تیم رابین در گرو مرگ یورو 2012!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,630 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیم رابین در گرو مرگ یورو 2012!!!

تیم رابین در گرو مرگ یورو 2012!!!هم گروهی با الملن و پرتغال...


قرعه کشی یورو2012 انجام شد و تیم ملی هلند کار سختی برای صعود دارد!!!البته با رابین هر کاری انجام شدنیست.. قرعه‌کشی یورو 2012 انجام شد و تیم‌ها به صورت زیر در گروه‌های چهارگانه قرار گرفتند:

گروه A: لهستان، یونان، روسیه،جمهوری چک

گروه B: هلند، دانمارک، آلمان، پرتغال

گروه C: اسپانیا، ایتالیا،جمهوری ایرلند، کرواسی

گروه D: اوکراین، سوئد، فرانسه، انگلیس
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 12/9/1390 | 12:49 گفت:

آرمان ایمیلتوبفرست کارت دارم

رضاشاماخ چوک بندر در 12/9/1390 | 12:02 گفت:

آقاامیرنوکرتم برگردداداش ایمیلت بفرست کارت دارم همین الان

Ali&MT در 12/9/1390 | 00:25 گفت:

اهان اين نويسنده بلاگ بارساييه ... ببخشيد من فقط راجع به پست نظر دادم ... هر كس مختاره طرفدار هر چيزي باشه ... تا حالا نديدم كسي با توهين و بحث و غيره نظرشو راجع به چيزي كه طرفدارشه عوض كنه ....

Ali&MT در 12/9/1390 | 00:24 گفت:

ما بازي هاي جذابي رو ميبينيم ... من كه خوشحالم از اين قرعه .... قسمت نظرات مال يه پست ديگس؟؟؟؟؟ چه ربطي به بارسا داره؟

علی ارشدی در 11/9/1390 | 23:52 گفت:

برات متاسفام آقا شروین اگه این آقا امیر رضا میومد اینجا از بارسا هواداری میکرد شاید میشد باهاش اینجوری حرف زد ولی این بنده خدا فقط از آرسنال میگه اونوقت تو اینجوری باهاش رفتار میکنی؟؟؟
واقعا متاسفام

reza در 11/9/1390 | 23:35 گفت:

هو اقا شروین مثل اینکه چیزی از ادب و احتام به سلیقه و عقاید دیگران سرت نمیشه حرمت سایت را نگه دار
هر کسی میتونه هر چیزی به اندازه های متفاوت دوست داشته باشه مثلا برادر من هم بارسا رو دوست داره هم ارسنالو . کلا خیلی از افراد هستند که این دو تیم رو به خاطر سبک بازی نزدیک به هم ( البته نه مشابه ) دوست دارن یا بارسا رو به خاطر کاپ ها و جام های متداولی که تو این چند سال برده دوست دارن و ارسنالو هم به خاطر جوان گرایی ونگر دوست دارن دلیل نمیشه حرمتشون رو نگه نداریم و هرچی خواستیم از روی عصبانیت بهش بگیم .

حمید فرازی در 11/9/1390 | 23:34 گفت:

شروین اولا اینکه ما هم از بارسا بدمون میاد ولی تو به چه حقی به این پسر توهین کردی؟ اینجا جای هوادارای با شعور آرسناله.لطفا از حرفام ناراحت نشو ولی هرکسی حق انتخاب داره و انتخاب این دو تیم اصلا جرم نیست.حالا منو شما از بارسا بدمون میاد دلیل نمیشه که بقیه هوادار این تیم نباشن.امیر رضا واقعا من از طرف بقیه ازت عذرخواهی میکنم و امیدوارم همه رو مثل یکی دونفر نبینی.

aso در 11/9/1390 | 23:07 گفت:

شروین!!!!!!!!!!1
دادا مگه چی شده، تا حالا ندیدی یکی از دو تیم خوشش بیاد!!
چرا داری بی احترامی میکنی؟
خدا وکیی یه عذر خواهی به این امیر رضا بدهکاری!
انضافا گیر الکی دادی
امیر رضا جان، داداش من شرمنده!

امیررضا در 11/9/1390 | 22:50 گفت:

خوب هر جوردوس دارین..من از الان دیگه تو این سات نیستم..این کار اصلا درست نیست..مگه همه باید فقطارسنال دوست داسته باشن تو این سایت بیان..واقعا متاسفم...از الان من دیگه این جا نیستم....اخرین جملم(ارسنال عاشقتم))کسی هست به خاطر ارسنال به دلیل باخت از بارسا سال قبل گریه کنه؟؟؟من تا صبح نخوابیدم اون شب..واقعا براتون متاسفم

sepehr najafian در 11/9/1390 | 22:49 گفت:

آقا شروین منم طرفداره یووه هستم.ولی تا حالا چیزی نگفتم دیگه هم نمیگم.لازم نیست خودتو ناراحت کنی.

shervin در 11/9/1390 | 22:44 گفت:

من از ب-ا-ر-س-ا بدم میاد و مطمئنم بقیه ی آرسنالیهای اصیل هم از ب-ا-ر-س-ا بدشون میاد.
حالا تو آشغال کله میای آرسنال و با ب-ا-ر-س-ا کنار هم میزاری؟
عوضی بارسا پشمه آرسنالم نیست.
مقایسه هاتم بدرد عمه جونت میخوره.
من نمیدونم این سایت چرا اینجوری شده هر کره خری از ننش قهر میکنه میاد میگه عاشق آرسنالم

shervin در 11/9/1390 | 22:44 گفت:

من از ب-ا-ر-س-ا بدم میاد و مطمئنم بقیه ی آرسنالیهای اصیل هم از ب-ا-ر-س-ا بدشون میاد.
حالا تو آشغال کله میای آرسنال و با ب-ا-ر-س-ا کنار هم میزاری؟
عوضی بارسا پشمه آرسنالم نیست.
مقایسه هاتم بدرد عمه جونت میخوره.
من نمیدونم این سایت چرا اینجوری شده هر کره خری از ننش قهر میکنه میاد میگه عاشق آرسنالم

shervin در 11/9/1390 | 22:44 گفت:

من از ب-ا-ر-س-ا بدم میاد و مطمئنم بقیه ی آرسنالیهای اصیل هم از ب-ا-ر-س-ا بدشون میاد.
حالا تو آشغال کله میای آرسنال و با ب-ا-ر-س-ا کنار هم میزاری؟
عوضی بارسا پشمه آرسنالم نیست.
مقایسه هاتم بدرد عمه جونت میخوره.
من نمیدونم این سایت چرا اینجوری شده هر کره خری از ننش قهر میکنه میاد میگه عاشق آرسنالم