ادامه داستان ابلیس+چندسوال

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 198,723 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ادامه داستان ابلیس+چندسوال
توپست قبلی گفتم که ابلیس توسط یک مارواردبهشت شدازاونجایی که مایک جاندارزیباو4پابودولی بااین کارش هر4پایش روازدست دادوتاالان مارپاندارد.
وقتی شیطان واردبهشت شدپیش آدم رفت وازدهان آدم واردبدن اوشدوبودی بددهان انسان به همین علت هست .خداونددربهشت به آدم وحواهمه چیزدادولی به انهاگفت ازیک درخت میوه نچینیدحارث(ابلیس)ازفرصت استفاده کردوبه آدم گفت ازاین درخت بخوردزیرااگرازمیوه درخت بخوردعمرش جاویدمیشودآدم قبول نکردوابلیس به سراغ حوارفت وحواراحت فریب خوردوتوانست باحرفهایش آدم رافریب دهدوباهم میوه راخوردندوخداوندآنهاراازبهشت بیرون کرد.آنهابه زمین آمدند.شیطان به خداوندگفت من تمام انسانهاراباخودم به جهنم میاورم خداوندهم بهش گفت توهمه انسانهارانمیتوانی فریب دهی شیطان هم قسم خوردکه انسانهارابه جهنم میبردشیطان به خداگفت من ازتودوتاخواسته دارم
یکی تاقیامت زنده باشم ودیگری اینکه درمقابل یک فرزندآدم به من 2فرزندبدهی وخداوندهم قبول کرد.
حالادوستان ماوقتی ازخواب بیدارمیشیم تاشب چقدربرای خداکارمیکنیم چقدربرای شیطان؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.برگکمپ یافانپرسی؟
2.کمپل یاورمالن؟
3.اسطوره آرسنال ازنظرخودت؟
4.نظرت درباره دنیلسون؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 20/2/1391 | 15:37 گفت:

1-برکمپ بهتره
2-ورمایلن
3-برکمپ
4-من بدم نمیاد ازش

ehs در 20/2/1391 | 15:31 گفت:

1_بركمپ
2_سول
3_دنيس
4_وقتي تو ارسنال بازي مي كرد استاد يه كار بود:1_توپ رو مي گرفت 2_يه دور دور خودش مي زد
3_يه پاس به عقب مي داد ولي مثل اينكه تو كشورش خوب بازي مي كنه و تاثير گذار بوده!!!اگر ام ويا بخواد بياد واقعا بهش نيازي نداريم!!!اما در هرصورت مشخصه كه هيچ وقت ستاره نمي شه!!

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 13:05 گفت:

رضا قبول کن داستان من بهتر بود؟؟؟

like \\m// like

سید سجاد حسینی در 20/2/1391 | 12:30 گفت:

برکمپ. کمپل. برکمپ. ازش خوشم نمیاد

شایان در 20/2/1391 | 09:39 گفت:

1زیاد برگکمپ رو یادم نیس اما خب فیلم های ازش دیدم پس فعلا: دنیس برگکمپ..2.کمپل پادشاهه!‏3.سسک فابرگاس..هه هه نه اسطوره باشگاهمون سلطان هانری4.اگه ام ویلا رو بخریم و اگه سانگ نره،و اگه ویلشیر روفرم باشه جایی براش توترکیب اصلی نیست،اما خب از کوکلین خیلی بهتره وقتی مصدوم میدیم کوکلین رو به جاش نیارن!کلا دنیلسون بار فنی نیمکت رو میاره بالا

محمد اصغری در 20/2/1391 | 09:15 گفت:

1:دنیس
2:کمپل
2:بازم دنیس+ادامز
4:بووووووووق

reza در 20/2/1391 | 01:55 گفت:

راستی از قصد شب میذاری که بخونیمو و به خوابیم ((((((((:
مرسی

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 01:45 گفت:

مرسی...
----------------------
داستان رو خراب کردیا...!!!
شیطان به آدم گفت سیب بخور آدم قبول نکرد بعد شیطان رفت پیش حوا گفت بیا سیب بخور واسه پوستت خوبه !!! و این شد که....!!!
!!!!!!
!!!
!!
!!
!
---------------------
خیلی برای شیطان هیچی برای خدا !!! متاسفانه... :-(

--------
1. برگکمپ و اگه ون بمونه کنارش ون پرسی...
2. ورما
3. نمیگم به بعضیا بر نخوره... زیاد داشتیم اسطوره...
4. آینده دار اما کم انگیزه
like \\m// like

حسین در 20/2/1391 | 01:33 گفت:

فرقی نمیکنه رضا جان بازم باحاله حرفت داداش.ممنون

حسین در 20/2/1391 | 01:32 گفت:

به سلامتی چلسی هم پوکید!

شب بخیر همگی

رضاشاماخ چوک بندر در 20/2/1391 | 01:32 گفت:

حسین اشتباه گفتم.اینه.
به ملاگفتن چرااول آدم خلق شدبعدحواملاگفت اگراول حواخلق میشداینقدرحرف میزدوحواس خداروپرت میکردوخلقت نوع بشرمختل میشد

حسین در 20/2/1391 | 01:26 گفت:

رضا دمت گرم عجب چیز باحالی گفتی!!!ولقعا هم همینطوره

حسین در 20/2/1391 | 01:25 گفت:

نکته مهم...در مورد رحلت پیامبراکرم هم یه روایت وجود داره که ایشون توسط یک زن یهودی مسموم شد و به خاطر همین بیمار شد.راست ودروغش رو دیگه نمیدونم

رضاشاماخ چوک بندر در 20/2/1391 | 01:25 گفت:

حسین باهات موافقم.
ازملاپرسیدن چرااول آدم خلق شدبعدحوا؟ملاگفت اگرحوااول خلق میشداینقدرحرف میزدکه خلقت نوع بشرمختل میشد

حسین در 20/2/1391 | 01:18 گفت:

ممنون.در مورد داستان...1-هرچی بدبختی میکشیم از همون اول تاریخ از دست موجودی به نام زن هست.قاتل ابر مرد تاریخ(امیرالمومنین) هم در اصل یک زن بود.علاوه بر اون در همه اتفاقات تاثیر گذار تاریخ نقش منفی زن غیر قابل انکار هست(از جمله اکثر انقلابات)...کشته شدن یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ ایران(امیر کبیر) با تلاش های یک زن بوده و خیلی نمونه های دیگه که مفصله...زن معاون شیطانه(البته نه همه زن ها)

2-سر اون میوه ای که حضرت آدم ازش خورد(میوه ممنوعه) و به زمین رانده شد اختلاف هست.اکثرا میگن سیب بوده ولی نقل قول های دیگه ای هم وجود داره.سیب به خاطر همین یکی از نمادهای مقدس برای فراماسون ها هست.لوگوی شرکت بزرگ اپل هم سیب هست مگه نه؟؟

3-برای خدا که فکر نکنم کار کنیم ولی امیدوارم حداقل انقدر توفق داشته باشیم برای شیطان هم کار نکنیم...افسوس
______________________
1-برگمپ2-کمپبل3-خیلیا هستن ولی اصلی ترین اسطوره هربرت چپمن4-نظر خاصی ندارم(سوالا کلیشه ای بودن!)