طرح احتمالی لباس سوم آرسنال برای فصل بعد!!!عالیههه

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 401,585 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

طرح احتمالی لباس سوم آرسنال برای فصل بعد!!!عالیههه

طرحی زیبا.... با لوگو و درواقع بزرگ نمایی لوگو روی لباس اصلی! واقعا زیباس! اگه اینو انتخاب کنند من سرتاسر فصل تو فیفا 13 از این لباس استفاده میکنم!! نظر شما چیست؟؟اگه اینو انتخاب کنند من سرتاسر فصل تو فیفا 13 از این لباس استفاده میکنم!! نظر شما چیست؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 24/4/1391 | 20:44 گفت:

ببینید اگه تایید بشه بی شک لباس سوم خواهد بود و فقط تو چند بازی استفاده خواه شد! مثلا بخوریم به بارسا تو نیوکمپ! چون لباس اول و دوم تیم ترکیب رنگی داره با بارسایی ها!

Hossein Y در 24/4/1391 | 18:52 گفت:

خیلی نازه تا زه آب هم هست!!!!
خدا کنه لباس دوم باشه!!!!

سينا در 24/4/1391 | 15:50 گفت:

بابا انقدر جو نديد خوب است همين

عالي /اونيكي قهقه ميزنه 50 ,60 تا/اين لباس از لباس دوم بهتره؟؟؟/.......

ممنون رضا جان

مهدی افسرده در 24/4/1391 | 14:06 گفت:

لوگوی "توپ" روش خیلی خوبه

nima در 24/4/1391 | 14:02 گفت:

نویدجان یکم جنبه داشته باش،خب قشنگه دیگه افتادن رو زمین و خنده نداره که!؟!
علی توام میدونم الان چه حسی داری!!!

(Hooman sam (Dark metal در 24/4/1391 | 12:56 گفت:

محمدعلی سمت چپ جک رو نیگا کن دادا بعد میفهمی از کجا اومده این عکس !!
-----
علی الان احساس ندامت میکنی ؟؟ با این کارات خوشگل به خواسته های رضا کمک میکنیا ؟؟!!!

like like

حسین عسگریان در 24/4/1391 | 12:34 گفت:

خیلی عالیه

navid در 24/4/1391 | 12:33 گفت:

خیلی قشنگههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
محمد جویبار در 24/4/1391 | 12:07 گفت:

لباس خوشگلیه،مخصوصا اینکه لوگو باشگاه هم رو پیراهنه یه حس غروری به آدم دست میده

nima در 24/4/1391 | 11:26 گفت:

واییییییییییییییی!!!خیلی خیلی خوشگله!!!کاش میشد بشه لباس دوومون!!!!

Morteza Bauer در 24/4/1391 | 10:57 گفت:

اگه بشه عالیه.حالا چرا پیراهن سوم؟!!!چرا پیراهن دوم نه؟؟!!!

علی ارشدی در 24/4/1391 | 02:31 گفت:

علی ارشدی در 24/4/1391 | 02:31 گفت:

این عکسو من بهش دادم!!!!!!

کامنتمو پاک کنی پستتو پاک می کنم!!!!!!

علی ارشدی در 24/4/1391 | 02:27 گفت:

کامنتای من کو؟

farhood در 24/4/1391 | 01:42 گفت:

وقتي ميگي من از برداشته شدن قسمت پست بلاگ حمايت مي كنم ... ميكني كه بلاگ ميزاري در گيري با خودتا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 24/4/1391 | 01:31 گفت:

خیلی خوشکل و زیباست+مقبول=جمیل

شایان در 24/4/1391 | 01:21 گفت:

محمدعلی... کاور فیفا امسال دیگه خبری از اون شرک(وین رونی نیست) و قراره تو هر منطقه مسی کنار یک بازیکن از اونجا باشه... مثلا انگلیس احتمالا مسی کنار ویلشیر یا چمبرلین خواهد بود!!!!!!!! اسپانیا مسی کنار مثلا کاکا..... ایتالیا مسی کنار ایبرا

مصطفی کاظمی در 24/4/1391 | 01:20 گفت:

خیلی عالیه،کلا امسال نایک زده تو خط لباس سومه شیک.

mohammad ali در 24/4/1391 | 01:19 گفت:

jacki tanha

شایان در 24/4/1391 | 01:18 گفت:

وای جکی با این لباس کنار مسی روی کاور فیفا13!!!!!!!!! عالیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohammad ali در 24/4/1391 | 01:18 گفت:

kash beshe forooshgahe ma ham biare
che khialati

شایان در 24/4/1391 | 01:16 گفت:

محمد علی... رسمی میشه... تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها...

mohammad ali در 24/4/1391 | 01:13 گفت:

az facebook gerefti ya twitter ?
in hanoo rasmi nashode