DECEPTION FANS!!!!...WENGER DECEPTION FANS

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,123 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

DECEPTION FANS!!!!...WENGER DECEPTION FANS

دلپیرو...الکساندر دلپیرواون روزها... خیلی وقت پیش ها!! زمانی که هنوز FIFA رو کشف نکرده بودم ... بازی FIFA رو میگم.. اون روزها PES بازی میکردم...

اسطوره فوتبالیم دلپیرو بود در یوونتوس!!عشق این رو داشتم که با یوونتوس
بازی کنم به عشق دلپیرو!! یادش بخیر خیلی وقت پیش بود!!یا من فک میکنم
خیلی وقته یا این که واقعا خیلی وقته!!حالا....حالا....... بعد از گذشت یک دهه!!جددی میگم! اون موقع دلپیرو تو اونجا کاپتان بود!!حالا...آرسنال که دم از جوانگرایی میزند و همیشه در پی استعداد های ناب و جوان است نامی اطراف باشگاه میچرخد که گوش آدم را میسوزاند!!شاید اگه بشنوم کریس رونالدو یا لئو مسی قراره بیاد آرسنال انقدر متعجب نباشم!!!جناب ونگر یک سوال:به نظر شما خرید دلپیرو در چه جهت است؟؟؟در جهت بالا بردن کیفیت فنی تیم؟؟

نه!!!

با این سن؟؟؟

در جهت بالا بردن تجربه تیم؟؟

شاید بله اما بازهم نه!!تجربه خوبه اما این تجربه نیست!!

بابا بزرگ مگه قراره بیاری برای چمبرلین 18 ساله؟؟شاید.....شاید.........درجهت بالا بردن توان اقتصادی باشگاهه !! که شک ندارم برای همین هم هست!!

فروش پیراهن های تیم با نام دلپیرو برای هواداران جذاب خواهد بود!!! اصلا
شما دلپیرو رو که بیاری آرسنال هزینه دستمزد هفتگیش در میاد!!( این خط...
اون آدبایور هم یک آدم هفت خط!!)دقیقا نمیدونم اما فک کنم دلپی بازیکن آزاد هست!!پس هیچی!!! به سلامتی FREE DEAL!!!!! آره؟؟

چاماخ رو هم با این حربه آوردی ای شیطون!!!!!ونگر تو کی بودی؟؟ چقد استعداد!!توزمینه مسائل اقتصادی!!!شک ندارم دلپی اگه بیاد شاید تعداد گل هایی که بزنه به اندازه انگشتان یک دست هم نرسه اما شک ندارم این جور خواهد بود!!!شایدم در این جهت دارید بحث دلپی رو میکشید وسط که بازار گرمی بشه!! چون
یکجا خوندم که تاتنهام بعد از آرسنال مشتری دلپی شد!!!! شاید میخواید رکب
بزنید!! چون اونا ورتونگن رو هم قاپیدن!!FULL TIME~~~!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 27/2/1391 | 17:50 گفت:

بزن آنلایکو به خاطر توهین به رئیس. شد -۱۲. ولی در مورد الساندرو. اگه تی تی نیاد واقعا گزینه خوبی واسه تجربه بالاشه.چون الان شدید انگیزه داره فوتبالشو رویایی تموم کنه و بازیشم هنوز در اوجه. رئیسم خوب میدونه چی کنه باهاش. حتمنم آرسنال انتخابشه.
من از بچگی عاشق اساطیر با غیرت ایتالیا توتی و دل پیرو بوده ام.

ehs در 27/2/1391 | 15:12 گفت:

لباس قرمز اصلا بهش نمي اد!!
ولي جدا براي خودش هم بهتره نياد ارسنال تو ليگ برتر به فنا ميره!!!

hamed در 27/2/1391 | 14:15 گفت:

از تغییراتی که باعث بهتر شدن سایت شده متشکرم...

hamed در 27/2/1391 | 14:15 گفت:

بیاد به درد آرسنال می خوره شک نکن...

مصطفی کاظمی در 27/2/1391 | 10:59 گفت:


فواید اومدنش بیشتر از مضراتشه

آرمان الهیاری در 27/2/1391 | 10:50 گفت:

رضا اکسلید غلطه باید مث علیفر بگی اکسلاده

شایان در 27/2/1391 | 10:33 گفت:

نمیدونم والا..شماهمه میگیدبیاد!تجربه وروحیه زمانی خوبه که بازیکن بارفنی هم داشته باشه!پودولسکی الأن27سالشه وسال بعداوج پختگی شو وتجربشو،به تیم اضافه خواهدکرد!اگه قراره دلپی بیاد بهتره تی تی هانری بیاد!‏،حالاکه پت هم رفته،بهترین کمک به آرسناله!درکل بگم عاشق دلپی هستم امأاومدنش هیچ کمکی نمیکنه،فقط باعث ترافیک میشه!بین رابین،چاماخ،پودولسکی،والکات،جروینیو،وشاید بندتنز،و آلکس آکسلید چمبرلین!‏‏(خوده اسم چمبرلین یک ترافیک سنگینه‏)!‏

میر حسین در 27/2/1391 | 10:32 گفت:

بهتره که باشه...

یاد حضور هانری کبیر بیوفتید...

حالا 19 سال تجربه ی ایتالیا میخاد بیاد تو شمال لندن..تازه ضربه استگاهی که دیگه هیچی

parsa در 27/2/1391 | 09:55 گفت:

امیدوارم بیاد آرسنال
با اومدنش روحیه تیم دوبرابر میشه

Ashkan در 27/2/1391 | 08:40 گفت:

oomadane del piero kheili ham khoob mitoone bashe , to manU hanooz gigs o schools daran bazi mikonan va bazi kardane in bazikona kenare javoona baes shode movafagh tar az ma bashan to in 7 sal akhir , age bazikonaye ghadimimoono hefz mikardim hatta ta alan ye jam hade aghal migereftim , chera bayad ba oomadane ye ostoore mesle del piero mokhalef bashim

آرمان الهیاری در 27/2/1391 | 06:37 گفت:

زنگ بزنیم تا علی دایی هم بیاد
به مطالب طنز باشگاه چیزای جدیدی افزوده میشه
‏(جمله بندی رو باش)

شایان در 27/2/1391 | 01:15 گفت:

چرا همه تو جو دلپی هستید؟؟؟... این فقط یک بازار گرمیه...میگید نه وقتی یک قرار داد میلیاردی با اعراب بست میفهمید

شایان در 27/2/1391 | 01:12 گفت:

ونگر... یک اصفهانی به تمام عیار!!!

شایان در 27/2/1391 | 01:08 گفت:

اگه بحث مسائل اقتصادی باشه خوبه اما اگه این جور بشه که به ولا یا چاماخ یا چمبو بازی ندیم و دلپی فیکس بشه...چندان خوشمان نخواهد آمد

امیرعباس در 27/2/1391 | 00:06 گفت:

من کاملا موافقم بیاد، کلی به بچه ها روحیه میده!

امیرعباس در 27/2/1391 | 00:06 گفت:

من کاملا موافقم بیاد، کلی به بچه ها روحیه میده!

امیرعباس در 27/2/1391 | 00:06 گفت:

من کاملا موافقم بیاد، کلی به بچه ها روحیه میده!

سید سجاد حسینی در 27/2/1391 | 00:02 گفت:

از حرکت زبونش بعد از گل زدن خیلی خوشم میاد!!! کاش توتی میومد آرسنال!

علی ارشدی در 26/2/1391 | 23:55 گفت:

فواید اومدنش بیشتر از مضراتشه

دیدیم که تی تی چه تاثیری داشت
تازه معتقدم خود تی تی باید برگرده(نه الزاما به عنوان بازیکن) چون خونه ی اول و آخرش اینجاست

مجتبی هانری در 26/2/1391 | 23:52 گفت:

تو پست قبلی درمورد دل پیرو اشاره کردم که بازیکن خوب وفوق العاده یست،ولی دیگه پیر شده!!!
حال از بین با تجربه ها بهتر از تی تی نمی بینم.

توپچی جنوب در 26/2/1391 | 23:41 گفت:

دوست دارم دلپیرو رو تو لباس آرسنال ببینم هم باعث بیشتر شدن تجربه جوانان میشه ..........

هم با فروش لباسش پول خوبی گیر باشگاه میاد هردو به سود باشگاه آرسناله و من هم هرچیزی به سود تیممون باشه رو دوست دارم.........

محمد حسینی در 26/2/1391 | 23:30 گفت:

عشق فقط یک کلام***تی تی علیه السلام
عشق ما فقط یکی ***سرور عالم تی تی

شایان در 26/2/1391 | 23:24 گفت:

آرمان از این واضح تر؟؟ در کل منظورم اینه دلپی نه!!! نبیاد بیاد

آرمان الهیاری در 26/2/1391 | 23:21 گفت:

منظورتو نمی فهمم

شایان در 26/2/1391 | 23:20 گفت:

اوه اوه لایک و دیس لایک به اینجا اضافه شده!! داستان داریم از این به بعد!! همه بگن دنبال بالابردن لایک ها بلاگت هستی!!!!!!!!!(واقعا D: D:)

شایان در 26/2/1391 | 23:19 گفت:

رضا و محمدرضا دقیقا!!!!!!!!!

رضا توپچی در 26/2/1391 | 23:13 گفت:

با حرفات موافقم،ولی اگه دلپیرو بیاد انگار یه دستیار بزرگ به تیم اضافه شده و میشه از تجاربش برای رشد بازیکنان جوان در تیم استفاده کرد البته آنری هم اگه بیاد همین حالت رو داره...

سید محمد رضا در 26/2/1391 | 23:06 گفت:

باور این که دل پیرو تو آرسنال بازی کنه برام سخته
اصلا برام جذابیت نداره - هر چند که عاشق این بازیکن هستم
الان وقتشه که با یه پوله زیاد بیاد لیگ امارات یا قطر نه تو آرسنال ما که همیشه یکی از جوون ترین تیم های اروپا بوده