این چیه؟لیگ فوتباله؟

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,727 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این چیه؟لیگ فوتباله؟
لیگ برترباتمام هیجاناتش تمام شدلیگی که تادقیقه96هیچ چیزمعلوم نبود2تیم برای سقوط نکردن تلاش میکردن 2تیم برای قهرمانی تلاش میکردن 3تیم برای سهمیه لیگ قهرمانان میجنگیدن.واقعااوج هیجان بودتادقیقه96هیچ چیزمعلوم نبود.من پای تلوزیون فقط استرس داشتم.تو1دقیقه همه چیزتغیرکرد.واقعالذت بردم وافتخارمیکنم که طرفدارتیمی ازازجزیزه هستم.لیگ جزیره به نظرمن5قطبه شد.آرسنال.منچستریونایتد.چلسی.لیورپول.منچسترسیتی.
امادراسپانیاتا6هفته مونده به پایان لیگ همه چیزمعلومه فاصله تیم اول بادوم 10امتیازتیم دوم باسوم30امتیازآخه کجای این لیگ جزابه؟بازی بارساباهرتیی همش5.0 یا7.0رئال هم به همین شکل وقتی رئال یابارسابازی دارن معلومه که بااختلاف گل زیادمیبرن ولی توانگلستان سوانسی میادمنچسترسیتی روشکست میده ویگان آرسنال ومنچستروشکست میده واقعانتایج توانگلستان هیچی معلوم نیست.
.نظرشماچیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 27/2/1391 | 09:59 گفت:

من كه اصلا از ليگ غير انگليس خوشم نمياد.برامم مهم نيست كي قهرمانشون ميشه

سعيد توپچي در 27/2/1391 | 00:16 گفت:

دمت گرم رضا. اين ليگ ته ته هيجانه. من عاااااااااشق QPRام
داشتن قسمت سوم حماسه 10 نفره‌رو تکميل مي‌کردن که تو سه دقيقه کون‌فبکون شدن. به اين مي‌گن ليگ

علی ارشدی در 26/2/1391 | 23:35 گفت:

کاش کامنت ها هم لایک و دیس لایک داشت

شایان در 26/2/1391 | 23:13 گفت:

خدایی از دیدن بازی های ویگان.. ولورهمتون.. بلکپول... میتون کی دانس!! (برو تو فاض اسم) بیشتر لذت میبرم!! تا این که بخوام 90 دقیقه پاسکاری های خواب آور بارسا رو ببینیم!!

شایان در 26/2/1391 | 23:12 گفت:

لیگ فقط لیگ برتر!! دیدن 10 دقیقه دسته دو لیگ انگلیس رو به دیدن 90 دقیقه بازی های لیگ آلمان و ایتالیا و اسپانیا ترجیه مدم!!

masoud mahmudpur در 26/2/1391 | 21:03 گفت:

خدایی به غیر از رئال وبارسا بقیه ی تیم های لیگ اسپانیا همسطح لیگ خودمونن

Ashkan در 26/2/1391 | 20:25 گفت:

حرفات رو کاملا قبول دارم

Ashkan در 26/2/1391 | 20:25 گفت:

حرفات رو کاملا قبول دارم

ehs در 26/2/1391 | 20:10 گفت:

hسپانيا مگه ليگ هم داره!!؟

علی ارشدی در 26/2/1391 | 18:53 گفت:

(Hooman sam (Dark metal@ وظیفه ی ما روشنگریه و حرفای پیر مرشدمون(رئیس) بهترین نشانه و معیاره

(Hooman sam (Dark metal در 26/2/1391 | 18:08 گفت:

دمت گرم علی جون...
like \\m// like

علی ارشدی در 26/2/1391 | 15:50 گفت:

تاکیید رو کلمه ی شرمساریه

علی ارشدی در 26/2/1391 | 15:50 گفت:

این نقل قول از ونگره حال می کنم باهاش :x

مشکل لالیگا این است که قبل از شروع فصل ما می دانیم رقابت قهرمانی بین بارسلونا و مادرید است حتی اگر آن یک دوئل سرگرم کننده در پی داشته باشد. ( همه چیز قابل پیش بینی است)

رقابت های باشگاهی اسپانیا بعد از ال کلاسیکوی دوم جدابیت خود را از دست داد. ما دیدیم که بارسلونا 3-0 جلو افتاد و سپس کانال را عوض کردیم. فکر می کنم چنین چیزی برای رقابت های بزرگی مثل لالیگا باعث شرمساری باشد.

سید سجاد حسینی در 26/2/1391 | 15:44 گفت:

تمام حرفات رو قبول دارم

(Hooman sam (Dark metal در 26/2/1391 | 15:38 گفت:

مرسی...
دمت گرم رضا جون...
------------
من کاری به حرف بقیه ندارم اما با جرات میگم لیگ برتر سرور همه لیگ هاس و لیگ اسپانیا درپیت ترین لیگ !!!
راستی نیوکاسل و تاتنهام رو هم به قطب های لیگ اضاف کن...
--------
راستی لیگ اسپانیا کثیف ترین لیگ هم هست !!! همین که تیمی مثل بارسا توش وجود داره به اندازه کافـــــــــی کثیفی رو تو خودش جا داده !!!

like \\m// like

علی ارشدی در 26/2/1391 | 15:31 گفت:

لالیگا کیلو چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مربی والنسیا گفته بود قهرمان ماییم چون رئال و شانسا تو یه دنیای دیگه سیر می کنن

Farhad Rahbari در 26/2/1391 | 15:23 گفت:


چی؟! 6هفته؟! از اول فصل معلومه یا رئاله یا بارسا
13ساله به این لیگ اعتقاد دارم و بهش اعتبار فراوان میدم

حسین در 26/2/1391 | 15:08 گفت:

هر لیگی بهر حال هر فصل چند مدعی خاص داره و این که سرنوشت قهرمانی دقیقه 90 مشخص بشه هر دهه شاید دو سه بار حداکثر اتفاق بیفته نه بیشتر.

حسین در 26/2/1391 | 15:07 گفت:

در مورد چلسی هم یه بار دیگه توضیح دادم.اینکه چلسی بارسا رو برد و چون توی جزیره ششم هست پس لالیگا ضعیفه استدلال خیلی اشتباهیه.چون قطعا چلسی همونطور که جلوی بارسا بازی کرده(و بایرن که دوم لیگ شد همونطور که جلوی رئال بازی کرده) جلوی حریفان لیگ خودشون بازی نکردن.بنابراین قیاس مع الفارق نکنیم.

حسین در 26/2/1391 | 15:05 گفت:

منم تا حدی موافقم ولی حرفای مهران به نظرم کاملا درست و منطقیه.در واقع دو قطبی بودن لالیگا به خاطر ضعف اون 18 تیم دیگه نیست به خاطر خیلی قوی بودن بارسا و و رئاله.این فصل انصافا جزیره هم همینطور بود و اختلاف سیتی و یونایتد با بقیه زیاد بود.

رضا QPR برای بزرگان شاخ شد ولی توی لالیگا هم ختافه و اسپانیول و اوساسونا بارسا رو و مالاگا و والنسیا و راسینگ و لوانته هم رئالو بدجوری به دردسر انداختن.اینطوری نیست که بارسا و رئال از قبل برنده باشن.

ولی نسبت به جزیره قبول دارم اختلاف بین دو مدعی اصلی با بقیه تیم ها توی لالیگا بیشتره و این از جذابیت و هیجان لالیگا کم کرده.این حرف حسابه و حرف حساب هم دیگه همه میدونیم...جواب نداره.

رضا توپچی در 26/2/1391 | 14:49 گفت:

با حرفات موافقم،لیگ فقط انگلیس در این لیگ حتی تیمی مثا QPRمیتونه برای بزرگان شاخ بشه....
در ضمن اگه بیلبائو منچسترو زد،چلسی رده ششمی هم همون بارسلونی که ازش بت ساختینو زد،گیریم یه فصل سیتی ویونایتد این اختلافو تو لیگ با دیگران داشتن ولی این برای یه فصله،سال های قبل به تناوب آرسنال وچللسی وهمین لیوردوغ هم این کارو کردن(همیشه بجز چند استثنا جنگ قهرمانی بین دست کم 3 یا 4 تیم مختلف بوده) ولی تو اسپانیا همیشه اسم دو تیم بوده،هست وخواهد بود.....

توپچی جنوب در 26/2/1391 | 14:43 گفت:

نظرم با نظرت کاملا یکیه رضا جون اخه به لیگ اسپانیا هم میگن لیگ هفته دوم قهرمان مشخصه!!!!!!!

mohsen abbasi در 26/2/1391 | 14:29 گفت:

مرغارو یادت رفت خیلی پیشرفت کردن

sepehr najafian در 26/2/1391 | 14:22 گفت:

با فر پلي مالي ليگ انگليس ميشه 20 قطبي.
در حال حاظر از 5 قطبي هم بيشتره.
من يو سيتي آرسنال تاتي چلسي نيوکاسل ليورپول و اورتون

مهران کاظمی در 26/2/1391 | 14:20 گفت:

مرسی، تا حدی موافقم، این که رئال و بارسا این همه از همه تیما جلو تر بودن دلیلش ضعف بقیه تیما نیست دلیلش قدرت عجیب و غریب رئال و بارساست، وگرنه بازی بیلبائو منچستر که همه یادمون هست، خدایی اگه بیایم بدون تعصب نگاه کنیم میبینیم که بارسا تیم ملی اسپانیا قهرمان جهانه به علاوه مسی و سانچز و دنی آلوز هست، رئال هم که منتخب جهانه، خوب به نظرتون نباید 20 30 امتیاز اختلاف داشته باشن با بقیه تیما؟، تو انگلیس هم سیتی و یونایتد از آرسنال 19 امتیاز جلوتر هستن، راستی به نظر من لیورپول باید از این جمع بره بیرون و جاش تاتنهام بیاد، لیورپول همین جام اتحادیه رو بگیره هنر کرده

ناصر در 26/2/1391 | 14:07 گفت:

That's what I love This League and specially "ARSENAL" More than anything on the earth.

مهدی افسرده در 26/2/1391 | 14:05 گفت:

viva premierleague