به راستی اگر رابین نبود چه میکردیم؟؟؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,077 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به راستی اگر رابین نبود چه میکردیم؟؟؟

ما همه میدانیم که الان همه چیز آرسنال به رابین بستگی داره نه ونگر!!


الان دقیقا همه میدانیم که اگر رابین نبود هیچ چیز نداشتیم!!دقیقا الان همه چیز ما دست رابین است و این وسط باید گفت ونگر بدون رابین حرفی برای گفتن نخواهد داشت!!! الان آرسنال تمام موفقیت هایش را مدیون رابین است!! به راستی اگر رابین نبود ما چه میکردیم؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 1/9/1390 | 08:38 گفت:

تنها اتفاقي كه ميفتاد الان با 5 يا 6 امتياز تو پائين جدول بوديم و داشتيم به تيماي بالا دست حسرت ميخورديم.

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 00:36 گفت:

اوه سوتی رو ولمات ولکات

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 00:35 گفت:

نمیگم صددرصدولی به احتمال زیاد ونگریکی دیگه رو درست میکرد مثلاشایدولماتومیذاشت نوک

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 00:34 گفت:

خب قربونت برم اگه رابین نبود یکی دیگه.مثل اینکه ونگر کبیر رو دس کم گرفتیا! از چمبرلین مسی میسازه.فقط آرسنال.فقط ونگر.فقط برگکمپ

hamidarsenal در 30/8/1390 | 23:22 گفت:

حرفت اشتباهست؛حرف درست اینه که رابین هر چی داره از ونگره

Gooner در 30/8/1390 | 22:36 گفت:

یاد سیب خنده آیتم جک یوسف تیموری افتادم

aziz joon در 30/8/1390 | 21:23 گفت:

اگر رابین نبود خوب یکی دیگه برق رو اخطرا میکرد

میلاد حسینی در 30/8/1390 | 21:09 گفت:

این که مشکلی نیست

اونوقت از من دعوت می کردند که برم جای رابین افتخاری بازی کنم هه هه هه هه هه........

علی ارشدی در 30/8/1390 | 21:01 گفت:

علی جون منم با این حرفت موافقم که تو تیم مهاجم نداریم اینم مدرکش :
http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=606&BlogId=43

اما اینکه رابین اگه نبود جایگاه ما این نبود بستگی داره به این که نبودن رابین چه شکلی باشه مثال میزنم مثلا اگر رابین همون اول فصل میرفت ونگر یک جانشین واسش میخرید اما مثلا اگه 3 هفته قبل مصدوم میشد کارمون خیلی سخت میشد
نمیشه نظر قطعی داد اگه رابین نبود چی میشد بستگی داره

ali در 30/8/1390 | 20:48 گفت:

آقایون چرا بحث رو به بیراه می کشید ، ما منکر این نمیشم که هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.ومن مطمئنم منظور آقا رضا هم این نبوده.
مسئله اینه که در حال حاضر ما بازیکن خوب ، خصوصا در پست مهاجم نداریم و آقا رضا به نوعی می خواستن به نقش پر رنگ ون پرسی در تیم حال حاضر ارسنال توجهتون رو جلب کنه که تا حالا خیلی خوب تونست از پس مسئولیت هاش در تیم ارسنال به خوبی بربیاد و این اصلا از نظر بنده باعث نشد که باشگاه زیر سوال بره.
بنده هم قبول دارم ، نمیدونم شاید شما قبول ندارید اما بدونید اگر ون پرسی نبود شاید الان ما جایگاهمون در جای دیگه جدول بود.
این حرف درستی هست ، بالاخره ونگر خودش این بازیکن رو ساخت و خودشم داره ازش برداشت میکنه و این هیچ مشکلی نداره که ما بگیم اگه ون پرسی نبود الان ارسنال باید کجا بود.

ali در 30/8/1390 | 20:41 گفت:

هیچی میرفتیم ته جدول (:

حمید فرازی در 30/8/1390 | 20:41 گفت:

وقتی یان رایت نبود برگکمپ بود. بعدش هانری بعدش ادواردو و آدبایور الانم رابین.مطمئن باش هیچ بازیکنی به اندازه باشگاه ارزش نداره داداش.واقعا آرسنال سبکبی بازی میکنه که همیشه یه مهاجم تراز اول داره.الانم چند جوان آینده دار داریم که قول میدم چندسال دیگه میشن ستاره تیم.لنزبوری آفوبه کمپل و سانچز وات

علی ارشدی در 30/8/1390 | 20:31 گفت:

فقط ونگر بابا یادتون باشه رابین و 100 تا مثل رابیت همه و همه دست پرورده ونگر هستن

محمد اصغری در 30/8/1390 | 20:12 گفت:

نه.اگه رابین نبود یکی دیگه درسته خوب گل میزنه و تیم مدیون رابین نیست.تیم مدیون ونگره که همیشه یه چیزی برای رو کردن داره.
این فصل هم رابین رو ،رو کرد

hamidtopchi در 30/8/1390 | 20:00 گفت:

همیشه و قتی رابین نبوده ما افت داشتیم همیشه مدیون ون پرسی بودیم و هستیم!@!!

HAMED toopchi در 30/8/1390 | 19:51 گفت:

جورو رو ميذاشتيم مهاجم نوك اونوقت!

توپچی جنوب در 30/8/1390 | 18:50 گفت:

پس لابد فصل قبل و فصل قبل ترش که روبین مصدوم بود وتیم رو دست نصری و فابرگاس میچرخید همه چیز بستگی به این دو داشته و ونگر هیچ کاره
و حتما زمان تی تی انری هم که همه گلها رو اون میزده ونگر هیچ کاره بود و باز لابد قبل ترش هم که رایت گل های ارسنال رو میزده وستاره ارسنال بوده بازم ونگر هچکاره بوده!!!!!!
اصلا میدونی چیه تو این 15 سال اصلا ونگری در کار نبوده همش خود بازیکنا بودن که قهرمانی کسب میکردن ,,اره درست میگم رضا جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا بی خیال این بلاگ ها چیه مینویسی ادم به فوتبالی بودنتون شک میکنه رضا جون.
درسته الان رابین ستاره تیمه وهمه نگاها به اونه ولی نباید از عملکرد خوب دیگر بازیکنان تیم چشم پوشی کرد هم دروازبان و هم دفاعمون که بهتر شده وهم هافبک های خوبی که داریمو از همه مهمتر با این حرفها بخوایم عمکرد اگر نگیم بهترین
یکی از بهترین مربی هایی که جهان فوتبال به خودش دیده زیر سوال ببریم
دقت کن اقا رضا گل......

mostafaa در 30/8/1390 | 18:46 گفت:

باید این واقعیت رو پذیرفت که هیچکی مثل رابین نمی توته موقعیت ها رو گل کنه. والکات و ژروینهو موقعیت های خیلی خوب رو گل نمی کنن و رابین همه ی موقعیت ها رو گل می کنه. البته اینم باید گفت که هافبک ها خدایی خوب دارن موقعیت ایجاد می کننو سونگ داری عالی بازی می کنه

sam baygan در 30/8/1390 | 18:36 گفت:

اگه آرسنال تمام موفقیت هایشو مدیون رابینه،رابینم تمام موفقیاتشو مدیونه ونگره.کسی شکی داره؟ دیگه زیادی تند رفتی داداش.

محمد رحیمی در 30/8/1390 | 18:27 گفت:

نه آقا اینجوریام که می گید نیست. درست رابین خوب گل می زنه اما اینم باید در نظر گرفت که براش خوب موقعیت ایجاد می کنند. به نظر من بازیکنایی مثل ولکات، جروینیو و رمزی نقش کلیدیتری تو پیروزی های اخیر داشتند تا رابین. مثلاً تو بازی شنبه، گل اول که دروازه خالی بود و همه کارش رو ولکات کرد و گل دوم هم یه تک بود که دیگه از هر مهاجمی تو این سطح انتظار میره گلش کنه!