خدایا به خیر و خوشی تمامش کن!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 440,348 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خدایا به خیر و خوشی تمامش کن!!

چه بالانس مالی وحشتناک ای در پیش داریم!!سال گذشته فابرگاس+نصری+کلیشی+ابوئه+...نمیدونم شاید بازهم فروش داشتیم اما من یادم نیست اما اصلی ها اینا بودند این ها رفتند با رقمی حدود البته ما که خبر نداریم اما احتمالا کل این بازیکنان کم کمش با رقمی بین 55 تا65میلیون یورو از آرسنال رفتند! و ما به جای آنها آرتتا و پرمرتساکر و یک تا دو بازیکن دیگه که بازهم الان دقیق آهان چمبرلین هم بود رو با رقمی که بازهم از اون دقیق خبر نداریم اما حدودی میتوان گفت که بیشتر از 30 تا 35 میلیون یورو هزینه خرید آنها نشد!

اما....

حرف من درباره امساله!

جایی که ما تا الان حدودا 40 تا45 میلیون یورو خرید کرده ایم!(+خرید احتمالی کاسورلا)

میشه لیست خرید تیم رو این طور دید:

لوکاس پودولسکی با رقمی بین 12 تا 14 میلیون یورو

اولیور جیرو با رقمی بین 13تا15 میلیون یورو

سانتی کاسورلا با رقمی بین 15 تا 18 میلیون یورو

:

مجموعا:

بین40 تا47میلیون یورو

حالا بازهم یک حرف دیگر باقیست!!

با توجه به این خرید ها و میانگین بالانس پارسال میشه گفت اگر ونگر و مدیران تیم مثل سال قبل بالانس مالی انجام بدهند طبق این خرید هایی که داشتیم و طبق لیست فروش پارسال احتمالا 70تا75 میلیون یورو فروش خواهیم داشت!!

بله! محتملا این ها خیلی به خروج نزدیک اند:

رابین ونپرسی:بین 35 تا42 میلیون یورو

بندتنر:بین8تا12 میلیون یورو

پارک:بین 6تا9 میلیون یورو

اسکیلاچی :بین 5 تا8 میلیون یورو


و آخرین نفر که این روزها حرفش هست کسی نیست جز :

الکس سانگ: بین 30تا35 میلیون یورو!!!

همه اون بالایی ها رفتند رفتند! اما سانگ بماند!

امیدوارم امسال ونگر یک مقدار از فکر بالانس مالی کنار بیاد و خرید کردن هاش و ورودی هاش بیشتر از خروجی ها باشد!

خدایا به خیر و خوشی تمامش کن!! تا پایان پنجره نقل و انتقالات!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 14/5/1391 | 15:02 گفت:

همه اون بالایی ها بمونن ولی سانگ بره

عرفان در 14/5/1391 | 11:32 گفت:

@Mostafa: پارک : 0 تا 2
خیــــــــــــلی حال کردم

علی قاسمی در 14/5/1391 | 10:26 گفت:

رضا جون تو باید جای مسئول های آرسنال بودی و برای فروش بازیکن های آرسنال این جور قیمت میذاشتی و کوتاه نمیامدی و ما الان همه بازیکن هامون رو داشتیم حتی هنوز آنلکا هم تو تیم ما میموند

شایان در 14/5/1391 | 10:16 گفت:

آقا قیمت هارو نصف کن!

aso در 14/5/1391 | 09:31 گفت:

سانگ بره؟!!!!!!!!!
چرا نفوذ بد میزنی دادا!
مطمئن باش ، سانگ نمیره، حداقل امسال
اگه یه بازیکن معرفی کنیم، که کل زندگیشو مدیونه آرسناله، همین سانگه!
شما فکرشو بکنید، سانگ با اون استعداد اولیش، به جز آرسنال چه تیمی اونو میخرید، هنوز یادم نرفته اون حرف فردوسی پور ، که چند ساله پیش در مورد سانگ گفت، سانگ نه در حد آرسناله نه در حد لیگ جزیره!!!!
خدایی اون سال در حد ژورو اعصاب خرد کن بود، ولی ونگر بش اعتماد کرد و اونو بازی داد!
بعدشم بازیکنای آفریقای به نسبت بازیکنای ، اروپایی، تعصبی ترن
.
.
در کل مطئنم که سانگ نمیره، اگه رفت که باید بش لقب خائن بزرگ داد، حتی بزرگتر از اشلی کول!

♥Arsenal♥ در 14/5/1391 | 04:46 گفت:

رضا جان مگه شما خبرهایی که بچه ها میزنن توی سایت رو در مورد سیاست مالی باشگاه نمیخونی؟؟؟

مهرداد در 14/5/1391 | 03:22 گفت:

برادر مگه بقالی باز کردی که اینجور قیمت میدی
میگم شهرداری بیاد به خاطر گرون فروشی اکانتتو ببنده ها
پارک رو قیمت زدی 6-9 ارزون بده مشتری شیم
پارک منچسترهم قیمتش این نیست حالا چه برسه به این پارکه ما که تابو سرسره هم نداره

مهدی افسرده در 14/5/1391 | 02:05 گفت:

چیزی زدی

محمد در 14/5/1391 | 01:10 گفت:

به نظز منم رقمات تخیلیه
فکرشو بکن ما پارک رو با 3 میلیون یورو گرفتیم بعد از ار فصلی که فقط یه گل زد اونم جام اتحادیه!! بیایم با 9 میلیون بفروشیمش

sepehr najafian در 14/5/1391 | 01:07 گفت:

بارتون از آمازون اومده

شایان در 14/5/1391 | 01:01 گفت:

جویی بارتون درحال انتقال قرضی به فلستفود تاون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بازیکن نیست... از زندان بیرون انداختنش! خیلی وحشیه×

شایان در 14/5/1391 | 00:51 گفت:

حالا چرا به اعداد!! ببینید ما پارسال پارک رو خریدیم امسال کازولا! یا پودولسکی!! خرید ها بزرگ تره! احتمالا فروش ها هم بزرگ باشه!

شایان در 14/5/1391 | 00:46 گفت:

مصطفی این قیمت هارو به پوند دایدیا!! من به یورو قیمت دادم!

مصطفی کاظمی در 14/5/1391 | 00:39 گفت:

رابین : 15 تا 20
بندتنر : 5 تا 7
پارک : 0 تا 2
اسکیل : 0 تا 0
سانگ : 15 تا 20
.
یعنی خودمونو بکشیم و ژسنی و ورما و والکاتم بزاریم روش نمیشه 80 میلیون!پس این بحث بالانسو مالانسو بندا دور.

شایان در 14/5/1391 | 00:37 گفت:

هومن من اصلا رو سطح دانش ونگر نیستم...و اگه بخوام خودم رو با اون مقایسه کنم و تلاش کنم مثل اون باشم احمق ترین آدم دنیا هستم! چون من و اون از نظر سنی خیلی باهم فاصله داریم! قیمت ها هم اصلا تخیلی نیستند! وقتی یک بازیکن تو لیگ کذایی ایران سالی 2 میلیارد میگیره ... حالا اگه اسکیلاچی بیاد آسیا...مثلا تیم های عرب یا اماراتی به نظرت 5 میلیون یورو نمیگره؟؟........

(Hooman sam (Dark metal در 14/5/1391 | 00:24 گفت:

با این نوشتت میخوای بگی از مسئولا و ونگر بیشتر میفهمی ؟؟؟
قیمتات خیلی تخیلی نیستن رضا ؟؟
تو فضا سیر میکنی انگار !!دییییی
اسکیل 5-8 ؟؟ مطمئنی اسکیل رو میشناسی ؟؟

like like

sepehr najafian در 13/5/1391 | 23:50 گفت:

سانگ از آرسنال نميره يه در صد شک نکن