داستان جالب وآموزنده2..+آرسنال.لیورپول

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,909 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

داستان جالب وآموزنده2..+آرسنال.لیورپول

داستان جالب وآموزنده2..+آرسنال.لیورپول


سلام دوستان تاحالاحتماشنیدیدکه تااتفاقی میفته میگن خیره؟آیاواقعاخیری توش هست؟به نظرمن حتی مرگ آدم هم میتونه خیرباشه این داستانوبخون
پادشاهی یه وزیرداشت وهراتفاقی میفتادمیرفت پیش وزیرووزیربه پادشاه می گفت خیره تااینکه انگشت پادشاه لای درگیرکردوقطع شدورفت پیش وزیروبهش گفت انگشتم قطع شده وزیرم به پادشاه گفت انشاالله خیره .پادشاه پیش خودش گفت عجب وزیرخنگی میگم انگشتم قطع شده میگه خیره آخه چه خیری توقطع شدن انگشت من هست؟پادشاه تصمیم گرفت وزیروبکشه چون فکرمیکردوزیرش احمقه وبایدکشته بشه
خلاصه پادشاه به قصدبه چاه انداختن وزیرباوزیرویکی ازهمراهاش به جنگل رفتن وپادشاه به وزیرگفت من آب میخوام وبایدبری توچاه برام آب بیاری وزیرم رفت توچاه وپادشاه سرچاه روپوشون وزیرهرچی التماس کردفایده ای نداشت وپادشاه به مسخره به وزیرمیگفت خیره .پادشاه وهمراهش به راه افتادن تااینکه چندتاراهزن پادشاه روگرفتن اون راهزناعادت داشتندسالی یکباربرای خداانسان قربانی کنن وپیش خودشون گفتن چه بهترازپادشاه .یکی ازآنهاگفت نگاه کنیدکه عضوپادشاه ناقص نباشه وقتی فهمیدن انگشت پادشاه قطع شده آزادش کردن وبه جاش همراهشوکشتن.پادشاه به فکرحرف وزیرافتادکه گفته بودقطع شدن انگشت خیره وموجب شدهمین انگشت ناقص اونونجات بده .وقتی رفت ووزیروبیرون آوردوقضیه روبراش تعریف کردوزیربه پاشاه گفت اینم که تومنوتوچاه انداختی خیربودچون اگه من همرات بودم منومیکشتن...
بله دوستان هرچیزی توزندگی آدم اتفاق میفته چه شادی وچه غم همش به نفع انسانه نفعی که ماخودمون خبرنداریم.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطلب دوم اینه که ماهفته بعدبالیورپول داریم ولیورپول همیشه مقابل آرسنال مشکل داشته البته بردداشته ولی درکل باآرسنال مشکل داشته شماتاحالابه این نکته توجه کردین که آرسنال مقابل منچسترمشکل داشته ومنچسترمقابل لیورپول مشکل داشته ولیورپول مقابل آرسنال مشکل داشته وچلسی مقابل لیورپول مشکل داشته وآرسنال بیشترموقعهامقابل چلسی مشکل داشته؟به جزامسال.نشون میده هر4تیم غیرقابل پیش بینی هستن ،به امیدبردتوآنفیلد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 9/12/1390 | 23:44 گفت:

ماشالا طرفدارای آرسنال ، چه داستانایی بلدین !!!
خوب جالا که این جور شد منم یه داستان میگم:
یکی بود ،یکی نبود . . .
خوب بچه ها ! الان دیر وقته ، بقیش واسه فردا ! الان بچه های خوبی باشین ، به عمو شب بخیر بگین ، برین بخوابین !!!
:))

محسن آزاده در 9/12/1390 | 22:43 گفت:

آقا رضا ، دم شما گرم :))
راستی تونستی تنظیمات دسته پی است رو درست کنی!

hamed در 9/12/1390 | 20:35 گفت:

به امید پیروزی در این بازی بسیار حساس...

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 20:34 گفت:

ممنون ... ازین داستانا زیاد بلدم...

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 20:18 گفت:

ممنون ... ازین داستانا زیاد بلدم...

arash در 9/12/1390 | 18:43 گفت:

رضا جان قشنگ بود
آقا محسن داستان شما هم خیلی دردناک بود

(Hooman sam (Dark metal در 9/12/1390 | 16:39 گفت:

جالب بود محسن خان...

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 16:18 گفت:

منم یه داستان بگم :::::::
یه روز یه پیرمرده داشته میمرده، سه تا پسراشو جمع می کنه به هرکدوم یه تیکه چوب می ده می گه اونو از وسط نصف کنن. همشون شاخه رو قطع می کنن .... بعد بهشون سه تا شاخه می ده همشون نصفش می کنن ... بعد دهتا می ده بازم همشون شاخه های چوب رو نصف می کنن....بعد یه دسته بیل میده به هرکدوم ... بازم همشون دسته بیلارو نصف می کنن .... دوباره نفری 5 تا دسته بیل میده بازم همشون رو میشکونن........ آخرشم پیرمرده میمیره.....
غم انگیز بود

حمید فرازی در 9/12/1390 | 13:20 گفت:

منم یه داستان کوتاه بگم:

روی یک کشتی بر اثر طوفان سرنگون شد و تنها یک نفر از آن جان سالم به در برد و خود را به جزیره ای دورافتاده رساند و پس از اینکه از نجات یافتن ناامید شد بعد ازمدن ها خونه و مقداری وسایل زندگی برای خود آماده کرد تا همونجا زندگی کنه.روزی به اطراف جزیره رفت و وقتی برگشت متوجه شد خونش کاملا سوخته و دود زیادی از آن بلند شده.در این هنگام به شکایت از خدا پرداخت و گفت کمکم که نکرد ی هیچ بلا هم سرم آوردی؟ بعد از مدت کوتاهی یک کشتی خود را به جزیره رساند و او متعجب سوال کرد شما اینجا رو چطور پیدا کردین؟ جواب دادن وقتی از این اطراف رد میشدیم متوجه شدیم کسی برای کمک با دود علامت می دهد و ...

به هرحال حمکت خدا در هرچیزی هست و متاسفانه ذات ما انسان ها تک بعدی هست و حتی خیلی از مواقع به جای دیدن خوبی های زیادد یک چیز تنها بدی کوچیم اون رو میبینیم.این مساله در هر زمینه ای وجود داره و "چشم ها را باید شست"

حمید فرازی در 9/12/1390 | 13:09 گفت:

جالب بود و امیدوارم در همه کاار اینو در نظر بگیریم.علی تو هم که معتاد شدی :) اون داستانتم بقیه نداره.همون آخرشه

علی ارشدی در 9/12/1390 | 12:54 گفت:

اینم داشتان من:

یه مرد چینی بود که از دار دنیا فقط یه پسر داشت یه روز پای پسرش شکست همه مردم روستا گفتن وای چه قدر تو بدبختی پیرمرد فقط گفت بعدا معلوم میشه چند روز بعد از طرف پادشاه لومدن برای سرباز گیری و پسر پیرمرد رو نبردن همه گفتن وای تو چه قدر خوشبختی! پیر مرد گفت بعدا معلوم میشه...

بقیه اش یادم نیست ولی نکته مهم اینه که واقعا همه چیز حکمت داره و هیچ کار خدا بی حکمت نیست "بعدا معلوم میشه"

علی ارشدی در 9/12/1390 | 12:48 گفت:

رضا به خدا حال کردم خیلی عالی بود چه کردی! :)

لیورپولم تیم سختیه مخصوصا تو آنفیلد اما از بردنش نا امید نیستم

Vishka در 9/12/1390 | 12:18 گفت:

طبق معمول داستان خوبی بود.میبریمشون

(Hooman sam (Dark metal در 9/12/1390 | 11:37 گفت:

راستی بابت داستان مرسی واقعا آموزنده بود...
ایشالا که باخت های ماهم خیر باشه و عاملی بشه که سر ونگر به سنگ بخوره و بازیکن بخره تا سال دیگه بریم واسه قهرمانی....

(Hooman sam (Dark metal در 9/12/1390 | 11:35 گفت:

ایشالا مثل بازی اون سال 6-3 ببریمشون...فکر کنم سال 2008 بود...
حیف اون سال اگه خولیو باپتیستا پنالتی خراب نمیکرد 7 تاییشون میکردیم...

moeinem در 9/12/1390 | 09:38 گفت:

داش رضا ممنون.انشاا... با اختلاف4گل میبریم.(اگه دقت کرده باشین بازی با تاتنهام گفتم با اختلاف میبریم و وقتی2 هیچ آرسنال عقب افتاد یکی از دوستام بهم اس داد و من بهش گفتم با اختلاف میبریم و مسخرم کرد ....من سیدم ایشاا... حرف درسته)نگید که خوش خیاله

حبیب در 9/12/1390 | 09:09 گفت:

داستان کودکان مینویس؟ :)

ali jamshidi در 9/12/1390 | 08:10 گفت:

آهان کلید اسرار

ali jamshidi در 9/12/1390 | 07:35 گفت:

دستت درد نکنه. آدم یاد این فیلم کانال 3 تلویزیون ایران میداد چی بود؟ ترکیه ای بود.
فقط آخرش اون یارو نیومد نتیجه گیری کنه و شعار بده

Masoud در 9/12/1390 | 07:27 گفت:

jaleb bod

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:50 گفت:

لایک