15 عکس منتخب از فصلی که گذشت!(قسمت اول)خوب..بد

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 404,923 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

15 عکس منتخب از فصلی که گذشت!(قسمت اول)خوب..بد

قصد داشتم این تصاویری که فصل قبل جمع کردم رو تو میتینگ بین همه بچه ها پخش کنم...اما خب خبری از میتینگ نبود... اما 15 تا عکس منتخب از نظر خودم رو براتون میذارم........باشد که خوشتون بیاید یا شاید نیاید.

در 3 سری عکس هارا خواهم گذاشت چون نمیخوام هیچ کدوم رو از دست بدید...پس اولین سری عکس رو ببینید.

خوش باشینآخر دنیای لیگ برتر 2011-2012


http://up.vatandownload.com/images/j7ud0288l1tvvyhvs8ye.jpg

آخرین تصویر از خنده او..با ما!!


http://up.vatandownload.com/images/qkzw1hjd32ksy06s4d8.jpg

اوج ناراحتی


http://up.vatandownload.com/images/9z88tq6ba7765h2k5u37.jpg

تسلیم شد


http://up.vatandownload.com/images/yjxtkpqsch8tqysa6su.jpg


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 21/6/1391 | 17:58 گفت:

بازی آلمان و اتریش ساعت23 ازشبکه ورزش
بازی انگلستان و اکراین ساعت 23 ازشبکه 3

محمد در 21/6/1391 | 16:39 گفت:


"داغ دلمون رو تازه کردی " منظورم اون عکسی بود که رابین داشت با بقیه میخندید و چقد خوشحال بود !!
.
.

Vishka در 21/6/1391 | 14:45 گفت:

ممنون خوب بود
ادامش رو زودتر بذار

علی ارشدی در 21/6/1391 | 13:14 گفت:

ممنون منتظر بقیه ش هستیم

masoud mahmudpur در 21/6/1391 | 10:16 گفت:

مرسی

Morteza Bauer در 21/6/1391 | 09:57 گفت:

مرسی رضا جان.عالی بودن.

سید امین هاشمی در 21/6/1391 | 09:55 گفت:

ممنون رضا جان

nima در 21/6/1391 | 09:44 گفت:

مرسی رضا جان!

توپچی جنوب در 21/6/1391 | 08:56 گفت:

مرسی رضا عالی بود مخصوصا ناراحتی رئیس.......

♥Arsenal♥ در 21/6/1391 | 06:28 گفت:

عکس های قشنگی بود ولی قشنگتر از همه اون گل آگوئرو بود که واقعا هیجان انگیز بود×

اگه من اون گل میزدم الان به رحمت ایزدی پیوسته بودم..........×

شایان در 21/6/1391 | 02:59 گفت:

آقا محمد،این بلاگ گوشه ای از عشقم به آرسنال بوده،و دوست داشتم نشون بدم و این عشق رو باهمه به اشتراک بگذارم...امیدوارم سالیان سال همه دور هم باشیم

محمد در 21/6/1391 | 02:15 گفت:

باز داغ دلمون رو تازه کردی ! ):

محمد جویبار در 21/6/1391 | 02:13 گفت:

رضا جون دستت درست.
راستی بازدید هات رسید به 010000تا تبریک میگم.
100000بازدید بدون بلاگ مزخرف وبونجول.
امیدوارم همیشه باشی وانشالله هزار تایی بشی.

شایان در 21/6/1391 | 02:00 گفت:

فقط شرمنده...میخواستم همه عکس هارو یکجا بذارم که اینترنتم به مشکل خورد...انشالله سری بعد ...اینجور تصاویر هم هدر نخواهد رفت