فرهنگ(1)

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 405,447 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرهنگ(1)

فرهنگ چیست؟؟و فرهنگ آرسنال شامل چیست؟؟ و چگونه تغییر میکند و دچار تحولات فرهنگی میشود؟

با من همراه باشید....126 سال پیش باشگاهی بنا نهاده شد که الان با نام آرسنال از آن نام میبریم... نسل ها و نسل ها آمده اند و رفته اند... هواداران زیادی داشته که در طول این 126 سال یکبار متولد و یکبار هم فوت شدند... اما این آرسنال است که مانده است.. و با توجه با سیاست های پولی مالی به نظر میرسد حالا حالا ها بدون این که به مشکل اقتصادی ای بخورد پا برجاست....

اما من قصد دارم درباره فرهنگ آرسنال که همه ما با اون آشنا هستیم برایتان تعریف کنم.. در واقع همه ما میدانیم آرسنال .. آرسن ونگر یک فرهنگ جدید را پیاده کرد! جوانگرایی کوتاه ترین تعریف برای فرهنگ ونگر است!!

اما با چند تعریف از فرهنگ.. میپردازم به آرسنال و امکان تحولات در تیم!

جامعه:به گروهی از انسان ها گفته میشه که در طی سالیان متوالی باهم زندگی میکنند

فرهنگ:مربوط به شیوه زندگی و روش کار یک گروه است که با هم زندگی میکنند

تیم آرسنال یک جامعه کوچک است و سیاست های مالی(جوان گرایی+بالانس خاص مالی اش یک فرهنگ است)

فرهنگ عمومی و خرده فرهنگ: آن بخش ای که همه در آن اشتراک دارند فرهنگ عمومی و آن بخش که مربوط به قوم..صنف.. و گروه های خاص است خرده فرهنگ گفته میشود!!

درباره این تعریف میشه گفت: خرید و فروش بازیکنان.. رعایت نظم و ارزش های اخلاقی را میشه فرهنگ عمومی گفت که بین آرسنال و سایر تیم ها مشترک است! اما خرده فرهنگ باید گفت که سیاست های خاص مالی هر تیم... نوع دستمزد هاو... را میشه خرده فرهنگ نامید... آرسنال یک خرده فرهنگ خاص دارد! که این خرده فرهنگ شامل دیگرتیم ها نمیشه.. مثلا میشه تفاوت خرده فرهنگ آرسنال رو با دیگر تیم ها مقایسه کرد! آرسنال واقعا یک خرده فرهنگ دارد.. زیرا مثلا منچستر سیتی از لحاظ فرهنگ و ساختار تیمی هیچ شباهتی به آرسنال ندارد! ... نه تنها منچستر سیتی بلکه دیگر تیم ها....

بنابر این میتوان گفت آرسنال ... آرسن ونگر دارای یک خرده فرهنگ مثبت است! مثبت یعنی این که با آرمان ها و ارزش های جامعه فوتبال هم خوانی دارد! و سایر تیم ها و فوتبال دنیا از این فرهنگ آرسنال ضرری نخواهند برد!


این پست مقدمه ایی بود بر توضیح فرهنگ باشگاه آرسنال... با من همراه باشید با پست های بعد و تحلیل دقیق فرهنگ آرسنال!!

تهیه و تنظیم:رضا شرافتیان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 3/4/1391 | 15:30 گفت:

مگه میشه با بی فرهنگی و تقلبی جام برد؟؟

اصلا میگنجه تو مخ آدم؟؟؟

الان این کامنت من چه ربطی داشت؟؟میتونید بگید؟؟؟

♥Arsenal♥ در 3/4/1391 | 15:30 گفت:

مگه میشه با بی فرهنگی و تقلبی جام برد؟؟

اصلا میگنجه تو مخ آدم؟؟؟

الان این کامنت من چه ربطی داشت؟؟میتونید بگید؟؟؟

علی ارشدی در 3/4/1391 | 12:21 گفت:

مرسی چیز قشنگیه منتظر بقیه ش هستم تا ببینم چی می خوای بگی

mohsen abbasi در 3/4/1391 | 01:14 گفت:

جالب باید باشه

Farhad Rahbari در 2/4/1391 | 20:22 گفت:

واسه بردن جام یه کوچولو بی فرهنگی لازمه

Bijan در 2/4/1391 | 18:01 گفت:

دمت گرم

sepehr najafian در 2/4/1391 | 17:23 گفت:

هر چي تيم کوچيکتر فرهنگش بهتر

مصطفی کاظمی در 2/4/1391 | 17:15 گفت:

ما که نفهمیدیم چی شد.
.
نه بیشوخی خوب بود،یعنی تا اینجای کار چیزی نداشت که بشه سرش بحث کرد و همه با هم هم عقیده ایم،خوب یا بد بودن این خرده فرهنگه که مورد بحث همیشگیه ماست،امیدوارم تو ادامش این رو هم بررسی کنی.

توپچی جنوب در 2/4/1391 | 16:55 گفت:

دمت گرم رضا

زیبا نوشتی من بیصبرانه منتظر ادامه این موضوع هستم..

تو اگه خودت بخوای میتونی یه نویسنده خیلی خوب بشی حیف که پول توش نیست