بالانس مالی..از حاج فتل تا آرسن ونگر!!!!!!!!!!!!!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,038 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بالانس مالی..از حاج فتل تا آرسن ونگر!!!!!!!!!!!!!!

بالانس مالی!! جذاب ترین و دلنشین ترین فاکتور بازی!!شاید زدن گل در دقیقه 95 به یک تیم مثل منچستریونایتد برای من جذاب تر از این نباشه که یک بازیکن تیمم را که 2 میلیون پوند خریدم را 35 میلیون پوند بفروشم و یک بازیکن بخرم که 12 میلیون پوند هزینه داشته باشه!! و شاید تاثیر گذار باشه!!!

اما بیایم سر اصل مطلب!! برنامه ورزش و مردم هفته گذشته فتح الله زاده مدیر عامل محبوب استقلال درباره بالانس مالی صحبت های جالبی زد که بسیار بسیار به حرف های ونگر نزدیک بود!!
او درباره 2 سال قبل و برنامه ورزش و مردم صحبت کرد و اشاره به سوالی که مجری به آن کرده داشت و گفت: از من پرسیدید که از بین 4 تیم استقلال و پرسپولیس و سپاهان و استیل آذین کدام تیم قهرمان خواهد شد؟؟ من به شما گفتم: استقلال...پرسپولیس...سپاهان هرسه قهرمان میشن!!!!! اما در همان برنامه هدایتی مالک استیل آذین گفت: نه ما قهرمان میشیم!! اما من(فتح الله زاده خودش را میگوید) به او گفتم :شما(استیل آذین) بالانس مالی نداشته و شما موفق نخواهید بود!!! بله این حرف درست بود و اف هالیوود راهی لیگ 1 شد! اما پند و اندرز هایی وجود دارد !!

من یک استقلالی هستم اما آقای فتح الله زاده:

1-بالانس مالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم بیا برو مکتب آرسن ونگر بالانس مالی میبینید دقیقا چیست!! بالانس مالی اینه که آرسنال آلکس آکسلید چمبرلین را با کمتر از 10 میلیون یورو خرید اما بی شک چند سال دیگه بیش از 35 میلیون یورو قیمت آن خواهد بود!!

آقای فتح الله زاده من نمیخواهم کار شما رو زیر سوال ببرم در کل دارم درباره کل فوتبال حرف میزنم! 

تو ایران قرار داد ها 1 ساله هست و اگر هم 2 ساله باشه 2 ساله مشروطه هست و بازیکن میتونه از تیم جدا بشه!! مثلا : حواله یک عددx6و 1.5 میلیارد به یک بازیکن آیا بالانس مالی هست؟؟ بله شما امسال رو به بالانس مالی آوردید و با بازیکنان زیر سقف قرار داد میبندید...

اما هم تا های شما در تیم خوب و پرطرفدار پرسپولیس دست به بالانس های عجیبی زدند!! بالانس که چه عرض کنم!! خرید های عجیب...

بله کریم انصاریفرد که قرار است تابستان 2014 اگر در جامجهانی بدرخشد راهی آرسنال انگلیس شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(این خبر رو جددی بگیرید!! این انتقال به وسیله عثمانوف صورت خواهد گرفت)

این بازیکن بزرگ با رقم عجیبی راهی پرسپولیس شد که از گفتن آن اجتناب میکنم!! چون اینجا پر از جوانانی است که ممکن است با شنیدن این رقم دست به اقداماتی بزنند که به خود آسیب بزنند!! ...اما بدونید پای بیش از 1.7 میلیارد در میان است!!!!!!!!!

بله                                              .......................

بالانس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مکتب آرسن و آرسنال یعنی بالانس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بالانس مالی!!!!!!!!!

فروش فابرگاس با 35 میلیون یورو و خرید آرتتا با رقمی بین 10 تا15 میلیون یورو!! اما ببینید این فصل کدام موفق تر بودند!! بی شک آرتتا!!!!!

بالانس مالی یعنی خرید والکات و چمبو...و خیلی های دیگه و فروششون به قیمت های بالا!!!!!!!!!!

اما بحث قرار داد های 4 ساله است!! نه 1 سال و2 ساله!!!!!!!!

زنده باد آرسنال...........زنده باد اقتصاد دان اصیل و با فرهنگ و با شعور عالیجناب آرسن ونگر.................

شب خوش

(از مدیریت بلاگ ها خواهشمتدم که این پست من رو پاک نکنند)

هرگونه بحث درباره استقلال و پرسپولیس ممنوع!!!!!!!!

فقط درباره بالانس و آرسنال حرف بزنید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 30/3/1391 | 14:33 گفت:

ehs ... قبول کن!! جان فشانی ها و رشادت های آقای رویانیان در این فصل ...bmw ها و بنز ها و پورش هایی که دادند خیلی بالاتر از بار فنی فوتبال ایرانه!!! برای یک مشت بازیکن که فقط اسم روزنامه ایی هستند!!

ehs در 29/3/1391 | 22:48 گفت:

بالانس مالي قطعا در ايران يك شوخيه!!! شايد بالانسي در دزديدن پول از همديگر وجود داشته باشه ولي قطعا در ضميه سازندگي يا هر هدف كه دستاوري خواهد داشت كاملا يك جوكه!!
كي مي دونه استقلال فصل قبل چقدر دراورد؟
كي مي دونه استقلال چقدر خرج كادر فني و تداركات و حمل و نقل و هزينه هاي نگه داري باشگاه كرده؟
كي مي دونه دست مزد و هزينه نقل و انتقالات باشگاه چقدر بوده؟
كي مي دونه استقلال چقدر از منابع دولتي يا غير دولتي گيرش اومده؟
اگر هر كدوم از اين سئوالات رو از دكتر فتح الاه زاده! بپرسي فقط يه جواب مي ده!!
ما از پرسپوليس كمتر مي گيريم و كمتر خرج مي كنيم باورت نمي شه برو بپرس!!!!

شایان در 29/3/1391 | 16:28 گفت:

آقا این بحث کریم انصاریفرد و اومدنش به آرسنال رو هم من از یکی شنیدم.. درواقع چند سال پیش روزنامه خبرورزشی هم نوشته بود

مجتبی هانری در 29/3/1391 | 14:29 گفت:

شهرام:
فقط ایران داش علی=
جادوگر آسیا
ایول شهرام گل گفتی
ولی حیف اون سر آلمانی

توپچی جنوب در 29/3/1391 | 13:47 گفت:

رضا مرسی بابن پستت جالب بود و این ککه همه دنیا باید از ونگر خرج در فوتبال رو یاد بگیرن حرف کاملا منطقی و به جایی هستش.............

فکر کنم چمبو هم بیش از 10 میلیون پاوند آب خورده عزیزم............

یک نصیحت دوستانه تو ایران به هیچ تیمی دل نبندید تو ایران و لیگ برترش فقط یک بازیکن هست که فراتر از آسیاست اون هم کسی نیست جز داش علی کریمی یک بازیکن مردمی و مررررررررررررررررررررررد و با غیرت و......

داش علی به کلمه مرد معنی داده..............

سعيد توپچي در 29/3/1391 | 13:37 گفت:

آقا خواهشا هر بحثي که مي‌کنين فقط پاي تيله‌بازاي ايراني و بازيکناي بي‌جنبشو به آرسنال کبير باز نکنين!

پويان در 29/3/1391 | 13:19 گفت:

اخه ونگر و مقايسه ميكني با اينااا؟
اينا اصلا فلسفشون كجا بوده
اينا فقط به يك فصل فكر ميكنن و اينده رو دور ريختن
ارسن حتي رو تيم بانوان ارسنال هم تمركز داره
در كل با اين متن موافقم
in arsene we trust

علیرضا ( هری ) در 29/3/1391 | 12:50 گفت:

دقیقا رضا....
بحث فتل و سردار و این و اون نیست اصلا...
بحث اینه که هنوز تو ایران معنی و مفهوم بالانس فنی و فیرپلی اقتصادی و نمیدونند..!!!!! هیچ کدومشون...مطلق..!
و تا وقتی که این راه ادامه دارد.........فوتبال این مملکت مقصدی جز ترکستان نخواهد داشت..!

parsa در 29/3/1391 | 10:49 گفت:

انصاری فرد بیاد آرسنال جک سال بود
راستی آندو رفت قطر....جباری هم به احتمال زیاد نمیمونه
آرتتا موفق تر از فابرگاس بود
واسه خنده گفتی یا...بدور از تعصب سسک رو با آرتتا مقایسه نکن.سسک یک سروگردت از آرتتا بهتره
مقایست مثل مقایسه رابین وهونتلار بود

aYaD در 29/3/1391 | 03:39 گفت:

بیخیال بابا!!
پرسپولیس کم بازی کنه کم سن و سال نخریده!!!
نوچ! این کریمه هم بخی نمیشه! میشه یکی مثه علی عسکر!! بازیکنای جوون خیلی خیلی با استعدادتر تو مملکت داشتیمو چیزی نشدن!
شما هرچی خواستی در مورد استقلال پرسپولیس گفتی الان _میگی مدیریت محترم...
_هرگونه بحث درباره استقلال و پرسپولیس ممنوع!!!!!!
اینکه یه بازیکن بخری بعد با قیمت بالا بفروشی خوبه اما یکم به اهداف فوتبالی هم فک کن!! داره 8 سال میشه!!
اگه اون بازیکنا اونقدی میموندن که جامی بگیرن بعد فروخته میشدن و بعد نسل جدید جایگزین میشد باز حالاااا یه چیزی!!
(کاری که با هانری انجام دادیم!!) هرچند اینم خیلی خوب نیست! تیم های اول دنیا این همه پول میدن و ستارهاشونم حفظ میشن
چرا ما که ارزون خریدیم حفظ نشن!!! اینجا هم باید یه بالانسی بین حفظ شدنو نشدن انجام باشه!
تو استعداد یابی آرسن ونگر و باشگاه آرسنال رو خیلی قبول دارم اما در کل باشگاه شانچستر خیلی بهتر عمل میکنه! استعداد یابیش باز کم تره اما بین حفظ یا فروش استعداداش خیلی بالانس خوبی داره
البته باشگاه ما از نظر مالی خیلی ضعیفه!!!! شاید یه جورایی مجبور باشه اما باید یه فکری کرد

مصطفی کاظمی در 29/3/1391 | 02:38 گفت:

رضا جان میتونم مدرکتو مبنی بر اینکه انصاریفر نهمین بازیکن آینده ساز شده رو ببینم؟
.
در ضمن خیلی علامت تعجب میزاری،دیگه واقعا رو اعصابه.

saeed در 29/3/1391 | 01:44 گفت:

رفتن کریم انصاری فرد به آرسنال مثل رفتن وقهرمان شدن ایران در جام جهانی برزیل این دو مورد به هم مرتبط هستند http://arsenal.ir/images/smile/11.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/19.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/19.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/6.gif

شایان در 29/3/1391 | 01:33 گفت:

آقا احسان کریم انصاریفرد بسیار بازیکن بزرگی است و به عنوان نهمین آینده ساز فوتبال جهان انتخاب شده است!!!!!!!!!!!!

کریم مبارک پرسپولیس!! استقلال فصل بعد تنها یک ستاره دارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اون هم قلعه نوئی!!

احسان در 29/3/1391 | 01:26 گفت:

همین مونده بود کار آرسنال به جایی بکشه که بیاد از لیگ در پیت ایران بازیکن بگیره)

رامتين كاوياني در 29/3/1391 | 01:17 گفت:

داداش من فوتبال بالانس مالی نیست فوتبال کسبه افتخاره فوتبال اون ستاره های بالاای لوگوی یک تیمه درسته بالانس مهمه اما وقتی که این بالانس به کسب افتخار کمک کنه مثلا الان شما میری به ی طرف دار رئال مادرید میگی تیم مااز نظر بالانس حرف نداره تو دنیا یکه که چی؟ اگه بحث فقط سر پوله که تیم فوتبال نمیخواد ارسنال میتونه تیمشو منحل کنه بزنه تو کار بورس

مهدی افسرده در 29/3/1391 | 01:15 گفت:

چمبرلین 17.5 میلیون برای آرسنال آب خورده

کلا با حرفات موافقم