رقابت باز است اگر f.aدستمان را نبندد!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 405,388 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رقابت باز است اگر f.aدستمان را نبندد!!

سال هاست که اشتباهات داوری سایه مهر و عطوفت خود را بر سر منچستر یونایتد نهاده و کوتاه هم نمیاد!!بعد از مدت ها بازگشتم تا بایک مطلب انتقادی لرزه به جان هاوارد وب و اطرافیان او که f.a هست بیاندازم!

رقابت ها نزدیک است ما تقریبا شروع خوب و امیدوار کننده ای داشتیم! و فاصله امتیاز ها بسیار نزدیک است و همچنین امسال تیم های تازه وارد امسال و سال قبل قوی تر شده اند..در بازی اول لیگ بین ساوتهمتون و من سیتی قدیس ها خیلی خوب ظاهر شدند و فاصله کمی تا برد داشتند...سوانسی سیتی هم در بازی چند روز قبل خود مقابل سیتی خوب کار کرد...اما حقیقت این است که داوری و در واقع اشتباهات داوری بسیار بسیار جالب توجه هست!!!

آیا این مشکوک نیست؟؟ 2 سال قبل تو بازی بلکپول-یونایتد دیدید که بازی به چه شکل به سوی یونایتد برگشت! همچنین بازی چند شب قبل یونایتد و چلسی! من فقط یوناتد رو نمیگم و این یک مثال است! اما واقعا اگه f.a دستمان را نبندد میتوانیم پرواز کنیم!! حتی بدون بال!!
امسال غیر قابل پیش بینی هستیم!! این یک معیار مثبت هست! شک ندارم اگه f.a مثل فصول قبل نفسمان را نبندد میتوانیم!!

و با قدرت چند جوان و تک ستاره هایی مثل کاسورلا!

حرفم تموم شد تو این بخش...امیدوارم استفاده کرده باشید.

چند نکته:

-بازی دیشب با ردینگ واترپلو بود یا فوتبال؟؟ 12 تا گل چجور زدن دو تیم!!

-بازی شنبه با یونایتد امیدوارم با مواردی مثل اشتباهات داوری به ضرر ما تموم نشه!چون بسیار نا امید کننده تر از باخت 8-2 پارسال خواهد بود!!

-قصد داشتم یک پست درباره استیو بولد بذارم که متاسفانه وقت نشد...اما خلاصه مطلب بگم من دوست دارم آینده آرسنال با استیو بولد رقم بخوره...امسال چیزی که به وضوح دیده میشه استیو بولد اجازه اشتباه به بازیکنان خط دفاع نمیده درواقع اگه متوجه شده باشید تو بازی هایی که مدافعان اشتباه داشته اند مثل اشتباهات مرگبار کوشلنی تو بازی با چلسی...استیو بولد از بازی بعد اجازه بازی به او را نداده...نه تنها این بلکه خوشبختانه تو بازی های مهم هم جلوی ونگر رو میگیره که حوس نکنه استاد یوهان جورو رو بازی بده!! اما دید من به استیو فراتر از این حرف هاست!! او صاحب سبک است!! امیدوارم دید ها نسبت به او تغییر کند....او میتواند.

....یا حق
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 11/8/1391 | 14:25 گفت:

من هم به بولد اعتقاد دارم و میتونه مربیه بزرگی بشه. توان و دانشش رو داره.
اما درباره اشتباهات داوری. امیدوارم ما اینغدر خوب باشیم که به فکر بهانه جویی نیوفتیم. همین

شایان در 11/8/1391 | 12:55 گفت:

ناصر...خیلی حرف ها داشتم..اگه فرصت بشه درباره بولد یک مطلب خواهم نوشت

ناصر در 11/8/1391 | 11:13 گفت:

سلام رضا جان شما این همه مطلب در مورد استیو بولد از کجا فهمیدی؟؟؟؟
من مثه شما از استیل خسته ی انگلیسی ایش خیلی خوشم میاد.(کسی کماندوز بازی کرده؟-مثل همون کلاه سبز هستش!!!!!)
در مورد FFA هم باهات بدجوری موافقم.

masoud mahmudpur در 11/8/1391 | 10:33 گفت:

fa یعنی چیییییی؟

فرزین سلامي در 11/8/1391 | 00:32 گفت:

شوخي كردم . انشالا كه چندين سال ديگه اگه تواناييش رو داشته باشه بتونه جاي ونگرو پر كنه چون با كل مجموعه آرسنال هم آشناس.به اصطلاح از خوده

شایان در 11/8/1391 | 00:24 گفت:

آقا فرزین حرف من این نیست...کلاس مدریت تیم در شرایط سخت رو تو وجود بولد میبینم...به قول یه بنده خدایی مرد روز های سخته

فرزین سلامي در 10/8/1391 | 23:51 گفت:

ايشالا كه نتيجه ميگيريم. والا اگه استيو بولد 10 تا مسابقه هم اجازه بازي به كوشيلني نده ،تو همون يه مسابقه اي كه بازي ميكنه بازم گل به خوديشو ميزنه !!

علی آقاشاهی در 10/8/1391 | 23:17 گفت:

اون که 100% .داوری برای همه تیم ها به نفع و ضرر میگیره ولی خوش شانس ترین تیم ها تو این ضمینه شاید نهایتا 65% اشتباهات به نفعشون باشه امّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّـّا
2 تا تیم هستن که که به جرات می گم 90% اشتباهات داوری ،اونم از نوع تاثیر گذارش ، اونـــــــم تو بازیای حسّاس (حتما با " ّ" بخونید) به نفعشونه. لازم به نام بردن هم نیست

چیزی که خیلی منو اذیت می کنه اینه که طرفداراشون میگن " یه بازی به نفع بگیرن ، دو بازی به نفع بگیرن، نمی شه که 10 تا بازی به نفع تیم ما بگیرم" و شما 1000 تا بازی هم مثال بزنی یا قبول نمی کنن (مثل بعضیاشون که با وقاحت می گن تورس باید اخراج می شد) یا می گن اشتباه داوری جزئی از فوتباله.

راستی حسین تو که همیشه اشتباهات داوری برای بارسا رو توجیه می کردی ، الان شدی منتقد این مساله ؟؟؟؟؟؟

good luck

علی ارشدی در 10/8/1391 | 22:43 گفت:

FA حیا کن منچسترو رها کن

Vishka در 10/8/1391 | 22:25 گفت:

من امیدی به برد منچستر ندارم

اما اعتقاد به معجزه دارم

parsa در 10/8/1391 | 22:08 گفت:

باید دعاکنیم که بلای که سر چلسی ولیورپول آوردند سرمانیارن
بازی با چلسی کم مونده بود داور توپ رو بگیره وبادست بندازه تو گل چلسی
راستی مرسی بابت پست

شایان در 10/8/1391 | 21:27 گفت:

حسین جان بله ...آخه اشتباه داوری یکی..دوتا..هر3 بازی یکبار دارن با این اشتباهات نتیجه میگیرن!!

حسین در 10/8/1391 | 21:24 گفت:

واقعا باید از بازی با منچستر وحشت داشت.دیدی چجوری سر چلسی بیچاره رو بریدن؟؟؟داور نامرد چلسی رونابود کرد.اونم کی؟؟؟وقتی بازی 2-0 باخته رو به تساوی 2-2 رسونده بودن و می رفتن برای برد.

مگه همین چند هفته پیش نبود اون پنالتی و اخراج مضحک رو جلوی لیورپول برای این کثافت یونایتد گرفتن و 3 امتیاز رو بهشون هدیه کردن؟؟؟

بله دوستان از بازی با منچستر واقعا باید ترسید!!

شایان در 10/8/1391 | 21:17 گفت:

جان من این عکس من رو به تمسخر نگیرید!! هزار تا عکس دارم از خودم اما چون این عکس تو حالتی خاص گرفته شد رو دوست دارم!!