بودن نبودن... باشی نباشی...

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 401,164 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بودن نبودن... باشی نباشی...

بمونه؟ در طی 8...9 سال یک فصل خوب بوده! همچین طلای نابی هم نیست!اگه من بودم.. میدیم که تیمی مثل آرسنال من رو به اینجا رسونده.. و من هم در این مدت دائم مصدوم بودم یا آماده نبودم.. و فقط یک فصل هست که بهترین بودم میماندم...

فنپرسی ونپرسی ونتستیک فانپرسی... هرچی که میخونید اما اگه من بجاش بودم میموندم و تو تیم آقایی میکردم... کاپیتانی و.. هرچند شاید این لیاقت رو تو خودش نمیبینه که کاپتان تیم پرطرفدار آرسنال باشه.

سسک فابرگاس.. چندین بار گفته اگه یک روز از بارسا برم برمیگردم آرسنال... خب مردک چرا رفتی؟ اینجا میبودی فیکس! کاپتان تیم بزرگ آرسنال! گفتی میرم دنبال جام! اما خشکید! بارسا لالیگا و چمپیونزلیگ 2 جام معتبر رو از دست داد! خب الان تو آرسنال میبودی چی میشد؟

اصلا واسم مهم نیست که دائما خبر هارودنبال کنم که رابین ونپرسی میره یا نه!بره... چی میخواد بشه؟؟ مگه فابرگاس نرفت؟ اون رفت با رقمی حدود 25 تا 30 میلیون یورو و یک بازیکن خریدیم به نام آرتتا که از خیلی قبل تر ونگر اون رو جایگزین مناسب برای فابرگاس میدونست! بله اومد با حدود 10 میلیون یورو... خدا وکیل به نسبت دستمزد و قیمت فابرگاس تاثیر گذار تر بود!! گل جلو من سیتی رو یادتونه؟ یا..........

حالا رابین رو نگه داریم و دائما در فصل بعد به فکر تیم های دیگه باشه و رفتن از آرسنال چه فاید داره؟ ما الان اولیور جیرو را داریم که اگه فیکس باشه صد برابر بهتر از رابین تو 8..9 سال حضورش در آرسنال خواهد بود

این آخرین پست درباره رابینه... برو... اما بدون اینجا بمونی خیلی بهتره... بمان و تلاش کن 1/10 برگکمپ باشی...از پس 1 از 10 واحد برمیای؟ برگکمپ غیرت داشت نسبت به آرسنال که خودش 10 از 10 هست!! حالا با بازیش کاری ندارم!

فعلا..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیدعلی موسوی امامزاده در 27/4/1391 | 18:25 گفت:

اصن میشه بخدا بعضیاتون کامنت یا پست نذارین؟
بابا بگیرید بشینید سر جاه و جمالتون!!!
من با نظر کیوان خان بسیار موافقم.
اون آقاهه که میگه رابین زمانی اسطورس که تو باشگاه بمونه یا به من و هوادارا بد کرد، همیشه اعتراض با سر و صدا موثر نیست گاهی سکوت خیلی کرکننده تره!
من کلی پیرامون رابین کامنت گذاشتم و پست دادم. حرفامو زین پیش زدم!
فقط لطفا به اسطوره مون رابین -آره اسطورمون- توهین الکی نکنید. فقط تو ایرانه که ایطوری به بازیکنا و مربیا راسو راس توهین میشه؛ نمونشم اسطورمون علی دایی و باشگاه پرسپولیسه! وگرنه همه جای رابینو اسطوره میدونن و احترامش میذارن.
یادمون نره که ما ایور آبیم و یکی مثه رابین که کاملا حرفه ایه، خوب میدونه داره چیکار میکنه! تازه اگه کسی بتونه درست اعتراض کنه! اونان که اونور آبن نه ما که اینوریم نه سر تمرینا میریم و نه تو جو حقیقی هستیم!

milad foadiyan در 27/4/1391 | 08:49 گفت:

من با حسین در مورد بحث گلای زدا ی رابین که از این لحاظ اونو با دنیس مقایسه کرد به هیچ وجه موافق نیستم چون واقعا مقایسه ی خنده داریه.درسته که رابین خوب گلزنی کرده و فقط 37 گل از گلاش تو این فصل بوده ولی قبول کنید که تنها فصلی که میشه نقش فن پرسیو تو ارسنال هایلایت کرد امسال بود ولی حسین جان شما که دنیس تو ارسنالو خیلی بهتر از من به یاد داری بگو ان کجا و این کجا...
و اما در مورد ماندن رابین بگم که تا قبل از بیانیه دوست داشتم بمونه ولی الان نه به هزار و یک دلیل:
1.برای خودش خوب نخواهد بود چون چه بخوایم چه نخوایم برای هوادارای لندنی اون رابین گرشته نیست
2.نشون داد که اونطوری که خیلیا به اسطوره و سمبل شدنش تو باشگاه اعتقاد داشتن نیست و حدش به مراتب کمتر از این حرفاس
3.به نظر من بیانیه ی رابین بزرگترین اهانت به ما هوادارا و خود باشگاه بود نه از این جهت که میخواد ارستالو ترک کنه چون تا اینجاش مشکلی نیست ولی وقتی یه بازیکن برای باشگاه بزرگو 125 ساله ی ارسنال شرط میذاره واقعا به معنای واقعی داره باشگاهو کوچیک میکنه.رابین هر چقدرم بزرگ باشه خیلی کوچیکتر از این حرفاس که بخواد برای باشگاه شرط بذاره(خیلی کوچیکتر)
حتی این بحثم که یه سری میگفتن رابین با تمدید نکردنش میخواد باشگاهو به خودش بیاره تا اونجایی که علنی نشده بود بحث قابل تحمل و قابل تاملی بود ولی بعد از بیانیه دیگه هیچ توجیهی وجود نداره.
یه کلام ختم کلام:رابین چه از ارسنال بره و چه بمونه فققققققققط یه فردیه که به عنوان کسی که 8 سال در ارسنال بود بهش احترام میذارم(فقط احترام نه بیشتر).

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 03:46 گفت:

من الان توی همین حول یه پست میدم........!


جالبه توجه بعضی دوستان.....!!


فقط یه نکته بگم ، من RVP رو دوست ندارم میتونه بمونه یا بره.......!!اون به من بد کرد......!!

شایان در 27/4/1391 | 01:08 گفت:

ببینید.. منم آرسنالی هستم... و هیچ وقت دوست ندارم تیم ضعیفی داشته باشیم! وقتی فابرگاس رو نگه داشتیم فصل بعد تو نوکمپ اصلا تو باغ نبود که نبود!!!!!! زمانی سسک رو با میکی ارتتا مقایسه میکنم که قیمت هارو ببین...دستمزد هارو ببین...

Keivan در 27/4/1391 | 00:48 گفت:

♥Arsenal♥: هیسیت حیثیت

چرا اینقدر ون پرسی رو ملامت میکنین هیچکدومتون نمیتونین خودتونو جای کس دیگه ای بزارین...وظیفه یک بازیکن اینه که

تازمانی که تو یک تیم هست بهترین بازیاشو انجام بده...


اگه قرار باشه هر بازیکنی که به یه تیم بیاد تا آخر عمر فوتبالیش تو اون تیم بمونه که شدنی نیست...

اگه این جوری بود پس آرتتا نباید اورتون رو ترک میکرد به قول خودتون میتونست کاپیتان شه و فیکس باشه...فکر میکنین چرا

اومد آرسنال به خاطر آرم باشگاه!!! نه به خاطر اینکه تو اورتون به آرزوهاش نمیرسید...همونطور که تو مصاحبش تو ایتالیا قبل

بازی با میلان گفت یکی از بزرگ ترین اهدافم برای اومدن به آرسنال همین بازیها بود...بله آرتتا میخواست بودن در سی ال و

بازی با بزرگان رو تجربه کنه...پس الان آرتتا خائنه نه!!!

جروینیو میتونست تو لیل بمونه و فیکس باشه آرشاوین میتونست تو زنیت فیکس باشه مرتساکر میتونست تو وردربرمن

فیکس باشه و و و ...

به نظر شما آلن شیرر بزرگتره یا رونالدوی برزیلی؟

هیچ کس نمیتونه بگه شیرر...چون افتخاری نداره...بله آلن شیرر بزرگ هست برای نیوکاسل و کشور انگلیس نه واسه

جهان...چرا میایم هی میگیم ون پرسی رفت خائن...آنری رفت خائن...این رفت

خائن...اون رفت خائن...

باشگاه ما نمیتونه اون حسی رو که رئالیها به کاسیاس و راموس و رائول و هیرو و ...میدن رو به بازیکناش بده چون مدیریت در

باشگاه ضعیفه...

وقتی یه بچه ای مادر نداشته باشه ،پدرش معتاد باشه تو بدبختی بزرگ شده باشه زمانیکه بزرگ شد نباید انتظار داشته

باشیم که نخبه بشه...

نخبه شد (امثال شیررها و دل پیرو ها) که یک از هزار پیش میاد

نخبه نشد(اکثر بازیکنان)

ما نباید انتظار داشته باشیم همه بازیکنا که اومدن تو یه تیم تا ابد پیراهن همون تیمو بپوشن البته همه هواداری فوتبال که

طرفدار یه تیم هستن همین فکرو میکنن که کاملا اشتباهه...

و در آخر یه سوال!!!

رابین نمیتونست همون اول بره تو تیم قهرمان ایتالیا؟

نمیتونست تو بیانیش اعلام کنه که هر تیمی پیشنهادش بهتر باشه و آماده تر برای کسب جام من قبول میکنم اون پیشنهاد رو...

میتونست خیلی هم راحت میتونست این کارو بکنه...

هنوز به نظر من رابین به خاطر اینکه به باشگاه بفهمونه که ما واسه قهرمانی به یکه سیاست جدید احتیاج داریم و با چند تا

خرید نمیشه قهرمان شد تا حالا تمدید نکرده...احتمالشم هست بره که یقین دارم به قول یان رایت راه دیگه ای نداشته...

اگه رابین خائنه پس:
رونالدو پرتقالی خائن چون از یونایتد رفت رئال...کاکا خائن...زیدان خائن...بکام خائن...فیگو خائن...هانری خائن...تورس خائن...آگوئرو خائن...فورلان خائن...نویر خائن...
پس کل جهان خائنن!!!

اگه فکرمون اینه پس هر بازیکنیو که ما میخریم باید خائن بدونیم (جدای بازیکنای جوون)

سالار لاری در 27/4/1391 | 00:36 گفت:

من با حسین کاملا موافقم دقیقا هرچی تو ذهنم بود رو گفته

امیر علی در 27/4/1391 | 00:22 گفت:

بچه ها نظرات جالبی دادن اما خدایش گل گفتی آق رضا قربونه رک وراس بودنت بدم میاد از این بازیکنایی که میخوان مارکوپلو بازاری درآرن

? در 27/4/1391 | 00:03 گفت:

آقای محترم درست صحبت کن!

♥Arsenal♥ در 26/4/1391 | 23:26 گفت:

ون پرسی نصف عمرش که مصدوم بود تو آرنسال؟؟؟

تا یادمونه والله بلله بنتنر و این و اون مهاجمامون بودن....!!

نه اینکه ربین بگم مذخرف بود.......!!نه عمرا رابین یکی از بهترین های دنیاست ولی این نمیشه که اینجوری بیاد برخورد کنه..!!

آقا میخوای بری گمشو برو دیگه ناز و ادا و اطفار نداره؟؟!!! مثه بقیه به یه بهونه بزن بیرون دیگه.....!! مثلا بگو رو بند نافم نوشته بود بارسا یا راه راهه یونتوسی بوده

چرا هیسیت باشگاه رو زیر سوال میبری ،؟؟مثلا خیلی ضرر میکنیم بری؟؟اونموقع جام نمیبردیم الانم روش.....!! اتفاق شاخی که نمیفته؟؟ منم اگه جام میخواستم میرفتم هوادار بارسا میشدم پز جام میدادم....!! تازه کسی هم هو نمیکرد مارو....!!


خطم کلا :


میخوای بری برو چرا هولم میدی

این دیگه خطمه کلامه

ببین میخوای بری بگو میخوام برم حجت تو آرسنال تموم کردم...!! دیگه میخوا پول در بیارم چرا زر میزنی؟؟ اسطوره هم نیستی اگه بمونی آره اسطوره ای........!!!

البته برا من که نع....!! اسطوره هوادارا رو ضایع نمیکنه......!!

parsa در 26/4/1391 | 23:01 گفت:

اصلا دوست ندارم بازیکنی به زور تو تیمی بازی کنه
اگه رابین دوست داره بره.خداپشت پناش
مقایسه سسک با آرتتا مثل فیل وفنجانه
سسک کجا آرتتا...

میثم در 26/4/1391 | 22:28 گفت:

سینا منظورم خود شما بودیت دوست عزیز
این جواب شما به بلگ من بود:اين صحبت ارسن قبل وبعد نداره اونوقت !!!!!!!فك كنك سرو تهه جمله رو ننوشتي!!!
اون هم جواب من بود که من از کجا شنیدم و خوندم

soroosh در 26/4/1391 | 22:26 گفت:

گفتی تیم "تیم بزرگ آرسنال"
اما متاسفانه خیلی وقته بزرگ نیستیم. مایه تاسفه که باید بیام و این اعتراف رو کنم
آره از نظر مالی شاید بزرگ باشیم
شاید یه ورزشگاه لوکس داشته باشیم
شاید همیشه یه ستاره بزرگ تو تیممون باشه
امممما همیشه آخرش اونی که باخته ما هستیم. چرا؟ چون دنیای کثیفی هست و همه چیز تو پول و موفقیت خلاصه میشه. هیچکی واسه دله یکی دیگه کار نمی کنه
*******************************
ممنون رضا مثه همیشه عالی بود

سينا در 26/4/1391 | 22:17 گفت:

میثم: دادش منظورت كدوم سينا هستش با كي كار داري دقيقا
من اين جمله ارسن رو فقط شنيدم و هيجا ازش استفاده نكردم
درباره ارتتا هم من ميگم اصلا در حد سسك نيست سن و سالو ببين اختلاف 7و8 سال هستش
ولي در كل اصلا با ارتتا حال نميكنم يه بازيكن درجه 2 يا حتي 3 با توجه به سنش وسايقه حضورش در تيم ملي !!!!

علی ارشدی در 26/4/1391 | 22:11 گفت:

«ه! رفتن رابین ضربه روحی بدی به تیم میزنه از نظر فنی جاش پر میشه اما از نظر روانی اینکه هر فصل کاپیتانمون بذاره و بره قابل جبران نیست

میثم در 26/4/1391 | 21:33 گفت:

صحبت از آقای رئیس در زمان خرید آرشاوین :
از افرادی که فکر میکنن من هر فصل 100میلیون پوند پول دارم و خرید نمیکنم حالم به هم می خوره.
سینا:اين صحبت ارسن قبل وبعد نداره اونوقت !!!!!!!فك كنك سرو تهه جمله رو ننوشتي!!!
سلام سینا اما جوابت : من این صحبت رو تو روزنامه گل خوندم و همه یاد دارید خرید آرشاوین چه سریالی شد تو اون برهه زمانی به رئیس گیر دادن همش جون میخره و حاضر نیست پول پای یه بازیکن 28 ساله بده و محکوم شده بود به خساست در نقل و انتقالات و این هم یادتونه هیلود آشغال تو مصاحبش گفته بود ونگر هر چقدر پول بده ما در اختیارش قرار میدیم و چند روز بعد آقای رئیس هم اعلام کرد موجودی ما در نقل و انتقالات محدوده و باید خیلی دقت کنیم که همین سایت هر دو خبر رو پوشش داد و من این گفته رئیس رو چند روز بعد تو روزنامه گل خوندم
یا علی...

محمد جویبار در 26/4/1391 | 20:25 گفت:

اقا رضا فکر نمیکنم آرتتا بهتر از سسک باشه.من سال ها بود طرفدار بازی سسک بودم والانم هستم.البته ارتتا هم بازیکن خوبیه.
ژیرود هم مطمئنا باید خیلی تلاش کنه تا به وضعیت فعلی رابین برسه.
شخصا خیلی علاقه ندارم بازیکنی رو که این همه برا رفتن زور میزنه نگه داریم.
من مطمئنم اگر رابین ارسنال رو ترک کنه احتمال موفقیتش در هر تیم دیگه ای 5درصده به دلایل زیادی.
همون طور که تو گفتی معرفت وقدردانی حکم میکرد تمدید کنه ولی .....

میثم در 26/4/1391 | 20:22 گفت:

و آرتتا اون تجربه ای هست که هیچ وقت سسک به تیم تزریق نکرد

میثم در 26/4/1391 | 20:21 گفت:

((((حقیقت وفادارترین افراد در این بازی طرفداران هستند)))
رابین خوبه ولی هیچ وقت به کیفیب دنیس نمیرسه
آقا حسین دنیس 120گل زد چنتا پاس گل داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و چه پست های بازی کرد؟؟؟؟؟؟
اصلا در بهترین حالت هم قابل مقایسه نیستن چه برسه برابری
و من به شخسه همچنان اعتقاد وافر دارم کاپیتان خواهد ماند با افتخار
و همچنین آرتتا خیلی برای آرسنال خوب بازی میکنه این رو میشه از آمار های برد و باخت فصل پیش فهمید

مصطفی کاظمی در 26/4/1391 | 19:03 گفت:

کلا ما نفهمیدیم کدوم وری هستی رضا؟
.
الان حق با رابینه؟حق با ونگره؟ بره بهتره؟به هر قیمتی باید نگهش دارن؟ ما که نگرفتیم،خودت گرفتی چی میگی یه زنگ به من بزن.

حسین در 26/4/1391 | 18:11 گفت:

یه شمت حرف احساسی و بی پایه و اساس...رضا جان تو اصلا میدونی برگکمپ هم 120 گل برای ارسنال زده و رابین 125 گل؟؟؟شک دارم بدونی...

رابین برای ارسنال بیشتر از 125 گل زده که فقط 37 تاش این فصل آخر بود.حالا چجوری ادعا میکنی فقط توی این هشت سال سال آخر خوب بوده من نمیدونم!!

سسک رو با ارتتا مقایسه میکنی.(اصلا در مورد بارسا حرف تو درست.سسک تو بارسا کلا نیست و نابود شد!جزغاله شد خاکسترش رو هم ریختن تو دریا)...ولی توی ارسنال سسک توی 22 سالگی آقای ارسنال و ستاره لیگ برتر انگلیس بود و آرتتا توی 29 سالگی یه هافبک خوب.سسک توی ارسنال بهترین بازیکن جوان سال اروپا شد.

رابین چیزی برای ارسنال کم نذاشته.درسته اون اسطوره بودن برگکمپ رو هرگز نداره ولی یادمون نره همین الان به اندازه برگکمپ برای آرسنال گلزنی کرده و کلی هم پاس گل داشته.بهش احترام بذاریم تا در اصل به ارسنال احترام گذاشته باشیم.

Vishka در 26/4/1391 | 18:09 گفت:

آخه تو که تکلیف خودتو نمیدونستی چرا زود گفتی تمدید نمیکنم که اینقدر بد نام شی
نمی بخشمش
حتی اگه بمونه و آقای گل شه

? در 26/4/1391 | 17:59 گفت:

عشق است رابین.
ی حسی بم میگه می مونه.
ولی اگه نموند هم دوستش خواهم داشت

Farhad Rahbari در 26/4/1391 | 17:35 گفت:

با ارزش ترین بازیکن فعلی آرسنال در حال حاضر فن پرسیه
حالا میخوای دوستش داشته باشی یا نباشی فرقی نمیکنه
22 میلیون پوند مناسب ترین قیمت واسه فروششه

شایان در 26/4/1391 | 17:01 گفت:

آقا سینا مگه ونپرسی از شکم مادرش ونپرسی آرسنالی و گلزن در اومد؟ جیرو هم یکی مثل اون!

سينا در 26/4/1391 | 16:56 گفت:

احساسي برخورد كردي اقا رضا
اخه جيرود بهتر از رابينه!!!!!؟؟
بعدشم ارتتا كجا سسك كجا مقايسه كاملا بي خوديه ارسن ميخواست از زير بار انتقادات بياد بيرون خريدش ارتتا رو

يان رايتم ديديد گفت اشتباهه كه مردم بگن 7سال مصدوم بود حالا كه برگشته......

? در 26/4/1391 | 16:39 گفت:

برو بابا!!!

♥Arsenal♥ در 26/4/1391 | 16:30 گفت:من که موافقم با فروشش ولی نه کمتر از 30 ملیون///////!!

mohammad ali در 26/4/1391 | 16:26 گفت:

بابا از 100 تا یکی رو گل میکنه
اصلا دلم نمیخواد بمونه
اصلا هم ازش خوشم نمیاد