مدافع تيم ملي عمان در تمرين آرسنال!!!

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 88,657 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مدافع تيم ملي عمان در تمرين آرسنال!!!

سعد الموخايني مدافع ملي پوش تيم فوتبال عمان در تمرينات تيم آرسنال حضور پيدا کرد.


الموخاینی 24 ساله که برای تیم "فانجا"ی عمان بازی می‌کند از سوی "پل لوگوئن"، مربی فرانسوی عمان به آرسن ونگر معرفی شده است.

 

 الموخاینی به اسپورتس 360 گفت: بیشتر هم‌تیمی‌های باشگاهی و ملی از وقتی این خبر را از طریق رسانهها شنیده‌اند می‌خواهند درباره آن بدانند. بعضی از آنها می‌گویند این خبر شایعه است. نمی‌خواهم دروغ بگویم اما می‌دانم این یک موقعیت بزرگ است و من باید به خودم اطمینان داشته باشم.


  پل لوگوئن هم که دوستی نزدیکی با سرمربی آرسنال دارد به "مسقط نیوز" گفت: فکر می‌کنم سعد یکی از بهترین بازیکنان عمان است و می‌تواند در لیگی بزرگ بازی کند. من با ونگر حرف زدم و معتقدم الموخاینی می‌تواند در لیگ برتر بازی کند.


 

 چنانچه این بازیکن به عضویت تیم فوتبال آرسنال درآید پس از "علی الحبسی"، دروازه بان ویگان دومین بازیکن عمانی خواهد بود که در لیگ برتر  انگلستان بازی خواهد کرد.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدخاوران در 25/10/1390 | 13:48 گفت:

سلام آقا مي خاستم بدانم كسي مي تونه به آرسن ونگر بگه كه اگه دنبال دفاع چپ هست ميثم حسيني دفاع استقلال دفاع خوبيه مي تونه به كار ارسنال بياد

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 12:42 گفت:

بفرما
اروز الخلیل نمیدونم کیو کی به زور میاریم فردا همینم نمیتونیم بیاریم!!!
اگه ابراهیمویچ و دیماریا و د روسی و اینجور بازیکنا داشتیم بهتر از اینا با کله میومدن!!!!
مث اون موقع که برگکمپ با کله تشریف آورد و اسطوره شد اینجا!!!
یا تیری آنری اگه اشتباه نکنم از یوه!!(اگه اشتباه نکرده باشم)
یا پیرس و لمن!

شاهین فدوی در 24/10/1390 | 23:53 گفت:

اه اه اه خداکنه پاش بشکنه نیاد ونگر بره یه بازیکن14.15 سال رو دفاع چپ بزاره بهتره که اینو بگیره اه اه اه
تیمای دیگه بازیکن میگیرن بعد ارسنالم بازیکن میگیره اه اه اه در حد پرسپولیسم نیست چه برسه ارسنال خاک تو سرشون خااااااااااااااک

محسن آزاده در 24/10/1390 | 23:09 گفت:

حسین فکر می کنم یه جورایی سوء تفاهم شد ، من از اونایی هستم که اگه آرسنال دسته 3 هم بره طرفدارش خواهم بود ، من فقط حالم از این عربا بهم می خوره ، حتی اگه یه عرب بهترین بازیکن دنیا هم بود ما می گرفتیمش ، بازم من شرمنده و خجالت زده بودم

hosein در 24/10/1390 | 23:04 گفت:

ای خدا ... فقط یه چیزو دوست دارم. دلم میخواد همین عربه بیاد... بترکونه. بعد ببینم دیگه چه گیری میخواید بدید به باشگاه؟!!! آقایون، خانم ها، رفقا، البته من مالک باشگاه و یا مدیر کانون هواداری نیستم. ولی نصیحتا میگم ... اگه دنبال جام، بازیکنای بالای 30 میلیون یورو و از این صحبتهایی، تیمت رو عوض کن. البته هنوز ونگر چیزی رو تائید نکرده در مورد این بشر، ولی اگه تائید کرد و خرید، رفیقی که میگی نمیدونم چطور سرم رو جلوی بقیه بالا بگیرم، اگه نمیتونی به انتخاب مربیت ایمان داشته باشی، تیمت رو عوض کن. لااقل تا وقتی ونگر برقراره (ایشالله واسخ 100 سال دیگه). بابا من موندم!!! بارسا زلاتان و ویا میخره خدات تومن!! گند میزنن میرن هیچکی هیچی نمیگه، همه میگن دمش گرم!! رئال ... اووووه . همین عمو فرگی .. دخه آ خریده، اگه اشتباه نکنم 18 میلیون، ولی بیا!! فعلا که گند زده. از بقیه ایراد نمیگیری. کارای خوب ونگر رو هم نمیبینی. تا میخواد یه کار کنه شروع میکنی بهش گیر دادن. کاملا با علی ارشدی موافقم. واقعا خسته شدم از بس پست تکراری با موضوع بدبختی و بیچارگی تیم خوندم. وضع سایت این شده ... لابلای هر 10-15 تا پست اینطوری (خبر تکراری یا گیر دادن به تیم)، یه پست جون دار پیدا میشه. علی 1بار گفتی بیشتر سر یزنم. بخدا گرفتارم. ولی این وضع سایتم میبینم میگم پست منم میره لابلای همون 10-15تا پست.(البته از این به بعد بیشتر سر میزنم ایشالله)

حرف آخر:
هوادار آرسنال به خاطر همین تیم، همین مربی و با وجود همین 7 سال بی جامی ( و حتی بیشتر ) هوادار میمونه و به تیم، مربی و بازیکناش ایمان داره.

محسن آزاده در 24/10/1390 | 22:44 گفت:

@ hossein kazemi ، خودت خوب می دونی منظورم چیه . . . عرب داریم تا عرب!!!
ضمن این که من به شجره نامه ملت که کار ندارم، خود بازیکنو می گم
و در ضمن بنده از شاماخم خوشم نمیاد !

ramin kazemi در 24/10/1390 | 22:29 گفت:

دوست عزیز مگه شاماخ عرب نیست!مگه نصری اصالتا عرب نبود!بنزما و زیدان هم عرب هستا اصالتا!

ramin kazemi در 24/10/1390 | 22:26 گفت:

خوب اگه قراره از آسیا دفاع چپ بره اروپا فعلا که احسان حاج صفی خودمون که بهتره از این.!!(نمیدونم در حال حاضر حاج صفی در چه شرایطیه)

محسن آزاده در 24/10/1390 | 22:22 گفت:

من نه می دونم بازیکن خوبیه یا نه و نه این که کاری به این کارا دارم ، قطعا ونگر خیلی بهتر این چیزا رو می فهمه
فقط من به عنوان یه هوادار نمی تونم با عرب بودنش کنار بیام! دیگه چه جوری سرمو جلو بروبچه ها بالا بگیرم !!

morteza در 24/10/1390 | 22:21 گفت:

بابا راست عرب،اما اگه بد بود که مربی فرانسوی که دوست صمیمی ونگر اون و معرفی نمی کرد.بعدشم همین سانتوس ما روز اول ازش ایراد می گرفتیم ولی از کلیشی هم بهتر بود.

مهران کاظمی در 24/10/1390 | 22:10 گفت:

به نظر من که در حال حاضر خوبه، آخه شما انتظار دارید بره مثلاً کنترائو رو از رئال بیاره؟ بابا ونگر الان یه بازیکنی رو می خواد که 1 2 ماه تا بازیکناش برمی گردن(گیبز، جنکینسون، سانیا و سانتوس) براش بازی کنه، خوب کی از یه بازیکن جوون ولی خوب بهتره؟ البته نمی دودنم خوبه یا نه، ونگرم نمی دونه برای همین 2 3 روز اومده آزمایشی

فرهاد در 24/10/1390 | 21:33 گفت:

ننگ بر ونگر

علی ارشدی در 24/10/1390 | 21:31 گفت:

بابا چرا اینقد گیر میدین نشستین کنار گود میگید لنگش کن اینا رو بخونید

شما می توانید بازیکن بگیرید که آمادگی بدنی ندارد وممکن است به همان مدتی که بازیکنهای مصدوم ما به تمرینات بر میگردند دوران آمادگی او طول بکشد.و یا یک بازیکن جوان بیاورید که پتانسیل بازی دارد ولی هنوز جا نیفتاده است
در حال حاضر در هیچ جای جهان بازیکنی وجود ندارد که در دسترس و آماده انتقال قرضی باشد.یا بازیکنهایی هستند که نیمکت نشین هستند و یا بازیکنهای مصمم و جوانی که هنوز کامل نشده اند تا شما از آنها بهره مند شوید."
"به همین دلیل است که این وضعیت آسانی نمی باشد،شما در نظر داشته باشید ، بازیکنی که دو ماه است بازی نکرده لزوما نمی تواند سریع تر از باکاری سانیا و یا بقیه مصدومین ما آماده بازی کردن شود."

درست نیست به نظرتون؟

HAMED toopchi در 24/10/1390 | 21:31 گفت:

ونگر هم با اين بازيكن خريدنش ديگه گندش رو درآورده. گند زدن به اسم آرسنال رفت

mohammad ali در 24/10/1390 | 21:30 گفت:

ما خیلی وقته قید کیهیلو زده بودیم داداش !

hesam در 24/10/1390 | 21:21 گفت:

اخ جون!

حمیدرضا در 24/10/1390 | 21:16 گفت:

bache ha gheide cahil ro bezanid chon raft chelsea. oman dar hade lige espania ham nist che berese b engliso alman

arash در 24/10/1390 | 21:06 گفت:

اه اه اه این دیگه کیه

mohammad ali در 24/10/1390 | 21:03 گفت:

اییییییییبی