سال بعد هم هیچ چیز نخواهیم بود!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,700 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سال بعد هم هیچ چیز نخواهیم بود!!

هیچ حرکتی مثبتی نمیبینم!!خرید اولیور جیرو و پودولسکی خوب است اما کافی نیست!!

روحیه جنگندگی از صفر تا صد! چیزی که در آرسنال نیست!همیشه یا اول فصل رو از دست میدیم یا آخر فصل!

یک نفر در میان میدان کم است! کسی که بتونه تیمو جمع کنه!

یکی از دوستان پست گذاشته که وفاداری به تیم عنصر نایاب آرسنال...بله اگر فابرگاس تو آرسنال میماند و این فصل با رابین زوج بسیار قوی ای تو خط آتش آرسنال رو تشکیل میدادند!!!ام حیف افسوس که هیچکس به فکر نیست!

نمیدونم اگر این رو اسمشو میذارید بی غیرتی به تیم بذارید مشکل نداره اما اگر فصل بعد این شرایط خسته کننده باشه من ترجیه میدم دیگه با اون حساسیت که 90 دقیقه بشینم پشت کامپیوتر و نتیجه بازی رو به صورت لایو کامنتری یا لایو اسکور دنبال کنم..برم دنبال درسو زندگیم!!

و فقط یک هوادار معمولی باشم!!

این روندی که من میبینم تو آرسنال فصل بعد هم مثل فصول قبل خواهد بود!!پر پرش دوباره سومی یا چهارمی که مثل همیشه شیره به سر مبارک خود میمالیم و میگوییم دستاورد بزرگیه!!

اسکیلاچی...بندتنر...و چند نفر دیگه میتونن با  رفتنشون راه برای خیلی از بازیکنان بزرگ باز کنند!!

والا بخدا این نشد کار!هرفصل بازیکنان خوبمون تو صف خروج از باشگاه باشند! کیست که بشنوه!! قهرمانی میخوایم!به هر قیمتی شده!!

وسلام!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 14/4/1391 | 10:33 گفت:

آقا رضا منم باهات خیلی موافقم-هیچی جای درس و کار و زندگی رو نمیگیره.
تصور کن این وقتی رو که ما پای آرسنال حروم کردیم ، جای دیگه خرج میکردیم چه چیزهایی که بدست نمیاوردیم.

hesam در 13/4/1391 | 21:03 گفت:

To khoobi!

مهران کاظمی در 13/4/1391 | 20:20 گفت:

تا اینجا که خوب بوده، اگه ون پرسی بمونه و ام ویلا یا حالا یه هافبک دیگه فرقی نمی کنه هم خریده بشه مطمئناً یه فصل خیلی خوب داریم، مرسی

سیدعلی موسوی امامزاده در 13/4/1391 | 19:58 گفت:

بچه ها ، تو رو خدا کسی رو مجبور نکنید تو آرسنال بمونه!
منم مثه همتون دوس دارم رابین و تئو هر چه زودتر تمدید کنن ولی اگه تمدید کنن ام اجباری و با زور همون تمدید نکنن بهتر!!!
یادتون میاد سسک سال اول که بارسا بهش پیشنهاد داد؟ بخدا مگه نه دلش اونجا بود تنش انجا، همش یا مصدوم بود یا اگه سالم بودم اصن بازی درست نمیکرد. یادمون نره که فصل آخر همش 22 بازی برامون کرد که تو اونام کار خاصی نکرد.

من دلم میخواد رابین آماده رو داشته باشیم. اگه رفت هم این کاملا اشتباهه که بگیم از آرسنال به عنوان پله یا سکوی پرتاب استفاده کرد. چونکه اگه میخواست این کارو کنه، همون سالهای پیش (2007-2008 بعد بازی با میلان تو سن سیرو 2-0) که میلان خواستش با 30 میلیون یورو و 24 سالش بود، میرفت!!! همون جنایتی که امثال سسک و س*یر نصری کردن!!! وقتی یه تیم خر پولی مثه یووه که تازه اسکودتو رو برده، میاد و فقط 8 میلیون پیشنهاد میده و سیتی هم حاضر نیست بیش از 20 میلیون بده، این یعنی چی؟؟؟ یعنی که بازیکن تو آگوست 29 ساله میشه و کسی برا همچین سن و سالی بیش از این نمیده!!!
حالا خدمت اون آقایونی که میگن رابین استفاده ابزاری از آرسنال کرده: خدا وکیلی این چجور استفاده ابزاریه؟

nima در 13/4/1391 | 14:58 گفت:

با بعضی از حرفات موافقم(رفتن بازیکنان خوبمون)که عادت هر سالمونه ولی برای خرید های بیشتر 2 ماه فرصت داریم!!!

احسان در 13/4/1391 | 14:55 گفت:

تا اینجای کار که یکی از بهترین تیمها تو نقل و انتقالات بودیم

همین که بازیکنی از دست ندادیم عالیه

محمد على(اباى) در 13/4/1391 | 14:30 گفت:

منشینیم و میبینیم که چه میکنند.....مگر کاره دیگری هم می توان کرد؟

ehs در 13/4/1391 | 14:13 گفت:

رضا جان كم لطفي مي كني!!! تو 7 سال اخير اين بهترين شروع ارسنال تو نقل و انتقالات بوده و به نظرم با موندن رابين و خريد يه دفاع كنار و هافبك واقعا به چيز ديگه اي نياز نداريم
مي دونم اين همه ناراحتي تو اين 7 سال بي جامي خيلي سخت بوده ولي خواهشن تو ديگه از اين حرفها كه مي خواي يه هوادار معمولي بشي نزن!!
ارسنال يه مشكل جديد داره و مثل اينكه تو فروش بازيكنها به مشكل برخورده!من واقعا انتظار داشتم تا الان حداقل بنتنر و ولا از تيم برن! حالا خدا كنه فقط هدفشون اين باشه كه بازيكنها رو با قيمت مناسب بفروشن!!

شایان در 13/4/1391 | 13:47 گفت:

درسته میگید آرسنال تو خرید ها جلوست! و تا پایان نقل و انتقالات صبر کنیم اما فکر میکنید در پایان چه خواهد شد؟ احتمالا 99% آرسنال ونپرسی را از دست میدهد!!! کلا بشینیم و نگاه کنیم..............این خط و این هم نشون نقل و انتقالات این فصل خبری از خرید بزرگ یا حداقل یکی که بیاد هافبک تیم رو فوق حرفه ای تقویت کنه خبری نخواهد بود!!!!!

علی ارشدی در 13/4/1391 | 13:40 گفت:

بهزاد کاویانی در 13/4/1391 | 12:29 گفت:

چرا 3 بار اومد؟!!!!

بهزاد کاویانی در 13/4/1391 | 12:29 گفت:

رضا باهات موافقم فعلا تقویت دفاع از همه چیز مهمتره

بهزاد کاویانی در 13/4/1391 | 12:29 گفت:

رضا باهات موافقم فعلا تقویت دفاع از همه چیز مهمتره

بهزاد کاویانی در 13/4/1391 | 12:29 گفت:

رضا باهات موافقم فعلا تقویت دفاع از همه چیز مهمتره

بهزاد کاویانی در 13/4/1391 | 12:28 گفت:

به نظر من هم تا حالا خوب یار گیری کردیم و میشه امیدوار بود که بازیکنای خوب دیگه ای هم بگیریم
خوشبین باشید

reza در 13/4/1391 | 12:18 گفت:

ارسنال هیچ بازیکنی نمی خواد مگر تو خط دفاع . باید خط دفاعی قوی داشته باشیم . خط حمله عالیه . تیمی کهمیلانو تو یه نیمه 3 تای میکنه یا تاتنهام له میکنه و حتی چلسی رو با اون خط دفاعیش 5 تایی میکنه نیازی به بازیکن تو خط حمله نداره مخصوصا با این بازیکنای که جدید اضافه شدن . با یه خط تدافعی خوب و خط حمله ی فعلی به راحتی میشه تو تورنومنت های لیگ قهرمانان و حذفی اول شد و حتی تو لیگ با توجه به این بازیکنای جدید ورود . به نظرم باید مایکون بخریم . کمی هم به حرف فرهود گوش کن

علی قاسمی در 13/4/1391 | 11:08 گفت:

راستی ام ویلا چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی قاسمی در 13/4/1391 | 11:08 گفت:

آرسنال در حال حاضر به یک بازیساز خوب و خلاق نیاز داره کسی که 20 درصد از روسیچکی بهتر باشه یعنی کسی مثه سیلوا
اگه یه بازیکن مثه ام ویلا هم بخریم و هیچ بازیکنی از بازیکن های اصلی رو نفروشیم میشه گفت خریدهای آرسنال تکمیل خواهد شد

آرمان الهیاری در 13/4/1391 | 11:07 گفت:

دقیقا موافقم

حمید فرازی در 13/4/1391 | 10:50 گفت:

خب هنوز که کسی نرفته،رابین بهترین بازیکن لیگ برتر شده و طبیعیه که مشتریان بزرگی داشته باشه اما خوشبختانه فعلا نشونه هایی از موندنش وجود داره حتی اگه دقت کرده باشید باشگاه مثل ماجرای نصری و فابرگاس تعلل نکرده و خیلی زود یه بازیکن خوب رو جذب کرد تا در صورت خروج رابین آلترناتیو مناسبی براش وجود داشته باشه.

وضعیت ولکات هم به همین شکله و حتی گفته میشه واسه تمدید قرارداد با باشگاه به توفق رسیده، تا اینجا که عملکرد باشگاه خوب بود و برای دیدن ادامه کار، باید صبر کرد و بعدش قضاوت کرد.

محمد در 13/4/1391 | 10:39 گفت:

هنوز مسابقات شروع نشده بعضی از بچه ها اینقدر ناامیدن چه برسه که بازی ها شروع بشه وخدایی نکرده دو تا باخت پشت سرهم بیاریم که دیگه هیچی
امسال که خدا رو شکر تا اینجا خیلی خوب کاردیم تو بازار نقل وانتقالات ایشلا همین روند خوب ادامه داشته باشه
و اینم در نظر داشته باشین که چیزی از الن قابل پیش بینی نیست و اینکه رییس بهتر از همه ما به شرایط باشگاخ آگاهی داره
کی فکرشو میکرد تو فصل بعد رفتن هانری و لیونبرگ ودر حالی که شاخ ترین خرید ما ادواردو تا هفته 28ام 5 امتیاز از یونایتد بالاتر باشیم و اگه اون اتفاق تلخ تو بازی با بیرمنگهام نمیافتاد حتی احتمال قهرمانی هم تو اون فصل خیلی زیاد بود
پس:In Arsen We Trust

masoud mahmudpur در 13/4/1391 | 09:58 گفت:

انصافا اگه یه بازیساز خوب نگیریم فصل بعدم به جایی نمیرسیم

مجتبی هانری در 13/4/1391 | 09:46 گفت:

جه فایده میبینی دو تابازیکن خوب میگیرم بعد دوتا بازیکن خوب دیگه رفتند مشکل اساسی اینه که بازیکنان خوبمون میرند!!

حالا مثبت در منفی=== منفی

شاهين در 13/4/1391 | 07:17 گفت:

درود
حمید جان منم با شما موافقم ولی این اخبار خروج بازیکن هایی مثل ولکات و رابین ، و عدم خرید یک بازیکن بازی ساز با کیفیت باعث نگرانی خیلی از هواداران شده ....

دو تا بازیکن با کیفیت گرفتیم = دو تا بازیکن خوب هم از دست بدیم و جایگزینی هم براشون نیاریم =ِاه دوباره که برمی گردیم سر خونه اول !!!!

حمید فرازی در 13/4/1391 | 04:31 گفت:

باشگاه تا الان که ابتدای نقل و انتقالاته دو خرید شاخ انجام داده!

بازیکنایی رو هم که مد نظر داریم کوالیتی واقعی هستن، بنابراین زود قضاوت نکیند هرچند که همین الان هم توان رقابت رو داریم و ویلشر هم جراحی کرده بنابراین طبیعیه که یه مدت دیگه هم دور از میادین باشه، در اون پست آرتتا به خوبی خلاش رو پر کرده و با یه خرید دیگه میتونیم تیم خوبی رو ببندیم.

علاوه بر همه اینا مثل همیشه میگم از عشقت ناامید نشو، فصل گذشته خاطرات تلخ و شیرین زیادی داشتیم که همیشه تو ذهنمون باقی میمونه و هیچ کددوم از هوادارا نمیتونن نسبت به عشقی که به آرسنال دارن بی تفاوت باشن...

رضاشاماخ چوک بندر در 13/4/1391 | 02:47 گفت:

راستی بچه هاتست توباشگاههای اروپایی ازکی شروع میشه

توپچی جنوب در 13/4/1391 | 02:25 گفت:

تند داری میری رضا واسه این پست هنوز زود بود.............

با حرف های عليرضا شفيع پور عمراني کاملا موافقم

رضا توپچی در 13/4/1391 | 02:03 گفت:

Mostafa:شاید باورت نشه ولی اگه اونایی که گفتم برن که نمیرن در حال حاضر ،4تا دفاع مرکزی و4 دفاع گوش+5تا هافبک مکزی و دفاعی+5تا هافبک-مهاجم گوش(با احتساب گمپل) +2 مهاجم مرکزی داریم

رضا توپچی در 13/4/1391 | 02:02 گفت:

Mostafa:شاید باورت نشه ولی اگه اونایی که گفتم برن که نمیرن در حال حاضر ،4تا دفاع مرکزی و4 دفاع گوش+5تا هافبک مکزی و دفاعی+5تا هافبک-مهاجم گوش(با احتساب گمپل) +2 مهاجم مرکزی داریم

farhood در 13/4/1391 | 01:36 گفت:

داداش يكم ثبات داشته باش تو حرفات يه روز ميگي ونگر بده يه روز ميگي عاليه يهروز ميگي با ورود پولدي و جيرود چه تيمي ميشيم يهروز ميگي كافي نيست خريد بازيكنا

عليرضا عمراني در 13/4/1391 | 01:33 گفت:

دادا از ديروز تازه نقل و انتقالات شروع شده ها!
چنان ميگي انگار ما عقبيم از بقيه تيمها!
اتفاقا جلو هم هستيم و دوتا بازيكن خوب گرفتيم و از خبرها هم ميشه فهميد باشگاه بيكار نشسته و هنوز به فكر خريد بازيكنه!
ما اگه ميخواستيم به هر قيمتي قهرمان بشيم ديگه آرسنال نبوديم!!!!

حسین ملازینل در 13/4/1391 | 01:29 گفت:

بهتره كه تا اخره نقل و انتقالات صبر كني بعد نتيجه گيري كني رضا...تا اينجا آرسنال بد مهره نگرفته...

حسین ملازینل در 13/4/1391 | 01:29 گفت:

بهتره كه تا اخره نقل و انتقالات صبر كني بعد نتيجه گيري كني رضا...تا اينجا آرسنال بد مهره نگرفته...

مصطفی کاظمی در 13/4/1391 | 01:25 گفت:

رضا توپچی:اینجوری که تو میگی عمه من باید رو نیمکت بشینه؟
2 تا بازیکن خریدیم،اونوقت 15 تا از 23 برن؟
.

mohsen abbasi در 13/4/1391 | 01:22 گفت:

الان یه هافبک می خوایم این ویلشیرم ذیگه باید گفت ویلچر از باشگاه پول می گیره بره تو فیسبوک پست بزاره معلوم نیست چطوری اینو زدن که بعد 1.5 سال هنوز صاف نشده رسما هیشکی یادش نیست بزرگترین غایب انگلیس تو یورو ویلشره بود

رضا توپچی در 13/4/1391 | 01:09 گفت:

رضا واقعا" به هرقیمتی شده قهرمانی میخوای!!!!
من با تو موافقم که باید بازیکنان ضعیف و متوسط تیم به سمت در خروجی باشگاه برن و انشالله امسال استادژورو و اسکیلاچی و فابیانسکی ومانونه و بنتنر و پارک و حتی شاماخ وآرشاوین از تیم به طور کامل میرن و مهره هایی مثل رمزی و کوکولن(اسمشو دقیق نمیدونم) وفریمپونگ که نیاز به اثبات خودشون دارن به صورت قرضی باشگاه رو ترک میکنن
اگه اینایی که گفتم برن و رابین بمونه میشه امید داشت با یک یا دو خرید دیگه تیمی رویایی ساخته بشه...
البته با شروع خوبی که توی یارگیری داشتیم میشه به آینده امید داشت...

سعيد غلامي در 13/4/1391 | 01:01 گفت:

عمو جان يكم واستا نقل و انتقالات تازه 2 روز هست كه شروع شده و تا 2 ماه ديگه ادامه داره......
بوق نيست كه راحت بخري؟؟؟؟
نياز به زمان داره از اشتباهات سال قبل درس خوبي گرفتن و تا اينجا خوب خريد كردن
بهتره كه جو سايت رو منفي نكني داداش

parsa در 13/4/1391 | 01:00 گفت:

گل گفتی رضا جان
با تمام حرفات موافقم