بازهم..بازهم..گرازهااومدن

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,738 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازهم..بازهم..گرازهااومدن

بازم گرازهااومدن


حتماخبروخوندیدودوستمون توپست قبلی توضیح دادن.بازهم منچسترسیتی به فانپرسی پیشنهادداده.حالاچرااین موقع؟سیتی میدونه فانپرسی نمیادفقط بااین کارش قصدداره تمرکزرابین روبه هم بزنه آخرین باری که سیتی پیشنهادداددرست قبل ازبازی تواتحادیه بودازاون موقع ازاین گرازهاخبری نشدتاالان که دقیقایه روزقبل ازبازی.چراقبل ازهربازی پیشنهادمیدن وبقیه هفته هاوروزهاخبری ازشون نیست؟ولی رابین حرفه ای ترازاین حرفاست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 26/9/1390 | 21:42 گفت:

ma che gonahi kardim gire in tima oftadim nemidonam be khoda

hamidtopchi در 26/9/1390 | 19:45 گفت:

این غیر حرفه ای بودن عربای سرمایه دار رو نشون میدونه!!بی فرهنگی و بی شعوریشون!!!
به عربای پاک و دوستداشتنی و خونگرم خودمون یه وقت بر نخوره!!!

سعید نوری در 26/9/1390 | 19:06 گفت:

اولین بارشون که نیست آخرین بارشونم نخواهد بود.....بقول رضا شاماخ اینا جنگ روانیه.....

علی ارشدی در 26/9/1390 | 17:19 گفت:

رضا راست میگه نمونش فرگوسن مصاحبه های قبل بازیش خود جنگ روانیه

رضاشاماخ چوک بندر در 26/9/1390 | 16:57 گفت:

آقاسام داداش من جنگ روانی همه جاهست آرسنال یاچوکاتالش نداره

sam baygan در 26/9/1390 | 16:15 گفت:

اینجا آرسناله،کاله آمل و شموشک نوشهر نیست که بخواد روحیش تضعیف بشه.

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:32 گفت:

دیالوگ معروف یکی از بچه ها که نیازی به معرفیش نیست : بهتره برن بمیرن کثافتا !!!!!!!!!!!

اگه گفتین این جمله کیه؟؟؟

علی ارشدی در 26/9/1390 | 15:29 گفت:

رضا شاماخ درست میگه اینا جنگ روانیه خیر سرشون

حمیدرضا در 26/9/1390 | 15:05 گفت:

صبر کن صبر کن وقتی آبکسسون کردیم میفهمن که آرسنال فقط یک بازیکن نیست بلکه یک تیم

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 14:51 گفت:

به سران سیتی فقط میتونم بگم زرشک

محسن در 26/9/1390 | 14:47 گفت:

رابین هیچ جایی نمی ره
رابین مثل نصری و فابرگاس خائن نیس

محمد جویبار در 26/9/1390 | 14:27 گفت:

چی چی رو کوتاه بیاد یه عرب خر پول نشسته پشت تیم خیال کرده همه رو میشه خرید.

saeed asghary در 26/9/1390 | 14:22 گفت:

مال این حرفا نیستن رابین مال خودمونه به کسی نمیدیمش
بعدشم ترسیدن می خوان آرسنالو ببرن تو حاشیه که نمی تونن

رضاشاماخ چوک بندر در 26/9/1390 | 14:10 گفت:

سیدخونسردداداش این خونریزی ارزش نداره توکوتاه بیاسیدجان

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 14:09 گفت:

مرسی رضا جان

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 14:08 گفت:

خیلی غلط کردن که پیشنهاد میدن!