ونگر: شايد هانري را بار ديگر جذب کنيم

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,685 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر: شايد هانري را بار ديگر جذب کنيم

سرمربي تيم فوتبال آرسنال احتمال داد در آينده گلزن فرانسوي سال‌هاي نه‌چندان دور خود را مجددا به خدمت گيرد.


به نقل از دیلی‌میل، آرسن ونگر گفت: در فوتبال همیشه احتمال وقوع اتفاقاتی غیرقابل پیش بینی وجود دارد. به عنوان مثال این که آرسنال، تیری هانری را به‌خدمت بگیرد.

وی افزود: اکنون به عنوان مسئول فنی تیم نمی‌توانم بگویم حتما او را جذب می‌کنیم. چون من در خط حمله گزینه‌های خوبی در اختیار دارم.

در پی انتشار این اظهارات برخی رسانه‌ها عنوان کردند در صورتی که تیم لندنی بنا به هر علتی (مصدومیت یا فروش) روبین فان پرسی گلزن هلندی‌اش را در اختیار نداشته باشد، دنبال جذب مجدد هانری خواهد رفت.

هانری ۳۴ ساله که از سال ۲۰۱۰ در خدمت تیم ردبولز آمریکا است، در سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ برای تیم تحت رهبری ونگر به میدان رفت و در ۲۵۴ بازی، ۱۷۴ گل زد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ايمان عليمي در 26/9/1390 | 21:07 گفت:

ولي به نظر من اومدن هانري نميتونه به تيم كمك چنداني بكنه .اون يه بازيكن پا به سن گذاشته هست كه توي ليگهاي حرفه اي نميتونه كارخاصي از پيش ببره

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 20:19 گفت:

آنری همیشه دوس داشتنیه بین هوادارا

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 19:36 گفت:

وای که اگه بشه چی میشه

حمید فرازی در 26/9/1390 | 16:02 گفت:

مرسی امیر جان ولی ونگر گفته هیچ برنامه ای برای جذب هانری نداره و در ضمن گقته در صورت مصدومیت یا فروش رابین بهش فکر میکنه که اصلا خوشایند نیست

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:40 گفت:

وای خدای من اگه ای اخبار راست باشه و انری بیاد دیگه فوق العاده است حتما قهرمان میشه اصلا تی تی بوی قهرمانی و روحیه قهرمانی رو به تیم تزریق میکنه خدا کنه که بیاد خیلی دوسش دارم!!!!!!

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 15:38 گفت:

منظورم شايعه بود

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 15:37 گفت:

شاعيسسسسسس

علی ارشدی در 26/9/1390 | 15:30 گفت:

منم دوست دارم تی تی با پیرهن آرسنال از فوتبال خداحافظی کنه

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:05 گفت:

دمت گرم داش حمید رضاااااااااااااااااااااا

حمیدرضا در 26/9/1390 | 15:00 گفت:

و برای w6یوتلست گذاشته شده

حمیدرضا در 26/9/1390 | 14:59 گفت:

ای کاش بیاد. آره داداش من میدونم فرکانس Arryadia2 chie ولی اون یکی نه. فرکانس arryadia2:11650 و سیمپولریتش:15710 , همچنین زاویه ی 3/4

saeed asghary در 26/9/1390 | 14:50 گفت:

بچه ها کسی میدونه فرکانس شبکه : arryadia2 و rahe farda , چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeed asghary در 26/9/1390 | 14:48 گفت:

اگه بیاد که حرف نداره میتونه خیلی کمک کنه به تیم
تجربه ای که TT تو آرسنال داره هیچ کس نداره