دیگه صداوسیماچی میگه؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,730 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیگه صداوسیماچی میگه؟

دیگه صداوسیماچی میگه؟


اگه توبازی بارسلوناورئال دقت کرده باشی توورزشگاه (پرچم اسرائیل)بلندشدپرچمی که دشمن مسلمانان وکشورماست پرچمی که حتی به کودکان مسلمان هم رحم نمیکنه پرچمی که هرلحظه توفکرکه چطوراسلام وایران روشکست بده اونوقت چندنفرایرانی که ادعاشون میشه میان وطرفدارتیمی میشن وبازیهاشوپخش میکنن که توورزشگاهش پرچم دشمنشون بلندمیشه همون دشمنی که توفکره که چطورمارونابودکنه.ازاین بگذریم...جراردپیکه بازیکن بارسلوناوقتی مقابل مسجدالقصی قرارمیگیره کثافت کاری میکنه پیکه یهودی هست ودشمن مسلمانان اون باثروتش به اسرائیل کمک میکنه.شبکه سه وصداوسیماچه حرفی برای گفتن دارن چطورحاضرمیشن بازی های همچین تیمی وبازیکنی روپخش کنن؟چطوربازیهای انگلیس تحریمه ولی اسرائیل نه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 1/1/1391 | 15:07 گفت:

با سلام
درود بر همه آرسناليها اميدوارم سال خوبي رو آغاز کرده باشين
با توجه به کامنتهاي عجيبي که خوندم! خواهش مي‌کنم در سال جديد خودمون باشيم و اسير جوسازيهاي غرض ورزانه نشيم اصلا چطوره از کارگردان اسکار گرفتمون ياد بگيريم: ((..... مردمی که برای همه فرهنگ ها و تمدن ها احترام قائل اند و با نفرت و خشونت سر سازگاری ندارند.))
وجالب تر واکنش همون يهودياي نمک نشناس!!! به اين پيام دوستيه که بهتره خودتون ببينين:

http://www.barackobama.ir/en/news/2098

مهدی تقوی در 21/11/1390 | 18:55 گفت:

حتما این پستت رو تو سایت صدا و سیما هم بفرست.مرگ بر اسرائیل

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:09 گفت:

مشکل از کشور ماست خودمون ایراد داریم وبس!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 6/11/1390 | 18:56 گفت:

حالا من کاری به دید رضا ندارم ولی این حرفش رو قبول دارم که میگه چرا باید این بازی با وجود پرچم اسرائیل پخش بشه بعد انگلیس تحریم بشه؟

Saeed Milani در 6/11/1390 | 18:01 گفت:

چه ربطی داره رضا شاماخ عزیز ، از خیر سر اختراع ادیسون یهودیه که الآن میتونی راحت پشت کامپیوتر بشینی و بر علیه اون ها بنویسی ، اگه ایزاک آینشتاین یا اسحاق نیوتن پا به عرصه وجود نمی گذاشتن الآن باید برای شام میرفتی شکار و تو غار زندگی می کردی :-) . یهودی های ساکن ایران هم ماهیانه مبلغی از درآمدهاشون رو به دولتشون اختصاص می دن این تو دینشونه و طبیعیه. همین آژاکس آمستردام از سر تا تهش گرفته در اختیار و تملک یهودی های هلنده اما بازیکن مسلمانی مثل ملادن سلیمانی به راحتی و فارغ از این بحث ها داره اونجا کارش رو انجام میده. در ضمن رضای عزیز چشم ها را باید شست ، جور دیگر باید دید. دیدت رو نسبت به دنیا عوض کن.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 17:01 گفت:

آره به خدا علی هم راست میگه اگه این بازی واسه انگلیس بود میگفتن به دلیل رقص های مخالف با شئونات اسلامی و توهین به اسلام ازاین به بعد مسابقات این کشور به کلی تحریم میشه

علی صادقزاده در 6/11/1390 | 16:50 گفت:

بابا ول كنين اين حرفاي بي خودو ... اسرائيل هم يك كشور مستقله . خوب مگه چه اشكالي داره پرچمش تو استاديوم باشه ؟؟؟؟؟ باور كنين همين افكار ايزولست كه اين كشورو به بدبختي ميكشونه . اين موارد سياسي هيچ دليلي براي تحريم مسابقات فوتبال نيست . در واقع مشكل از كشور ماست كه كرم دارن وگرنه مشكلي از طرف پيكه و غيره ذلك نيست ....

ali در 6/11/1390 | 16:29 گفت:

برام من یکی که بازی دشیب یه نکته جالب داشت ، این که از نظر آقایون رقص بازیکنان بارسا حلال هست.
سه ساعت آبیدال و آلوز هی میرقصیدن بعد تلویزیون ایران کامل پخشش میکنه ، حالا اگه مال ارسنال بود ، دیگه اصلا بازی ها رو نشون نمیداد.

Ashkan در 6/11/1390 | 16:05 گفت:

arabestan o khoob oomadi

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 15:09 گفت:

دشمن ما عربستانه!

farhad bj در 6/11/1390 | 15:09 گفت:

اسرائیل خوب این هاهم انسان هستند.پرچم فلسطین هم بود.

محسن آزاده در 6/11/1390 | 14:31 گفت:

والا با این نوناشون . . . ;)

علیرضا در 6/11/1390 | 13:41 گفت:

آره شهرام جون.........من هم شنیدم هازارد خیلی بهمون نزدیکه..............

سعيد غلامي در 6/11/1390 | 10:16 گفت:

واااااااا اگه هازارد بياد من انشب پا برهنه مي خوابم..........

حمید فرازی در 6/11/1390 | 08:10 گفت:

خودش گفته ژانویه جایی نمیرم

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 03:33 گفت:

باور نمیکنید خودتون ترجمه اش کنید:

هناك خبر مفرح اذا كان صحيح ارسنال اقترب من التعاقد مع هازارد بمبلغ 25 مليون و سيكون لاعب لارسنال خلال 48 ساعة
اعلم انه في الاغلب ستكون اشاعة و اننا تعودنا على كثرة الاشاعات في ايام الانتقلات .

و هذا لينك للخبر :
http://itsallarsenalinhere.blogspot.com/2012/01/eden-hazard-to-join-arsenal.html

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 03:30 گفت:

اره منم دیدم واقعا که جای تاسف داره!!!!!!!!!!!!

بابا گور بابای بارسلون و داور و اسرائیل و صدا و سیمای ایران الان یه خبر توپ تو فیسبوک خوندم هازارد قراره بیا د ارسنال با قرارداد 25میلیو پوندی هازارد الان تو لندنه و این اتفاق در اینده نزدیک رخ خواهد داد!!!!!!!!!!!!!!!