مارتین کیون: بازگشت آنری می تواند غرور را به آرسنا

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,678 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مارتین کیون: بازگشت آنری می تواند غرور را به آرسنا

توپچی ها آخرین بار در سال 2005 و با پیروزی مقابل منچستریونایتد در فینال جام حذفی در ضربات پنالتی موفق به کسب جام شدند.
مارتین کیون، مدافع سابق آرسنال، معتقد است بازگشت تیری آنری می تواند به روند ناکامی های آرسنال پایان دهد.


توپچی ها آخرین بار در سال 2005 و با پیروزی مقابل منچستریونایتد در فینال جام حذفی در ضربات پنالتی موفق به کسب جام شدند.


آنری دو روز قبل با قراردادی قرضی به آرسنال برگشت و احتمال در دیدار
دوشنبه شب مقابل لیدز، اولین بازی اش را برای توپچی ها انجام می دهد. این
مهاجم فرانسوی در 5 دیدار آخری که مقابل لیدز انجام داد، 9 گل به ثمر
رساند.


کیون در گفتگو با ساندی میرر گفت:" او رکورد فوق العاده ای در دیدارهای
گذشته مقابل لیدز دارد. ممکن است او کمی کندتر شده باشد و شاید در این
دوران تنها گوشه ای آنری گذشته را ببینیم اما من فکر می کنم بازگشت او می
تواند غرور را به آرسنال برگرداند. بازگشت او به ونگر انرژی می دهد و تاثیر
قابل توجهی روی بازیکنان جوانی مانند جک ویلشر و تئو والکات خواهد داشت.


او بت والکات است. بازگشت او می تواند تیم را در مسیر پیروزی نگه دارد.:


این ملی پوش سابق انگلیسی همچنین تاکید کرد وقتی تمرین کردن آنری با
آرسنال را از نزدیک دید، مطمئن شد که ونگر او را به تیم برخواهد گرداند.


" من او را در تمرینات آرسنال دیدم و دیدم که ونگر چه واکنشی نشان می
دهد. یک درخششی در نگاه او بود و معتجب نشدم که آنری به آرسنال برگشت.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 19/10/1390 | 12:23 گفت:

خدا کنه حداقل جام حذفی رو بگیریم........

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:40 گفت:

آره بهش میاد اسپانیش باشه ولی من تو پیشوند یک کلمه انگلیسی هم دیدمش!! ؟ُ

علی ارشدی در 19/10/1390 | 00:56 گفت:

دقیقا نمی دونم شاید اسپانیشه دوستان کمک کنید لطفا

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 00:08 گفت:

این کلمه کجایی تشریف داره؟

علی ارشدی در 18/10/1390 | 23:19 گفت:

viva یعنی زنده باد

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 21:53 گفت:

علی آقا این viva یعنی چی؟
آره منم همین حرفا رو زدم گفتم شاید هانری اصلا اونی نباشه که قبلا بوده ولی یه بمب انرژیه!!

حمید فرازی در 18/10/1390 | 20:21 گفت:

مرسی امیر جون.چه دوران طلایی داشت با تونی آدامز.یه زوج مستحکمو تشکیل داده بودن.امیدوارم هانری بتونه مانند یه مربی به بازیکنا تجربشو منتقل کنه.به نظر منم ولکات اگه باهوش تر عمل کنه میتونه سایه ای از هانری باشه هرچند که به نظرم چمبو به آنری نزدیکتره

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 19:11 گفت:

مرسی به مارتین و مرسی به امیر............
اره واقعا تی تی بت تئو ولکاته

علی ارشدی در 18/10/1390 | 19:04 گفت:

VIVA HENRY

ali jamshidi در 18/10/1390 | 18:35 گفت:

ممنون امیر جان. زنده باد اسطوره و زنده باد هر کی به آرسنال کمک می کنه