خوب نیست!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,253 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خوب نیست!!

مسابقات یورو داره به سرعت باد انجام میشه...بی مقدمه چینی هلند بسیار بسیار بد ظاهر شده...و به نظر میرسه یه مشکل داخلی دارند ... به قول عادل با هم صمیمی نیستند!! بله این یک واقعیته... حتی اگه 10 تا از دوستان جمع بشن با هم یه سالن برای فوتبال کرایه کنند تو یارکشی و تقسیم شدن دو تیم ممکن است 2 بازیکن که در بیرون از زمین بازی خیلی با هم خوب هستند اما نمیتونن در زمین با هم کنار بیان باعث خواهد شد که تیمت یا نتیجه نگیره یا به طور ناپلئونی یا...

اما این حرف هارو برای چی زدم.. باید بگم که الان هلند بس نا فرم به هم ریخته و بعیده تو بازی آخر هم شانسی برای صعود  داشته باشه! اما ببینید طرف و شخص مخاطب من رابین ونپرسی معروف به R.V.P آرسنال و تیم ملی هلنده!!

شاید بگیم بهتره هلند نتیجه نمیگیره و رابین هم نمیدرخشه و تو آرسنال خواهد ماند! اما این حقیقت نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رابین الان شک ندارم به این نتیجه میرسه که بیش از 7 سال در آرسنال هستم و با این تیم 1 جام کسب کردم.. و الان 29 ساله هستم!! و تیم ملی کشورم هم این شکله!! چه بهتر که از آرسنال جدا بشم و آیندمو تو یک کشور دیگه جویا باشم!!

بله این استدلال منه و سخت پای اون هستم... همیشه ندرخشیدن یک بازیکن هم به موندن اون تو تیمش کمک نخواهد کرد!! رابین هم الان شاید بعد از یک یورو بسیار بسیار نا امید کننده تصمیمات عجیبی بگیرد!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 26/3/1391 | 13:32 گفت:

من خوشحالم که با حذف هلند تکلیف رابین زودتر معلوم میشه
هر چند خودم طرفدار هلند هستم از بچگی

علیرضا ( هری ) در 26/3/1391 | 01:04 گفت:

سینا / رضا / شهرام.....مرسی دوستان لطف دارین
آره رضا همینطوره.....

♥Arsenal♥ در 26/3/1391 | 00:50 گفت:

موافقم تازه جیرود هم آوردیم یعنی چی؟؟؟

یعنی رابین پول لازم داریم بردار برو

توپچی جنوب در 25/3/1391 | 23:11 گفت:

مرسی علیرضا هری چه میکنه این پسر خیلی متن با حالی نوشتی دمت گرم پسر چه احساساتی...........

شایان در 25/3/1391 | 23:00 گفت:

علی هری... منم همچین حسی رو دارم...!! همون طور که رابین تو بازی های لیگ برای ما مثل یک ناجی بود و دقیقه 90 به بعد چند گل حساس برای ما زد! این حس رو دارم که دقایق آخر به یکبار هلند میاد بالا

سينا در 25/3/1391 | 21:57 گفت:

ماشالله علیرضا ( هری ) عالي بود پسر حاليدم


حمید pires نااميد نيستم ولي ادمي دلخوشي ميخاد ما كه از خدامونه بمونه رابين ولي....!!!!

علیرضا ( هری ) در 25/3/1391 | 20:28 گفت:

احساس میکنم بازی آخر هلند دراماتیک میشه...
چشم تو چشم..ساق به ساق...قلب هایی پر از خشم...خشم...بی تابی..طاقت..! طاقتی که دیگر نیست..برای باخت نیست...و در نهایت بدن های بی جانی کی نفس های آخرشون و برای زنده موندن میزنند...
میجنگند تا باشن...برای بودن..برای آرامش..برای یک هدف ..قهرمانی..
قهرمانی که در گرو اتحاد و آرامشه..آرامشی که نیست..آرامشی که میتونست باشه...اما نخواستند و نشد...
اما..
اما شاید بتوان گزینه ای پیدا کرد..آری..
آری..او 16 است...شماره اش 16 است...ناجی است...برای هلند..برای فوتبال..کشتی ای که میتوانست به آب بیافتد ..نیفتاد و در حال غرق شدن قرار دارد...اما رابین هست..برای خواستن...خواستن ای که نهایتش توانستنه ...برای پیروزی..پیروزی ای دراماتیک..
با تعیین رابین...رابین ون پرسی..
مرسی...استدلال جالبی داشتی...علیرضا (هری)*

حمید pires در 25/3/1391 | 19:49 گفت:

مونشن گلادباخ بطور جدی به هدف آرسنال یعنی جیرود پیشنهاد داده این خبر خوبی برای ماست چون مثل قضیه پولدی که اینتر اومد وسط زودتر تمومش میکنیم.

توپچی جنوب در 25/3/1391 | 19:37 گفت:

نه مخالفم رابین در ارسنال موندنیه و هیج جا نمیره مخصوصا الان که پودولسکی و جیرود رو داریم امویلا هم در شرف پیوستن به آرسناله جک ویلشر هم که داره برمیگرده....
یه دفاع خوب بگیریم رابین موندنیه رضا جان

sepehr najafian در 25/3/1391 | 19:31 گفت:

هه هه هه هه
http://www.goal.com/iran/news/3830/%D9%8A%D9%88%D8%B1%D9%88-2012/2012/06/14/3173352/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%AF%D9%84%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%86%D8%AA%D9%86%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88

آرمان الهیاری در 25/3/1391 | 19:27 گفت:

ژاگوئف اگه بیاد عالیه

nima در 25/3/1391 | 19:26 گفت:

حملهههههههه...
آقا رضا این چه حرفیه میزنی تو همش فقط میخوای بگی آمارم زیاده تو میخوای بگی که آمارم از همتون بیشتر،هی میخوای بگی...
من دیگه تحمل ندارم...آقا،رضا شرافتیان و بن کنید از دستش راحت شیم...

مهدی افسرده در 25/3/1391 | 19:12 گفت:

حمله می کنیییییییییییییییییییییییممممممممممممم

حمید pires در 25/3/1391 | 18:31 گفت:

آقا سینا چرا اینقدر ناامیدی .امروز گازیدیس گفته تیمی میبندیم برای قهرمانی اروپا . یک خبر خوب football talk خبر داده ژاگواف 21 ساله با توجه به اینکه تنها 6 ماه ازقراردادش مونده جانشین آرشا خواهدشد.

سينا در 25/3/1391 | 18:16 گفت:

رابين ميره مثه روز برام روشنه
فصل بعدم خدا ميدونه كيا ميرن

هي!!!! دلم از اين هليوود و روسا خيلي پره

شایان در 25/3/1391 | 18:02 گفت:

حمله کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به من که دوباره بحث آمار بازدید بلاگ رو کشیدم وسط!!

شایان در 25/3/1391 | 18:01 گفت:

کل بازدید بلاگ : 69001 نفر

حمید pires در 25/3/1391 | 18:00 گفت:

موافقم آقا رضای گل .

شایان در 25/3/1391 | 17:57 گفت:

کل بازدید بلاگ : 68992 نفر بزودی 69000

شایان در 25/3/1391 | 17:48 گفت:

ر نبود سانیا بهترین گزینه کوکلن هست بعد جنکینسون.


@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

آقا حمیدpires اگه قراره تیم برای قهرمانی بسته بشه فک نکنم کوکلین نشونه ای از یک قهرمان رو داشته باشه!!

فراموش نکنید همیشه برای کار های بزرگ باید آدم های بزرگی داشته باشیم!!(جمله از رضا شرافتیان)

حمید pires در 25/3/1391 | 17:35 گفت:

soccerplay خبر داده آرسنال بدنبال امضای قرار داد با متیو دبوشی مدافع راست این روزهای فرانسه است ولی باید با تیمی چون آاس رم رقابت کنه به نظرم نیازی نداریم در نبود سانیا بهترین گزینه کوکلن هست بعد جنکینسون.

soroosh در 25/3/1391 | 16:40 گفت:

روین خیلی رو اعصابه

محمدرضا در 25/3/1391 | 16:28 گفت:

دقیقا منم همچین حسی دارم !!! نکنه بره آخه نمی تونم رابین رو تو تیمی غیر از آرسنال ببینم

محمد جویبار در 25/3/1391 | 15:52 گفت:

اقا رضا منم باهات موافقم.من از طرفداران قدیمی هلندم، بعداز هلند قهرمانی در جام ملت‌های اروپا ۱۹۸۸ و مقام سومی اروپا ۱۹۷۶ و دو بار نایب قهرمانی در دو جام جهانی ۱۹۷۴ آلمان غربی و ۱۹۷۸ آرژانتین دیگه مطرح نشد چون اون نسل همه سنشون بالا بود ونسل بعدی خیلی متفاوت بود.تازه جام جهانی 2010 هلند برای سومین بار به زور تا فینال اومد،بدم بازی نکرد ولی معلوم بود زورش به اسپانیا نمیرسه.من فکرمیکنم فن مارویک هم مربی خوبی برای هلند نیست،وقتی 90دقیقه از روشکم ویلمزکه 18 سال بیشتر نداره وجوونه رد شدن وتعویضش نکرد تا بازم گاف بده ادم چه انتظاری داشته باشی.
اقا رضا انسان به امید زندست ولی امیدی که دست ژرمن ها باشه بهتره نباشه.
راستی منظورم کول فلپس نبود من زیاد بازی نمیکنم بیشتر پس رو ترجیح میدم

parsa در 25/3/1391 | 15:23 گفت:

مسخره هامیان هونتلار الاغ رو با رابین مقایسه میکنند ...
بد جوری قاطی کنم یک موی گندیده رابین به هزارتا هونتلار میرزه

میر حسین در 25/3/1391 | 15:18 گفت:

احتمال زیاد رابین میره یوونتوس..یووه این فصل شده تیم رویایی خیلی از بازیکنا...درست روی هرکی بذاره جذبش میکنه...

یووه معمولاً تیمی که همه دوسش دارن...شک ندارم حالا که جیرود اومد آرسنال رابین میره..

حسین ملازینل در 25/3/1391 | 15:17 گفت:

به نظر من بهترين حالت براي ما اينه كه يا رابين اينقدر بد كار كنه كه مشترهاي خودشو از دست بده و مجبور به موندن بشه و يا اينكه اونقدر خوب بازي كنه كه بتونيم با يه رقم نجومي بفروشيمش...با گلي كه ديشب رابين زد حالت اول يكمي كمرنگ شد و من اميدوارم كه هلند به طرز معجزه آسايي و با درخشش رابين تا مراحل پاياني بالا بياد(البته همه ي اينا زماني معني پيدا ميكنه كه خود رابين تصميم به رفتن داشته باشه)...

farhood در 25/3/1391 | 15:09 گفت:

اره البته تو كه اين همه مدت تو سايت بودي برات خيلي سخته دو روزه ول كني بري با اون حرفت هم موافقم

حسین در 25/3/1391 | 15:08 گفت:

هلند یک ناکام مطلق بوده و متاسفانه متاسفانه رابین هم کم توی این ناکامی سهیم نبوده.حتی با وجود زدن تک گل هلند توی بازی دیشب!
بارها و بارها موقعیت خراب کرد چه توی بازی دیشب و چه بازی با دانمارک.

دلیل دیگه ناکامی هلند روبن احمق!!! هست.با اون بازی به شدت فانتزی ولی به شدت خیلی بیشتر بی فایده و قابل مهارش.با اون خودخواهی اعصاب خورد کنش.و البته رفتار های مزخرف و آماتور گونش.
این مشکلاتی که بین بازیکن ها توی اردوی هلند هست نصف بیشترش به خاطر همین روبن هست.

اسنایدر توی این تورنومنت نسبتا خوب بوده و ستاره هلند ولی یک دست هیچوقت صدا نداره.خط دفاع هم که داغون!

هلند تیمیه که تقریبا هیچ کسی ازش متنفر نیست و کلا تیم دوست داشتنی هست.یعنی مثلا یه طرفدار آلمان یا انگلیس یا فرانسه هم با اینکه ممکنه از تیم های همدیگه نفرت داشته باشن ولی کمتر کسی از هلند متنفره.برا همین ناکامی هلند ناراحت کننده هست.

تیتر سایت گل خیلی جالب بود...کمرنگ ترین نارنجی تاریخ!

شایان در 25/3/1391 | 15:00 گفت:

فرهود جان نمیتونم ننویسم... چون دوست ندارم جلوی ظلم شونه خالی کنم!!!!!! اینم خودش یه ظلمه که 1 ساعت بشینی مطلب تایپ کنی بعد ببینی پاکش کردند!!!!!!!

farhood در 25/3/1391 | 14:57 گفت:

تو كه مي خواستي بلاگ ننويسي
ولي بازم دستت درد نكنه در رابطه با حرفتم فكر نمي كنم اين جوري بشه

nima در 25/3/1391 | 14:54 گفت:

نمیدونم والله