خبرخوب.لیگ جزیره ازشبکه3

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 198,757 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبرخوب.لیگ جزیره ازشبکه3

لیگ جزیره ازشبکه3


شنبه ساعت21بازی منچستر.استون ویلاازشبکه3پخش میشه.ولی بازی آرسنال سیتی رونمیدونم.اینوازیه سایت معتبرشنیدم .درضمن منتظرآرسنال تی وی باشین.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/9/1390 | 20:46 گفت:

پخش نمیشه!

عليرضا عمراني در 23/9/1390 | 18:25 گفت:

ظبطيه

mostafaa در 23/9/1390 | 17:15 گفت:

شنبه ساعت 21 که بازی ویگان و چلسیه!!!!!!!!!!!!!!
منچستر هم که با کوئیز پارک بازی داره

علی ارشدی در 23/9/1390 | 14:20 گفت:

فکر نمی کنم بازی پخش بشه

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:17 گفت:

من گفتم اهوازي هستي اقا رضا؟؟

حمیدرضا در 23/9/1390 | 14:04 گفت:

منم شک دارم که بازی آرسنال رو پخش کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 13:58 گفت:

آقاممدرضامن اهوازی نیستم بندرعباس هستم

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 13:57 گفت:

ببخشید.منچستر.پارک رنجرز

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

خبر بدت كه مسخره بازي خبر خوبت كه باعث خوشحالي منچسترياست اينم از شامخت اونم از دانگل
اين چه وضعيتيه درست كردي؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:48 گفت:

اقا اهوازم اوضاع داغون رو پشت بومااااااااااااااااااااا

فتاح وستا در 23/9/1390 | 13:43 گفت:

منچستر با استون ویلا دو هفته قبل بازی کرد

محسن در 23/9/1390 | 13:34 گفت:

فک نکنم تلتکس و ورزش3 که چیزی ننوشته بود

حمید فرازی در 23/9/1390 | 12:58 گفت:

امیدوار صحت داشته باشه ولی خیلی بعیده.مرسی شاماخ جان

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 12:54 گفت:

آره حق باسام هستش.سقف بعضی خونه هارو....حالادرباره پستم نظربدین

sam baygan در 23/9/1390 | 12:51 گفت:

بچه ها وارد جزئیات نشین.همین مونده اینجارم ببندن!

علی ارشدی در 23/9/1390 | 12:22 گفت:

مرسی امین آره خدا رو شکر به خوبی تمومشد انشالله پایان ترم
رضا ممدجواد راس میگه بچه کجایی؟

محمد جواد در 23/9/1390 | 12:14 گفت:

حداقل بگو کجایی هستی ببینیم از تو اینترنت می تونیم در مورد اون اتفاقا چیزی بفهمیم! حالا حال خودت خوبه؟

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 12:02 گفت:

علی ارشدی امتحانت خوب بود؟ من فردا دارم،واسم دعا کنین بچه ها

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 12:02 گفت:

هیچی آقامحمدجوادشهرمونوبه هم ریختن مأمورادیگه ادامه ندیم که سیاسی میشه

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 12:02 گفت:

هیچی آقامحمدجوادشهرمونوبه هم ریختن مأمورادیگه ادامه ندیم که سیاسی میشه

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 12:01 گفت:

خب خدارو شکر که خوبی رضا جان.ممنون.ولی اگه بازی آرسنال سیتی رو پخش نکنن با تانک میرم صدا سیمارو خراب میکنم

محمد جواد در 23/9/1390 | 11:57 گفت:

تو رو خدا یکی بگه اونجا چه خبره! دارم میترکم!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 11:53 گفت:

قربانت علی جون آره اوضاع خیلی خراب بودامروزم رفتن سراغ شهربغلیمون

محمد جواد در 23/9/1390 | 11:52 گفت:

علی جان جریان این بهم ریختگی و شرایطمون خوب نیست و اینا چیه؟

علی ارشدی در 23/9/1390 | 11:33 گفت:

سلام رضا چه خبر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟ گفتن اوضاع بهم ریخته بوده سالمین؟