آری..او خدا بود

نویسنده: علیرضا ( هری )

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا ( هری )
یک حقوقدان فوتبالدوست نوشته هایم به قلم خود حاصل میگردد...
کل بازدید: 13,054 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آری..او خدا بود

صورت سرخش را هنوز به یاد دارم...
صورت سرخش را هنوز به یاد دارم...

بازوبندش را همچنین...

بی ادعا...ولی نورانی..نوری به وسعت ستاره..
آری او آرشاوین بود...
او خدای ارتش روسیه در مقابل بلوند های چک بود...
در شبی که چشم ها به دو کاپیتان دوخته شده بود...
یکی با موهای بلوند و دیگری با صورتی سرخ..سرخی به رنگ آرسنال...
آری او آرشاوین خدای آن شب..بود...
او که در همین نزدیکی ها بود...در لندن..امریتس....
اویی که با تعویضش و ورود به زمین هوو شد..! آری او همان آرشاوین بود..همان صورت قرمز خودمان..
اویی که مقابل چشم هزاران بیننده و یازده بازیکن چک هنرمندانه رقص موزون فوتبال را در ترکیب تیمش به حرکت درآورد...آری او آرشاوین بود...
همان آرشاوینی که ونگر با بازی گرفتن در سمت چپ لعنتی 90 درصد کارایی او را پرت میکرد...همان بازیکنی که باید مثل یک ماهی ای که باید در آب آزادانه شنا کند و برقصد در مستطیل سبز آزاد باشد تا موج عظیمی در ترکیب تیمش به وجود بیاورد..
آری او همان آرشاوینی بود که می بایست بجای رمسی ناآماده وسط زمین نیم فصل خودنمایی میکرد...صورت قرمزی که ذاتا یک هافبک است نه مهاجم !
او همانی بود که می بایست بجای بنایون به وی اعتماد میشد..
ولی من هنوز صورت سرخش را در تقابل با موهای بلوند توماس خوب به یاد دارم...سرخی ای که خارق العاده بر موهای طلایی کاپیتان چک چربید..
او زیاد دور نشده است....او هنوز درکنار ماست...در همین نزدیکی ها
به امید استفاده درست از ظرفیت هامون...
موفق باشید...نگارنده : " علیرضا ( هری ) "

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 25/3/1391 | 00:20 گفت:

بابا دمت گرم خیلی حال کردم با این پستت ببین چقد لایک خوردی . خوشحالم ازینکه میبینم هنوز بچه ها به آرشاوین اعتماد دارن . ولی ونگر..... آخه ونگر آرشاوین چه هیزم تری بهت فروخته؟ زمانی که آرشاوین تو آرسنال مثل مسی تو اسپانیا بازی میکرد رمسزی کجا بود آخه اه

حمیدرضا در 25/3/1391 | 00:17 گفت:

بابا دمت گرم خیلی حال کردم با این پستت ببین چقد لایک خوردی . خوشحالم ازینکه میبینم هنوز بچه ها به آرشاوین اعتماد دارن . ولی ونگر..... آخه ونگر آرشاوین چه هیزم تری بهت فروخته؟ زمانی که آرشاوین تو آرسنال مثل مسی تو اسپانیا بازی میکرد رمسزی کجا بود آخه اه

علیرضا ( هری ) در 24/3/1391 | 19:35 گفت:

لطف داری سعید جان

سعيد توپچي در 24/3/1391 | 01:02 گفت:

ايول من فکر کردم در وصف امام زمان نوشتي ولي ديدم در باره عمو آرشاي خودمونه خوشمان آمدندي

milad foadiyan در 23/3/1391 | 22:57 گفت:

متنت از لحاظ ادبیات خیلی خوب بود ولی از لحاظ موضوعی بهت بگم که بابا بیخیال ارشاوین در حد این صحبتا نیست.شاید تو لیگ روسیه جواب بده ولی تو ارسنال یه مهره ی سوختس.

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 18:33 گفت:

رضا شرافتیان : جان خیلی لطف داری عزیز دلم

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 18:33 گفت:

رضا شرافتیان : جان خیلی لطف داری عزیز دلم

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 18:33 گفت:

رضا شرافتیان : جان خیلی لطف داری عزیز دلم

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 18:33 گفت:

رضا شرافتیان : جان خیلی لطف داری عزیز دلم

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 18:33 گفت:

رضا شرافتیان : جان خیلی لطف داری عزیز دلم

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 18:33 گفت:

رضا شرافتیان : جان خیلی لطف داری عزیز دلم

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 18:33 گفت:

رضا شرافتیان : جان خیلی لطف داری عزیز دلم

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 18:29 گفت:

حمید فرازی
hamidtoopchi
رضا شرافتیان
parsa
aYaD
سينا
مهران کاظمی
Mostafa
رضا توپچی
reza
بچه از همتون ممنونم که نظر دادین....و تعریفی که کردین نظر لطفتونه..
دوستتون دارم علیرضا*

حمید فرازی در 23/3/1391 | 17:46 گفت:

متن زیبایی بود و جا داره به خاطرش تشکر کنم.

اما به نظر من آرشاوین نتونست راه قهرمان شدنش در آرسنال رو ادامه بده و برخلاف روزیسکی از فرصت هایی که بهش داده شد به خوبی استفاده نکرد و این فصل اوج کم انگیزی آرشا بود که برای هر دو طرف بهتر بود که از تیم خارج بشه اما براش آرزوی موفقیت میکنم.

♥Arsenal♥ در 23/3/1391 | 15:31 گفت:

HAMED toopchi:
صورت سياه و نشسته كريهش را به ياد د ارم، پر ادعا ولي بي عرضه و خنگ بود. او سوراخ خط دفاعي آرسنال بود. آري او استاد ژورو بود

*************

اینو باش از

شایان در 23/3/1391 | 13:10 گفت:

پستات عالیه پسر!! همین 3 تا نوشتت به کل بلاگ های این سایت میچربه!! i trust you

parsa در 23/3/1391 | 13:10 گفت:

زیبا بود
به به به

شایان در 23/3/1391 | 13:08 گفت:

دابل لایک!!!!!!!! اندری آرشاوین عالیه! حداقل برای یک فصل دیگه! از جروینیو خیلی بهتره

aYaD در 23/3/1391 | 11:46 گفت:

دیروزم شوچنکو تو اکراین فوق العاده بود!! 2 تا گل زد!! به تیمی مثه سوئد!! به نظر شما میلان باید دوباره دست بکار شه بخرتش؟ چلسی بخرتش من راضی ترم
منم مخالفم،قبلا تو پست رضا دلایمو گفتم
متنت خیلی قشنگ بود.مرسی

پويان در 23/3/1391 | 11:15 گفت:

حالا ديگه شما ميخواي مربي گري و پست بازيكن و ياد ونگر بدي
خوب دنيايي شده والله

HAMED toopchi در 23/3/1391 | 10:40 گفت:

صورت سياه و نشسته كريهش را به ياد د ارم، پر ادعا ولي بي عرضه و خنگ بود. او سوراخ خط دفاعي آرسنال بود. آري او استاد ژورو بود

سينا در 23/3/1391 | 03:00 گفت:

خيلي زيبا بود متنت اوه خداي من

منم باهات كاملا موافقم قدرشو ندونستيم خوب هنوزم دير نشده نه

مهران کاظمی در 23/3/1391 | 02:15 گفت:

بفروشیمش بهتره، پیر شده و فقط هم تو تیم ملی جواب میده

مصطفی کاظمی در 23/3/1391 | 01:17 گفت:

مرسی از تو بابت متن عرفانی و ادبیاتیت ولی با عرض پوزش با همش مخالفم،دلایلمم قبلا گفتم به یکی از بچه ها همین امروز تو پستش.

رضا توپچی در 23/3/1391 | 01:02 گفت:

آری پستت زیبا بود ولی آن دفاع و خط هافبک دوزاری،همچو دفاع سیتی و یونایتد نبود

reza در 23/3/1391 | 00:47 گفت:

یاد پست خودم افتادم . ونگر هم ادمه و اشتباه میکنه و این بزرگترین اشتباهش در فصل قبل بود

reza در 23/3/1391 | 00:47 گفت:

یاد پست خودم افتادم . ونگر هم ادمه و اشتباه میکنه و این بزرگترین اشتباهش در فصل قبل بود

reza در 23/3/1391 | 00:47 گفت:

یاد پست خودم افتادم . ونگر هم ادمه و اشتباه میکنه و این بزرگترین اشتباهش در فصل قبل بود

reza در 23/3/1391 | 00:47 گفت:

یاد پست خودم افتادم . ونگر هم ادمه و اشتباه میکنه و این بزرگترین اشتباهش در فصل قبل بود

reza در 23/3/1391 | 00:47 گفت:

یاد پست خودم افتادم . ونگر هم ادمه و اشتباه میکنه و این بزرگترین اشتباهش در فصل قبل بود

reza در 23/3/1391 | 00:47 گفت:

یاد پست خودم افتادم . ونگر هم ادمه و اشتباه میکنه و این بزرگترین اشتباهش در فصل قبل بود

علیرضا ( هری ) در 23/3/1391 | 00:24 گفت:

گاهی اوقات بسیار ارزشمنده به بعضی از دوستامون و پتانسیل هامون بیاندیشیم...
گاهی اوقات لازمه به هم فکر کنیم و به توانایی هم اعتماد کنیم.... این فلسفه ی ونگر هم هست..اما در مورد آرشا این حمایت و ازش ندیدیم...و تعجب برانگیز هم بود...
ونگر معتقدد بود آرشا میمونه ولی در یک انتقال غیر منتظره قرض داده شد..و این یکی از مشکوک ترین انتقالات بود.!

مرتضی هادیان در 23/3/1391 | 00:20 گفت:

عشق من بوده و هست...

علیرضا ( هری ) در 22/3/1391 | 23:47 گفت:

صادق جان نظر لطفته داداش...

مهدی افسرده در 22/3/1391 | 23:47 گفت:

آه ه ه ه ه ه ه ه ه ...خدای من

علیرضا ( هری ) در 22/3/1391 | 23:36 گفت:

مرسی مهدی جان...نظر لطفته...

sadegh در 22/3/1391 | 23:34 گفت:

از حالت عرفانیت خوشم اومد سالار . like