ونپرسی خوشحال از حضور در آرسنال

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,558 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ونپرسی خوشحال از حضور در آرسنال

تمدید قرار داد ونپرسی و ولکات


امروز خبری بر روی خروجی اسکای بو در مورد تمدید قرار داد این دو بازی کن کهفقط یک سال دیگه به پایان قرار دادشون مونده و به نصری اشاره میکنه که چه راحت از دست رفت و صحبت هیلود با دیلی استار در مورد ونپرسی
هیلود با آرومی و خیال راحت اعلام کرده : من فکر می کنم ونپرسی از بودن در آرسنال خوشحال و راضی به نظر میاد و هیچ جای نگرانی نیست و فعلا نی خواد در مورد قرار داد جدید صحبت کنه هر چند کاملا واضح هست ما می خوایم با ما بمونه
والکات هم با شروع فصل با از دست دادن چندین بازیکن و نتایج ضعیف و مخصوصا حقیر 8-2مقابل منچستر و تاتنهام نا امید بود ولی با بازگشت آرسنال و وفقیت اخیرش به مبازره برگشته و مشکلی وجود نداره

نظر خودم: همچین حرف میزنن ک فقط جای گل و بلبل خالیه فقط می تونم بگم خدا از زبونشون بشنوه که هنوز داغ نصری خوب نشده
زنده باد آرسنال و هواداراش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 11:42 گفت:

ممنون میثم جان

میثم در 24/9/1390 | 22:28 گفت:

سلام معذرت پاپتی میپرم وسط ولی چرا هست بازیکن خوبیه

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:38 گفت:

فکر کنم نیست

HAMED toopchi در 24/9/1390 | 21:31 گفت:

ممنون، يعني در حد رمسي هم نيست اين دلامورا؟

حمید فرازی در 24/9/1390 | 20:58 گفت:

حامد جان دلامورا خودش گفته ژانویه میاد آرسنال ولی ونگر چندروز پیش این خبرو تکذیب کرد.البته اونقدرا هم خوب نیست در حد ذخیره میتونه خوب باشه

حمید فرازی در 24/9/1390 | 20:56 گفت:

بچه ها نمیدونم چرا از وقتی یه سری امکانات به سایت اضافه شده نمیتونم به قسمت دیوار و لیست کاربرا دسترسی پیدا کنم.کسی دلیلشو میدونه؟

میثم در 24/9/1390 | 20:37 گفت:

حمید جان من هم به اندازه خودت میدونم و رسانه ها گفتن با آرسنال می خواتش و خانوادش می گن با آرسنال قرار داد بسته
انشا الله که حقیقت داره

HAMED toopchi در 24/9/1390 | 20:24 گفت:

دوستان جريان اين دلا مورا چيه؟ خريديمش يا نه؟؟

حمید فرازی در 24/9/1390 | 20:10 گفت:

تو این مقطع که وقت تمدید نیست.ایسالا به وقتش تمدید میکنه

حمیدرضا در 24/9/1390 | 19:52 گفت:

سلام. منم دارم گران میشم اگه میخواد بمونه چرا تمدید نمیکنه؟ ولی بازم میگم که به لطف خدا میمونه

حمیدرضا در 24/9/1390 | 19:52 گفت:

سلام. منم دارم گران میشم اگه میخواد بمونه چرا تمدید نمیکنه؟ ولی بازم میگم که به لطف خدا میمونه