بی خیالی.

نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر

وبلاگ من
نویسنده: رضاشاماخ چوک بندر
22سالمه بچه گرم جنوب شهربندرعباس از11سالگی عاشق آرسنالم آرسنالم آرسنالم
کل بازدید: 209,772 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بی خیالی.
سلام نمیخوام باحرفام سرتونوبه دردبیارم.
دوستان بهتره خون خودمونوکثیف نکنیم ماامسالم ازکورس قهرمانی عقب افتادیم آرسنال شخصیت قهرمانی نداره سرنوشت مامیشه مثل لیورپول .اینوباورکنیم فتوحات آرسنال به پایان رسیده کاریشم نمیشه کردمیدونم همه شماآرسنال روبخشی اززندگیتون میدونین ولی بایدقبول کردکه بخشی اززندگیمون داره توسط اشخاصی دیگه نابودمیشه.مشکل آرسنال اینه که تشنه قهرمانی نیستن.من خودم تاساعت18:30دقیقه دیشب طرفدارونگربودم ولی ازالان دیگه بهش اعتمادندارم شایدبردبیاره ولی زمانی که اعتمادمن نسبت به ونگربرمیگرده که لیگ برتروفتح کنه.دیگه نمیخوام بهش فکرکنم دیگه نمیخوام آرسنال بخشی اززندگیم باشه نمیخوام بخشی اززندگیموکه میتونم ازش لذت ببرم بیام عصبانی بشم .آرسنال بردخوشحال میشم وقتی هم باخت ناراحت نمیشم .من این آرسنال رودوست ندارم من آرسنال سال2003رومیخوام این حق منه.
وقتی رمسی کوشیلنی مانونه مرتساکرپودولسکی و...حتی ونگربی خیال هستن چرامن بیخیال نباشم ؟
به جایی رسیدم که هوادارلیورپول مسخرم کرد.
ونگرنمیتونه آرسنال روبچرخونه.به نظرمن آرسنال یک مربی ظالم میخوادنه مربی که مثل پدرباشه.
بچه هابی خیال.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehrshad در 23/8/1391 | 10:31 گفت:

دوستان یه چیز دیگه تعصبات بیجا باعث پس رفت میشه شما اینقد ونگرو بزرگ کردین که از باشگاه بزرگتر میدونینش بابا بسه!!!!

mehrshad در 23/8/1391 | 10:29 گفت:

چاره ی کار گواردیولاست اگه ونگر کنار نره امسال گواردیولا میره با یه تیم دیگه قرار داد میبنده ونگرم سال بعد میره اووون موقعه انگشت به دهن میمونیم.وقتی گواردیولا دوس داره بیاد آرسنال چرا باید این مربی رو از دست داد باور کنید بخاطر آرسنال با بارسلون تمدید نکرد باید بگیرنش همه تیما بهش پیشنهاد دادن ولی قبول نکرده منچستر.چلسی.لیورپول.میلان.اینتر.تاتنهام همه اینا پیشنهاد دادن نرفته دلش با آرسناله اگه نبود یه هفته مهمون باشگاه نمیشد.ونگر با کناره گیری نکردنش داره از دستموون درش میاره

توپچی جنوب در 22/8/1391 | 10:50 گفت:

رضا جان الان داری این رو میگی ولی هیچ وقت نمیتونی بیخیال ارسنال بشی چون من میدونم چی تو دلت میگزره میدونم وقتی آرسنال بخشی از زندگیت بشه نمیشه از جدا بشی و بهش فکر نکنی......

من خودم بعد از بازی فولام گفتم دیگه بازی های آرسنال رو نگاه نمیکنم ولی وقتی سایت رو باز کردم اولین جایی که نگاه کردم به این بود که بازی بعدیمون با چه تیمی وچه ساعتی و کی بازی داریم!!!!!!!!!!!

نمیشه رضا جان نمیشهبیخیال این آرسنال شد حتی اگه هواداران اورتن و تاتنهام بهت تیکه بندازن ............

حسین ملازینل در 21/8/1391 | 22:18 گفت:

امیدوارم این روزای بد هرچه زودتر به پایان برسه...فقط همین

حمید pires در 21/8/1391 | 20:59 گفت:

دانیال عزیز شما پسر گلی هستی اما این ناراحتیها همش بخاطر جام نیست .آرسنالیها هیچ وقت حتی 7 سال پیش هم پز جام بردن رو به کسی نمیدادن ما مدعی بودیم بهترین بازی فوتبال دنیا مال ماست ولی الان این ادعا باعث تمسخر عوامه.
ولی بالا بریم پایین بیایم آخرش همونه که خودت گفتی و کاملا درسته.

دانیال در 21/8/1391 | 20:49 گفت:

کلا جو arsenal.ir خیلی بده ، این بحث ،بحث هر سال ماست بعد آخر سال میشه همه پشیمون ،مگه طرفداری به جام ه من

خودم اگه تا آخر عمرم آرسنال جام نبره ، بازم طرفدار آرسنالم بیشتر از قبل ، فوتبالم به همین سبک ونگری می پسندم تمام

سیاست های باشگاهم قبول دارم ، الان به نظر من بهتره همه هوادارا هم آرسنالو همین جور که هست قبول کنن وگرنه الکی

اعصاب خودشونو خورد کردن ،مدیرای باشگاه که کاری به حال من و شما ندارن که ،پس بهتره هر کسی که تو باشگاه نقش داره

من و شما هم پشتش باشیم و برای موفقیت تیم هم دعا کنیم .

امسالم جکی برگشته و خط حمله ی نسبتا خوبی داریم که به احتمال بالا یه جام رو میگیریم.

خوش باشین دوستان من

حسین در 21/8/1391 | 19:08 گفت:

فقط بیاین دعا کنیم این روز ها تموم شه....

محمدرضا در 21/8/1391 | 17:57 گفت:

پایان نیمه اول : سیتی 0 تاتنهام 1 . بازی تو ورزشگاه سیتی هست . هفته ی دیگه بازیمون با تاتنهامه . تاتنهام اگه سیتی رو هم ببره هر دو تیم منچستر رو تو زمین خودشون برده !!

علی قاسمی در 21/8/1391 | 17:43 گفت:

تیتر پست های من تا یمدت پیش این بود که اگه هر سال قهرمان بشیم شوق ما برای دیدن بازی های آرسنال فروکش خواهد کرد

حالا چند هفتست تغییرش دادم به این متن

فوتبال را نگاه کن مثه یه فیلم سینمایی ، با هیجان، اما بدون حرس و جوش و مثه شرط بندی چون هر کار کنی اونا کار خودشونا میکنند...


از این تغییر شعار بالای پست های من توی این 1 ماه میتونی به کل ماجرا پی ببری

داداش با این شرایط وقتی تو خود لندن بازی قبل کلی از سکوها خالی بود چطور میشه ما توی ایران ته دلمون خالی نشه ؟؟؟

آرسنال دیگه شورشو در اورده بیشتری پول رو از تماشاگرا میگیره اما خرجش نمیکنه

بخدا اگه اندازه پولی که از تماشاگرا میگیره خرج کنه الان ما قدرت اول اروپا بودیم

حمید pires در 21/8/1391 | 17:24 گفت:

منچستر سال قبل جام نگرفت و امسال با توپ پرتر اومد .
چلسی خرج های ناجوانمردانه ای کرد و اگه چیزی نبرن عجیبه.
سیتی خرج آنچنانی نکرد چون تیمش تا 3 سال دیگه تیمه.
تاتنهام دو سه جابجایی داشت ولی وزن تیمش نسبت به پارسال کمتره.
اورتون بازیکنایی داره که چندساله باهم بازی میکنن و مربی باهوشی داره.
لیورپول فرازو نشیب زیادی داشته .
آرسنال هم شده مثل فوتبال ایران و هرکس به فکر سود خودشه گرچه اینو باید موقعی که دیوید دین رفت باور میکردیم . الان 100 درصد طرفدارا از شیوه مدیریت باشگاه ناامیدن .

مسلم بیگ‌زاده در 21/8/1391 | 16:51 گفت:

بازيکنايي که از آرسنال رفتن مي‌دونستن که آرسنال واسه قهرماني نمي‌جنگه.
آرسنال فقط پول مي‌خواد، اونم از فروش ستاره‌هاي جوانش.
يه جورايي بعد از رفتن رابين و الکس سانگ، برام اثبات شد.
حرف رابين دقيقاً درست از آب دراومد.
تا چند وقت پيش تو يه سايت آرسنالي بودم؛ اونا از اينکه آرسنال مي‌تونست يه تيم انتهاي جدولي رو ببره، کلي جشن مي‌گرفتن و آرزشون فقط بردن جام بود.
يادمه با خريد جيرود و پودولسکي واسه جام اتحاديه و حذفي جشن مي‌گرفتن. هرچند مي‌دونستن که فاتح ليگ نيستن.
همين منو ناراحت مي‌کرد. طرفداراي آرسنال به جايي رسيدن که واسه گرفتن (در خواب) جام اتحاديه جشن مي‌گيرن. يا اينکه تو خونه يه گل با کويين پارک رنجرز بزنن، کلي خوشحال مي‌شن.
يا به قول سمير نصري، حداکثر آرزوهاي آرسنالي‌ها، رفتن به جام باشگاه‌هاست...
بايد قبول کرد، اين تيم ديگه تيم نمي‌شه، مگه با عوض کردن ساختار مديريتي فعلي.

ehsan zoola در 21/8/1391 | 16:26 گفت:

چ بر سر آرسنال ما دارن میارن

ali jamshidi در 21/8/1391 | 16:18 گفت:

منظور منم همين بود

محمد مهدی در 21/8/1391 | 16:17 گفت:

oعلی خیانت فقط این نیست که بری تو تیم حریف. خیانت میتونه یه سکوت ساده باشه

ali jamshidi در 21/8/1391 | 16:13 گفت:

الان عصبي هستي رضا. ولي خدائيش منم تو اين 17 سال كه طرفدار آرسنال بودم هيچ وقت اينقدر ناراحت نبودم حتي وقتي كه تو روز عقدم 8 تا از منچستر خورديم!!! الان واقعاً داغونم. رابين رو تو لباس منچستر مي بينم واقعاً حالم بد ميشه. لعنت به هر كسي كه داره به باشگاه خيانت مي كنه