پلی آف لیگ قهرمانان+یک نوجوان

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 207,710 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پلی آف لیگ قهرمانان+یک نوجوان
مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپاقرعه کشی شد.
20اوت2012
باسل سوئیس-کلوژرومانی

هلسینگبورگ سوئد-سلتیک اسکاتلند

باته بوریسوف بلاروس-هاپوئل شمونال اسرائیل

لیماسول قبرص-اندرلخت بلژیک

دیناموزاگرب کرواسی-ماری بوراسلوونی
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21اوت2012
براگاپرتغال-ادینزه ایتالیا

اسپارتاک مسکو-فنرباغچه ترکیه

مالاگااسپانیا-پاناتنایکوس یونان

مونشن گلادباخ آلمان-دیناموزاگرب کرواسی

لیل فرانسه-کپنهاگن دانمارک.

منبع"،uefa.com
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چندسالی هست که نوجوانان وجوانان یک روستادرهرمزگان برای فوتبال به کشورهای عربی میرن حمدان کمالی بازیکن سابق الوحده امارات که به تازگی به لیگ فرانسه رفته یکی ازاین جوانان هست حمدان درتیم ملی امارات بازی میکندودرجام ملتهای آسیادرقطردرمقابل تیم ایران به میدان رفت اکنون حمدان 23ساله هست ودرلیگ فرانسه بازی میکند.به تازگی یک نوجوان این روستاکه16سال سن داردبرای تست به باشگاه النصرمیرودولی استعدادیابهای لیون انتخاب میشود.جوانان بسیاری هستن دراین روستاکه فوتبال برایشان مثل غذاخوردن ولی افسوس که فوتبال درکشورماطوریست که نوجوانان وجوانان نابودمیشن بایدپوفدل. یاپارتی داشته باشی مثلا4سال پیش یک نوجوان همین روستادرمسابقات بزرگسالان لیگ برتراستان 3گل از4گل تیمش رابه ثمررساندیک نوجوان17ساله ولی الان 21ساله شده وحمالی میکنه.این روستاجمعیتش 2000نفرهست وتاحالا8بازیکن نوجوان وجوان راهی امارات شده اندامیدوارم ازاونجاراهیه اروپاشوندولی متأسفانه بعدابرای تیم ملی امارات بازی میکنن .امیدوارم روزی شیوه استعدادیابی درایران عوض شود.
نکته:این روستااسمش (بستانو)هست ودر30کیلومتری بندرعباس هست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

El Pistolero در 22/5/1391 | 16:26 گفت:

آقا رضا این جریان روستای هرمزگان رو با ایمیل به نود پیگیری کن شاید حداقل مردم بیشتری در جریانش قرار بگیرن یکم وضعیت فوتبال ایران بهتر بشه

توپچی جنوب در 21/5/1391 | 21:37 گفت:

حق کاملا با تو هستش رضا جان ............
کاملا درکت میکنم.
اینجا هم اوضاع همینه ولی لیگ امرات نمیرن.......

محمد على(اباى) در 21/5/1391 | 14:30 گفت:

ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههییییی

ehs در 21/5/1391 | 03:04 گفت:

واقعا جالب و تاثیر گذار بود من خودم 4-5 رفیق بندری دارم که همشون فوتبالشون خوبه و همشون می نالن تو تو بندر فقط پول و پارتی حکم فرمایی می کنه!
وقتی این همه استعداد و علاقه مندبه فوتبال داریم ولی تیمهایی مثل بحرین قطر امارات که جمعیتشون در حد یک استان ایران نیست براحتی جلوی ما امتیاز کسب می کنند صد در صد به وضعیت مدیریتی فوتبال بر می گرد

habib در 21/5/1391 | 00:33 گفت:

هنوز خوبه اونا برای فوتبال میتونن برن تو امارات.
ولی تو سیستان وبلوچستان چیکار کنن .
من خودم زاهدانیم تو زاهدان استعداد فوتبالی زیاده خودم چند نفرو میشناسم واقعا استعداد ناب هستند
از نظر تکنیک واقعا فوق العاده اند از این استعداد ها تو زاهدان زیادند
ولی بیشترشون فقیرند
ولی اینجا علاوه به پارتی و پارتی بازی مساله شیعه سنی هم هست
یعنی خاک تو سر فوتبال ایران که از افغانستان به چند نفر از استعداد های زاهدانی پیشنهاد داده بودند که اگه بیایید اینجا ما شما رو به اروپا میفرستیم
ولی بیچاره ها فقیر بودند و خرج خانوادشونو اونا میدادند نتونستن برن

مصطفی کاظمی در 20/5/1391 | 21:00 گفت:

حسین : واسه چی نداره ؟ آرسنالم باید پلی آف بره دیگه.

محسن در 20/5/1391 | 20:24 گفت:

آره بچه رودانم

حسین در 20/5/1391 | 20:13 گفت:

به سلامتی پلی آف لیگ قهرمانان امسال هیچ اهمیتی برامون نداره.ایشا... همیشه همینجوری باشه.

بله واقعا از نظر وجود استعداد ها ایران و مخصوصا استان های جنوبی خیلی غنی هستن.البته من بیشتر شنیدم خوزستان پر از استعداد های فوتبال هست که الان فهمیدم هرمزگان هم همینطور هست.امیدوارم همتی برای کشف و پرورش این ها بوجود بیاد و در غیر اینصورت باشگاه های خارجی بیان سرمایه گذاری کنن و توی این استان ها مدرسه فوتبال بزنن.

♥Arsenal♥ در 20/5/1391 | 19:31 گفت:

رضا جان توی بوشهر هم همینجوره...!!

من میشناسم کسایی که الان حتی دیگه حاضر نیستند تو لیگ ایران بازی کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 20/5/1391 | 19:29 گفت:

محسن بچه رودانی؟یادش به خیربرای مسابقه باخطیف میومدیم رودان.
محمدجویباربستک فقط 1باراومدم لنگه وکنگ رفتم لنگه برای مسابقه باپاس کنگم برای مسابقه باالبدر

محمد جویبار در 20/5/1391 | 19:22 گفت:

خوشم اومد در انتخاب آواتار هم همه جوانب رو در نظر میگیریا.
پسر اینقدر که هرمزگان استعداد داره هیچ جا نداره.تو شهر ما بازیکنان زیادی برای تیم های پایه لیگ برتری مثل فجر وبرق وصبا و ذوب اهن انتخاب شدن اما به جای پول دادن پل میخواستن برا همین هممه بیخیالش شدن.

رضا یه سری بیا لنگه و بستک نگاه کن ببین چه خبره دارن کولاک میکنن.ولی کو اونی که استفاده کنه.

رضاشاماخ چوک بندر در 20/5/1391 | 19:19 گفت:

آره محسن جان بندرعباسم

محسن در 20/5/1391 | 19:16 گفت:

کجای هرمزگان میشینی ؟؟؟
بندرعباسی؟؟