DEAD LINE DAY!گزارش زنده انتقالات!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 402,718 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

DEAD LINE DAY!گزارش زنده انتقالات!

با من و چند تن از دیگر دوستانم همراه باشید با گزارش زنده نقل و انتقالات در روز آخر!در حال حاضر ساعت 10:30 صبح هست و حدودا 15ساعت دیگه پنجره نقل و انتقالات بسته خواهد شد! ......فعلا اینترنت من دچار مشکل شده...این مشکل رو رفع میکنم و گزارش زنده مطلوب تر خواهد شد! پس از تمامی شما عزیزان میخوام اگر از انتقالات امروز...حداقل تا بعد از ظهر خبر داشتید تو قسمت کامنت های بلاگ منو و تمامی دوستان رو با خبر کنند:

ساعت10 دیشب:

 اندی کارول مهاجم لیورپول در یک انتقال قرضی برای 1 فصل به وستهام پیوست!او جایی در ترکیب برندان راجرز مربی کنونی لساعتیورپول نداشت!

با من همراه باشیدساعت10:30 کوئینز پارک رنجرز موفق شد در یک انتقال دائمی و 4ساله گرانرو هافبک رئال مادرید را به خدمت بگیرد!

ساعت 10:36 ممکن است در ساعات پایانی نقل و انتقالات استفان امبیا هافبک کامرونی مارسی به کوئینز پارک رنجرز بپیوندد!


10:41 هادرزفیلد خواهان به خدمت گرفتن بکفورد مهاجم لستر در روز آخر نقل و انتقالات است!
 10:46اورتون ممکن است در این ساعات پایانی نقل و انتقالات انزونزی هافبک بلکبرن را به خدمت بگیرد!


10:51لیورپول سخت به دنبال به خدمت گرفتن دانی استوریج مهاجم چلسی است.
 10:57جو کول پیشنهاد اسپارتاگ موسکو را رد کرد.
آپدیت شد:

11:5یونتوس در آستانه به  خدمت گرفتن نیکلاس بندتنر مهاجم آرسنال است!

11:12بندتنر در تست های پزشکی یونتوس شرکت کرد!

11:38وستهام واستون ویلا خواهان به خدمت گیری بنایون به طور قرضی برای یک فصل

11:50چارلی ادام در تست های پزشکی استوک شرکت کرد!

12:15 جدی شد!!!!!! اسین سخت مورد توجه آرسن ونگر قرار گرفته و در ساعات باقی مانده هر اتفاقی ممکن است!

12:35 زنیت اعلام قیمت موتینیو 25 میلیون پاند است...و تاتنهام دنبال چیزی نباشد!

با ما همراه باشید

12:56 خبر فوری و خوشحال کننده!! پارک مهاجم آرسنال در تست های پزشکی باشگاه سلتاویگو شرکت کرد!

1:30 دبوشی هافبک تیم ملی فرانسه به رئال نزدیک شد


آپدیت شد!!


13:30 ون در وارت ممکن است در این ساعات پایانی نقل و انتقالات به هامبورگ بپیوندد! پیش از این ون در وارت در ثانیه های آخر نقل و انتقالات به تاتنهام رفته بود!

 13:47ساندرلند آماده است تا در روز پایانی نقل و انتقالات دنی روس و جرمن جیناس دو هافبک تاتنهام را جذب کند!

13:51 اشکان دجاگه هافبک ملی پوش ایرانی ولسبورگ در آستانه انتقال 2.2میلیون پاندی به فولهام قرار دارد!

14:1 برایتون توانست اورلاندی هافبک سوانزی را با یک قرار داد2ساله به خدمت بگیرد!

14:10این احتمال وجود دارد که کلنت دمپسی در ساعات پایانی به لیورپول بپیوندد

14:18مذاکرات ساندرلند با تاتنهام بر سر جرمن جیناس جدی شد

14:30تیم فقیر و شکست خورده پورث موت با یک قرار داد کوتاه مدت راسل هافبک نوریچ را به خدمت بگیرد.

14:50 استون وبلا برای استفانس هافبک چارتون وارد عمل شد

15جی اسپرینگ به طور قرضی از لیورپول به بولتون پیوست

15:25 فولام توانست کئران ریچاردسون هافبک ساندرلند را با یک قرار داد3ساله به خدمت بگیرد.

15:36 الساندرو دلپیرو فاصله ای تا پیوستن به سیدنی استرالیا ندارد

با ما همراه باشید.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

vahid در 10/6/1391 | 22:45 گفت:

من دیگه دارم به کوینز پارک رنجرز حسودی می کنم چه بازیکنی خرید

vahid در 10/6/1391 | 22:45 گفت:

من دیگه دارم به کوینز پارک رنجرز حسودی می کنم چه بازیکنی خرید

mohsen در 10/6/1391 | 22:25 گفت:

Newcastle boss Alan Pardew believes that none of his stars will be leaving the club as the transfer window closes at 11pm
کابایه هم پر

HOSSEIN در 10/6/1391 | 22:25 گفت:

نه این حقیقت نداره.آرسنال ام ویلا رو نمیخواد اینا اینطوری گفتن تا خودشونو کمی نشون بدن.

mohsen در 10/6/1391 | 22:24 گفت:

Rennes have confirmed that midfielder Yann M’Vila will not be moving to the Premier League this transfer window
ام ویلا هم پر.

mohsen در 10/6/1391 | 22:23 گفت:

Rennes have confirmed that midfielder Yann M’Vila will not be moving to the Premier League this transfer window
ام ویلا هم پر.

vahid در 10/6/1391 | 22:17 گفت:

هوادارای ارسنال فرودگاه لندن رو تسخیر کردن میگن یک هواپیما از فرانسه اومده لندن حالا توش کیه خدا عالمه و من اون ام ویلای
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

البته فکر کنم

vahid در 10/6/1391 | 22:12 گفت:

اقا اسین برای بازی امشب چلسی و اتلتیکو مادرید سفر نکرده و احتمالش هست که به ارسنال بیاد

ای توف تو ذات این مدیرای حرامی ام ویلا تو رن داره خاک می خوره بعد ما باید بازیکن چلسی رو برای فصل بعد اماده نگهشداریم که برگرده به تیمش
تو رو به روح هربرت چاپمن یک مهاجم بیار ونگر همین رو بیار ما از تو چیز دیگه ای نمی خوایم

حاکم 26 در 10/6/1391 | 21:52 گفت:

هاها هااااا ... باحال بود؟ شما هم به این سایت برید تا ونگر بخرتتون:
www.footballshirtmaker.com

عرفان در 10/6/1391 | 21:49 گفت:

بین تاتی و پورتو سر انتقال موتینیو مشکل پیش اومده!بهم خورد انتقالش،اما لوریس تو تست پزشکیشونه

حاکم 26 در 10/6/1391 | 21:48 گفت:

بچه ها بلاخره یه دونه خریدیم...
http://arsenal.ir/images/users/avatar6184979a-c1bd-4f6d-be08-33cc8b70445c.jpg

عرفان در 10/6/1391 | 21:44 گفت:

وحید موافقم باهات!فحشایی که واقعا بچسبه ها!از مسئولان هم انتظار دارم اول بذارن خوب تخلیه بشیم بعد فحشارو حذف کنن

HOSSEIN در 10/6/1391 | 21:43 گفت:

آقا من میگم این سکوت و بی خبری در مورد آرسنال خیلی خیلی عجیبه.آرسنال مشکوک میزنه.درست مثل آرامش قبل از طوفانه.همه جا ساکته یهو زرتی طوفان میشه.ونگر میگه من سخت در تلاشم تا بازیکن بگیریم.اما حتی 1 شایعه اونم از نوع بی اساس دوروبر تیم نیست.خیلی عجیبه.من میگم آرسنال امشب طوفان به پا میکنه.البته من میگما(من:مامور مخصوص حاکم بزرگ،میتی حسین )
منتظران گرامی،تا انتهای نقل و انتقالات فقط 6:30 دقیقه دیگر وقت باقیست و تا طوفان آرسنال چند ساعت دیگه.

HOSSEIN در 10/6/1391 | 21:42 گفت:

وحیدجون من پایه پایه ام.اگه میشد ایمیل یه مسئولارو پیدا کنیم میرفتیم و خواهر مادرشو ...نصیحت میکردیم که حجابشونو رعایت کنن

حاکم 26 در 10/6/1391 | 21:36 گفت:

Pablo Hernandez رفت سوانسی...

vahid در 10/6/1391 | 21:34 گفت:

اقا اگه خرید نداشتیم یک کامنت میزارم همه بیان یکی یک فحش باحال به هر کی که دلمون می خواد بدیم پایه هستین یا نه خیلی هوایی هستم یکم اولیای این مدیرا رو یکی کنم

البته رئیس نهههههههههههههههههههه

HOSSEIN در 10/6/1391 | 21:34 گفت:

کسی به ترکندادن ترقه( ) یا احیانا بمب از طرف آرسنال تا پایان نقل و انتقالات امیدی داره؟!!!

vahid در 10/6/1391 | 21:34 گفت:

اقا اگه خرید نداشتیم یک کامنت میزارم همه بیان یکی یک فحش باحال به هر کی که دلمون می خواد بدیم پایه هستین یا نه خیلی هوایی هستم یکم اولیای این مدیرا رو یکی کنم

شایان در 10/6/1391 | 21:33 گفت:

آقا همه بیاید اینجا!!: http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=17&PostID=5076

پست جدید با همین موضوع......بیاید منتظرم

عرفان در 10/6/1391 | 21:30 گفت:

مخلصم حسین جان!از سوراخای دفاعمون داره کوالیتی میچکه!

HOSSEIN در 10/6/1391 | 21:28 گفت:

پس چرا هیچ شایعه ای در مورد آرسنال نیست؟
خرید پیشکششون.برن بمیرن با این وضعی که درست کردن.
راستی مثلا با کاکا که تو اسپانیاست بطور یابی میتونن ثبت کنن یا حتما یارو باید بیاد لندن.

HOSSEIN در 10/6/1391 | 21:22 گفت:

عرفان جان خیلی باحال گفتی.من نمیدونم پارک کوالیتی ونگرو داره اما مثلا یورنته نداره؟!!
ونگر فقط فکروذکرش خرید بازیکن های نسبتا خوب با قیمتی پایینه

HOSSEIN در 10/6/1391 | 21:20 گفت:

6000 امین نفر بازدید کننده من بودم

reza در 10/6/1391 | 21:19 گفت:

http://www.talksport.co.uk/sports-news/football/premier-league/transfer-rumours/120831/tiote-stay-newcastle-despite-interest-big-guns-179975

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 21:11 گفت:

به ون در ویل هم امیدی نداشته باشید PSG و آژاکس به توافق رسیدن فقط مونده توافق خودش

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 21:04 گفت:

راست میگی عرفان فقط باید حواسمون باشه با بازیکنهایی مثل شاماخ و بنتنر و ژورو با اختلاف قهرمان لیگ نشیم چون حیفه لیگ از حساسیت بیفته

عرفان در 10/6/1391 | 21:00 گفت:

یوونتوس خرید بندتنر رو تایید کرد

عرفان در 10/6/1391 | 20:56 گفت:

البته مخاطب من آقای مصطفی پیراسته بود

امین در 10/6/1391 | 20:56 گفت:

بی بی سی دروغ نگفت...فقط اسینو میخره آرسنال

عرفان در 10/6/1391 | 20:55 گفت:

مصطفی جان آخه بقیه تیما که نمیدونن کوالیتی چیه! واسه همین نمیخرن !فقط ونگر میدونه جون عمه اش...کوالیتیاش رو دستش باد کردن

مصطفي اكرامي در 10/6/1391 | 20:52 گفت:


برباتوف رفت فولام ، اونجا شماره 9 میپوشه.
نایجل دی یانگ رفت میلان .
فن درفارت برگشت هامبورگ .
بندتنر میره یوونتوس طبیعتا .
کلینت دمپسی هم سر از لیورپول درمیاره قاعدتا که واسه لیورپولیا می تونه خبر خیلی خوبی باشه .
اسکات سینکلر هم که رفت سیتی...

ما نیز همچنان چانه میزنیم

مصطفي اكرامي در 10/6/1391 | 20:51 گفت:


برباتوف رفت فولام ، اونجا شماره 9 میپوشه.
نایجل دی یانگ رفت میلان .
فن درفارت برگشت هامبورگ .
بندتنر میره یوونتوس طبیعتا .
کلینت دمپسی هم سر از لیورپول درمیاره قاعدتا که واسه لیورپولیا می تونه خبر خیلی خوبی باشه .
اسکات سینکلر هم که رفت سیتی...

ما نیز همچنان چانه میزنیم

مصطفي اكرامي در 10/6/1391 | 20:51 گفت:


برباتوف رفت فولام ، اونجا شماره 9 میپوشه.
نایجل دی یانگ رفت میلان .
فن درفارت برگشت هامبورگ .
بندتنر میره یوونتوس طبیعتا .
کلینت دمپسی هم سر از لیورپول درمیاره قاعدتا که واسه لیورپولیا می تونه خبر خیلی خوبی باشه .
اسکات سینکلر هم که رفت سیتی...

ما نیز همچنان چانه میزنیم

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 20:50 گفت:

خوشم میاد بعضی از بازیکنامون اینقدر عجوبه هستن که هیچ تیمی نمیخواد بخردشون فقط شانس بیاریم قرضی واسه یه فصل از دستشون راحت شیم

reza در 10/6/1391 | 20:49 گفت:

دمبا با واسین و فابرگاس رو میگیریم حالا نگاه کنید

عرفان در 10/6/1391 | 20:45 گفت:

ای بابا....ساعت شد ۸:۴۵

مصطفي اكرامي در 10/6/1391 | 20:42 گفت:


آخرین شایعات ....

ورودی ها ....
کابایه . تییوته . اسین . دمپسی . یورنته . رمی . ام بیوا . ون در ویل . ژکو

خروجی ها ....
چماخ . بنتنر. اسکیلاچی

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 20:42 گفت:

سیتی با بنفیکا سره خاوی گارسیا به توافق رسیده با مبلغه 22.6 میلیون یورو
من این یارو رو نمیشناسم

parsa در 10/6/1391 | 20:39 گفت:

من اومدم
چه خبر؟؟کی هارو گرفتیم تا حالا؟

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 20:32 گفت:

مسئله اینجاست که هیچ شایعه ای هم اطراف باشگاه نیست

حسین در 10/6/1391 | 20:27 گفت:

پارسال این موقع سانتوس و مرتساکر اومده بودن ...
چرا امسال هیچ اتفاقی نمیفته ؟؟
البته آرتتا ساعت آخر اومد !

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 20:22 گفت:

ونگر کلا تخصصش دقمرگ کردن هواداراست. احتمالا خواب مونده تا الان. البته من نا امید نیستم چون تجربه نشون میده تو روز آخر همه چیز میتونه در عرض 1 ساعت هم انجام بشه و یه شایعه ضعیف هم امکان واقعی شدن داره

عرفان در 10/6/1391 | 20:20 گفت:

بر جد و آباد این مدیرا و هرکی باعث و بانی این خساستا و شیوه نقل و انتقالات باشگاه و اهداف و سنت و مدیریت خرج و مخارج باشگاهه لعنت...

عرفان در 10/6/1391 | 20:18 گفت:

لوریس رسید به زمین تمرینی تاتنهام...بدترین ضد حال نقل و انتقالات امسال بود واسه من این خبر!آرزو داشتم خودم خبراومدنش به آرسنالو اعلام کنم اما نشد هیچ،تازه رفته تاتنهام...

علی قاسمی در 10/6/1391 | 20:07 گفت:

من که چندان مشکل ندارم خیلی دیر بالا نمیاد سریع هم نیست

HOSSEIN در 10/6/1391 | 20:03 گفت:

یادمه پارسال تاریخ 17/6 بود اومدم و تو سایت عضو شدم.اون روز سایت 1766 تا کاربر داشت اما حالا و با گذشت تقریبا 1 سال این تعداد رسیده به 3766.به نظرتون این یعنی چه؟!!!

HOSSEIN در 10/6/1391 | 20:00 گفت:

بابا چرا اینقدر سایت سرعتش اومده پایین.پدر آدم در میاد تا یه صفحه بیاد بالا.این مشکل فقط از منه یا همه این مشکلو دارین؟!

سعيد غلامي در 10/6/1391 | 19:59 گفت:


Skysports : Essien to arsenal on loan
Mahjoub

سعيد غلامي در 10/6/1391 | 19:58 گفت:


Skysports : Essien to arsenal on loan
Mahjoub

سعيد غلامي در 10/6/1391 | 19:58 گفت:


Skysports : Essien to arsenal on loan
Mahjoub

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:56 گفت:

هه هه خواستم شوخی کنم

خولستم واکنش رضا رو ببینم که معلوم نیست کجاست

HOSSEIN در 10/6/1391 | 19:53 گفت:

آقا بذارین همین باشه.کامنتای قبلی که هیچکدوم بدرد ما آرسنالیا نمیخورد همه کامنتهای ساعت 10 به بعدو بخونن شاید یه اتفاقی افتاد.
خدائیش الکی پست نذارین.
البته با عرض معذرت!

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:50 گفت:

دارم میذارم 5 دقیقه دیگه هر 1 دقیقه یه خبر اضافه میکنم

soroosh در 10/6/1391 | 19:48 گفت:

نظر علی جانه من
همین رو بزار باشه
شر میشه ها
از من گفتن

ali در 10/6/1391 | 19:48 گفت:

اینم از سیتی که سینکلر و مایکون رو گرفت
کلا سر کاریم هیچ خریدی نداریم

ali در 10/6/1391 | 19:48 گفت:

اینم از سیتی که سینکلر و مایکون رو گرفت
کلا سر کاریم هیچ خریدی نداریم

ali در 10/6/1391 | 19:48 گفت:

اینم از سیتی که سینکلر و مایکون رو گرفت
کلا سر کاریم هیچ خریدی نداریم

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:44 گفت:

رضا جون من قراره یه پست بذارم با نام اخبار لحظه به لحظه از نقل و انتقالات تا ساعت 3ونیم

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:44 گفت:

رضا جون من قراره یه پست بذارم با نام اخبار لحظه به لحظه از نقل و انتقالات تا ساعت 3ونیم

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:43 گفت:

ؤضا جون من قراره یه پست بذارم با نام اخبار لحظه به لحظه از نقل و انتقالات تا ساعت 3ونیم

amirreza در 10/6/1391 | 19:42 گفت:

ام بیا رفت QPR
سیتی در تلاش برای خاوی گارسیا

شایان در 10/6/1391 | 19:42 گفت:

آقا شب نقل مکان میکنیم تو یک پست جدید،اما موضوع همین خواهد بود!!اینجا خیلی شلوغ شده!‏ از ساعت 10:30که 5ساعت پایانی نقل و انتقالات خواهد بود..پس فعلا همینجا باشید،تا ساعت10:30شب

عرفان در 10/6/1391 | 19:37 گفت:

باشگاه رن : یک بار برای همیشه میگیم،ام ویلا قرار نیست بیاد انگلیس!

حاکم 26 در 10/6/1391 | 19:32 گفت:

پس چرا آپدیت نمیشه؟ من کلی خبر گذاشتم...

حاکم 26 در 10/6/1391 | 19:29 گفت:

جیوانی دوس سانتوس به مایورکا پیوست...

حاکم 26 در 10/6/1391 | 19:22 گفت:

خبر در مورد شایعه آرسنال:
دفو قرارداد جدیدی با تاتی ثبت کرد ... (اینم پرید)

حاکم 26 در 10/6/1391 | 19:20 گفت:

یوشیدا ژاپنی نزدیک تر به ساتمتون

Esmaeil در 10/6/1391 | 19:19 گفت:

اگه هیچکی رو نخریم.
بعد ولکات یا یه بازیکن خوب دیگه رو هم بفروشیم.......
چی میشه؟

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:19 گفت:

میگن کاکا با 7 میلیون یورو داره میره گالاتاسرای!!!!!!!!!

حاکم 26 در 10/6/1391 | 19:18 گفت:

خبر تایید شد:
میلان خواهان دی یانگ از من سیتی

حاکم 26 در 10/6/1391 | 19:17 گفت:

German Yesil joins Liverpool

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:16 گفت:

اوه اوه مایکون فقط با 3 تا امد من سیتی
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:16 گفت:

اوه اوه مایکون فقط با 3 تا امد من سیتی
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

علی قاسمی در 10/6/1391 | 19:16 گفت:

اوه اوه مایکون فقط با 3 تا امد من سیتی
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

حاکم 26 در 10/6/1391 | 19:16 گفت:

Martinez wants titles with Bayern »

محمد در 10/6/1391 | 19:14 گفت:

حامد چطوره از ژورو به عنوان مهاجم استفاده کنیم . اومدیم و جواب داد !!!
.

محمد در 10/6/1391 | 19:12 گفت:

بابا ما مهاجم میخوایم . پارک و بنتنر که رفتند .شاماخ هم که داره میره بشیکتاش.
یکی به این ونگر بگه اینو
.

HAMED toopchi در 10/6/1391 | 19:10 گفت:

آرسنال كه بازيكن بخر نيس داش وحيد. اقلا 4 تا فحش به اين ملعون شوم بديم دور هم سرگرم باشيم

vahid در 10/6/1391 | 19:08 گفت:

حامد خیلی با حال بود

شایان در 10/6/1391 | 19:06 گفت:

آقا شما که دیگه ترکوندید!از من زدید جلو!

HAMED toopchi در 10/6/1391 | 19:04 گفت:

خبر جديد.
خاك به سر ژورو

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 19:03 گفت:

سردار که خوبه یه تهدارم بذاریم از این مرتیکه هیلوود بهتره . شخصیت منفی زندگی من همین هیلووده. نمیمیره چرا

soroosh در 10/6/1391 | 19:02 گفت:

ژکو نمیاد چون آگرو بد جور مصدوم شده

سروش در 10/6/1391 | 19:01 گفت:

نطرتون چیه سردار رویانیانو بشه مدیر عامل باشگاه آرسنال بشه.اونوقت خوب خرج میکنه...

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 18:58 گفت:

من فکر میکنم اگه پیشنهاد خوب بدیم احتمال خریدن زکو وجود داره و جوری نیست که سیتی خیلی هم بهش احتیاج داشته باشه. واسه حرفم 2تا دلیل دارم: 1 . سیتی پارسال تو کل ترکیبش 4 تا مهاجم داشت که اول فصل تبس رو اخراج کردن پس یعنی با 3 مهاجم نوک قهرمان شد در حالی که با همین شرایط هم بازیهای کمی به زکو رسید. الان هم دقیقا اگه زکو بره میشن 3 مهاجم نوک چون تبس برگشته. 2. تیمی که با سیستمه 3 مهاجمه بازی میکنه و یک مهاجم هدف به 4 تا مهاجم هدف احتیاج نداره چون در این صورت باید 3تاشون رو نیمکت بشینن.

با همه اینا من مطمئنم اگه ونگر یکم خرج کنه زکو رو گرفتیم. سنشم خوبه 26

عرفان در 10/6/1391 | 18:58 گفت:

میری تو سایتای خرید اینترنتی محصولتونو سرچ میکنین زده محدوده قیمت از ... تا ... ! الان این شده حکایت خرید کردن ونگر! سرچ میکنه از صفر تا ۱۵ میلیون یورو،کوالیتی رو میذاره رو ۱۰۰% وقتی سرچ رو میزنه معلومه مینویسه: موردی یافت نشد! اون وقت ما باید فقط حرص بخوریم! اه...یه بازیکن بخر دیگه

محمد در 10/6/1391 | 18:57 گفت:

مث اینکه آرسنال فقط میخواد اسین رو بخره دیگه کسی دیگه رو نمیخواد
اینم لینکش :
http://justarsenal.com/bbc-report-that-only-michael-essien-may-arrive-at-arsenal-today-no-one-else/15966

محمدرضا در 10/6/1391 | 18:55 گفت:

برباتوف به فولام پیوست

عرفان در 10/6/1391 | 18:54 گفت:

آقا این مدیرا ۱۰ ساله که تا ۱۵ تا خرج میکنن! نمیدونم مگه اونا مثل ما نیستن که مثلا ۱۵ تای ۱۰ سال پیش بشه ۳۰ تای الان؟ خوب مسخره ها کسی بهتون مدال میده اگه خریداتون از ۱۵ میلیون بالا نزنه؟بدتر دارین گند میزنین به تیم!

فرهاد در 10/6/1391 | 18:50 گفت:

سایت رسمی انتقال پارک به سلتا رو تایید کرد

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 18:49 گفت:

حامد درسته که میگن به زمان احتیاجه ولی هازارد رو ببین چکار میکنه یا همین ونپرسی رو ببین یا کاگاوا اینا هم تازه رفتن به تیماشون ولی دارن عالی بازی میکنن میترسم که جیرود بشه شاماخ دوم

محمدرضا در 10/6/1391 | 18:46 گفت:

فن در فارت هم انتقالش به هامبورگ کامل شد !!!

michael در 10/6/1391 | 18:45 گفت:

سلام ، من تو یه سابت خوندم نایجل دی یانگ رفت میلان . خبرش جدیده؟

HAMED toopchi در 10/6/1391 | 18:44 گفت:

QPR

حاکم 26 در 10/6/1391 | 18:42 گفت:

مصطفی باید مصاحبه ونگر در موردشونو می خوندی

HAMED toopchi در 10/6/1391 | 18:41 گفت:

بابا اين شيخ منصور نكبت اين همه پول داره. ژكو رو بده 18 تا به ما. ثواب داره اه اه

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 18:36 گفت:

امیدوارم ولی اگه پودولسکی و جیرود اینجوری بازی کنن باور کن نابودیم

HAMED toopchi در 10/6/1391 | 18:33 گفت:

اسين؟!!!!!!!!!!!! هه. چلسيا كه مثل ما گاگول نيستن بازيكنشون رو بدن به رقيب! البته اگه ديگه ما بدبختاي فلك زده رو رقيب حساب كنن تيماي متمول

saeed asghary در 10/6/1391 | 18:33 گفت:

آقا من فابرگاس _ امویلا (یا اسین) _ آنری و ون درویل و می خـــــــــوام من نمی دونم دیگه v:

علی قاسمی در 10/6/1391 | 18:27 گفت:

پارسال هر چی بازیکن معمولی بود رو عجولانه گرفتیم
جروینیو تازه داره خوب میشه و پارسال اصلا اینطور نبود
مرتساکر چندان خوب نیست و پارسال چنگی به دل نزد
پارک که اصلا حرفشو نزن
بنایون هم چندان بازی نکرد
ما نصری و فابرگاس رو از دست دادیم و فقط آرتتا رو گرفتیم که در حد هیچ کدومشون نبود

بحث کل نیست اما به نظر من کاسورلا جای فابرگاس رو میتونه پر کنه و ازش چیزی کم نداره
پودولسکی هم نیاز به تعریف نداره و لااقل در حد آرسنال هست و میتونه با ژیرود کامل بشه


به نظر من از پارسال چیزی کم نداریم در ضمن بازیکن ها وقت بیشتری نسبت به پارسال برای هماهنگی داشتن و پارسال کلی بازیکن معمولی روز آخر گرفتیم

sepehr najafian در 10/6/1391 | 18:24 گفت:

پيج فولام در فيسبوک اعلام کرد.دژاگه در تست پزشکي اين تيم

nima در 10/6/1391 | 18:22 گفت:

میلاد جان خبرای تاریخ گذشته نذار!اون که یه یه هفته ای میشه که رفته کوینزپارک!!!

vahid در 10/6/1391 | 18:21 گفت:

چرا نریم سراغ دمبابا مهاجم بدی نی ژکو رو که بهمون نمیدن یورنته هم که گرونه می مونه همین و سیسه

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 18:21 گفت:

علی جون دو بازیکن برتر فصل پیشمون رو دادیم سه تا گرفتیم که به نظر من فقط کازولا به درد میخوره یا لااقل تو این دو تا بازی چیز خاصی ازشون ندیدیم

milad در 10/6/1391 | 18:19 گفت:

julio cesar raft QPR

ali-r در 10/6/1391 | 18:19 گفت:

دوستان از استاد ژورو هیچ خبری نیست؟

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 18:18 گفت:

4000 مين خودم بودم

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 18:16 گفت:

خبر خوش:
تیوته هم ظاهرن کارشو با ارسنال تموم کرده فقط مونده سایت رسمی

nima در 10/6/1391 | 18:16 گفت:

محمد رضا پس چی!از خودم گفتم بابا ولی مثکه کابای درست ازاب درومد!!!!

علی قاسمی در 10/6/1391 | 18:15 گفت:

آرسنال از پارسال قویتره مصطفی جون

علی قاسمی در 10/6/1391 | 18:14 گفت:

اینکه 18 تا به سیتی پیشنهاد دادیم یعنی پول هست

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 18:14 گفت:

منچستریونایتد هم به جمع مشتریهای کابایه اضافه شده

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 18:11 گفت:

ولی اگه آرسنال کسی رو نخره یعنی تو این چند ساله گذشته هر سال داریم ضعیفتر میشیم

Arian در 10/6/1391 | 18:11 گفت:

با عرض معذرت, کامنتای بی ربط نذارید.

محمد در 10/6/1391 | 18:05 گفت:

ونگر تو رو خدا یکی بخر !!! ژکو و اسین و کاکا
البته این شد سه تا
.
.

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 18:04 گفت:

رسمی : مایکون با 4 میلیون پوند به السیتی پیوست ..

soroosh در 10/6/1391 | 18:04 گفت:

کابای احتمالا میاد آرسنال ولی یورنته رو می تونم بگم عمرا
اسین هم اگه بیاد خوبه

vahid در 10/6/1391 | 18:03 گفت:

مثل اینکه سیتی پیشنهاد ارسنال رو برای ژکو رد کرده پیشنهاد 18 میلیون پوند بوده حرومزاده هااااااااااااااااا

مهرداد در 10/6/1391 | 18:01 گفت:

تو ورزش 3 اینارو زده بود
از بس تو سایت های خارجی رفتم سر درد گرفتم
من که دیگه بیخیاله دنبال کردن اخبار شدم
تا چند ساعت دیگه همه چی معلوم میشه بعد میام

محمدرضا در 10/6/1391 | 18:00 گفت:

نیما جون یعنی تو هم خالی بستی کابایه و یورنته رو؟!!!

مهرداد در 10/6/1391 | 17:58 گفت:

پاسخ مثبت دژاگه براي حضور در فولام

مهرداد در 10/6/1391 | 17:56 گفت:

فان‌درفارت با هامبورگ قرارداد امضا مي‌کند

nima در 10/6/1391 | 17:53 گفت:

رضا دمت گرم!تو از من خالی بند تری!

nima در 10/6/1391 | 17:52 گفت:

فن در فارت هم به احتمال 80% میره هامبورگ!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 10/6/1391 | 17:51 گفت:

رونالدوبا90میلیون به آرسنال پیوست.ومدیران آرسنال ازمادریدبه بارسلونارفتن تامسی روبامبلغ 100میلیون ازبارسابه آرسنال ببرن..به گفته اسکای اسپورت اینیستاوژاوی وسمیرنصری ازصبح زوددرخونه ونگروایسادن ومیگن مابایدبیایم آرسنال ولی ونگرنبوده خونه.

nima در 10/6/1391 | 17:49 گفت:

یورنته و کابای برای امضا قرار داد با آرسنال وارد لندن شدن!!!!

محمدرضا در 10/6/1391 | 17:45 گفت:

همه دارن 2 تا 2 تا بازیکن می خرن ولی ما به جای اینکه بخریم داریم می فروشیم !!!!

sepehr najafian در 10/6/1391 | 17:32 گفت:

دوس سانتوس به مايورکا پيوست

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 17:30 گفت:

حسین راس میگی حواسم به فیفا نبود

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 17:29 گفت:

پیرس مورگان گفته که اگه ارسنال چنتا خرید با کلاس نکنه این هوادارا هستن که یکبار دیگه فریب میخورن

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:28 گفت:

من دارم میرم چون یه کاری برام پیش اومده.بعدا میام.امیدوارم لااقل تو این دقایق یه فرجی بشه.ایشالا

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:27 گفت:

transfer rumors رو بزنین تو گوگل تمام سایتهای معتبر در مورد نقل و انتقالات و شایعات نمایش داده میشه.البته چندتاییش فیلتره ولی میتونی اخبارو به صورت خیلی سریع دنبال کنی.

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 17:27 گفت:

خبر رضا شاماخ منبعش هم کاملا معتبره arsenal.ir

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 17:27 گفت:

آرسنال آمادست که " مروان شاماک " رو به مالاگا یا بشیکتاش بندازه...

محمدرضا در 10/6/1391 | 17:26 گفت:

دنی روز هم از تاتنهام به ساندرلند پیوست !!

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:26 گفت:

ماروتا:یووه نیازی به بنتنر ندارد.
برو بمیر مردک!!!!!

vahid در 10/6/1391 | 17:25 گفت:

نه حسین جان بد نی عالییییییییییییییییههههههههههههههههه

M o o r I در 10/6/1391 | 17:25 گفت:

آقایون اسم چند تا سایتم بدید مام بریم ببینیم چه خبره

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:25 گفت:

ببند.آخه سر چی میخوای شرط ببندی.اگه فیفا ببینتمون پدرمونو در میاره ها

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 17:24 گفت:

هونتلار در فرودگاه شهر ليورپول!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 10/6/1391 | 17:23 گفت:

آرسنال به دنبال رونالدو.مسی.توز.پاتو.افتاده

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 17:21 گفت:

آخرش ببندم یا نبندم

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:19 گفت:

چه کنیم وحید جان.دارم هر ثانیه به سایتا سر میزنم و به محض خوردن یه چیز جدید به چشمم اونو با توجه به سرعت بالام تو تایپ برای شما میذارم.حالا این بده؟!!!

علی قاسمی در 10/6/1391 | 17:18 گفت:

خبر اسین جدی تر شد

بنا بر گزارش یورواسپورت به احتمالا بزرگترین انتقال امروز انتقال اسین به ارسنال هست

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 17:18 گفت:

ون در وارت هم در تست پزشکی هامبورگه
لا اقل یکی از تاتیا کم شد

Arian در 10/6/1391 | 17:18 گفت:

Celta Vigo have announced that they have reached an agreement which will see Arsenal forward Park Chu-young take in a loan spell in Spain.

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 17:18 گفت:

لیون تائید کرد تاتنهام لوریس رو خریده

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:18 گفت:

شرط حرومه( )ولی ببند

soroosh در 10/6/1391 | 17:17 گفت:

وحید جان در عوض تاتی فن درفارت و مودریچ رو از دست داد
هر چند قبول دارم خودشون رو خیلی خوب مجهز کردن

vahid در 10/6/1391 | 17:17 گفت:

حسین مثل اینکه تو خیلی از خبرگذاری ها جلوتری ها؟؟؟

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 17:16 گفت:

حسین کاری نکن باهات شرط ببندم

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:15 گفت:

شیخ تیوته از انتقالش به آرسنال مطمئنه!
بابا بازم به این شیخ.

vahid در 10/6/1391 | 17:14 گفت:

مایکون رفت سیتی

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:14 گفت:

پیشنهاد اولیه آرسنال برای ژکو 18 میلیون پونده و احتمالا تا چند دقیقه دیگه قراره ارائه بشه

محمدرضا در 10/6/1391 | 17:13 گفت:

اسکات سینکلر پیوستنش به منچسترسیتی کامل شد

vahid در 10/6/1391 | 17:13 گفت:

لوریس رفت تاتنهام
موتینیو هم رفت با 22 میلیون پوند
حالا کی می خواد به اینها 5تا بزنه؟؟؟؟
گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه تاتنهام ههههههههه بعد ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عرفان دهنت سرویس اقای خرچنگ ههههههههههههههه

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:13 گفت:

justarsenal گفته لحظاتی پیش آرسنال ون در ویل رو از چنگ پاری سن ژرمن دزدید.

علی قاسمی در 10/6/1391 | 17:12 گفت:

یه خبر جالب دیگه میگن برباتف داره بر میگرده تاتنهام !!!!!!!!!!!!!

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:11 گفت:

خوش اومدی R 3 n a l عزیز.راستی مصطفی جان مطمئن باش امروز لااقل 2 خرید داریم.توجه کنا:لااقل!!!

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 17:10 گفت:

goal زد که پارک رسما به سلتاویگو رفت اونم قرضی و یکساله

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:10 گفت:

بی بی سی گزارش داده فقط اسین اطراف آرسنال دیده میشه و نه کس دیگه ای!!!!
ماشالا به بی بی سی چه چیز خوبی گفته

علی قاسمی در 10/6/1391 | 17:09 گفت:

میگن سیتی بز خری یاد گرفته ... داره مایکون رو با 4 میلیون پوند میخره !!!!!!!!!!!!!!

M o o r I در 10/6/1391 | 17:09 گفت:

آقایون خانوما برید کنار من اومدم

M o o r I در 10/6/1391 | 17:09 گفت:

آقایون خانوما برید کنار من اومدم

amirreza در 10/6/1391 | 17:09 گفت:

تاتنهام قوی میشه خیلی......

عرفان در 10/6/1391 | 17:08 گفت:

انصافا با این خریدای تاتی،ویلاش بواش از نظر تاپ تاپ تاپ کوالیتی،ونگرو شکست داده!اما مایه داری و ... داری! میتونه ۲۲ تا میده واسه رویاش!مثل ما نیست که!مدیرای ما عین آقای خرچنگ تو کارتون باب اسفنجی میمونن!!!!

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 17:08 گفت:

HOSSEIN خیلی خوشبینی اگه فقط اسین بیاد من دیگه چیزی از خدا نمیخوام
ولی بازم میگم به دلم افتاده بازیکنی نمیخریم

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:08 گفت:

خیلی لامصبن( )این مدیرای تاتنهام با اینکه مرغن اما عقلشون از مدیرای آرسنال بیشتره.

amirreza در 10/6/1391 | 17:06 گفت:

تاتنهام قوی میشه خیلی......

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 17:03 گفت:

تاتنهام داره چکار میکنه لوریس و موتینیو به احتمال زیاد میرن تاتنهام
موتینیو 27 میلیون یورو!!!!! خداییش ونگر کازولا رو مفت خرید

محمدرضا در 10/6/1391 | 17:03 گفت:

ریچاردز هم خوبه برای دفاع راست

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:03 گفت:

به نظر من ژکو دائیم میاد و اسین قرضی.والسلام!!!!!!!!!

علی قاسمی در 10/6/1391 | 17:02 گفت:

حسین جون این خبرات منبعش کجاست ؟؟

منبعش حسین نباشه !!!!!!!!

HOSSEIN در 10/6/1391 | 17:00 گفت:

آره منم خوندم که بازگشت امیدها به اردوی آرسنال در مورد ون در ویل.

vahid در 10/6/1391 | 17:00 گفت:

ون در ئیل رفت پاریسن ژرمن

لوریس رفت تاتنهام دمشون گرم عجب مدیرایی دارن یکی رو فروختن 10 تای دیگر رو خریدن

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 16:59 گفت:

سایت goal زده هنوز van der Wiel رفتنش به PSG قطعی نشده و باید با آرسنال و نیوکاسل رقابت کنه

the_gunner در 10/6/1391 | 16:57 گفت:

والا اگه اینطور پیش بره میترسم رونالدو(برزیلیه!)،پله و مارادونا هم لینک بشن!اوون؟؟؟
هیچی دیگه!رسماً تیم پیرمردها میشیم اگه بیاد

HOSSEIN در 10/6/1391 | 16:55 گفت:

اگه مایکون بیاد سیتی احتمال داره ونگر میکا ریچاردز رو به خدمت بگیره!!!

nima در 10/6/1391 | 16:55 گفت:

اوون!!!!!!!!!!!!!

HOSSEIN در 10/6/1391 | 16:54 گفت:

مایکل اوون هم به آرسنال لینک شده

عرفان در 10/6/1391 | 16:52 گفت:

خبرگزاری های فرانسه گفتن سیتی ام ویلا رو میخواد! سیتی دست گذاشته روش پس دیگه شانس ما صفره...خدا کنه کاکا نیاد! چند وقت پیش دقایق آخر واسه رئال بازی کرد همش سوتی داد!اصلا استقبال نمیکنم.کم کم اعصابم داره خراب میشه! شرمنده اما صبر من تا همینجا آنتن میداد!دیگه صبرم تموم شد...

HOSSEIN در 10/6/1391 | 16:52 گفت:

احتمال رفتن شاماخ به بشیکتاش

nima در 10/6/1391 | 16:51 گفت:

3000 بازدید خودم قبودم!!!!!

farhad bj در 10/6/1391 | 16:51 گفت:

French reports are claiming that PSG are now facing competition from the Gunners and Newcastle for the signature of Ajax's Gregory van der Wiel.

the_gunner در 10/6/1391 | 16:50 گفت:

من که فکر نمیکنم فابرگاس رو به این راحتیا از دست بدن بارساییا!!!(هر چند که قیمتشم بالاست)
کاکا هم که تاریخ انقضاش گذشته!
در کل ام ویلا یا کابایه رو بگیریم دیگه انتظاری ندارم از آرسن

مصطفي اكرامي در 10/6/1391 | 16:48 گفت:

کاکا با سسک

nima در 10/6/1391 | 16:48 گفت:

حسین جان عجب خبرای توپی میذاری!!!!!!!!

farhad bj در 10/6/1391 | 16:47 گفت:

کاکا ke rafte milan

مصطفي اكرامي در 10/6/1391 | 16:46 گفت:

HOSSEIN من قلبم ضعیفه ها

HOSSEIN در 10/6/1391 | 16:44 گفت:

فابرگاس طی تماسی که با ونگر داشته.آماده است در صورت توافق با مسئولان بارسا به لندن سفر کنه تا هم خاطراتشو تازه کنه و هم قراردادی رو به امضا برسونه.البته صحت این مطلب هنوز تایید نشده

مصطفي اكرامي در 10/6/1391 | 16:43 گفت:

انتقال قرضی آفلای به شالکه
ستاره هلندی بارسلونا باقراردادی قرضی به شالکه منتقل شد

سایت گل- این طور به نظر می رسد که جنجالها درمورد آینده ایبراهیم افلای با انتقال قرضی او به باشگاه شالکه 04 به پایان رسید. این درحالی است که در ماه های اخیر شایعات متعددی در مورد اینده او به گوش می رسید. تیتو ویلانوا مربی بارسلونا در ابتدای فصل اعلام کرده بود که روی ستاره هلندی تیمش حصاب باز می کند ولی درنهایت خود او به این بازیکن هلندی اعلام کرد که در طول فصل پیش رو نمی تواند دقایق زیادی به او بازی دهد و از همین رو آفلای تصمیم به ترک بارسا گرفت.

آفلای دیروز به آلمان سفر کرد و صبح امروز تست های پزشکی باشگاه شالکه را پشت سرگذاشت. انتظار می رود که تا ساعاتی دیگر مراسم معارفه رسمی او برگزار و آفلای در تمرینات عصر شالکه حضور یابد و زیر نظر هوب استونس به تمرین بپردازد

HOSSEIN در 10/6/1391 | 16:40 گفت:

کاکا سفر کرده به لندن برای مذاکره با آرسنال.میگن تقریبا انتقالش قطعیه.

vahid در 10/6/1391 | 16:39 گفت:

سیتی افتاد دنبال ام ویلا

ونگرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

vahid در 10/6/1391 | 16:38 گفت:

باشگاه سلتاویگو انتقال قرضی پارک رو تایید کرد

محمدرضا در 10/6/1391 | 16:36 گفت:

پارک چو یونگ مهاجم آرسنال به صورت قرضی به سلتاویگو پیوست !!

میلاد آرشام در 10/6/1391 | 16:35 گفت:

آقا ، رضا خواهش میکنه پست بلاگ ندید!بذارید پنجره انتقالات بسته بشه خلاص!فعلا اجازه بدید این پست صدر باشه!‏

شایان در 10/6/1391 | 16:31 گفت:

داستان علی گفتن قلعه نویی ها!منم الأن باید بگم علی!منظورم علی ارشدی!میدونید چرا؟ آقا خواهش میکنم پست بلاگ ندید!بذارید پنجره انتقالات بسته بشه خلاص!فعلا اجازه بدید این پست صدر باشه!‏

vahid در 10/6/1391 | 16:24 گفت:

تاتنهام با پرتو سر انتقال موتینیو به توافق رسیدن خدا این مرغا رو ببین بعد ما !!!!

میلاد آرشام در 10/6/1391 | 16:21 گفت:

دل پیرو با سیدنی امضا نکرده است

لحظاتی پیش مدیر ورزشی تیم سیدنی استرالیا در مصاحبه با وب سایت رسمی این باشگاه اعلام کرد افتخار می کنم که الکس دل پیرو بازیکن فصل پیش یوونتوس به تیم ما پیوسته است. این لحظه ی بزرگی برای تیم سیدنی، لیگ A و فوتبال استرالیاست."

گفتنی است هنوز قرارداد دل پیرو با تیم سیدنی رسمی نشده ولی توافقات نهایی حاصل شده و مدیر این تیم برای امضای قرارداد با دل پیرو راهی ایتالیا شده است.

لحظاتی پیش استفانو مدیر برنامه های دل پیرو در سخنانی گفت: "موکل من هنوز به تیم سیدنی نپیوسته و ما قبول کرده ایم که مدیر این تیم برای ادامه ی مذاکرات راهی ایتالیا شود."

شبکه ی اسکای نیز گزارش داد: "مدیر سیدنی و الکس ویدیو کنفرانس داشته اند و الکس از مذاکرات راضی بوده و قبول می کند که مدیر این تیم به ایتالیا سفر کند و مذاکرات را به مرحله بعد ببرند، ولی این به معنی نیست که دل پیرو به سیدنی پیوسته است."

احسان در 10/6/1391 | 16:11 گفت:

مث اینکه ته دیگ نقل انتقالات مال ارسناله ... فعلا همه دارن با قاشق چنگان خودشونو خفه میکنم ته دیگشو شب جا میزارن واسه ونگر و کولیتیش

عرفان در 10/6/1391 | 16:10 گفت:

ام بیوا داره میاد لندن تا انتقالش به کیو پی آرو تکمیل کنه.البته کاملا موثق نیست که واسه کیو پی آر میره،خدا کنه بیاد شمال لندن پیش ونگر!

عرفان در 10/6/1391 | 16:05 گفت:

غروب سرو کله آرسنال پیدا میشه! ونگر پارسال دقایق آخر خرید کرد فکر میکنه امسالم تو همون دقایق خرید کنه خوش شانسی میاره براش!به نظر خودم فقط یه خرید خواهیم داشت اونم ژکویه اما واقعا از ته دلم دعا میکنم ام ویلا،ام بیوا،ژکو وکابای رو بخریم

amirreza در 10/6/1391 | 16:03 گفت:

ونگر جون مادرت به بازیکن بگیر!داوید ویا و فابرگاس قرضی ور دار بیار!1 ساعت دیگه بر می گردم.اومدم اینارو خریده باشی ونگر.به قول بابا اتی:ونگر.وگرنه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

farhad bj در 10/6/1391 | 16:00 گفت:

الکس دل پیرو ♥ کاپیتان محبوب یوونتوس به اف سی سیدنی استرالیا پیوست

محمدرضا در 10/6/1391 | 15:59 گفت:

چرا خبری از ما در نقل و انتقالات نیست ؟!!!!!!!!! امیدوارم 2 تا بازیکن بگیریم .

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 15:54 گفت:

aYaD : بنتدنر قرضی رفت ولی با آپشن دائمی 5 میلیونی.

vahid در 10/6/1391 | 15:53 گفت:

این ونگر تا همه رو جون به لب نکنه دست بردار نیست خدایی این چند ساعت برام مثل چند روز گذشته

ارسنال هنوز در جستجوی هافبک گفته میشه بیگلیا اماده شده تا اگه ارسنال بهش پیشنهاد بده با کله بیاد

فقط ام ویلا

aYaD در 10/6/1391 | 15:52 گفت:

من بنتنرو دوس داشتم!! به نظرم نوک کاملی بود اما م ازش استفاده نکردیم! یه جورایی زلاتان طور بود. با به توپش خوب بود، سر زنیش... یکم خنگ بود اما شاید واسه این بود که کم بازی میکرد!! نمیدونید قرضی رفت یا دائم؟
آرشاوین و شاماخ چی شدن؟ خبری هست؟

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 15:51 گفت:

انتقال سینکلیر با 6.2 میلیون پوند به سیتی قظعی شد،ظاهرا شماره 11 رو هم میپوشه.

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 15:39 گفت:

بربا : فولهام-تاتنهام
کابای : تاتنهام-آرسنال
دمپسی : استون-لیورپول

آرسنال : امویلا،کاپوئه،ژکو،کابای،امبیا
لیوپول : استاریج،یورنته،دمپسی
چلسی : شورله،دبوشی
منسیتی : والکات،سینکلیر،خاوی گارسیا
____________________________________

خبر دمپسی قطعی نشده فعلا چون خودش مخالفت کرده.
از کاکا هم هیچ خبری نیست.

فرهاد در 10/6/1391 | 15:35 گفت:

دمپسی
رفت استون

فرهاد در 10/6/1391 | 15:35 گفت:

دمپسیب رفت استون

sepehr najafian در 10/6/1391 | 15:33 گفت:

استوريج به طور قرضي به ليورپول ميرود

sepehr najafian در 10/6/1391 | 15:29 گفت:

احتمال حضور دمپسي در استون ويلا.به نظرم حالا که فولام ريچاردسون رو خريده.دمپسي ميره

sepehr najafian در 10/6/1391 | 15:25 گفت:

ون در وارت نزديک به هامبورگ

sepehr najafian در 10/6/1391 | 15:24 گفت:

جاي اسپرينگ به بولتون رفت

nima در 10/6/1391 | 15:23 گفت:

مالاگا هم خاویر ساویولا از بنفیکا و روکه سانتا کروس از منچسترسیتی خرید!!!

عرفان در 10/6/1391 | 15:18 گفت:

بارسا آفلای رو قرضی داد به شالکه

nima در 10/6/1391 | 15:18 گفت:

آفلای هم قرضی رفت شالکه!

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 15:18 گفت:

سوانسی هم با 5.5 میلیون یورو هرناندز رو از ولنسیا واسه جانشینی سینکلیر خرید.

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 15:13 گفت:

ریچاردسون هم بالاخره از ساندرلند رفت فولهام،قیمتش معلوم نیست ولی گمانه زنی ها و 1 تا 2 میلیونه.

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 15:12 گفت:

امين اين كه شيلتره!!!!

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 15:10 گفت:

پارسال ارسنال تا ساعت 12 شب ازش هیچ خبری نبود
یه دفع از 12 به بعد شروع کر بنایون ارتتا رو گرفت
اون طوری که معلومه باید 12 به بعد بیام که ارسنال تازه شروع می کنه به بازیکن خریدن

امین در 10/6/1391 | 15:08 گفت:

فابرگاس به صورت قرضی در آرسنال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://feedproxy.google.com/~r/ArsenalTalks/~3/Z6Rl_QJOA0g/cesc-fabregas-coming-to-arsenal-on-loan.html

امین در 10/6/1391 | 15:08 گفت:

فابرگاس به صورت قرضی در آرسنال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://feedproxy.google.com/~r/ArsenalTalks/~3/Z6Rl_QJOA0g/cesc-fabregas-coming-to-arsenal-on-loan.html

امین در 10/6/1391 | 15:03 گفت:

مال من 2012 بود

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 15:03 گفت:

لی کلارک گفته که زیگیچ جایی نمیره.

عرفان در 10/6/1391 | 15:02 گفت:

۲۰۰۰‏ امین بازدید کننده من بودم! چقدر رند...

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 14:58 گفت:

دلپیرو هم رفت Sydney FC

sepehr najafian در 10/6/1391 | 14:57 گفت:

دي يونگ به ميلان پيوست.نهايي شد.

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 14:54 گفت:

زیگیچ به مایورکا نزدیکه.

Jordan Bowery از چسترفیلد به استون پیوست.

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 14:49 گفت:

اورتون برایان اوویدو رو از کپنهاگ گرفت.

لیل هم پیشنهادای دبوشی رو رد کرد.

چارلی آدام هم رفت استوک.

میلاد آرشام در 10/6/1391 | 14:44 گفت:

رضاشاماخ : مرورگرتو عوض کن. برا منم اینطور شد. بجای موزیلا از اپرا استفاده کردم درست شد

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 14:38 گفت:

نایجل دیونگ به طور رسمی به میلان پیوست.

وندرویل خیلی نزدیک شده به PSG

اسپرینگ 12 ماهه رفت بولتون.

امین در 10/6/1391 | 14:34 گفت:

خبر فوری:
به گزارش روزنامه گاردین آرسنال به دنبال ادین ژکو برای جایگزینیه ون پرسی

داش رضا اضافش کن به پستت

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 14:29 گفت:

سيتي ويا رو ميخواد يعني ژكو واسه فروش

amirreza در 10/6/1391 | 14:27 گفت:

فن دز فارت هم داره میره هامبورگ.کاش می خریدیمش

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 14:26 گفت:

آقا اشتب شد.

تو کامنت قبلیم استون ویلا رو بزارید جای ساندرلند.
.
ساندرلند به روز نزیدک شده،اونا دنی روز رو واسه جایگزینیه ریچاردسون در نظر دارن.

رضاشاماخ چوک بندر در 10/6/1391 | 14:23 گفت:

علی ارشدی میرم رودیوارم یاتوبلاگام عکس دستبندمیادومیگه شمااخراج شدین

عرفان در 10/6/1391 | 14:18 گفت:

جی اسپرینگ هم از لیورپول جدا شد! دیگه باید یکشنبه بترکونیمشون

علی ارشدی در 10/6/1391 | 14:18 گفت:

سعید اصغری!!!! فابرگاس؟

بندتنر قطعی کرده با یووه

پارک هم میگن تست داده واسه سلتا ویگو

محمد جویبار در 10/6/1391 | 14:17 گفت:

رضا شرافتيان اگه ونگر بازیکن نخرید تو همینجوری بنویس ما دلمون خوش بشه.
البته عواقب بعدیش هم گردن خودتا

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 14:17 گفت:

ساندرلند قیمت پیشنهادی فولام واسه دمپسی رو پذیرفته (به نقل از خود رضا تو Sky )
.
سعید:
کاپوئه و تیوته و کابای و یورنته و ژکو و دفو رو جا انداختی.

میلاد آرشام در 10/6/1391 | 14:17 گفت:

بچه ها شبکه آموزش سوباسا گذاشته!!!

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 14:17 گفت:

آرسنال به اسين و امبيوا پيشنهاد داد

saeed asghary در 10/6/1391 | 14:15 گفت:

به نظر من : فن درویل _ ام ویلا ( یا اسین ) _ فابرگاس و آنری . تا آخر شب قرار داد می بندن با آرسنال حالا ببینیـــــد

the_gunner در 10/6/1391 | 14:13 گفت:

خبر فوری: ونگر از خواب پا شد!الان رفت پای لپ تاپش.اوه اوه داره میره شایعات رو نگاه کنه.
داره غش غش میخنده به شایعات

علی ارشدی در 10/6/1391 | 14:10 گفت:

رضا شاماخ تو که اینجایی!!!! اخراج؟

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 14:09 گفت:

کنوان جونز به ولوز لینک شده.
قضیه دژاگه هم جدی شده،فولهام پیشنهاد 2.3 داده .
.
.
یه خواهش : دوستان تو این پست بحثای حاشیه ای و فنی و کلا غیر ترانسفری نکنید تا فرم اخباریش به هم نریزه و فقط هر خبری بهشون میرسه بگن.

رضاشاماخ چوک بندر در 10/6/1391 | 14:09 گفت:

آقاچرامن ازسایت اخراج شدم

امین در 10/6/1391 | 14:06 گفت:

کی این سوپرایزو شایعه کرده؟ هیچ سوپرایزی در کار نیست...اصلا ونگر تو اون مصاحبش منظورش این نبوده

رضاشاماخ چوک بندر در 10/6/1391 | 14:04 گفت:

آقاچرامن ازسایت اخراج شدم

حاکم 26 در 10/6/1391 | 14:03 گفت:

آره رضا منم به وقت انگلیس گفتم داوش

شایان در 10/6/1391 | 14:01 گفت:

از ساعت 1 تا2 خبری نبود.....باید صبر کنیم

مصطفی کاظمی در 10/6/1391 | 14:01 گفت:

با وجود اینکه فرگوشن گفته که خرید نمیکنه ولی تیوته به یونایتد هم لینک شده.
جدیترین مشتری اوون سلتیکه.
داوسون به احتمال 90 % میره نیوکاسل،تقریبا 9 میلیون.

شایان در 10/6/1391 | 14:00 گفت:

آقا حامد تا ساعت 3:30 شب نقل و انتقالات هست....فراموش نکن پنجره نقل و انتقالات به وقت انگلیس بسته خواهد شد

vahid در 10/6/1391 | 13:59 گفت:

با رفتن بنتنر.پارک.شاماخ سوپرایز ونگر یک مهاجم به احتمال زیاد کاش ژکو باشه یا یورنته اما من دلم ژکو رو می خواد

هنوز هم احتمال امدن ام ویلا هست

کاش سوپرایز ونگر ژکو .ام ویلا باشه

شایان در 10/6/1391 | 13:58 گفت:

حسین جون 6تایی اومدم اما خب کاری با اسکای ندارم....ما اینجا جمع شدیم روز آخر رو دنبال کنیم

حاکم 26 در 10/6/1391 | 13:56 گفت:

رضا دمپسی رو پست کن بالا... دمت گرم بلاگ مملو از هیجان ، خنده ، گریه ، تیکه ، حسرت و ... هست و خواهد بود. هر چی بیشتر به 12 شب نزدیک میشیم . این تخم هایمان بیشتر میاد زیر گلومون... (از همه معذرت میخوام.چی کنم دهنمون صاف میشه هر سال سر خرید ها...)

رضاشاماخ چوک بندر در 10/6/1391 | 13:52 گفت:

چرااخراج شدم ازسایت

سروش در 10/6/1391 | 13:52 گفت:

میخوین بگم آخرش چی میشه ؟!
ونگر میاد یه بازیکن در حد سانتوس میخره (البته سانتوس خوبه ولی بازیکنی با کلاس A نیست).
بعد میاد میگه این بازیکن فلانه مثل پارک.

رضاشاماخ چوک بندر در 10/6/1391 | 13:51 گفت:

چرامن ازسیت اخراج شد

امین در 10/6/1391 | 13:42 گفت:

http://dl.musicbaran24.in/Single/1391/Shahrivar/09/1/Reza%20Rahmati%20Ft%20Ali%20Bagheri%20-%20Del%20Negaroon%20%5B128%5D.mp3

از دست ندین

شایان در 10/6/1391 | 13:42 گفت:

جونم آقا محسن،دمت گرم که پستت رو پاک کردی و به جمع ما اضاف شدی،به من کمک کن،خبرای لندن24رو اینجا تو کامنت ها وارد کن!دمت تابستون!‏

HOSSEIN در 10/6/1391 | 13:40 گفت:

البته ببخشید رضاجان.این نظر منه.تو کتم نمیره.

HOSSEIN در 10/6/1391 | 13:39 گفت:

رضا جان.یعنی اینقدر؟!!!!
حتی نصف خبرای اسکای دست توست؟!!!!
I do not believe

شایان در 10/6/1391 | 13:31 گفت:

تمامی دوستان عزیز،خواهشن پست بلاگ ندید،تا این پست رو صدر باشه!امروز جز نقل و انتقالات خبری نیس!پس از این جا دنبال کنید.

رامتين كاوياني در 10/6/1391 | 13:24 گفت:

امسالم میشیم سوم چهارم با بدبختی بعد میام رو دیوار سایت(اقا تبریک مبارک باشه رده سومی ارسنال حالا بیا وسط اهااااااااا همینه ..................)
اگه این نشد من خودمو............

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 13:23 گفت:

فکر نکنم امروز بازیکنی رو بگیریم
من که امیدم به ژانویست

mmmmmmmmm در 10/6/1391 | 13:23 گفت:

فکر نکنم امروز بازیکنی رو بگیریم
من که امیدم به ژانویست

sepehr najafian در 10/6/1391 | 13:18 گفت:

پارک دائمي ميره.ولي بنظر مياد بنتنر قرضي بره.

the_gunner در 10/6/1391 | 13:09 گفت:

حالا این پارک و بندتنر قرضی میرن یا دائمی؟؟

رامتين كاوياني در 10/6/1391 | 13:06 گفت:

ارسن دیشب خواست با من قرار داد ببنده نذاشتم.پول خوب نمیداد بازی خوب میخواست

the_gunner در 10/6/1391 | 13:02 گفت:

سلام به همه
بابا همه میدونن ونگر میذاره ساعت 12 شب قراردادا رو.حتی اگه بازیکن از یک هفته قبل لحاف بندازه دم در باشگاه، ونگر میذاره خود 12 کارو تموم کنه

masoud mahmudpur در 10/6/1391 | 13:00 گفت:

ارزو بر جوانان عیب نیست

nima در 10/6/1391 | 12:59 گفت:

اسین با وجود افتش بازم میگم خوبه اگه بخریمش!!!!

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 12:58 گفت:

مسعود جان اینایی که گفتی 4 تاشون هافبکن ها. من که میگم ما نهایتا یک بازیکن میخریم امروز چون ونگر هم تو مصاحبش گفته ممکنه خریدو بذاریم واسه زانویه

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 12:57 گفت:

یادش بخیر سر کلاس منتظر استاد بودیم یکی از بچه ها یه کاپشن همون سبکی تنش بود تا اومد داخل یهو بچه ها خندیدن گفتن شبیه آرسن ونگر شدی. خدایی خیلی صحنه باحالی بود رضا

masoud mahmudpur در 10/6/1391 | 12:56 گفت:

حد اقل دو تاشون بیان

شایان در 10/6/1391 | 12:55 گفت:

اخ چی میشه اگه شب بیام تو اینترنت ببینم نوشته اسیین و فابرگاس و امویلا و کابای و یورنته به ارسنال پیوستند
تاریخ نگارش : 10/6/1391 | 12:51

****************************************

مگه فیلم هندیه!؟؟؟؟ اونم به کارگردانی ونگر

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 12:54 گفت:

آفلای رفت شالکه داداش

شایان در 10/6/1391 | 12:54 گفت:

داداش حسین من اونجا هم ادمین هستم!ببین نصف خبرای نقل و انتقالات اونجا هم به اسم منه!! ایده شو خودم دادم!!

حسین تو روز آخر نقل انتقالات کسی نمیخوابه! ونگر از ساعت 5 بیداره!! با اون کاپشن بادیش تو صف خریده!

سید حسین در 10/6/1391 | 12:52 گفت:

سلام برو بج از افلای خبری نشد بارسا که نمیخوادش خیلی خوبه بگیربمش

masoud mahmudpur در 10/6/1391 | 12:51 گفت:

اخ چی میشه اگه شب بیام تو اینترنت ببینم نوشته اسیین و فابرگاس و امویلا و کابای و یورنته به ارسنال پیوستند

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 12:48 گفت:

5 6 تا از خبرگذاریا اسین رو به آرسنال لینک کردن. اما یه نکته دیگه اینکه تو بازی دیشب نیوکاسل تو مقدماتی لیگ اروپا یوهان کابای رو با اینکه مشکلی واسه بازی نداشت بازی ندادن و رو نیمکت بود.

احسان در 10/6/1391 | 12:40 گفت:

وااااااااای اسین ؟؟ چ شود اگه بیاد ؟

هیچوقت اون گل زیر تاقیش به شانسلونا رو یادم نمیره

عرفان در 10/6/1391 | 12:39 گفت:

امیدهای تاتنهام برای خرید موتینیو نقش برآب شد،زنیت طبق خبرگزاری های پرتغال زنیت حاظر مبلغ درخواستی رو بپردازه

احسان در 10/6/1391 | 12:38 گفت:

حسین یه زنگ بهش بزن بگو اینجا ایران الان ساعت 12 هست و ما هوادارن دق مرگ شدیم از خرید نکردن تو

علی ارشدی در 10/6/1391 | 12:38 گفت:

اگه اسین رو بگیریم عالیه

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 12:36 گفت:

بیشترین لینک به آؤسنال مربوط میشه به اسین به نظر خیلی جدی میاد

حمید پیرنیا در 10/6/1391 | 12:33 گفت:

استوریج برای یه قرارداد قرضی به آرسنال لینک شده

farhad bj در 10/6/1391 | 12:28 گفت:

in mankanam ke raft man city

HOSSEIN در 10/6/1391 | 12:26 گفت:

توجه کنید الآن انگلیس حدود ساعت 9 صبحه.تازه ونگر از خواب پا شده.حالا تازه باید بگردن دنبال بازیکن

masoud mahmudpur در 10/6/1391 | 12:26 گفت:

ونگر جون مادرت بدووووووووو

HOSSEIN در 10/6/1391 | 12:25 گفت:

رضاجان اسکای اسپورت هم دقیقا صفحه ای با این نام داره و اکثرا با این خبرا.
میگم شما از اونا تقلید کردی یا اونا از تو؟!!!!!

HOSSEIN در 10/6/1391 | 12:23 گفت:

پس چرا حتی یه خبر هم از آرسنال نیست؟!!
بنظرم امروز میترکونه آرسنال حدود ساعت 10 شب به وقت لندن اخبار بسیار جالبی خواهیم شنید.البتته ایشالا

احسان در 10/6/1391 | 12:19 گفت:

خبری از یورنته هیچ جا نیست؟

عرفان در 10/6/1391 | 12:17 گفت:

چارلی آدام رفته تو تست پزشکی استوک شرکت کنه .رقیب یکشنبه مون یه بازیکن دیگه رو از دست داد.اولیش اندی کارول،حالام چارلی آدام

عرفان در 10/6/1391 | 12:09 گفت:

میخواد تا آخرین لحظه خریدارو بندازه عقب که اون لحظات آخر هوادارا میگن تورو خدا حداقل یه خرید انجام بده،یکی رو بخره هوادارارو ساکت کنه!وگرنه اگه الان خریدشو انجام بده دیگه حس 'دد لاین' میپره،هوادارام شاکی میشن چرا بازم خرید نکرد

علی ارشدی در 10/6/1391 | 12:07 گفت:

رضا از فیفا تقلید کردی؟

مرسی چیز خوبیه

عرفان در 10/6/1391 | 12:04 گفت:

میگم ونگر یهو جوگیر نشه بره همسیک و ام ویلا رو با هم بخره!من قلبم ضعیفه ها!این ونگر قراره مارو هیجان زده کنه تا شب!پارسال همسیک رو میخواست!امیدوارم امروز خودم خبر ام ویلا رو اعلام کنم

امین در 10/6/1391 | 12:02 گفت:

جز اسین خبری از آرسنال نیست

عرفان در 10/6/1391 | 11:57 گفت:

قربونت امین جون

عرفان در 10/6/1391 | 11:57 گفت:

گفته میشه کویینز پارک تا پایان امروز استفان ام بیا رو از مارسی میخره،جانشینش تو مارسی قراره بارتون باشه

امین در 10/6/1391 | 11:57 گفت:

مرسی عرفان خان

عرفان در 10/6/1391 | 11:54 گفت:

خبر خوب در مورد رقیبمون: خرید دوگانه لوک رمی و هوگو لوریس احتمالش کم شده،ویلاش بواش هم گفته: " خرید موتینیو غیر ممکنه"

عرفان در 10/6/1391 | 11:48 گفت:

کارول یه سال قرضی رفت وستهام
دی یانگ رفت میلان
یوونتوس داره قرارداد بندتنر رو تکمیل میکنه
بارتون با مارسی به توافق رسید

محمد حسین عبادی در 10/6/1391 | 11:44 گفت:

منتظر يه خريد بزرگ باشين

عرفان در 10/6/1391 | 11:24 گفت:

دمپسی در فولام ماندنی شد

عرفان در 10/6/1391 | 11:22 گفت:

بندتنر داره میره یوونتوس!

alireza 9 در 10/6/1391 | 11:14 گفت:

ایشاالله تا اخر شب خبرای خوشی بشنویم
ممنون

alireza 9 در 10/6/1391 | 10:58 گفت:

مرسی اقا رضا پست مفیدیه
بقیه یاد بگیرن.........

شایان در 10/6/1391 | 10:52 گفت:

آقا چند دقیقه به چند دقیقه آپدیت خواهد شد،شما درصورت لزوم کافیست فقط ریفریش کنید!‏ و به طور زنده نقل و انتقالات رو تو روز آخر دنبال کنید!‏

HAMED toopchi در 10/6/1391 | 10:34 گفت:

به به. رضا اسپم