواهد شد


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 21/2/1391 | 12:44 گفت:

mersi....

شایان در 21/2/1391 | 11:59 گفت:

کلا اینجا یک مطلب بنویسی که خودت نوشته باشی خواننده نداره..اما اگه کذب و اراجیف بنویسی خواننده داره ها..یا فرایند کپی پیست رو انجام بدی

hamed در 21/2/1391 | 10:11 گفت:

خوب شد بیرمنگام حذف شد...

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 09:59 گفت:

بچه ها این پوستر رو از دست ندید امروز...
http://www3.varzesh3.com/files/newspaper/varzesh3/600_IranVarzeshi-1391-02-21.jpg

like \\m// like

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 09:32 گفت:

مرسی...

like \\m// like

توپچی جنوب در 21/2/1391 | 08:18 گفت:

من خیلی دوست دارم ویگان حذف بشه حیف که نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!

مصطفی کاظمی در 21/2/1391 | 07:44 گفت:

ببخشید اشتباه شد:
firstrowsport.eu

مصطفی کاظمی در 21/2/1391 | 07:43 گفت:

firsrowsport.eu

شایان در 21/2/1391 | 02:12 گفت:

آقا یکی 2تا سایت به من معرفی کنه!برای دیدن بازی زنده!اون سایت هایی که داشتم یا فیلترشده..یا پخش نمیشه!آقا یک سایت هست 8تالینک از یک بازی میده،اون کدومه؟ میخوام فینال رو ببینم چون بازی جالبی خواهد شد!‏

شایان در 21/2/1391 | 02:08 گفت:

داش رضا لندن و ..نداره!تنها تو چند ربع میشه ازهر شهر انگلیس به لندن اومد!‏ اما شانس وستهام بیشتره چون انگیزه خاصی دارند و مهره های بزرگ تر!اما خب بلکپول هم داببی و تیلورفلچر و تام اینس،و فیلیپس هارو داره!امیدوارم بازی خوبی بشه

رضاشاماخ چوک بندر در 21/2/1391 | 01:56 گفت:

ولی شانس وستهم بیشتره چون بازی تولندنه ووستهام هم لندنیه

رضاشاماخ چوک بندر در 21/2/1391 | 01:55 گفت:

آره منم ازتیم موزی بیرمنگام خوشم نمیاد

شایان در 21/2/1391 | 01:47 گفت:

خوشحالم به دو دلیل یکی برد بلکپول!! و یکی برد بلکپول مقابل بیرمنگام!!! آسانسورشون خراب شد بیرمنگامی ها!!!!!

میگم بلکپول بلکپول... عشقم آرسناله ها!!

شایان در 21/2/1391 | 01:45 گفت:

یک چیز جا موند در بازی برگشت وستهام... لنزبوری هافبک آرسنال که در وستهام هست از دقیقه 46 وارد بازی شد