راه بازجاده دراز هرررری

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,752 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

راه بازجاده دراز هرررری
هرروزخبرمیشنویم تیمهای مختلف به فانپرسی پیشنهادمیدن رئال بارسلونایوونتوس منسیتی خسته شدیم ازبس استرس این آدموداریم .آقای رابیناگه میخوای بری برودیگه اه چراماروسرکارگذاشتی ؟بروهرباشگاهی که دوست داری بروببینم اونجاچه حلوایی میدن بخوری برواون والکاتم همرات ببرباهم برین مانیازبه بازیکن باتعصب داریم نه شماهاکه میلیونهاهواداروسرکارگذاشتی .ببین داداش این فکروازسرتون بیرون کنیدکه بارفتن شماآرسنال ضعیف میشه بازیکنان زیادی مثل شمابودن که رفتن ولی آرسنال آرسنال باقی موند.فابرگاس نصری آنری ریس فلامینی هلب کلیچی ایناوقتی بودن آرسنال سوم وچهارم بودوقتی هم رفتن بازم آرسنال سوم وچهارم شدیعنی رفتن ایناهیچ تأثیری نداشت آقای فانپرسی لطفاپیراهن قرمزوبذاربروحتی لازم به بوسیدنتم نیست بروبه سلامت .والکات جان توهم تمدیدنکن برو،بروبه بزرگترین آرزوهات برس ببینم چه جوری خوشحال میشی دست هموبگیرین باهم برین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 11/4/1391 | 22:42 گفت:

من اگه رابین بره بسیار خوشحال میشوم..........!!!

چرا که دیگر تیم به بازیکن وابسته نخواهد بود و نیازی نیست پاچه خواری کنیم.....!!!

ما مهاجم زیاد داریم و با پول این هلندی میتونیم چندتا دفاع بگیری که.........

♥Arsenal♥ در 11/4/1391 | 22:41 گفت:

آقا من حرفای سید رو نخونده تایید میکنم

البته خوندم

♥Arsenal♥ در 11/4/1391 | 22:40 گفت:

سیدعلی موسوی امامزاده ای:
واسا بینم، واسا بینم.
با تمام دوستانی دارم که میان تو این سایت و پست میذارن.
خواهش میکنم احترام خودتونو نگه دارین و پاتونو از گلیمتون درازتر نکنید. میدونین چیه؟ هر کی خوب تو سایتای بریتانیایی یا انگلیسی زبان گشته باشه، میدونه که سایتای ایرانی تنها سایتایی هستن که هر کی هر چی دلش میخواد میگه و خیلیا حقوق مربی و بازیکنان رو رعایت نمیکنن!!! در حالیکه تو تمام مناطق دیگه، با این موضوعات خیلی راحت و منطقی برخورد میکنن.
من کاملا با فرهود و به ویژه با آقا حسین موافقم!!! آخه بابا با انصافا اونوقت که رلبین گل میزد، کجا بودید؟ درسته که به عنوان مهاجم وظیفشه اما آخه مرد مومن خودتم خوب میدونی که تا صد سال امثال شماک و ... نمیتونستن همچین کاری کنن؟ حالا هم که دو بازیکن( لوکاس و ژیرو ) اومدن، اینو میگین!!!!!! که مطمئنم به همین سادگی و تو فصل اول، این دو هم تا صد سال عمرا بتونن! مگه الکیه 8 سال تجربه؟؟!!!!!!!!! مگه شوخیه که با دو کلام امثال شما بره؟؟؟ راه باز جاده دراز هررررررررررررررررررررررررریییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقای عزیز حتی اگه بره هم شما حق ندارین توهین کنین.@:
من خودم بچه جنوبم؛ بچه بوشهر. معمولاً جنوبیا به خونگرمی، مهمون نوازی، خوش رفتاری و صبر حوصله معروفن.
نه این که تا هنوز تقی به توقی نخورده رو سر کسی خراب شن!!!!!!
با تمام احترامی که برا کینگ آنری قائلم، میخوام بدونم که چیکار کرده که رابین نکرده؟ مگه همه چی به کمیته؟ پس کیفیت چی؟ مگه همش تعداد گله؟ فراموش نکنید که اونوقت که تیری آنری رو دور بود، با Back four، با ویرا، پارلر، پتیت، با پیرز، برگ کمپ،لیونبرگ و .... پشتیبانی میشد! نه تیم کنونی! که نوپاست.هنر اون نیست که وقتی تیم همه رو میروفه و میره وتمام بازیکنا فوق ستاره ان و آخرم قهرمان شه، کسی واسش گل بزنه که هنر اونه که با نظام سرمایه داری امروز و این همه ریخت و پاش امثال سیتی و در حالیکه تیم سومه، کسی آقای گلش شه!!!
ضمن این که کاری کنین که این تو ذهنتون نقش ببنده : در حال حاضر "رابین ون پرسی" با زدن 35 گل در یک سال (2011) بالاتر از همست حتی آنری!!! مگه یادتون رفته؟؟؟؟ آخه بازیکن چیکار کنه وختی تیم نتیجه نمیگیره؟؟؟؟
مثال بارزی میزنم : هممون اینو خوب میدونیم که به نسبت سن و سال، مانوئل نویر اگه چیزی از بوفون و کاسیاس بیشتر نداشته باشه، کمترم نداره! اون حقیقتا یکی از بهترین سنگرباناست؛ حالا وختی آلمان بد شانسی میاره و با تغییر نادرست تاکتیک یا هر چیزه دیگه حذف میشه، نویر چجوری بیاد و بهترین دروازه بان اروپا شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
معلومه که جایزه رو به یکی از اون دو میدن ولی هرگز چیزی از ارزشای نویر کم نخواهد شد.
اینو همیشه یادمون باشه ما اینور دنیا تو خونه خودمون نشستیمو به راحتی کارشناسانه این و اونو نقد میکنیم یا ایطور به باد بی حرمتی میگیریم در حالیکه اونا اونجا خیلی خیلی خوب میدونن دارن چیکار میکنن!!! رابین تا حالا کارشو خیلی هم خوب انجام داده اگه بره هم حق داره!!! فقط خدا میدونه من آرسنال و اونو چقد دوس دارم ولی وقتی تیم جام نمیاره و بازیکن هم همه جا میخوانش و میتونه بره افتخارات جامی آمار و ارقامی کسب کنه و در حالیکه 9-28 سالشه و کم کم عمره فوتبالیش داره سر میاد، چرا بمونه و آخرشم هیچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
لطفا از امثال آقای آنری و ویرا هم " بت " نسازین؛ اونام اگه مرد بودن و خیلی تیمو میخواستن، ترکش نمیکردن و مثه برگ کمپ بزرگ کنارمون میموندن تا ابد!!!
در حالیکه قضیه رابین برای اونام صادقه! اونام یه جورایی حق دارن! چی شد؟؟؟ هیچ، تیری تا سال 2007 تو دنیا به هر افتخار ممکنی رسیده بود جز 2 تا : !!!! جام قهرمانان باشگههای اروپا و جام قهرمانان باشگاههای دنیا! که آرسنالو ول کرد با بارسا به این دو هم رسید!!! به همین سادگی! کلکسیون تکمیل!!!!!
حالا انصافا شما چجور میخواین رابینی که نه تو رقابت های ملی نه با آرسنال( بغیر اتحادیه 2005) هیچ جامی نیاورده تو تیم بمونه؟؟؟؟؟؟ بخدا داریم حرف زور میزنیم!!! این طبیعت و غریزه هر بازیکنیه که افتخار و جام بخواد؛ قهرمانی و خوشحالی بخواد!!! اون مسی که میگه تا ابد تو بارسا میمونم یا امثاله، دارن جام درو میکنن!!! یا دست کم هر سال یه جام، فقط یه جام میارن!
ویرا چی؟ ویرا چی شد؟ هیچ، با تمام احترامی که برای کاپیتان کمر سابق تیممون قائلم، باید بگم که یکی از بی غیرتانه ترین مصاحبه های دنیا مال خودشه!!! اونوقت که در اومد گفت یکی از بزرگترین اشتباهات عمرم این بود موقعی که تو آرسنال بودم و رئال خواستم، نرفتم و تو آرسنال موندم!!! هر چند که رئالم اونوقت(2003-2006) زیر سایه بارسا بود وجام ن
میگرفت، اما اگه اون اع
*

milad foadiyan در 11/4/1391 | 22:20 گفت:

من یه چیز میگم فقط:اگه رابین بره هیچ وقت نخواهم بخشیدش ولی با این ادبیات به هیچ وجه موافق نبودمو نیستمو نخواهم بود

سیدعلی موسوی امامزاده در 11/4/1391 | 22:04 گفت:

واسا بینم، واسا بینم.
با تمام دوستانی دارم که میان تو این سایت و پست میذارن.
خواهش میکنم احترام خودتونو نگه دارین و پاتونو از گلیمتون درازتر نکنید. میدونین چیه؟ هر کی خوب تو سایتای بریتانیایی یا انگلیسی زبان گشته باشه، میدونه که سایتای ایرانی تنها سایتایی هستن که هر کی هر چی دلش میخواد میگه و خیلیا حقوق مربی و بازیکنان رو رعایت نمیکنن!!! در حالیکه تو تمام مناطق دیگه، با این موضوعات خیلی راحت و منطقی برخورد میکنن.
من کاملا با فرهود و به ویژه با آقا حسین موافقم!!! آخه بابا با انصافا اونوقت که رلبین گل میزد، کجا بودید؟ درسته که به عنوان مهاجم وظیفشه اما آخه مرد مومن خودتم خوب میدونی که تا صد سال امثال شماک و ... نمیتونستن همچین کاری کنن؟ حالا هم که دو بازیکن( لوکاس و ژیرو ) اومدن، اینو میگین!!!!!! که مطمئنم به همین سادگی و تو فصل اول، این دو هم تا صد سال عمرا بتونن! مگه الکیه 8 سال تجربه؟؟!!!!!!!!! مگه شوخیه که با دو کلام امثال شما بره؟؟؟ راه باز جاده دراز هررررررررررررررررررررررررریییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقای عزیز حتی اگه بره هم شما حق ندارین توهین کنین.@:
من خودم بچه جنوبم؛ بچه بوشهر. معمولاً جنوبیا به خونگرمی، مهمون نوازی، خوش رفتاری و صبر حوصله معروفن.
نه این که تا هنوز تقی به توقی نخورده رو سر کسی خراب شن!!!!!!
با تمام احترامی که برا کینگ آنری قائلم، میخوام بدونم که چیکار کرده که رابین نکرده؟ مگه همه چی به کمیته؟ پس کیفیت چی؟ مگه همش تعداد گله؟ فراموش نکنید که اونوقت که تیری آنری رو دور بود، با Back four، با ویرا، پارلر، پتیت، با پیرز، برگ کمپ،لیونبرگ و .... پشتیبانی میشد! نه تیم کنونی! که نوپاست.هنر اون نیست که وقتی تیم همه رو میروفه و میره وتمام بازیکنا فوق ستاره ان و آخرم قهرمان شه، کسی واسش گل بزنه که هنر اونه که با نظام سرمایه داری امروز و این همه ریخت و پاش امثال سیتی و در حالیکه تیم سومه، کسی آقای گلش شه!!!
ضمن این که کاری کنین که این تو ذهنتون نقش ببنده : در حال حاضر "رابین ون پرسی" با زدن 35 گل در یک سال (2011) بالاتر از همست حتی آنری!!! مگه یادتون رفته؟؟؟؟ آخه بازیکن چیکار کنه وختی تیم نتیجه نمیگیره؟؟؟؟
مثال بارزی میزنم : هممون اینو خوب میدونیم که به نسبت سن و سال، مانوئل نویر اگه چیزی از بوفون و کاسیاس بیشتر نداشته باشه، کمترم نداره! اون حقیقتا یکی از بهترین سنگرباناست؛ حالا وختی آلمان بد شانسی میاره و با تغییر نادرست تاکتیک یا هر چیزه دیگه حذف میشه، نویر چجوری بیاد و بهترین دروازه بان اروپا شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
معلومه که جایزه رو به یکی از اون دو میدن ولی هرگز چیزی از ارزشای نویر کم نخواهد شد.
اینو همیشه یادمون باشه ما اینور دنیا تو خونه خودمون نشستیمو به راحتی کارشناسانه این و اونو نقد میکنیم یا ایطور به باد بی حرمتی میگیریم در حالیکه اونا اونجا خیلی خیلی خوب میدونن دارن چیکار میکنن!!! رابین تا حالا کارشو خیلی هم خوب انجام داده اگه بره هم حق داره!!! فقط خدا میدونه من آرسنال و اونو چقد دوس دارم ولی وقتی تیم جام نمیاره و بازیکن هم همه جا میخوانش و میتونه بره افتخارات جامی آمار و ارقامی کسب کنه و در حالیکه 9-28 سالشه و کم کم عمره فوتبالیش داره سر میاد، چرا بمونه و آخرشم هیچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
لطفا از امثال آقای آنری و ویرا هم " بت " نسازین؛ اونام اگه مرد بودن و خیلی تیمو میخواستن، ترکش نمیکردن و مثه برگ کمپ بزرگ کنارمون میموندن تا ابد!!!
در حالیکه قضیه رابین برای اونام صادقه! اونام یه جورایی حق دارن! چی شد؟؟؟ هیچ، تیری تا سال 2007 تو دنیا به هر افتخار ممکنی رسیده بود جز 2 تا : !!!! جام قهرمانان باشگههای اروپا و جام قهرمانان باشگاههای دنیا! که آرسنالو ول کرد با بارسا به این دو هم رسید!!! به همین سادگی! کلکسیون تکمیل!!!!!
حالا انصافا شما چجور میخواین رابینی که نه تو رقابت های ملی نه با آرسنال( بغیر اتحادیه 2005) هیچ جامی نیاورده تو تیم بمونه؟؟؟؟؟؟ بخدا داریم حرف زور میزنیم!!! این طبیعت و غریزه هر بازیکنیه که افتخار و جام بخواد؛ قهرمانی و خوشحالی بخواد!!! اون مسی که میگه تا ابد تو بارسا میمونم یا امثاله، دارن جام درو میکنن!!! یا دست کم هر سال یه جام، فقط یه جام میارن!
ویرا چی؟ ویرا چی شد؟ هیچ، با تمام احترامی که برای کاپیتان کمر سابق تیممون قائلم، باید بگم که یکی از بی غیرتانه ترین مصاحبه های دنیا مال خودشه!!! اونوقت که در اومد گفت یکی از بزرگترین اشتباهات عمرم این بود موقعی که تو آرسنال بودم و رئال خواستم، نرفتم و تو آرسنال موندم!!! هر چند که رئالم اونوقت(2003-2006) زیر سایه بارسا بود وجام ن
میگرفت، اما اگه اون اع

nima در 11/4/1391 | 22:02 گفت:

رابین میمونه،وولکاتم که 100 درصد میمونه!!!

رضا توپچی در 11/4/1391 | 19:43 گفت:

ط.لانی=طولانی

رضا توپچی در 11/4/1391 | 18:27 گفت:

رضا جان ط.لانی شدن این موضوع خیلی آزار دهنده شده ولی من با Farhad Rahbari موافقم،همه ی کارهارو به رئیس واگذار کنین خودش خوب میدونه چه کاری باید بکنه

حسین ملازینل در 11/4/1391 | 17:12 گفت:

حتي اگه بره دوستش دارم و بابت كمك هايي كه در شرايط حساس بهمون كرد ازش تشكر ميكنم...

رضاشاماخ چوک بندر در 11/4/1391 | 17:09 گفت:

منم باحامدکشاورزموافقم شدید

حاکم 26 در 11/4/1391 | 16:22 گفت:

دوستان رابین باید دینشو ادا کنه . کمک و گلای امسال کمشه...

مصطفی کاظمی در 11/4/1391 | 16:20 گفت:

حسین : رابین به منسیتی گل نزده.
.
فرهاد :

حاکم 26 در 11/4/1391 | 16:19 گفت:

نه اگه بره انصافه گفتن این حرف ها . خیلی موندده تا ینشو ادا کنه. تو کل بازیکنا فقط کینگ تیتی حقشو ادا کرد و حتی اومد دو ماه کمکمون کرد. ولی سسکس فابرگاس که رئیس کاپیتانش کرد و هوادارو التماس میکردند نرو و خودشم می دونست چقدر تاثیر گذاره ولی خیانت کرد و رفت . درست مثل ار وی پی که همش مصدوم بود و امسال به لطف ونگر و ما ستاره تیم شد بووووووق اگه بره. حالا تئو رفت که رفت به جهنم.
ولی...
ولی هنوز زوده قضاوت کنیم که رابین و تئو رفتنین . اگه برن که این حرفا حقشونه ولی اگه نرن پشیمونی میمونه به جای...

Farhad Rahbari در 11/4/1391 | 15:54 گفت:

اشتباه از ما هواداراست که خودمونو قاطی این مسائل میکنیم
ونگر حواسش 6 دانگ به همه چی هست
داره تیم میبنده واسه قهرمانی

رضاشاماخ چوک بندر در 11/4/1391 | 15:35 گفت:

داداش کسی نمیگه بمونه .فقط تکلیف میلیونهاآدمومعلوم کنه یابمونه یابره دیگه مارومسخره کرده؟درضمن گلایی که زده وظیفش بوده

رضاشاماخ چوک بندر در 11/4/1391 | 15:30 گفت:

داداش کسی نمیگه بمونه .فقط تکلیف میلیونهاآدمومعلوم کنه یابمونه یابره دیگه مارومسخره کرده؟درضمن گلایی که زده وظیفش بوده

حسین در 11/4/1391 | 15:19 گفت:

حتی اگر رابین تمدید نکنه و آرسنال رو ترک کنه هم این نوع حرف زدن در موردش بی انصافیه.

به نظر من مشکل از خود ما هوادار ها نشات میگیره.ما انتظار داریم هر بازیکنی توی آرسنال ستاره میشه و میدرخشه دیگه "وظیفه داره پایان فوتبالش توی آرسنال بمونه".در حالیکه این انتظار کاملا غیر معقول هست و نشدنی.اگر اینجوری بود که...

تمام تیم های بزرگ اروپایی رو هم اگر نگاه کنیم حداکثر چهار یا پنج بازیکن اینجوری توی تاریخشون پیدا میشه که در عین درخشش فوق العاده همیشه توی تیم اولشون موندن.خدا رو شکر خدا رو شکر آرسنال هم از این بازیکن ها توی تاریخش داشته.(مثل تونی آدامز که معرف حضور همه هست)پس کمبودی از این لحاظ نداره.بنابراین انتظاری که ماها از سسک...نصری...رابین و خیلی های دیگه داشتیم و داریم غیر منصفانه هست.

پس بازم تاکید میکنم...مشکل از رابین و بقیه نیست.از دیدگاه ما هست.یه بار صحنه های زیایی که همین رابینی که بهش میگی هرررررری بهمون هدیه کرد رو برای خودت یادآوری کنی تا به حرفم پی ببری.صحنه هایی مثل گل به چلسی...من سیتی تانهام با اون چرخش فوق العاده و...

farhood در 11/4/1391 | 14:47 گفت:

بيخيال اگه امسال رابين نبود كه 10ام هم نمي شدم خرتون كه از پل گذشت ميگيد بره به درك!!!!!!!!!!!!!!!!

moeinem در 11/4/1391 | 14:38 گفت:

سلام داداشی بابا اعصابت خورده ها!یکم یواش تر وا3 کلیت ضرر داره ها!اصلا ب ما چ هر کاری دوس دارن بکنن!مشکل ما اینکه بجایی اینکه ب باشگاه وابسته باشیم ب بازیکن وابسته ایم!ب قول شاعر روبینا گورتو گم کن برو یا بمون یا س.ک.در کن برو!

parsa در 11/4/1391 | 14:32 گفت:

زیبا گفتی
مگه زن وشوهرن دست هم رو بگیرن

مصطفی کاظمی در 11/4/1391 | 14:29 گفت:

اینا زیادم رفت :

مصطفی کاظمی در 11/4/1391 | 14:28 گفت:

قضیه تمدید نکردن رابین دو جنبه داره :
.
یه سریا میگن واسه اینه که میخواد باشگاه رو تحت فشار قرار بده تا بازیکن بخره که در جوابشون میگم کجا ونپرسی اینو بهتون گفته؟تو کدوم مصاحبه؟فقط دارید خودتون رو گول میزنید.
.
یه طرفشم اینه که طرف جام میخواد یا پول که همه اون حرفایی که رضا زد حتی بدترشم لایقشه.
.
.
.
اما والکوت : ببین رضا جان این چند وقت تمدید نکردن رابین باعث شده حواس مسئولا بیشتر به اون باشه و پیشنهاد جدی ای به تئو و سونگ ندادن همین باعث شده که پیشنهاداشون زیاد باشه و همه فکر کنیم که میرن در ضمن تا حالا تئو هیچ مصاحبه ای نکرده که قراره بره.