داستان ابلیس+چندسوال

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,639 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داستان ابلیس+چندسوال
داستان ازآنجاشروع شدکه خداوندیک مردویک زن ازآتش بی دودخلقت کردنام مردمارج ونام زن مارجه بودآنهافرزندی به نام سام آوردندسام هم فرزندان زیادداشت که به دودسته جن وشیاطین تقسیم میشدن دراین زمان شخصی نام حارث هم زندگی میکردکه بسیارعبادت کاربوددراین میان جنگی درگرفت وخونریزی شدوخداوندبه فرشتگان گفت برویدوباآنهاجنگ کنیددرجنگ آنهاوفرشتگان زن وبچه حارث کشته شدن وحارث دستگیرشدخداوندبه فرشتگان گفت حارث رابه علت عبادت زیادبه آسمان بیاوریدفرشتگان حارث روبه آسمان اول آوردن حارت شب وروزدرحال سجده بودتااینکه حارث ازآسمان اول به دوم وسوم وچهارم بردن درآسمان چهارم سجده حارت 4000سال طول کشیدواوبه آسمان هفتم وداخل بهشت شدحارث ازتمام فرشتگان بیشترعبادت میکردومحبوبتربودیک روزدرباغ بهشت داشت قدم میزدکه شنیدخداوندمیخواهدموجودی ازگل خلق کنیداونزدخداوندرفت وشکایت کردکه اگربرای عبادت هست ماعبادت میکنیم چراموجودی ازگل درست میکنی خداونددستوردادتاحارث به آن گل سجده کنداماحارث سرپیچی کردوگفت من ازآتشم وازگل برترم خداوندستوردادتاحارث راازبهشت بیرون ببرن وحارث ازبهشت رانده شدهرکاری کردکه برگرددولی نگهبانان اجازه ورودنداندتااینکه یک روزدیدماری روى دیواربهشت درحال قدم زدن است اوازمارخواست تااوراواردبهشت کندامامارقبول نکرددرآن موقع مارزیباترین جانداربودوچهارتاپاداشت حارث به مارگفت اگرمن راواردبهشت کنی اسم اعظم خدارابرایت میگویم مارقبول کردوحارث زیردندان مارپنهان شدازآن موقع زهردرندان ماررفت ومارزیبایی خودراازدست دادوقتی واردبهشت شدن ماربه حارث گفت اسم اعظم خداچیست حارث گفت اگرمیفهمیدم خودم استفاده میکردم...داستان یه ذره طولانیه ولی جالبه خیلی...ادامه داستان درپستهای بعدی...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.بزرگترین اشتباه زندگیت؟
2.بزرگترین هدف زندگیت؟
3.بارتز.چیلاورت.تافارل.اشمایکل.کان؟
4.قهرمانی لیگ برتربا15امتیازاختلاف یاقهرمانی لیگ قهرمانان؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid farazi در 19/2/1391 | 16:59 گفت:

حالا حارث چه ربطی داشت؟

مهران کاظمی در 19/2/1391 | 16:18 گفت:

1- شخصیه
2- فعلاً ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
3_ چیلاورت 100%
4- لیگ برتر 100%

محمد على(اباى) در 19/2/1391 | 11:19 گفت:

tnx....like

مجتبی هانری در 19/2/1391 | 10:09 گفت:

مرسی بابت پست.....
‏3چیلاورت+هیگوتا دروازبان کلمبیا البته به خاطر حرکت نمایش یش....
‏4هر دو..

محمد اصغری در 19/2/1391 | 08:59 گفت:

1:نمی دونم(اشتباه که زیاد بد ولیاکثر به خاطر نادونی بوده)
2:عاقبت به خیری(ولی منم یکی از ارزوهام دیدن بازی ارسنال از نزدیکه)
3:چیلاورت
4:لیگ قهرمانان

ناصر در 19/2/1391 | 08:51 گفت:

1-نمیتونم بگم
2-بازم نمیتونم بگم
3-کان
4-هر جفتش

(Hooman sam (Dark metal در 19/2/1391 | 06:50 گفت:

مرسی بابت داستان...
--------
1. ...!!! نگم بهتره...
2. بازی کردن تو تیم آرسنال و تیم ملی (هر 2تاشون واسم محال شدن)... و کنسرت دادن (این یکی هنوز امید دارم خیلی)
3. کان
4. واسه ما لیگ قهرمانان...
like \\m// like

رضاشاماخ چوک بندر در 19/2/1391 | 03:25 گفت:

فرهادمن نظرتوحذف کردم؟اشتباه میکنی اولین باره تواین پست نظرتومیبینم اصلامن بلدنیستم پاک کنم.

Farhad Rahbari در 19/2/1391 | 02:19 گفت:

مرسی نظرمو حذف کردی!
فکر میکردم بچه های جنوب طور دیگه ای باشن ولی اشتباه میکردم

♥Arsenal♥ در 19/2/1391 | 01:55 گفت:

1-تکرار شاتباهاتم

2-عاقبت به خیری

3-اشمایکل

4- چمپیونز

ehs در 19/2/1391 | 00:44 گفت:

0_عجب!!
1_اشتباه كه زياد بوده ولي بزرگ نبوده!!
2_پول دراوردن!!
3_اشمايكل(رو دستش دروازه بان نبود!)
4_ليگ قهرمانان!

reza در 19/2/1391 | 00:21 گفت:

قشنگ بود ولی من شنیده بودم به شکل مار در میاد و بعدش به پای طاووس میپیجه و داخل میشه
1 انتخاب رشتهی دبیرستان
2 سعادت
3 بارتز
4 قهرمانان

farshad در 19/2/1391 | 00:15 گفت:

هر انگلیسی تو هر سال 15000 پوند فقط پوله مشروبشه.

رضاشاماخ چوک بندر در 19/2/1391 | 00:13 گفت:

البته داستان ادامه داره.
1.پیشنهادآلومینیوم روردکردم
2.موفق شدن توفوتبالم چون واقعادارم زحمت میکشم.
3.فابیان بارتز
4.لیگ برترتوکورس باسیتی

سید سجاد حسینی در 19/2/1391 | 00:10 گفت:

بی خیال!!!! معلومه انگلیسیا پولدارن که همیشه ورزشگاه امارات پر میشه!! (البته الان توبه کردم و پسر سربه راهی شدم)

farshad در 18/2/1391 | 23:59 گفت:

اینم واسه اقا سجاد دختر باز.

طبقه میانی ( club level 7100) صندلی که بلیت آن سالانه وبه قیمت 2500 تا 47500 پوند فروخته میشود.

بالای این قسمت150اتاقک که هر یک 10 تا 15 صندلی دارد مجموعا 2200 صندلی به نام box level بصورت سالانه ودر اختیار قشر خاصی است (65000 پوند) به جز لیگ قهرمانان و carlingcup

Diamond box جایگاه 168 نفری که بلیت آن با25 هزار پوند پیش پرداخت و 25 هزار پوند برای هر سال به فروش میرود این قسمت دارای امکاناتی مثل رستوران و کافه تریای مخصوص – پارکینگ- اتاق نشیمن – خدمتکار و همچنین سفرهای خارج از خانه در هواپیمای بازیکنان و... است.

حال کردی اطلاعات رو یانه بازم بگم

سید سجاد حسینی در 18/2/1391 | 23:48 گفت:

راستی کسی میدونه بلیط بازی آرسنال حدودا چنده؟

سید سجاد حسینی در 18/2/1391 | 23:43 گفت:

1دختربازی2رفتن به ورزشگاه امارات3بازی هیچ کدوم رو ندیدم4پرسیدن نداره! لیگ قهرمانان اروپا

HOSSEIN در 18/2/1391 | 23:40 گفت:

ممنون از بابت پست.اما سوالا:(اول جواب 2 رو میدم و بعدش 1رو!!!!)
2-ازدواج با دختری که میخوامش اما خونوادم میگن نه.میگن حالا برات زوده و قصد دارن یکی دیگه رو بهم تحمیل کنن(آخرش من از دستشون احتمالا سر به بیابون میذارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
1-اینکه خودم یه کاری واسه رسیدن بهش انجام ندادم
3-الیور کان
4-1000000درصد لیگ قهرمانان(تنها کاستی در ویترین افتخارات)

milad foadiyan در 18/2/1391 | 23:28 گفت:

حسین شماره یکت خیلی باحال بود:-)

حسین در 18/2/1391 | 23:14 گفت:

بسیار جالب بود ممنون.فکر کنم به خاطر همینه که مار موجودیه که برای ماسون ها مقدس به حساب میاد.البته فکر کنم

1-حرف از ازدواج زدن با یکی از دخترایی که باهاش بودم.پشت دستم رو داغ کنم اگر دوباره این کارو انجام بدم.

2-نمیدونم واقعا نمیدونم.(سعید توپچی خیلی قشنگ گفت اینو)

3-چیلاورت دروازه بانی با بیشتر از 60 گل!!!

4-چرا هردوش نه؟؟؟البته اولویت با لیگ قهرمانانه.

جوابای خودت؟

mohsen در 18/2/1391 | 23:12 گفت:

1.عاشق شدن
2....
3.بوفون
4.لیگ قهرمانان

مهدی افسرده در 18/2/1391 | 22:19 گفت:

قهرمانی لیگ با تفاضل گل یه حالی میده

سعيد توپچي در 18/2/1391 | 22:15 گفت:

بازم رضا شاماخ و داستاناش. واقعا قشنگه رضا، ولي اگه داستاناي اجتماعي و اخلاقي باشه خيلي باحالتره ; )
1- فکر مي‌کنم درس نخوندن باشه
2- مگه تو اين مملکت هدفم ميشه داشت!
3- اولي کان
4- فعلا بزار سوم شيم تا بعدش...

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 22:07 گفت:

مرسی داستان جالبی بود.
1-نمیدونم تا حالا اشتباه بزرگی نکردم!!!!!!!!!!
2- هدف بزرگ که زیاد دارم ولی یکی از اون ورزشی هاش رو میگم:
دیدن بازی آرسنال منچستر یونایتد تو ورزشگاه اشبرتون و بعدش وسط بازی در حالی که روی پیشونیم پرچم ایران کشیدم و روی گونه هام لوگوی آرسناله وبرم داخل زمین و به طرف رابین ونپرسی و پاهاش رو ببوسم.........

3- الیور کان آخه به تنهایی تیم آلمان رو به فینال 2002 برد اون زمان االمان زیاد ستاره نداشت(من طرفدار آلمان هستم)
4-بدون شک قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا

علی ارشدی در 18/2/1391 | 22:06 گفت:

1.؟؟!؟!؟!!؟!؟!؟ هنوز نمی دونم

2. عاقبت بخیری

3.کان

4.لیگ قهرمانان