هانری: در حال حاضر هر بازیکنی دوست دارد کنار رابین

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,632 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هانری: در حال حاضر هر بازیکنی دوست دارد کنار رابین

تيري آنري اعلام کرد که
بازيکنان آرسنال همه تلاش خود را جهت راهيابي به به ليگ قهرمانان اروپا به کار
خواهند بست. وي همچنين ابراز اميدواري کرد که قرارداد قرضي‌اش با آرسنال چند روز
ديگر تمديد شود.

آنري در حال حاضر بازيکن تيم نيويورک ردبولز آمريکا است و از آنجايي که ليگ فوتبال
آمريکا در تعطيلي به سر مي‌برد، اين بازيکن با يک قرارداد قرضي کوتاه مدت به تيم
سابق خود، آرسنال، بازگشته است.آنري روز دوشنبه اولين بازي خود را براي آرسنال در ديدار جام
حذفي اين تيم مقابل ليدز يونايتد انجام داد. اين بازيکن در دقيقه 78 به عنوان يار
ذخيره وارد بازي شد و در بدو ورود تک گل برتري آرسنال را وارد دروازه‌ حريف کرد.آنري درباره وضعيت نه چندان مناسب آرسنال و فصل جاري ليگ برتر
گفت: مطمئنا نمي‌خواهيم به ليگ قهرمانان اروپا راه پيدا کنيم، اين فصل رقابت‌ بسيار
شديدي بين تيم‌ها وجود دارد ، ولي فکر مي‌کنم اين تيم شايستگي قرار گرفتن در جمع
چهار تيم بالاي جدول را داشته باشد. مخصوصا اگر نگاهي به وضعيت آرسنال در چند هفته‌
اخير و جبران ناکامي‌هاي اول فصل داشته باشيد، متوجه اين واقعيت خواهيد شد.وي گفت: مي‌دانم که طرفداران آرسنال انتظار بيشتري از اين تيم
دارند و مي‌توانم به شما اطمينان دهم که بازيکنان هم انتظار بيشتري از خودشان
دارند. به عنوان يک هوادار و بازيکن آرسنال هيچ وقت دوست نداريد که تيم محبوبتان
هدفش را قرار گرفتن در جمع چهار تيم برتر تعيين کند، ولي شرايط تيم به آرامي رو به
بهبود است، هنوز زمان زيادي از اين فصل باقي‌مانده و امکان رخ دادن هر اتفاقي وجود
دارد .


قرارداد قرضي آنري با آرسنال در تاريخ 16 فوريه (27 بهمن) به
پايان خواهد رسيد. اين بازيکن اميدوار است که قرارداد او 10 روز ديگر تمديد شود تا
بتواند آرسنال را در ديدار مقابل تاتنهام در ليگ برتر و در ديدار رفت مقابل ميلان
در ليگ قهرمانان اروپا همراهي کند.اين مهاجم 34 ساله گفت: به ياد داشته باشيد که من بازيکن تيم
ردبولز هستم و همه چيز بستگي به نظر سرمربي دارد، ولي حضور در ليگ قهرمانان اروپا و
يا بازي در مقابل تاتنهام برايم مثل يک رويا خواهد بود. اميدوارم همه اينها فقط يک
رويا نباشد.آنري درباره احتمال بازي کنار روبين فان پرسي در ديدارهاي
آينده آرسنال گفت: در حال حاضر اگر از هر بازيکني بپرسيد که آيا دوست دارد کنار فان
پرسي بازي کند، پاسخش مثبت خواهد بود. من هم قبلا بارها اين موضوع را تکرار
کرده‌ام.وي در پايان گفت: به اينجا نيامده‌ام که تبديل به يک قهرمان
شوم، بلکه هدفم کمک به تيم است و همه تلاش خود را براي موفقيت باشگاه انجام خواهم
داد. دوست دارم قطره‌اي در دريا باشم و در صورت صلاحديد سرمربي وارد زمين شوم و
کارم را به خوبي انجام دهم.در حال حاضر آرسنال با 36 امتياز در رده پنجم ليگ برتر انگليس
جاي گرفته است . اين تيم در بازي بعدي خود روز يکشنبه به مصاف سوانسي مي‌رود.


 
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا کاظمی در 21/10/1390 | 20:11 گفت:

شاماخ و ژورو رو بهشون بدیم هانری رو به ما بدت

شاهین فدوی در 21/10/1390 | 17:31 گفت:

شاماخ روبدیم بهشون بگیم این انری هوای انگلیس بهش نساخته این شکلی شده

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 14:33 گفت:

امیدوارم سر مربی ردبولز آمریکایی بازی در نیاره و بزاره هانری بخونشبرگرده واسه همیشه