دست به دست هم .درخواست ازمدیران سایت

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 200,501 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دست به دست هم .درخواست ازمدیران سایت
سلام دوستان.یکی ازدلایل عقب افتادگی فوتبال ماقاطی بودن فوتبال باسیاسته این مهمترین مسئله توفوتبال ایرانه پخش نکردن لیگ برترانگلستان یکی ازهمین مسئله سیاست بافوتبال هست.
همین پخش نکردن فوتبال روزدنیاباعث عقب افتادگی فوتبال ماشده مربیان زیادی هستن که ازبازی آرسنال.چلسی.منچسترالگوبرداری میکنن مثلاخودم هافبک وسطم ازدیانگ الگوبرمیدارم وتقریباسبک بازیمم شبیه دیانگ خشنه.حالاوقتی نمیتونم بازی دیانگ روببینم مجبورم میکنن بازی چهارتاسوسول نگاه کنم.
آخه کسی نیست بهشون بگه شماکه نمیخوایدمردم طرف ماهواره برن چرانیازهای مردم روبرطرف نمیکنید.؟یکی ازکارهای عجیب صداوسیماتحریف کردن سخنان محمدمرسی است که نشان دهنده فساددرصداوسیماهست.
ازمدیرسایت درخواست میکنم که بامدیران سایتهای لیورپول تاتنهام چلسی منچسترسیتی ومنچستریونایتدصحبت کنن وهمگی به سیاست کثیف صداوسیمااعتراض کنیم .
بازی های مهم ازهفته چهارم تاهشتم که صداوسیمابایدپخش کنه.

آرسنال.منچسترسیتی.
لیورپول.منچستریونایتد
آرسنال.چلسی
منچستریونایتد.تاتنهام
نیوکاسل.منچستریونایتد
مابایدحقمونوبگیریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سمک! در 14/6/1391 | 12:55 گفت:

در این صدا و سیما رو باید گل گرفت.نه سریالش عین آدمه...نه پخش زنده اش...تازه از هر 20 دقیقه 10 دقیقه هم تبلیغ میذاره

::Mostafa:: در 14/6/1391 | 09:43 گفت:

امكانات جديد در فيفا 13

http://pardisgame.net/story-1365-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87.html

محمد اصغری در 13/6/1391 | 23:17 گفت:

بچه ها لطفا از این پست ها خیلی نزارین فقط داغ دلمون تازه میشه
وقتی دیروز فهمیدم بازی ارسنال پخش نمیشه داش از سرم دود بلند میشد
...................

محمد اصغری در 13/6/1391 | 23:15 گفت:

جهل و نادونی اگهاز یه دری وارد بشه از اون در شعور و منطق بیرون میره.
به نظرمن طرف حساب ما تو این صدا و سیمای کذایی یه مشته ادم جاهلن که جز منطق صدمن یه غازشون هیچی رو قبول ندارن
یادش بخیر اون زمون که شنبه ها و یک شنبه ها لیگ انگلیش به صورت کامل ساپورت می شد.
ای تف تو روح بی منطقشون
حرف همبزنی میگن انگلیس فلان انگلیس بهمان
اخه یکی نیست بگه پدر سگ فوتبال خصوصی و مردمی اونها چه ربطی به سیاست داره.حداقلش این که نفوذ سیاسیون تو فوتبال اروپا کمتر از ایرانه
ای تف تو روح احمقشون......................

رضاشاماخ چوک بندر در 13/6/1391 | 22:45 گفت:

آره برادرکارتیه کانالشم ازپکیج سیفرا

mehdi ebrahimi در 13/6/1391 | 22:17 گفت:

رضا جان این مشخصاتی که دادی ( فرکانس10892
H
27500 ) مال کدوم کاناله؟ کانالش کارتیه؟

nima در 13/6/1391 | 20:39 گفت:

موافقم ولی فایده نداره!مطمئن باشید این کارو بکنیم میان arsenal.ir رو هم فیلتر میکنن!همین سایت هم ازمون میگیرن!

علی رشیدایی در 13/6/1391 | 19:41 گفت:

بچه ها ما که تو پیج "کل کل تیم های لیگ جزیره" تو فیسبوک عضویم هممون یه نامه اعتراض امیز مشترک به ایمیل شبکه 3 ایمیل زدیم.بنظرم ما هم تو سایت خودمون میتونیم یه بیانیه تهیه کنیم همه بچه ها ایمیل کنن شاید تاثیر داشته باشه.نامردا حتی اخبار لیگم نمیگن

حمید pires در 13/6/1391 | 19:39 گفت:

کاش حداقل تکرار بازی رو میذاشتن. آخه ورزش رو چرا سیاسی کردن ؟؟؟؟

soroosh در 13/6/1391 | 19:22 گفت:

خاک بر سر این صدا سیا بریزن الهی

رضاشاماخ چوک بندر در 13/6/1391 | 19:13 گفت:

فرکانس10892
H
27500

? در 13/6/1391 | 18:52 گفت:

رضا فک نکنم شبکه ای باشه که باز نشده باشه. من همه رو دارم. تو همین canal+ رو پیشنهاد میکنی؟
اگه بتونی راهنماییم کنی ممنونت میشم. راسش من زیاد سر ب سر ماهواره نمیذارم. زیاد با کانال ها آشنایی ندارم. دیروز کلی گشتم تا بالاخره ی شبکه پیدا کردم واسه بازی آرسنال. اگه همین canal+ خوبه از این به بعد مستقیم برم سراغش.

رضاشاماخ چوک بندر در 13/6/1391 | 18:35 گفت:

شهردادجون توماهواره هاتبرده.کلاهفته5.6بازی لیگ برتروپخش میکنه

مهناز پرتوی در 13/6/1391 | 18:16 گفت:

ای بابا کل سر گرمیمون این اخبار ورزشی بود که به خاطر بعضی ها ... شد بهش.مثل اینکه تو این صدا و سیما ی کوفتی اصلا ریتینگ مهم نیست.

? در 13/6/1391 | 18:14 گفت:

رضاشاماخ: این canal+ رو کدوم ماهوارس داداش؟

علی قاسمی در 13/6/1391 | 18:05 گفت:

سروش جون برو سایت ورزش 3 قسمت ویدئو دانلود کن

soroush در 13/6/1391 | 17:52 گفت:

دوستان کسی گل های بازی دیشب رو نداره بزاره برای دانلود؟

Vishka در 13/6/1391 | 17:25 گفت:

انقدر دیروز اعصابم خورد شد
چون امکانات دیدن فوتبالو نداشتم
یک هفته بود ذوق این فوتبالو داشتم

masoud mahmudpur در 13/6/1391 | 17:16 گفت:

ما که پول نداریم 600 تومن بدیم به ماهواره اعصابمون خورد میشه اقا شهرداد

رضاشاماخ چوک بندر در 13/6/1391 | 17:08 گفت:

البته من خودم ازcanal+دیدم بازی منچسترم ازنوادیدم.ولی واقعاداشتم آتش میگرفتم.
دوستم طرفدارلیورپوله وقتی دیدپخش نشدواقعاعصبانی شدبعدازباخت ایران به اسپانیاشیرینی داد

♥Arsenalist♥ در 13/6/1391 | 17:06 گفت:

بابا همه بای های تاتنهام و نیوکاستل قشنگن.....!!

بازی سوانسی و فولهام باید پخش کنن اینا.....!!

? در 13/6/1391 | 16:27 گفت:

البته فک میکنم مث پارسال باشه. بازیارو نشون میدن ولی بعدش پوشش خبری نمیدن!!!!
ولی جدی دیروز پخش نشدن بازی سیاسی نبود. چون از اول تو برنامه پخش بود. ولی هفته بعد نشون میدن.
آرسنال من سیتی رو مگه میتونن نشون ندن؟
ولی باز ماهواره رو پیشنهاد میکنم!!!!

علی در 13/6/1391 | 16:23 گفت:

من دیروز شوکه شدم....
نمیدونم کی میخوان بفهمن که نباید تصمیمات یهویی و من درآوردی گرفت از کاروبارم زدم اومدم خونه فوتبال رو نگاه کنم که...
تو هم میخوای از آب گل آلود ماهی بگیری؟آخه مرسی کجا پخش نکردن بازی آرسنال کجا!
امیدوارم این مدیران و مجریان بارسالونیسم شبکه3 یکمی به خودشون بیان بخدا ما هم طرفداریم
مرسی بابت مطلب بجایی که زدی
دمت گرم

? در 13/6/1391 | 16:22 گفت:

راستی توجه کردید این شخص کاملن سیاه!! در بین خریدامون خیلی بد تو ذوق میزنه؟!!!!!!!
حالا ک پنجره بسته شده بهتره برش دارن خاطرمون مکدر نشه!

? در 13/6/1391 | 16:20 گفت:

درود.
فکر خوبیه ولی عمرن جواب نمیده. ما حقوق دس اول تری داریم ک محقق نمیشه. این یکی که محاله.
من ب دوستان پیشنهاد میکنم برن ازین رسیور جدیدا بگیرن ک ب نت وصل میشه.همه کانالا رو باز میکنه.
هزینش شاید 600تومن در بیاد ولی ارزش داره.
من ک خودم این کارو کردم راضیم. دیروز بازیو HD دیدم لذت بردم. ن سانسور ن صحنه تکراری.ن صدا ورزشگاه قطع.
خیلی هم عاله!!!!
رضا شاماخ تو ک خودت خوراکتاین چیزاس ب جا کاری ک نتیجه نمیده بچه ها روجور دیگه راهنمایی کن.
پایدار باشید...

محمد على(اباى) در 13/6/1391 | 16:09 گفت:

mehrdad:ممنون خبر دادی :-

مهرداد در 13/6/1391 | 15:55 گفت:

محمد على(اباى): بابا تو خیلی آپدیتی
cnn bbc voa دارن استخدام میکنن رزومه کاری تو بفرست

محمد على(اباى) در 13/6/1391 | 15:39 گفت:

روبین هتریک کرد یه پنالتی هم خراب کرد

محمد على(اباى) در 13/6/1391 | 15:39 گفت:

روبین هتریک کرد یه پنالتی هم خراب کرد

sepehr najafian در 13/6/1391 | 15:30 گفت:

پارسال يه بار ساندرلند و نيوکاسل رو پخش کردن.
خيلي برام عجيب بود

farhad bj در 13/6/1391 | 15:25 گفت:

kolan az shabeke 1 bezani ta 8 hamash 2nafar neshastan baham harfe moft mizanan dishab ham ke bazi barca nime 2vom didam 213123123bar goalo didam dge dashtam bala miovordam,be fekre khiabani nistan ye vaght mibene fekr mikone 1212312ta gol zade sho0de

علی آقاشاهی در 13/6/1391 | 15:19 گفت:

فکر کنم اگه از اینجا اقدام بشه یه اتفاق فقط می افته. اونم اینه که حساسیت ها روی این سایت میره بالا و سایت به زودی فیلتر میشه. بعدشم خودمون رو بیخود گول نزنیم. فوتبال که هیچی کل ورزش کاملا الان سیاسی شده.

این خانه از پایبست ویران است.

good luck

masoud mahmudpur در 13/6/1391 | 15:18 گفت:

با با اینا شبکه ورزش رو ساختن واسه خنده.هروقت ما میزنیم داره چرت وپرت نشون میده.تازه اگه بهشون اعتراض کنیم شاید بدتر از اینم بشه چون اینا کلا از اذیت کردن ملت لذت میبرن.
تنها گناه ما اینه که تو این کشور لعنتی به دنیا اومدیم و بابامون پول نداره مارو بفرسته خارج!همین

محمد حسین عبادی در 13/6/1391 | 15:12 گفت:

اين ايميل مدير سايت gunnerstrust هست هر كي مي خواد پيام بده يكي از رفيقامم هم نويسندش اگه مي خواين بهش بگم.
ايميل: misagh1663@yahoo.com

parsa در 13/6/1391 | 15:08 گفت:

چندساله لیگای اروپایی رو میدزدند.نمونش دیشب بازی بارسا 500بار گل آدریانور و ریپلی کردند چون زیرنویس الجزیره میومد
فکر کردند مرم خرند نمیفهمند
ضرغامی هیچی ندار تا پارسال موقعه فوتبالا سریال پخش میکرد امسال هم....
اعصابم بدجوری خورده سال های پیش کل بازی های لیگ انگلیس رو میدیدیم ولی حال ببین
یکی برا من توضیح بده سیاست چه ربطی به ورزش داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HOSSEIN در 13/6/1391 | 15:00 گفت:

پناه میبرم به خدا از شر این شیطان ملعون:ضرغامی معتاد!!!

HOSSEIN در 13/6/1391 | 14:58 گفت:

پارسا جان همه این فوتبال هایی که پخش میشه دزدیه از شبکه های بیشتر عربی و گاهی هم از اسکای اسپورت وگرنه آرم هایی که کنار تلویزیونه رو مخفی نمیکردن یعنی اگه مال خود ایران بود و حق پخش داده بودند دیگه اصلا لوگویهیچ شبکه ای کنار صفحات تلویزیونی نبود.
فوتبال مفت رو پخش نمیکنن.
اینا همش زیر سر اون ضرغامیه خنگو معتاده.

محمد حسین عبادی در 13/6/1391 | 14:52 گفت:

برو پشتتم

parsa در 13/6/1391 | 14:50 گفت:

امروز داشتم اخبار ورزشی میدیدم .طبق معمول از لیگ انگلیس چیزی نگفت.صدتا فحششون دادم عوضی ها .داشتم خون میخوردم خاک برسرا.همه که مثل ما اینترنت ندارند که اخبار رو از اونجا دنبال کنند خیلی ها فکر میکنند لیگ انگلیس برگزار نمیشه.آخه المپیک که تو انگلیس بود رو حق بخشش رو خریدن اونوقت لیگ انگلیس رو پخش نمیکنند
یاد اون روزایی بخیر که شنبه ویکشنبه ها از ساعت 3:15تا1شب فوتبال میذاشتند آه
رضا جون حرف مردم هیچ اهمیتی براشون نداره.فقط باعث زحمت ما میشه وهیچ نتیجه ای هم نداره

Roohollah Nazari در 13/6/1391 | 14:50 گفت:

چیزیه که هس جوانیمو دلخوش به فوتبال اما در ایران به علایق جوانان اهمیت نمی دهند . می سوزیم.

مجتبی هانری در 13/6/1391 | 14:47 گفت:

کاملا موافقم

HOSSEIN در 13/6/1391 | 14:46 گفت:

من حاضرم قسم بخورم گله ای هم که بریزیم سرشون بازی های آرسنال رو پخش نمیکنن یا چلسی رو پخش میکنن یا یونی هارو.
البته من شانس موفقیت این کار رو 10 % میدونم.حالا من پایه ام که بریمو دهن مهنشون رو صاف کنیم.

arash sm در 13/6/1391 | 14:40 گفت:

حرکت بجایی احسنت

رضاشاماخ چوک بندر در 13/6/1391 | 14:39 گفت:

حسین وقتی گله ای بریزیم روسرشون پخش میکنن

HOSSEIN در 13/6/1391 | 14:27 گفت:

نه خوشم اومد.رضا جون دمت جیز.
ایشالا همه مسئولان حاضر صدا و سیما به زمین گرم بخورن.خاک به سر همشون.
درود بر ما.
اما این کار عملی نیست چون این بی شرفا برای هیچ کسی احترامی قائل نیستن و فقط دستور از بالا میگیرن.