فقط چندنفرباقی موندن،اگه برن....

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,780 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم" بالوگون در اینستاگرام: "قبل از بازی با تیری صحبت کردم! فقط من احترام خود را نشان می دادم"
هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد هال، دستیار سرمربیان جو مونتمورو و یوناس ایدوال پس از ۵ سال همراهی با باشگاه آرسنال، امروز از تیم خداحافظی کرد
مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است.

انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.

مارکینیوش وینگر آرسنال در آستانه پیوستن قرضی به نوریچ سیتی تا پایان فصل است. انتقال مارکینیوش گزینه ای برای خرید ندارد و احتمالا در ۲۴ ساعت آینده تایید می شود.
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
تبلیغات توپچی

     

فقط چندنفرباقی موندن،اگه برن....
سلام.
فانپرسی رفت رفت دنبال پول وجام راست میگه تعصب کیلوچند؟
من ناراحت نیستم یادم میادوقتی هانری رفت همه گفتن آرسنال فاتحش خوندست ولی هیچ اتفاقی نیفتادسال بعدتوره ابوئه هلب فلامینی کلیچی فابرگاس ونصری فکرکردن بارفتنشون آرسنال مردولی دیدن که نه کمرآرسنال اینجوری خوردنمیشه .دیگه سالهایی که فوتبال جنگ بودتمام شدالان فوتبال شده اقتصادوخبری ازجنگ نیست فقط چندنفرازنسل فوتبال جنگی موندن .بوفن .دلپیرو.توتی.رائول.وچندبازیکن دیگه که شمااسمشونومیدونین.فوتبال زیباتوبازی جنگی بودوقتی بازی تمام میشد4تاکارت قرمز3تامصدوم ونتیجه بازی هم3.3وقتی که نسل طلائی فوتبال رفتن بازی زیباهم باخودشون بردن تعصبوباخودشون بردن تعهدعشق همه چیزوباخودشون بردن وفقط یه فوتبال بی روح ومشتی بی تعصبوگذاشتن برامون.
شماتویورو2012بازی جذابی دیدین؟اصلایورو2012روبایورو2000مقایسه کنیدببینیداون یوروکجااین یوروکجا؟
فانپرسی جان بروبرادرهرجاکه دلت خواست اصلابروسیتی.ولی اینوبدون ماآرسنالیم مطمئن باش بالاخره روزی میادکه ماجامهارویکی یکی بالامیبریم مامنتظراون روزهستیم به اون روزم ایمان داریم .کاش یه ذره معرفتوازهموطنت یادمیگرفتی دنیس برگکمپ بزرگ که هنوزتوقلب ماست .تولایق بزرگ بودن وافسانه ای بودن رونداری تولایق اون تکه گوشتی که توسینه ماست نیستی.بروبه آرم یونایتدبوسه بزن فقط یه جمله بهت میگم که به فابرگاس ونصری نگفتم:

(پیراهن روبذاروبرو)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حبیب در 27/5/1391 | 01:39 گفت:

آورین

alireza 9 در 26/5/1391 | 23:32 گفت:

ایول داش رضا دقیقا حرفای دل منو زدی
میخوامت

hamid saadi در 26/5/1391 | 22:41 گفت:

من از رفتنش ناراحت نیستم.
اونم آدمه و باید بره دنبال رویاهاش.
امیدوارم موفق باشه
اما فکر میکنم هوادارا ازش استقبال کنن. احتمالا

soroosh در 26/5/1391 | 22:41 گفت:

واسم دیگه مهم نیس چه غلطی می کنه
گور باباش

محمد رستگار در 26/5/1391 | 22:36 گفت:

برای من همین که ی تیمی به اسم آرسنال وجود نداره کافیه. بسه واسه من.

saeed در 26/5/1391 | 22:34 گفت:

جمله آخرت حرف نداشت فوق العاده بود

بهنود بهروز وزیری در 26/5/1391 | 22:08 گفت:

bahat movafegham