چندروش برای دیدن فوتبال

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 199,639 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندروش برای دیدن فوتبال
سلام بچه ها.اگه پستم بی محتواوبیخودبودبگین پاکش. کنم.

میدونم همه شمامشکل دیدن فوتبال دارین ونمیتونیدبازیهای تیم محبوبتون روببینید.شبکه3هم که دیگه خودتون بهترمیدونیدمن چندراه بهتون میدم تابلکه کمکی بهتون کرده باشم.البته فقط کسانی میتونن ازاین روشهااستفاده کنن که ماهواره داشته باشن.
روش1:مطمئن ترین راه یعنی خریدکارتهای شبکه های ورزشی مثل الجزیره نواواسکای که البته بهترین راه هست ولی پرخرجترین هم هست یعنی قیمت کارت بالاست برای مثال:
الجزیره اسپورت شامل 2کانال اچ ادی و10معمولی قیمت 400هزارتومان"
پخش کننده بازیهای:لیگ ژاپن.لیگ برزیل.لیگ آرژانتین.لیگ اسپانیا.لیگ ایتالیا.لیگ روسیه.لیگ فرانسه.لیگ آمریکا.لیگ قهرمانان.لیگ اروپا.جام جهانی.جام ملتهاهر4قاره.جام باشگاههای آسیاوآفریقاوآمریکا.بازیهای دوستانه و...
پکیج نوا:که لیگ برانگلیس اسپانیایونان لیگ اروپاوقهرمانان وچندفیلم وکارتون که یک پکیج فوق العادست قیمت:1میلیون و500هزارتومان
پکیج اسکای که یک پکیج بسیارفوق العادست خیلی جالبه قیمت کارت1میلیون و800هزارتومان
!!!!!!!!!!!!!!!!!
روش2:خریدرسیورهمون کمپانی مثل ابوظبی اسپورت تمام بازیهای لیگ برترروپخش میکنه شمامیتونیدباخریدرسیوراین شرکت یک کارتم دریافت کنیدکه فقط سالی یک مرتبه شارژمیکنی البته کمپانی هایی هستن که رسیورباکارتم تولیدمیکنن.ولی رسیورابوظبی توایران خیلی کم گیرمیادبایدتوگوگل سرچ کنی.قیمت ابوظبی500هزارتومان.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
روش3:تنظیم دیش برای جهت مناسب:یعنی دیشتون روبه جهاتی تغییربدین که کانالی مجانی برای فوتبال هست مثلاترک ست یاآستاراویایوتلست ولی به نظرمن اول آستارابعدترک ست .
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4:روشی نامطمئن ولی عالی.من خودم ازاین روش استفاده میکنم.خریددانگل.دانگلهای زیادی توبازارهستن ولی بهترین نوعش مینی وان سری جدیدش هست قیمتش70تومان هست که هم اسکای اسپورت پکیج نواوالجزیره روبازمیکنه وشمامیتونیدتمام مسابقات فوتبال روببینیدولی یک مشکل داره مثلا2هفته هست2روزقطعه ولی ارزششوداره من راضی هستم دیشب تونستم بازی چلسی ردینگ ومقدماتی باشگاههارومستقیم ببینم شمامیتونیدبا70تومان جای3میلیون تومان فوتبال ببینید.اگه دنبال مینی وان هستین توگوگل سرچ کنیدوبخرید.حتی لیگ مکزیکم میتونیدببینیدچه برسه به انگلیس.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
روش بعدالبته بی ارزش .شمامیتونیدکدکانال روپیداکنیدتافقط چندروزبراتون پخش کنه بعدش کدش عوض میشه وروزازنوروزی ازنو.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته بگم دیدن فوتبال ازطریق دانگل حرامه چون دزدیه.مثلاکارت اسکای2میلیون تومان ولی مابا70تومان بازش میکنیم وباعث میشه اون ضررکنه شرکت الجزیره واسکای به شدت ناراضی هستن.
ولی چکارکنیم کارتتون قیمتش بالاست.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم بهتون کمک کرده باشم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی صادقزاده در 3/6/1391 | 02:11 گفت:

milad 14 :از turksat . تا دلت بخواد كانال داره كه بتوني كد بدي . حتي المپيك و nba رو هم از اينجا ديدم . البته فاصلتون از تركيه خيلي مهمه در كيفيت تصاوير و سيگنال كانال ها . ما اينجا تو تبريز مشكل خاصي تو دريافت كانالي نداريم . اما شنيدم به عنوان مثال تو مشهد براي گرفتن اكثر كانال هاي ترك ست ديش با قطرهاي بالا نياز هست ...

masoud mahmudpur در 2/6/1391 | 23:29 گفت:

حامد arsenal.com؟

حاکم 26 در 2/6/1391 | 23:02 گفت:

پست هم کاملاً خوب و اصلاً اسپم نبود

حاکم 26 در 2/6/1391 | 23:01 گفت:

میتونید بیاید سایت آرسنال و آنلاین ببینید

nima در 2/6/1391 | 21:27 گفت:

پسر یه راهی بگو که خرج نداشته باشه!
فقط یکی از راهات خرج نداشت که اونم خیلی سخت و غیر ممکنه،که جهت رو تغییر بدیم به سمت ترک ست که اونوقت صدای خونواده درمیاد میگن آی این کانال قطع شد اون کانال قطع شد...نمیذارن که...

Roohollah Nazari در 2/6/1391 | 20:58 گفت:

یه روش بگو که تو خود ورزشگاه بازیارو ببینیم!!!!

محمد حسینی در 2/6/1391 | 20:50 گفت:

احسنت همین که مسعود گفت
ممنون رضا جان

masoud mahmudpur در 2/6/1391 | 19:52 گفت:

سید جون کلا زندگی تو ایران حرامه

دانیال در 2/6/1391 | 19:41 گفت:

دمت گرم رضا یه چند وقتی بود بدجور دنبال همچین اطلاعاتی بودم . ممنون


علی رشیدایی در 2/6/1391 | 19:19 گفت:

حرومه؟!!!الان بازی میخری 2 تومن حرام نیس؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 19:10 گفت:

آیداخانم توگوگل سرچ کن یابروسایت فارسی ست

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 19:00 گفت:

آره میلادبندازش دور

aYaD در 2/6/1391 | 18:50 گفت:

آقا یکی به من بگه ماهواره ful HD 9797 hivion چطوری بیس کد میخوره!!!!

milad 14 در 2/6/1391 | 18:42 گفت:

رضا جان یعنی الان میکرو 3 دیگه بدرد نمی خوره؟؟
بندازمش دور.

مهران کاظمی در 2/6/1391 | 18:22 گفت:

مرسی، همون ترک ست کم دردسر تره، اطلاعاتت ماشاالله خوبه، تو کار ماهواره ای شیطون؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 18:17 گفت:

فرهادبروسایتliveonsat.com. اونجاهرکانالی خواستی هست

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 18:17 گفت:

فرهادبروسایتliveonsat.com. اونجاهرکانالی خواستی هست

فرهاد در 2/6/1391 | 17:55 گفت:

اسم شبکه ها چین مسلم؟؟؟

مسلم بیگ‌زاده در 2/6/1391 | 17:46 گفت:

فقط می‌تونم بازی‌های جام باشگاه رو به صورت مجانی نگاه کنم. یکی شون یه کانال اوکراینیه و اون یکی هم مال آذربایجانه.
اما تصمیم گرفتم برم و یه اکانت شیرینگ بگیرم.
120 هزار تومانی میشه. (واسه یک سال)
یعنی یکی از پکیج‌ها رو انتخاب می‌کنی و همه اونا رو با داشتن یوزر نیم باز می‌کنی.

اما در مورد حرام بودن یا نبودن.
به نظر من حرام نیست. چون که ما دسترسی نداریم کارت بخریم.
مثل دانلود کردن آلبوم‌های خواننده‌های لس‌آنجلسی.
اما اگه یه شرکت تو ایران بیاد و این کارو بکنه و اونوقت ما بریم سراغ شیرینگ و دانگل و اینجور چیزا، اونوقته که اشکال شرعی داره.

مسلم بیگ‌زاده در 2/6/1391 | 17:40 گفت:

فقط می‌تونم بازی‌های جام باشگاه رو به صورت مجانی نگاه کنم. یکی شون یه کانال اوکراینیه و اون یکی هم مال آذربایجانه.
اما تصمیم گرفتم برم و یه اکانت شیرینگ بگیرم.
120 هزار تومانی میشه. (واسه یک سال)
یعنی یکی از پکیج‌ها رو انتخاب می‌کنی و همه اونا رو با داشتن یوزر نیم باز می‌کنی.

اما در مورد حرام بودن یا نبودن.
به نظر من حرام نیست. چون که ما دسترسی نداریم کارت بخریم.
مثل دانلود کردن آلبوم‌های خواننده‌های لس‌آنجلسی.
اما اگه یه شرکت تو ایران بیاد و این کارو بکنه و اونوقت ما بریم سراغ شیرینگ و دانگل و اینجور چیزا، اونوقته که اشکال شرعی داره.

فرهاد در 2/6/1391 | 17:15 گفت:

کد شبکه ها رو نگفتی چیکار کنم؟؟

فرهاد در 2/6/1391 | 17:15 گفت:

منتظرم

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 16:56 گفت:

آقافرهادکانال زیادداره بعدابرات اسمشم میگم

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 16:45 گفت:

من دستگاهم استاست 230هستش عالی هم کارمیکنه ولی آقامیلادمیکرو3رو100تومان گرون خریدی من میکرو3روخریدم 45تومان البته الان ازکارافتاده

فرهاد در 2/6/1391 | 16:45 گفت:

راستی رضا میگم این آستارا چند شبکه پخش لیگ انگلیس داره؟اسمشون رو میگی؟این کد کانال ها که گفتی من رفتم سایت فارسی ست ولی چیزی ندیدم باید برم کدوم بخشش؟؟خودت کد شبکه ای رو نمی دونی؟

فرهاد در 2/6/1391 | 16:43 گفت:

من از Fox استفاده میکنم و خیلی هم عالیه.

saeed در 2/6/1391 | 16:36 گفت:

سلام داش رضا پستت عالی بود فقط من دقیقا متوجه نشدم چه رسیوری برای این کار خوبه (دانگل)

milad 14 در 2/6/1391 | 16:27 گفت:

علی جان از چه ماهواره ای میگیرینی اینارو؟؟

milad 14 در 2/6/1391 | 16:26 گفت:

رضا جان شما رسیورت چیه؟
اطلاع نداری میکرو 3 رو چی ساپورت میکنه؟

milad 14 در 2/6/1391 | 16:25 گفت:

میکرو 3 قربون

علی صادقزاده در 2/6/1391 | 16:25 گفت:

من 6 ماهي ميشه با كد از İdman Azerbaycan و NTV spor مرتب هر چي بازي درست و حسابي بوده رو ديدم . هيچ خرجي هم لازم نشده كه بكنم ...

فرزین سلامي در 2/6/1391 | 16:22 گفت:

ممنون. آموزنده ترين جاش اونجايي بود كه گفتي حرامه

milad 14 در 2/6/1391 | 16:21 گفت:

میکرو 3 قربون

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 16:18 گفت:

میلادالان میکرو3داری یامینی وان؟

milad 14 در 2/6/1391 | 16:06 گفت:

داش رضا یه بار به من گفتی برو دانگل میکرو باکس 3 رو بخر رفتم گرفتم ولی هنوز نتونستم راش بندازم.
واست mail هم گذاشتم چطور میشه راش انداخت چه رسیوریو میخاد ج ندادی.
الان میتونی راهتمایم کنی من 100 تومن خریدم قبل عید بوده

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 15:29 گفت:

آره آقامسلم ازشرینگم میشه ولی دردسرداره.آقاحمیدرضابهتره بری به سایت فارسی ست عضوبشی کدهمه روبهت میدن.یاماهواره منصور.
سروش ممنون پسر

حمید رضا قزوینیان در 2/6/1391 | 15:21 گفت:

مرسی،عالی بود
یه راهنمایی میکنی واسه پیدا کردن کد کانالهای scarmble؟همین کانالایی که گفتین مثلا...
مثلا سایته خاصی هست؟

soroosh در 2/6/1391 | 15:18 گفت:

اتفاقا پست خیلی عالی و خوبی بود
امیدوارم با همین نت داغونم بتونم امسال هم بازی ها رو ببینم

مسلم بیگ‌زاده در 2/6/1391 | 15:15 گفت:

البته من یه جایی خوندم که میشه از شیرینگ استفاده کرد

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 15:04 گفت:

آره محمدبرای پارساتوضیح دادم بخونش

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 15:03 گفت:

نوکرتم حامد.
پارساموقع نصب دانگل باید2تادیش داشته باشی یکی برای هاتبردیکی برای هلاست کابلی که ازهاتبردمیادمیره پشت رسیوروکابلی که ازهلاست میادمیره پشت دانگل ودانگل خودش یه سیم رابط داره که ازدانگل وصل میشه به رسیور

محمد حسینی در 2/6/1391 | 15:01 گفت:

ممنون از توضیحاتت نمی دونستم قیمت کارتا انقد بالاست پایین تر می دونستم
رضا برای دانگل باید دیش جداگونه گذاشت ؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 14:56 گفت:

آقامسعودبروسایت فارسی ست ازاونجابخر

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 14:56 گفت:

آقامسعودبروسایت فارسی ست ازاونجابخر

parsa در 2/6/1391 | 14:56 گفت:

مرسی
یک ذره بیشتر راجب دانگل توضیح میدی

HAMED toopchi در 2/6/1391 | 14:55 گفت:

دمت گرم داداش. بعد مدتها يه پست مفيد و به درد به خور ديديم

masoud mahmudpur در 2/6/1391 | 14:53 گفت:

اقا رضا چه جوری ادم از اینترنت سفارش بده؟بگیرن پدر ادمو در میارن.کارتا هم که خیلی خیلی خیلی گروننه

رضاشاماخ چوک بندر در 2/6/1391 | 14:53 گفت:

بازتواومدی بچه کلاغ.برومعین میزنم لتوپارت میکنمابچه...

moeinem در 2/6/1391 | 14:51 گفت:

اسپم!!!!!!!!!!