مرگ بربی تعصب

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,778 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم" بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم"
هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد
مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است.

انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.

مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است. انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
تبلیغات توپچی

     

مرگ بربی تعصب

مرگ بربی تعصبب


کجاست نصری؟کجاست فابرگاس؟ کجابی تعصبایی که ونگراوناروبه ستاره تبدیل کرد؟اوناروازجایی آوردکه کسی اسمشونونمیدونست اونایی که ونگربراشون پدری کرد؟کسایی که حرف ازتعصب ووفاداری میزدن کسایی تافهمیدن پدرشون بهشون نیازداره به خاطرپول ترکش کردن 'نصری رفت به باشگاهی که الان آدمم حسابش نمیکنن.ماالان داریم ضربه ای که اون دوتاجانوربه تیم واردکردن خداازشون نگذره برای اوناپول مهم بودپول پول پول فابرگاسم به خاطرپول رفت پول پول پول.اونادوتاحیوان بودن اونابه خاطرپول حاضربودن ناموسشونوبفروشن مرگ برفابرگاس ونصری مرگ برکسی که آرسنال روبه خاطرپول ترک کنه مرگ براونامطمئنم اوناازترک آرسنال پشیمون میشن انشاالله به جام نرسن اوناگاوبودن که به خاطریونجه پدرشونوترک کردن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 22:26 گفت:

آره آقافرهادبهترین کارخریدن دانگله

فرهاد در 5/11/1390 | 21:37 گفت:

بازی های لیگ رو میگم

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 20:42 گفت:

سلام داداش عربست بازی روپخش نمیکنه عزیزم

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 17:56 گفت:

lanat beshon

(Hooman sam (Dark metal در 5/11/1390 | 17:50 گفت:

من که از اون زمانی که اون بالا با فرشته ها فوتبال بازی میکردم(به دنیا نیومده بودم) از بارسا متنفر بودم و هستم و میمونم حتما...به فابرگاس توهین نمیکنم ولی دیگه ازش خوشم نمیاد چون رفت توی کثیف ترین تیم ادوار تاریخ...از نصری آشغال پول پرست متنفرم...اگه وقت کنم هر روز یه فحش حوالش میکنم...کلیشی هم واسه من منفور شد رفت!!!
##################
آقاحمید حرفت خیلی جالب بود... واسه امسال من این ترکیب رو قهرمان اروپا میدونستم اما حیف...حیف....

فرهاد در 5/11/1390 | 17:48 گفت:

رضا منتظرم

حمید فرازی در 5/11/1390 | 17:47 گفت:

فابرگاسو که میدونستم دیر یا زود میره نصریم با اینکه ازش متنفرم ولی خیلی اصرار کرد تبم به ستاره نیاز داره اما مسئولین ما چیزی نمیشنیدن و دیگه باید فراموششون کنیم.الان باید امیدواریم باشیم چمبرلین جای نصریو بگیره و بازم همین چمبرلین ها و ویلشرها جای بقیه رفته ها رو بگیرن

فرهاد در 5/11/1390 | 17:21 گفت:

رضا جون سلام.یه فرکانس معتبر از شبکه های عربست که بازی ها رو نشون میدن می خواستم....اسم کامل ماهواره رو هم بنویس.مرسی

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 17:00 گفت:

این مثلث رو تو ذهنت فرض کن= ویلشر،فابرگاس،نصری
حالا یه سس ونپرسی هم بزن بهش با نوشابه ولکات!!!بهترین غذا که هر دروازبانی باید بخوردش
###################################################################
پسر بارها گفتم بازم میگم تو فوق عالده ای پسر من عاشق اینجور نوشته هات هستم حمید جون.

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 16:29 گفت:

بد موقعی رفتن واقعا امسال میتونستیم جلم ببریم اگه میموندن!!!
بازیکنای جوون خوبی گرفته بودیم و اوناهم با تجربه شده بودن تلفیقی از جوونا و جوونایه با تجربه هر تیمی رو از پا درمیاره!!!
این مثلث رو تو ذهنت فرض کن= ویلشر،فابرگاس،نصری
حالا یه سس ونپرسی هم بزن بهش با نوشابه ولکات!!!بهترین غذا که هر دروازبانی باید بخوردش

saeed در 5/11/1390 | 16:11 گفت:

من قبول دارم نصری آدم پول پرستی وبخاطر پول رفت من خودم حالم از بارسا و الانم از فابرگاس بهم می خوره ولی خداییش فابرگاس خیلی تحمل کرد الانم هیچ معلوم نیست ساله دیگه ون پرسی و خیلی های دیگه هم از این تیم جدا نشند درسته؟

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 16:08 گفت:

نمیدونم حق با رضا هستش یا نه ....سخته تصمیم گیری در مورد چیزی که نوشتی رضا جون!!!!!

ولی نصری رو مطمئنم به خاطر پول رفت!!!!!!!!!1

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 15:57 گفت:

آقاسعیدحق باشماست ولی اینم انصاف نبودکه درست سالی که ونگرمیخواست محصولاتشوبچینه ولش کنن برن.انصاف بود؟

saeed در 5/11/1390 | 15:47 گفت:

انصاف داشته باش مگه فابرگاس این همه سال تو آرسنال نموند این همه زحمت کشید ولی هیچ فایده ای نداشت چون تیمش حاضر نبود پول خرج بکنه ولی الان تو بارسا کولاک کرده
بعدش مگه ونگر این بازیکنایی که میگی آدم کرده تو حیاط خونش این کارو کرده مگه باشگاه آرسنال پل ترقی اینا نبوده مگه آرسنال قربانی نشده تو رو خدا یکم انصاف داشته باش

hesam در 5/11/1390 | 15:36 گفت:

واقعن مگه ارسنال بد بود که رفتن,واقعن چه جوري تو روي ونگر نگاه ميخوان بکنن؟!!