بایددست به کارشیم هوادار

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,703 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بایددست به کارشیم هوادار

بایددست به کارشیم هوادار


این سستی ازخودمونه که بازیهاواخبارآرسنال روپخش نمیکنن.من چندباربه آرمان گفتم که بامدیربقیه سایتهاصحبت کنه وقضیه روباهاشون درمیان بذاره ولی...نمیدونم شایدمنچسترسیتی آخرین تیم انگلیسی باشه که بازیشوپخش میکنن.البته همه چیزدست خودمونه ولی ماایرانیهافقط حرف میزنیم ومیشینیم تابقیه برامون کارانجام بدن امسال بازیهای جذابی ازلیگ برترپخش نشدوشایدنشه.واقعاخیلی وحشتناک وفاجعه باره که جلوچشممون حقمونومیخورن ونمیتونیم بگیریم بایدبه حال خودمون وجوانان مملکت گریه کرد.به نظرتوآرسنالی چکاربایدبکنیم؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 16/9/1390 | 23:24 گفت:

اصلا به خاطر این نیس بچهها چون سفیر انگلیسو اخراج کردیم به این خاطره که هیچ فوتبال از جزیره دیگه پخش نمیشه.
اگه پای تی وی میشینین که حتما میشینید اصلا دیگه خبرای انگلیسو نیمیگن واگه بیشتر یادتون باشه در شبی که آرسنال و من سیتی با هم بازی داشتن و از طرف دیگه چلسی با لیورپول بازی داشتن ولی شبکه 3 بازبی بارسا و رئال وایاکانو رو گذاشت

Saeed Milani در 16/9/1390 | 22:46 گفت:

من سپنتا استفاده می کنم ، 192 ، سرعت دانلودم هم 25kb/sec هست ، خیلی راضی هستم ، بدون محدودیت زمانی و حجمی و قطعی سالی 300!

محمد اصغری در 16/9/1390 | 21:30 گفت:

خدایشش خیلی زور داره بشینی پای تلوزیون و یه سره یا بازی های بارسا رو ببینی یا بازی های مزخرف لیگ ایران.لعنت به این همه کثافت کاری.ولی ما چه کار می تونیم بکنیم.هرچی بگیم یاسین به گوش خر خوندنه.
راستی دوستانی که از اینترنت غیر حجمی استفاده می کنند میشه بگن هزینه و سرعت دانلودش چه جوره؟

reza در 16/9/1390 | 20:57 گفت:

dangel chye ?

فرهاد در 16/9/1390 | 20:41 گفت:

reza Joon Seda Sima Ro Vel Kon.Dangel Bekhar Az Hame Chin Behtareh

reza در 16/9/1390 | 19:42 گفت:

من یک برنامه سراغ دارم که اصلا حجم کم نمیکنه و می تونه 700 تا کانالو نشون بده فقط یک اینتر نت با سرعت 1مگ بر ثانیه ای می خواد البته من تا به حال بازی فئتبال توش ندیدم چون سرعتم 512 بود فقط یک چهارم برنامه ها رو میدیدم . صد در صد بازی ارسنال توی 200 تا شببکه ی ورزشیش پخش میشه . دوست داشتم یجوری بهتون بدم ولی بلد نیستم . کاری دیگه که می تونید انجام بدید اینکه صبر کنبد شبکه ورزش که خیلی هم طول نمی کشه بیاد شاید به جای پخش بازی های بارسا وreal madrid دلشون به حال ما سوخت و بازی ارسنال پخش کردن چون خودم تو سایت گل خوندم که بازی های لیگ خارجی کاملا سلیقهای است وفقط بازی های لیگ قهرمانان کارشناسی شده پخش میشه

Saeed Milani در 16/9/1390 | 19:12 گفت:

مگه اینترنت حجمی استفاده می کنیین؟! همش ضرره دوستان. یه لاین ثابت بگرید.

Ali&MT در 16/9/1390 | 17:40 گفت:

المپيك بزرگترين رويداد ورزشي دنياست ...... ارسنال و چلسي و من يو كجاي كارشه؟؟؟

Ali&MT در 16/9/1390 | 17:35 گفت:

حدود 300 تا 500 مگ حجم ميخواد بسته به ميزان كيفيتي كه ميبيني ....

Fateme در 16/9/1390 | 17:27 گفت:

بستگی داره اما بین 200 تا 400 مگه . (فک کنم)

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 17:17 گفت:

اینم یه راهیه.بهترین راه دانگله

مهدی بحری در 16/9/1390 | 17:11 گفت:

آنلاین دیدن بازی ها چقدر اینترنت مصرف میکنه چند مگابایت؟

Fateme در 16/9/1390 | 16:41 گفت:

حرف سعید کاملا درسته .

به نظر من به جای اینکه همش این موضوع شبکه 3 رو مطرح کنید و داغ دلمون رو تازه کنید بپذیرید که دیگه تو تی وی ایران خبری از بازیای آرسنال نیس و آنلاین بازیارو ببینید .به همین راحتی . حداقل دیگه اعصابتون خورد نمیشه .

سید امین هاشمی در 16/9/1390 | 16:26 گفت:

رضا جان دلت خوشا!!! فکر کنم اگه آرسنال بره فینال لیگ قهرمانان با بارسا بازی کنه امکان داره بخاطر بارسا پخش کنن!

علی ارشدی در 16/9/1390 | 15:17 گفت:

کار خاصی نمیتونیم بکنیم تا قبل از این قضیه سلیقه ای بود و آقایون بارسایی بودن حالا ماجرای سیاسی هم اضافه شده و نور علی نوره پس بیخود زور نزنید تلاش مال وقتیه که امیده باشه نه الان که 1% هم امیدی نیست حق با سعیده
((صحبت از تحریم المپیک 2012 لندن هست پخش یک مسابقه فوتبال محلی از اعراب نداره! ))

Saeed Milani در 16/9/1390 | 14:40 گفت:

بهتره واقع بین باشیم ، سیاست بر همه چیز ارجحه در ایران حتی پخش یک مسابقه فوتبال ، وقتی صحبت از تحریم المپیک 2012 لندن هست پخش یک مسابقه فوتبال محلی از اعراب نداره!

Hossein.A در 16/9/1390 | 14:36 گفت:

من فکر می کنم این مشکلات سیاسی ایران و انگلیس تو این مدت ،بی تاثیر نبوده....