ضعف آخر!!در نقطه آخر!!+بالانس خوبی میشه!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,804 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ضعف آخر!!در نقطه آخر!!+بالانس خوبی میشه!

سه خرید تقریبا خوب و بزرگ داشتیم!لوکاس پودولسکی شوت زن و با تجربه و اولیور جیرو فرصت طلب و کازورلا باهوش و تکنیکی...3 خریدخوب تیم بودند!

اما یک مشکل داریم... اون هم در نقطه آخر! در دفاع! ما یک زوج خوب برای ورمالن لازم داریم...کوشیلنی خوبه اما کافی نیست! ما نیاز به یک مدافع 20 میلیون پاندی داریم! چنین خریدی میتونه کلی مارا از اینی که هستیم جلو تر ببره!و من روی اون آرسنال میبندم که قهرمان میشه!

اما این روزها حرف رفتن سانگ و ونپرسی هست! سانگ که اصلا...ما سخت به اون نیاز داریم!

اما ونپرسی اگر ما به یک تیم خارجی مثلا یوونتوس بفروشیمش 25میلیون پاند و با اون پول یک مدافع تما عیار بگیریم خیلی خوب میشه! چون ما اگه به اولیور جیرو بها و وقت کافی رو بدیم خیلی خیلی خیلی بهتر از رابین خواهد بود! جیرو فصل قبل تو فرانسه همه کار کرد! گل هایی که زد واقعا آدمو میبره تو فاز پلی استیشن 1 ...ده سال پیش که بازی میکردیم و از هر نقطه میخواستیم گل میزدیم!!

بله یک مدافع آخر درجه 1! من شخصا آرزو داشتم نمانیا ویدیچ مدافع حال حاضر یونایتد زوج ورمالن بود!
راستی همین الان به ذهنم رسید! تعویض کردن رابین با ویدیچ!

میگم ویدیچ چون یک روحیه جنگندگی خاص تو وجودش هست!

شاید خیلی هاتون بگید مرتساکر و کوشلنی و استاد یوهان جورو کافیه! اما اینطور نیست! اگه بخوایم برای قهرمانی بجنگیم این 3 نفر مرد قهرمانی نیستند!

حالا من گفتم ویدیچ! شما چه گزینه ای به فکرتون میرسه؟

یک مدافع بزرگ! و با تجربه! نه یکی مثل کوشلنی!کوشلنی خوبه اما تجربه اش کمه!

شما بگید؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

milad foadiyan در 21/5/1391 | 14:45 گفت:

کلا خوشحالی...تو حال خودت باش

ehs در 21/5/1391 | 03:18 گفت:

خرید مدافع واقعا لازمه ولی ویدییچ!!
منچستری هرگز!
اگه واقعا پول رابین رو بدن یه مدافع بخرن من بسیار خوشحال می شم !! ولی تجربه ثابت کرده پول رو می خورن یه ابم روش!!
مهرداد@ کی گفته استفاده نمی شه!!

مهرداد در 20/5/1391 | 15:00 گفت:

مگه بچه بازیه که بری آبنباتتو با بستنی طرف عوض کنی
به خدا که الان قرن 21 شده مبادله ی کالا به کالا از سال BC 60000
دیگه استفاده نمیشه

عرفان در 20/5/1391 | 14:23 گفت:

فکر نمیکنم تاتی به آرسنال بازیکن بده،دسته کم نه واکر رو.بخواد بفروشه هم آرسنال پتانسیل خریدشو نداره.خدارو شکر پارکر مصدوم شده،بیل هم خدا کنه محروم بشه اوایل فصل رو(بخاطر شرکت نکردن تو تیم بریتانیا) لوریسم قرار نیست بخرن اعلام کردن خیلی گرونه اینجوری فاصله مونو زیاد کنیم باهاشون.برا من مهمترین بازی فصله داربی آرسنال تاتنهام.بازی برگشت فصل پیش نذر کرده بودم که خدارو شکر 5تا هم زدیم...

محمد على(اباى) در 20/5/1391 | 14:23 گفت:

دنیل اگر.......عاشقه این بشرم...جنگنده و ....

محسن در 20/5/1391 | 13:39 گفت:

این که سانگ موقع جلو رفتن ورما میاد جاشو پر می کنه من تو بازیا به شخصه دیدم و به این نکته توجه کردم.
درضمن تو مصاحبه خود بازیکنا هم به این نکته اشاره کرده بود

محسن شعبانی در 20/5/1391 | 13:14 گفت:

والکر : جوونه و تازه 21 سالشه- فوق العاده سریع هست- قد و هیکل مناسب و قوی داره- و مهم اینه که انگلیسی هست و اگه بشه آوردتش واقعا متعصب بازی می کنه.

محسن شعبانی در 20/5/1391 | 13:12 گفت:

به نظر من برای جانشینی سانیا باید والکر رو از تاتی بخریم

محسن شعبانی در 20/5/1391 | 13:10 گفت:

کوشیلنی تو دفاع از ورمایلن هم فصل قبل بهتر بوده. ما یه دفاع چپ و راست می خایم تا گوشه هارو ببندن.

امین در 20/5/1391 | 12:59 گفت:

همیشه میام به پستات سر میزنم ناراحت نشیا ولی همیشه حرفات بی خودن

soroosh در 20/5/1391 | 11:39 گفت:

خیلی حرفه درستی نیست که وقتی ورما میره جلو،سانگی که خودش عشقه جلو رفتنه وایسا قبل از ورما !!!!
چنین اتفاقی عمرا نمیوفته
همین میشه که فصل قیل اون همه گل خوردیم چون اصول دفاع رو بلد نیستیم هنوز

عرفان در 20/5/1391 | 10:45 گفت:

نمیدونم بر چه مبنایی میگی کوشیلنی خوب نیست!کوشیلنی عالیه،فصل پیش از ورما هم بهتر بود.دفاع کناری میخوایم. بعدشم 20 میـــــــلیــــــــــون؟اونم پوند؟ مطمئنی این قسمت پستت راجع به آرسنال بود؟

hamidreza در 20/5/1391 | 09:34 گفت:

MAN MIGAM HAMOON KOSHENLY KHOOBE AGE BETUNAN DANIEL AGERO BEGIRAN BAD NIST

Morteza Bauer در 20/5/1391 | 00:40 گفت:


کوشلنی عالیه
باید ون در ویل رو بگیریم.جنکینسون هنوز نمیتونه تو ترکیب اصلی باشه.

parsa در 20/5/1391 | 00:18 گفت:

کوشیل فصل قبل خیلی بهتر از ورمایلن بود
من که عاشقشم
باید وندر ویل را برا دفاع راست بگیریم

مصطفی کاظمی در 20/5/1391 | 00:18 گفت:

فراموش نشه که بارسا پیشنهاد 18 تایی واسه کوشیل ما آماده کرده بود،پس بازیکنای خودمون رو هم دست کم نگیر.

علی :

moeinem در 20/5/1391 | 00:18 گفت:

خب همه با هم رضا بازدید رضا بازدید رضا بازدید رضا بازدید رضا بازدید


دآآآآآآآآآآآشه من نمیدونی چ پستی بری از اینا میری؟!فک کردی ویدیچ انپر30 ک بخواد باشگاهشو رها کنه؟اگه بخوادم انچستر نمیزاره!اگه ویدیچو بده ک کلا تعطیل میشن!دفاعمون عالیه!این ترکیب منهای فانپر30 و الته +نوری شاهین وا3ه قهرمانی کافیه!

علی ارشدی در 20/5/1391 | 00:06 گفت:

چی میگی؟ بیست میلیون؟؟؟؟؟؟ قیمت یعنی کشک!!! کوشیل رو چقدر خریدیم؟؟؟ می دونی؟

الان بهترینه!!!!!!!!!

چه تفکریه که فکر می کنیم هر چی گرون تر بهتر؟

شاهين در 19/5/1391 | 23:42 گفت:

منم با محسن موافقم ...

محسن در 19/5/1391 | 23:38 گفت:

ورما هر وقت میره جلو سانگ جاشو پر می کنه.
من به شخصه کوشیلنی رو خیلی قبول دارم ، از ورما چیزی کم نداره.
خرید دفاع لازمه اما نه به جای ورما و کوسیلنی بلکه واسه نیمکت نسینی این دو

محسن در 19/5/1391 | 23:38 گفت:

ورما هر وقت میره جلو سانگ جاشو پر می کنه.
من به شخصه کوشیلنی رو خیلی قبول دارم ، از ورما چیزی کم نداره.
خرید دفاع لازمه اما نه به جای ورما و کوسیلنی بلکه واسه نیمکت نسینی این دو

soroosh در 19/5/1391 | 23:24 گفت:

کوشیلینی بهتر از ورمایی هست که کله رو میندازه جلو دفاع رو ول می کنه

Farhad Rahbari در 19/5/1391 | 23:24 گفت:

ام بیا

آرمان الهیاری در 19/5/1391 | 23:17 گفت:

فصل قبل کوشلنی از تی وی 5 بهتر بود

آرمان الهیاری در 19/5/1391 | 23:15 گفت:

بهتره reid‏ رو از وست هم بخریم

Farhad Rahbari در 19/5/1391 | 23:14 گفت:

کوشیل عالیه

Farhad Rahbari در 19/5/1391 | 23:12 گفت:

بنگر

mohammad ali در 19/5/1391 | 22:59 گفت:

first