فیفا12روبلدی؟بیاژسنی روشکست بده.

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,764 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فیفا12روبلدی؟بیاژسنی روشکست بده.
چندوقت پیش توکانال الجزیره اسپورت+10یه برنامه گذاشت که بازیکنای آرسنال دورهم نشسته بودن وداشتن فیفا12بازی میکردن بازی ژسنی وویلشرکه 8.1به نفع ژسنی تموم شدخیلی جالب بودژسنی وقتی گل میزدبلندمیشدوفریادمیکشیدوخیلی ذوق زده شده بودحتی برای یکی ازگلاش رمزی روبغل کردوبوسیددرمقابل ویلشرقرمزشده بودویه خنده معصومانه ای میکرد.بعدازاون بازی هرکاری کردن که ژوروبازی کنه ژورونزدیک نیومدنوبت سونگ شدکه همگی داشتن به سونگ میخندیدن چون نیمه اول 6تاازژسنی گل خوردبعدش بازی نکردوهی میگفت پی اس پی اس.یادمه پارسال یه جاخوندم وقتی آرسنال توتورآسیایی بودنصری به سونگ گفته بودتوبهتره فیفاروفراموش کنی چون بامغزتوسازگاری نداره.
بچه هامثل اینکه ژسنی توفیفاخیلی شاخه کسی نیست شکستش بده؟

اگه بارفنی نداشت ببخشیدولی براتنوع وخبردارشدن ازاوقات فراغت بازیکنان به نظرم خوب باشه.
موفق باشین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا توپچی در 10/2/1391 | 00:45 گفت:

سلام دوستان،من از سال98 با فوتبال های konami زندگی کردم،به نظر من فوتبال فقط pes.
با احترام به همه ی دوستان در حال حاضر از تمام نقاط ایران حریف میطلبم!!!!!
البته قویتر از فیورنتینا نمیارم چون در غیر اینصورت واویلا میشه......

hamed در 9/2/1391 | 22:49 گفت:

به نظر من هم pes یک چیز دیگست ولی با پستت خیلی حال کردم...

رضاشاماخ چوک بندر در 9/2/1391 | 20:05 گفت:

پی اس11هرشب توگیم نت بازی میکنم تاحالانزدیک به 400هزارتومان جایزه گرفتم

ehs در 9/2/1391 | 19:58 گفت:

فيفا جزئيات گرافيكي و ريزه كاري هاي زيادي داره و بازي بهتريه ولي از نظر من pes فني تره و تو شرايط مسابقه بيشتر حال مي ده!!من pes رو ترجيح مي دم!!(البته اگه وقت كنم و بتونم بازي كنم!!)
ولي اينها هم داغوننهابيشتر فوتباليستها مهمترين سرگرميشون بازيهاي كامپيوتريه اينها اوغات فراغتشون رو چي كار مي كنن !!؟مرسي رضا جان!!

کمیل رحیمی در 9/2/1391 | 18:00 گفت:

ارسنال و پارسا من خوزستانیم داداش، امیدیه، تو pes 2011 که واقعا حریف نداشتم اما pes 2012 به خاطر اینکه کمتر بازی میکنم یکی 2 تا حریف هست تو فامیل اما زیاد قوی نیستن، سینا خیلی دوست دارم بیام شمال، چه حالی میده چند نفره pes بازی کنی و همه هم قوی باشن، دوستان فقط pes، انصافا قشنگتر از fifa، رضا شاماخ pes کجاش آسونه، اتفاقا من امسال 1 ماه fifa بازی کردم هر کی میومد بازی میکردیم 5 6 تا میخورد میزد، کلا راحت میشه گل زد، آسونتر از pes

سید محمد رضا در 9/2/1391 | 17:05 گفت:

فقط pes
من fifa رو اصلا دوست ندارم
pes 2012 رو به خاطر درس زیاد نتونستم بازی کنم ولی تو pes2011 شاخیهستم واسه خودم!!!
حریف میطلبم - هر کی میتونه بیاد جلو!!!!!

سید محمد رضا در 9/2/1391 | 17:05 گفت:

فقط pes
من fifa رو اصلا دوست ندارم
pes 2012 رو به خاطر درس زیاد نتونستم بازی کنم ولی تو pes2011 شاخیهستم واسه خودم!!!
حریف میطلبم - هر کی میتونه بیاد جلو!!!!!

سينا در 9/2/1391 | 16:20 گفت:

داداش pes بازاش بيان بريم شمال
يه هم خونه اي دارم 2بار قهرماني pes داره تو samsung cup

MohamadAmin در 9/2/1391 | 15:48 گفت:

Farhad Rahbari:فرهاد جان مثل لینکه تجربه تلخ خیابان سئول و هم قطاری روی موتور یه بار دیگه باید تکرار بشه جانم نه؟ :)))))))))))

محمد على(اباى) در 9/2/1391 | 15:32 گفت:

like

آرمان الهیاری در 9/2/1391 | 15:16 گفت:

جالب بود

hosein-gunner در 9/2/1391 | 15:13 گفت:

من میبرمش

♥Arsenal♥ در 9/2/1391 | 14:39 گفت:

like

parsa در 9/2/1391 | 14:38 گفت:

فقط pes
کمیل صحبتت نیس جلو من تا حالا کسی منو pes نبرده
im legend in pes

رضاشاماخ چوک بندر در 9/2/1391 | 13:52 گفت:

پی اس خیلی آسونه بعدش زیادی کامپیوتری هست وازواقعیت دوره .پیراهنش ورزشگاهش هیچ چیش کامل نیست

M o o r I در 9/2/1391 | 13:47 گفت:

منم فقط pes بازی میکنم . از fifa 08 به این ور دیگه نرفتم طرفش

کجایی کمیل که ببینی من بی رقیبم .

کجایی هستی داداش ؟ (الان معلوم نیس بقیه چی فکر میکنن :دیییییییی )

رضاشاماخ چوک بندر در 9/2/1391 | 13:25 گفت:

منم بالانس فرانسه تولیگ 1فرانسه هستم از19بازی نیم فصل19برددارم جام حذفی هم رفتم نیمه نهای بایدبامارسی بازی کنم

علی ارشدی در 9/2/1391 | 12:56 گفت:

فقط فیفا بگو کجاسا برم ببرمش!!!!!!!! الان با تیم نورویچ 4م جدولم با درجه سختی ورلد کلاس تو Fa cup هم من سیتی رو با تیم دومم بردم!!!!!!

سید امین هاشمی در 9/2/1391 | 12:22 گفت:

من دوران دبیرستان و راهنمایی خوراکم پی ای اس بود و وینینگ ولی اصلا الآن چند سالی میشه طرفش نرفتم،ولی دورادور دنبالش میکنم

کمیل رحیمی در 9/2/1391 | 11:28 گفت:

من 8 سال pes بازی میکنم، امسال برا اولین بار fifa گرفتم بازی کردم دیدم به پای pes نمیرسه، تعریف از خود نباشه ولی تا الان رقیب درست و حسابی نداشتم تو pes ، خلاصه حریف می طلبیم

(Hooman sam (Dark metal در 9/2/1391 | 11:10 گفت:

مرسی رضا...
من مثل آب خوردن می برشم ،ولی اگه ببینم روحیش واسه دروازه وایسادن خراب میشه حاظرم 11تا ازش بخورم!!!
رضا داستان تموم کردی؟؟؟

like \\m// like

Farhad Rahbari در 9/2/1391 | 10:59 گفت:

در ضمن خسته نباشی بابت پستت

Farhad Rahbari در 9/2/1391 | 10:58 گفت:

رضا جون خودت بیارش تهرون شکستش با من!

مجتبی هانری در 9/2/1391 | 10:43 گفت:

عجب شوت هایی میزنه ارشاوین!!!!
فکر کنمfifa12باشه

vahid در 9/2/1391 | 09:12 گفت:

سلام رضا فقط pes دادا