22ِ ژانویه...روز انتقام!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 89,626 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

22ِ ژانویه...روز انتقام!!!

آرسنال-منچستر


روز 22 ژانویه آرسنال در امارات میزبان منچستره..بازی حیاتی و حیثیتی برای جبران نتیجه ی نیم فصل اول..به نظر شما میتونه آرسنال از منچستر انتقام شکست 8-2 رو بگیره؟؟؟؟؟..حالا 8 تا که نمیتونه...ولی امیدوارم 3-4تا بزنه انتقام بگیره(هانری و ون پرسیم گل بزنن)نظر شما چیست؟؟؟ انتقام یا.....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Masoud در 10/10/1390 | 01:35 گفت:

اوه چي ميشه ببريم انتقام نخواستيم فقط ببريم. اونم با گل هاي هانري و ون پرسي . اونوقت از انتقام هم بيشتر حال ميده

(Hooman sam (Dark metal در 9/10/1390 | 23:38 گفت:

با گل زدن این دو نفر خیلی موافقم...

ایمان بهادران در 9/10/1390 | 15:48 گفت:

bashe agha man roze bazi miyam va mibinam arsenal mese mard bakhte albate age kesiyo nakhare

رضاشاماخ چوک بندر در 9/10/1390 | 13:45 گفت:

نخوریم مردیه بااین بازیمون باولورهمپتون مساوی کردیم

mohammad ali در 9/10/1390 | 12:53 گفت:

شما هنوز ونگرو نشناختین ؟؟؟ این هانری 2 ماه میمونه ونگرو برا 2 سال شارژ میکنه و ونگر دیگه عمرا بخره

توپچی جنوب در 9/10/1390 | 12:39 گفت:

هیچ وقت به انتقام فکر نکنید به گلزنی روبین ونپرسی و هانری وتئو ولکات و سرویس کردن دهن منچستری ها بیندیشید!!!!!!

کلا 2 حالت داره یا منچستر رو میبریم و دیگه اصلا بازیکن نمیگیریم یا مساوی میشیم و دیگه اصلا بازیکن نمیگیریم یا

با اختلاف یک گل میخوریم و بازم بازیکن نمیگیریم یا با اختلاف میبازیم و میریم چند تا خرید تو ژانویه انجام میدیم ببخشید شد 4حالت!!!!!!!!!
البته مطمئنم میبریم واز خرید در ژانویه خبری نیست مثل روز واسم روشنه.

♥Arsenal♥ در 9/10/1390 | 12:00 گفت:

به نظر من که خیلی نا امید کننده هستش!!
اگه اوضاع و احوال ما همینجور باشه و من یوتد همین جور باشه 100%باخت به نام خودمونه فقط خدا کنه آبر ریزی نشه!!:(

محسن در 9/10/1390 | 11:46 گفت:

ایشاالله با یه برد خوب انتقام می گیریم

reza در 9/10/1390 | 11:31 گفت:

به جون بچم میبریم

سید امین هاشمی در 9/10/1390 | 11:09 گفت:

یعنی 3هفته دیگه! امیر رضا جان ما مقابل منچستر همیشه 1مشکل بزرگ داشتیم،اونم اینه که همیشه با کلی مصدوم و محروم جلوشون حاضر میشیم،امیدوارم که اینبار دیگه اینطور نباشه.. و با 2تا خرید توپول موچستر رو نابود کنیمش..
ممنون امیر رضا جان

رضا کاظمی در 9/10/1390 | 10:50 گفت:

5تا راحت میزنیم.اگه یادتون باشه همون بازی رفت خدایش آرسنال خوب بازی کرد.منچستر23تا موقعیت گل داشت آرسنال18 تا تنها چیزی که هست آرسنال بد شانسه.اگه بد شانس نباشیم چرا هر سال انقد زیاد مصدوم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟بعد همین رونی یه بار مصدوم شد گفتن 3یا4 ماه مصدومه ولی یک ماه برگشتش

mohammad ali در 9/10/1390 | 09:52 گفت:

8 تا ویلشر جون میزنه

رضا در 9/10/1390 | 09:04 گفت:

ارسنال 8 منچستر0
گل ها:هنری ، ون پرسی ،والکات، ویلشر هر کدام دو بار

مجید در 9/10/1390 | 03:37 گفت:

نمیخام موج منفی پخش کنم ولی اگه بتونیم یه مساوی صفر صفر بگیریم بازم هنر کنیم میگی نه برو بازی های این چند وقت اخیر رو یه نگاهی بنداز البته که من بعد از هر کدومشون جز افسوس و ناراحتی و صد البته خندیدن به قیافه ی مربیمون (برو بازیکن بخر تا دوباره نبازی)کاری دیگه ندارم