آخرین اخبار این حوالی

نویسنده: مهدی تقوی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی تقوی
18ساله دانشجوی علوم قرآنی
کل بازدید: 1,064 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آخرین اخبار این حوالی

یه فرصت کوچولو پیدا کردم گفتم یک پستکی در کنیم.
فردا با المپیاکوس بازی داریم.بازی که میشه گفت یه بازی تدارکاتی برای ماست.تکلیف صعودمون مشخص شده و نیازی به برد در این بازی نداریم.البته پیروزی میتونه روحیه بخش باشه.علاوه بر این ونگر هم در مصاحبه اش گفته که میخوان در گروه بدون شکست بمونن و انگیزه کافی برای این بازی دارن.این هم متن مصاحبه اش:

نقل قول:
" اول از همه اولیت ما احترام گذاشتن به رقابت و پیروزی در بازیمان است. این کاری است که سعی خواهم کرد انجام دهم.

با ترکیبی به یونان


یه فرصت کوچولو پیدا کردم گفتم یک پستکی در کنیم.
فردا با المپیاکوس بازی داریم.بازی که میشه گفت یه بازی تدارکاتی برای ماست.تکلیف صعودمون مشخص شده و نیازی به برد در این بازی نداریم.البته پیروزی میتونه روحیه بخش باشه.علاوه بر این ونگر هم در مصاحبه اش گفته که میخوان در گروه بدون شکست بمونن و انگیزه کافی برای این بازی دارن.این هم متن مصاحبه اش:

نقل قول:
" اول از همه اولیت ما احترام گذاشتن به رقابت و پیروزی در بازیمان است. این کاری است که سعی خواهم کرد انجام دهم.

با ترکیبی به یونان می روم که تجربه دارد و همچنین به بازیکنان جوانتر نیز شانس بازی خواهم داد. این کار را در مقابل منسچتر سیتی اناجام داد و می توانستید ببینید که آنها واقعا برای این چالش آماده اند.

هدف ما احترام گذاشتن به رقابت ها، پیروزی در بازی و تمام کردن کار در این گروه بدون شکست است. تاکنون دیداری را شکست نخورده ایم و باور دارم گروه واقعا سختی داشتیم.

دورتموند در این لحظه قطعا بهترین تیم در آلمان است، المپیاکوس و مارسی بازی های راحتی نیستند و وقتی به مسیری که با عبور از اودینزه در دور حذفی طی کرده ایم را می بینید، احساس می کنم میتوانیم از روشی که اوضاع را کنترل کردیم راضی باشیم."
خوبی قضیه اینجاست که بازیکنای اصلی فرصت استراحت پیدا میکنن. لیست 18 نفره هم نشون میده که ونگر قصد داره به بازیکنا استراحت بده:لیست 18 نفره بازی فردا
Squad (in alphabetical order):
Andrey Arshavin
Yossi Benayoun
Marouane Chamakh
Francis Coquelin
Johan Djourou
Craig Eastmond
Lukasz Fabianski
Emmanuel Frimpong
Vito Mannone
Ignasi Miquel
Alex Oxlade-Chamberlain
Oguzhan Ozyakup
Ju Young Park
Tomas Rosicky
Andre Santos
Sebastien Squillaci
Thomas Vermaelen
Nico Yennaris
همونطور که میبینید رسما با تیم دوم به میدان میریم.ژسنی فن پرسی کوسیلنی مرته ساکر سانیا سانگ والکات آرتتا و جروینیو تو ترکیب نیستن و یک بازی استراحت میکنن.تو بازی با من سیتی تو جام اتحادیه ترکیب از این کامل تر بود.


در خصوص رمسي معتقدم كه هنوز اون بازيكن كامل نيست اما پيشرفت خواهد كرد. رمسي يك مصدوميت خيلي بد داشت و تازه اين فصل به عنوان بازيكن ثابت در تيم به كار گرفته شده و با توجه به سن كمش هنوز زوده كه ازش انتظارات بالايي داشته باشيم. رمسي بهتر از اين خواهد شد.
اگه بازیهای ملی رمسی رو دیده باشین میبینین که تو اون بازیها خیلی کم اشتباه تر و تاثیر گذار تر ظاهر میشه.یه تنه بار کل تیم رو به دوش میکشه.حالا نمیدونم چرا در آرسنال اینقدر پر افت و خیز هستش؟شاید کاپیتانی تو تیم ولز خوب بهش میسازه.ولی در کل بازیکنیه که استیل فوق العاده ای داره و خیلی زود به یک مهره مطمئن تبدیل خواهد شد.

خبری که تو سایت اصلی خوندم که قراره جمعه این هفته تو جشن سالگرد125سالگی باشگاه از سه تا مجسمه رونمایی بشه که سه نفر از تاثیر گذارترین ها در آرسنال هستن.من که فکر میکنم یکیش ونگره و یکیش هم برگکمپ.سه تا عکس نصفه و نیمه هم گرفتن که نمیشه چیزی ازشون حدس زد.


مطلب دیگه اینکه تو نظر سنجی سایت در مورد جایگاه آرسنال در پایان فصل و اینکه از تاتنهام بالاتر قرار میگیریم یا پایینتر شرکت کنید.خود من که بشخصه فکر میکنم تاتنهام بتونه جز 4 تیم باشه ولی مطمئنا پایینتر از آرسنال قرار میگیره

http://www.arsenal.com/fansforum?

مطلب آخر هم اینکه تو این شبا منو هم از یاد نبرین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 14/9/1390 | 22:47 گفت:

قطعا هیچ کس به اندازه چاپمن کبیر نه تنها در آرسنال بلکه در فوتبال جهان تاثیرگذار نبوده.پس قطعا یکیش چاپمن هست.به نظرم او دوتا دیگه میتونه بین ونگر و برگکمپ و تونی آدامز باشه.هرچند که تو نظر سنجی چندسال پیش بهترین بازیکن تاریخ آرسنال هانری و بعدشم تونی آدامز شد.

علی ارشدی در 14/9/1390 | 22:33 گفت:

خیلی سخته بخوای حدس بزنی از مربیا ونگر و چاپمن از بازیکنا برگکمپ آنری آدامز و حتی یان رایت

arash در 14/9/1390 | 19:38 گفت:

به نظر من سه تا مجسمه:
1-چاپمن
2-ونگر
3-شاید برگکمپ
سومی رو مطمین نیستم