دلالی وجوانان فوتبالیست

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,648 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دلالی وجوانان فوتبالیست
تواین کشورجوانانی هستن که آرزوی فوتبالیست شدن دارن جوانانی که فوتبال توخون اونهاست وفوتبال رومیفهمندولی هیچوقت نمیتونن به اون چیزی که میخوان برسن چرا؟
چراتوکشوری که ازهرنقطش 10فوتبالیست جوان وخوب درمیادولی تاآخرجوانیشون توزمین خاکی به توپ غیراستانداردلگدبزنن وجای اوناکسانی باشن باپول باباشون میان واسم ورسم پیدامیکنن وهیچی ازفوتبال نمیدونن؟
چراباشگاههای ایران نبایداستعدادیاب داشته باشن تااینقدرپولهای کلان برای ردوبدل بازیکنان به خرج نکنن.همین چیزهاست که جوانان عاشق. فوتبال برای رسیدن به آرزوشون به طرف دلالهاکشیده میشن وبایدپولهای کلان خرج کنن که شایدبه آرزوشون برسن وبه همین راحتی دلالهاسربچه های مردم روکلاه میذارن.
چرابایدنتایج فوتبال توسط یک دلال رقم بخوره واون همه مردم که به تماشای فوتبال نشستن روسرکاربذارن؟
چراپولهای کلانی که بایدخرج فضای ورزشی بشه بایدبه جیب یک نفربره؟
چرایک باشگاه توایران بایدباهمچین شخصهایی شراکت کنن؟
چراکسی که پول داره بایدبه همه جابرسه بااینکه لایق اون کارنیست؟
به نظرشمابایدچکارکرد؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 5/2/1391 | 09:05 گفت:

این خانه از پای بست ویران است/ شیخ ما در بند نقش ایوان است

farshad khadem در 4/2/1391 | 23:15 گفت:

رضا جون دورد بر تو اول بگم خوشحالم که شکر خدا سلامتی و اینکه توی سایت خیلی محبوبی اینو وقتی کسالت داشتی متوجه شدم اقا رضا از وقتی که پول بی حساب کتاب تو این فوتبال وارد شد با خودش فساد بی عدالتی و حق خوری وبداخلاقی همراه اورد مشه با یک عزم واراده ملی به این همه ناپاکی وفساد مقابله کرد واون وقت تو جوابی برای سئوالات خواهی یافت ولی زندگی 100سال اولش سخته ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

arash در 4/2/1391 | 21:32 گفت:

ايران يعني پول. و كسي هم كه ميخواد اينجا زندگي كنه بايد پول داشته باشه.وگرنه پله ميشي بقيه ازت بالا ميرن .همين فقط

رضاشاماخ چوک بندر در 4/2/1391 | 20:26 گفت:

به نظرم بایدیه شوک به فوتبال دادواین فقط ازیه مدیرلایق برمیادکه مانداریم

رضاشاماخ چوک بندر در 4/2/1391 | 20:26 گفت:

به نظرم بایدیه شوک به فوتبال دادواین فقط ازیه مدیرلایق برمیادکه مانداریم

سعيد توپچي در 4/2/1391 | 20:14 گفت:

بايد فرار کرد فرار

ناصر در 4/2/1391 | 19:38 گفت:

باهات موافقم رضا جان-باید همون کاری رو که ژاپنی ها کردن انجام بدیم-لیگ رو برای چند فصل توی تمامی مقاطع تعطیل کرد.

S.Mahdi Akbari Rad در 4/2/1391 | 18:57 گفت:

آره این حرفا رو باید به رییس سازمان لیگ زد تا اون یک کاری بکند یا اینکه خود باشگاه بدنبال بازیکنان با استعداد ایرانی باشد

محمد جویبار در 4/2/1391 | 18:03 گفت:

فکر میکنی برای چی درحالی که فوتبالمون تو رنکینگ معمولا 30 به بالاست ولی فوتسال همیشه جز ده تا جهانه.
گل کوچیک ایرانی مثل بسکتبال خیابونی امریکاست.
ما استعداد داریم ولی عدالت نداریم

علی ارشدی در 4/2/1391 | 17:36 گفت:

hamidtoopchi@

خواص یا خاص؟؟؟؟؟ =))

♥Arsenal♥ در 4/2/1391 | 14:24 گفت:

نظر خواصی ندارم......!!

ممنون رضا...

رضاشاماخ چوک بندر در 4/2/1391 | 12:39 گفت:

آره منم بافرهادموافقم

رضاشاماخ چوک بندر در 4/2/1391 | 12:39 گفت:

آره منم بافرهادموافقم

Farhad Rahbari در 4/2/1391 | 12:20 گفت:

زمین خدا فراخه و روزی رسون
مهاجرت کنید ای مردم!

vahid در 4/2/1391 | 11:41 گفت:

هیچی دادا میخواستم بدونم اگه مدیراش پایه ان پست شایعه براشون بزارم حال کنن؟ یکم هم حال سورنا رو گرفتم همین دادا

رضاشاماخ چوک بندر در 4/2/1391 | 11:29 گفت:

وحیدخوبی؟اونجاچکارمیکردی؟

vahid در 4/2/1391 | 08:24 گفت:

سلام رضا این شیطون میدونی که ههههههههههههه ممنون

آرمان الهیاری در 4/2/1391 | 06:29 گفت:

درست بشو نیست

ehs در 4/2/1391 | 02:21 گفت:

كجاي مملكت رو حساب و كتابه كه فوتبالش باشه!به قول عادل همه چيزمون به هم مياد!!!
رضا جان اين سوالها رو خيلي از خودشون پرسيدن و.....
شما بي خيال!

(Hooman sam (Dark metal در 4/2/1391 | 01:47 گفت:

به نظر من خودکشی بهترین راهه !!!!
like \\m// like