السیتی vs ارسنال

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,064 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

السیتی vs ارسنال

رسنال vs السیتی


جدیدا وقتی بروبچ السیتی حوصلهشون سر رفته بود مانجینی یه جک میگه . میگه السیتی قشنگترین فوتبال رو تو جزیره داره !!!! 

خداییش وقتی بحث زیبا بازیکردن وسط میادش به روح تختی قسم که چند روزی از سالگردش نمیگذره ارسنال شاخه جزیرست . واقعا زیبایی فوتبال ما کجا و السیتی کجا . کلا شاید تو دنیا یه بارسا مثل ما باشه که اونم کپی پیست گواردیولا ست از سبک ما (چه قدرهم تایپ اسمش سخته !!). اره شاید نتونیم بگیم که ما فلان جامو تو این چند سال بردیم ولی میتونیم سرمونو بالا کنیمو بگیم زیبا ترین فوتبال به معنی واقعی کلمه تو انگلیس برای ارسنالیه که ما طرفدارشیم و نمیذاریم این عنوان رو یه تیم پولکی با چنتا برد ازمون بگیره . مانچینی تو بازی با ارسنال تو خونش بازیه زیبا رو یاد میگیری قول میدم 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/10/1390 | 16:22 گفت:

کلا بازی زیبا به سلیقه ی افراد بستگی داره هیچ قانونی وجود نداره که بگه اگه مالکیت توپ زیادی داشته باشی معنیش بازی زیبا ست من شخصا اصلا از فوتبال بارسا لذت نمیبرم بنظرم سبک ارسنال و بارسا باهم متفاوته بارسا خیلی با حوصله تر بازی میکنه اما ارسنال سرعت بالایی داره
اما من بیشتر از همه از بازی خشن و دفاعی لذت میبرم و دوست دارم تیم با شوت از راه دور و ضد حمله های خیلی سریع گل بزنه
فقط خودم هم نمیدونم با این سلیقه چرا هوادار ارسنال شدم؟؟؟!!!!

sam baygan در 18/10/1390 | 14:12 گفت:

بازی زیبا نیازمند ابزار کارامده.یه تیم وقتی میتونه ادعا کنه بازی زیبا انجام میده که اولا مالکیت توپ بالایی تو زمین داشته باشه ثانیا بتونه موقعیت های گل زیادی رو دروازه حریف ایجاد کنه که شرط اول مهم تر و اساس شرط دومه.
آرسنال امروز نسبت به آرسنال سالای قبل فرق کرده.ما اومدیم بازیکنایی که قابلیت حفظ توپ بالایی دارنو مدام به تیمایی دیگه دادیم.ویرا ،پیرس، هلب ،فلامینی که تو آرسنال بهترین بازیاشو انجام میداد،سسک و نصری که این دوتای آخر وقتی رفتن برخلاف سالای قبل جایگزین مناسبی براشون پیدا نشد.
مالکیت توپ بازیای امسال آرسنال رو اگه با سالهای قبل مقایسه کنین کاملا متوجه این موضوع میشین.حتی اگه دوسال قبل بازی بابارسا یادتون باشه نسبت مالکیت اونا به ما متوسط 60به 40 بود (سال قبل بیشتر)درحالیکه بارسا تو بازیاش معمولا80،70 درصد بازیو دراختیار داره...
ولی این آرسنالی که الان میبینیم این مزیتو نداره چون ابزارشو نداره ولی سیتی....فعلا تنها ابزار قابل تکیه برامون جکیه که الان مصدومه.رمزیم انتظاراتو برآورده نکرد متاسفانه...خیلی سعی کردم منطقی نگاه کنم!

حمید فرازی در 18/10/1390 | 13:33 گفت:

علی جون من تو دلم خیلی گفتم ولی با خودم فکر کردم شاید راضی نباشی اینو بگم.اگه اجازه بدی دفعات بعد از این جمله قصار استفاده کنیم

علی ارشدی در 18/10/1390 | 13:12 گفت:

میتونه بره بمیره
خیلی وقت بود اینو نگفته بودم سر دلم مونده بود راحت شدم

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 09:55 گفت:

جان عمت

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 09:13 گفت:

بچه ها شما حرف های مانچو رو زیاد به دل نگیرین ببخت تازه اومده لیگ برتر انگلیس هیچی حالیش نیست یعنی هیچی نمی فهمه در کل میگمه نفهمه شما جدیش نگیرین!!!!!!!!!!!!!!

زیبا ترین فوتبال دنیا رو میخوای ببینی پای تلویزیون تکون نخور تا بازی ارسنال شروع بشه(ضرب المثل من دراوردی)

حمید فرازی در 18/10/1390 | 07:45 گفت:

مگه جوک سالو نشنیدید؟ متنچو گفته ما کمبود مهاجم داریم.اوایل فصل هم گفته بود کمبود هافبک داریم.خدایی تو اینترم هیچ رقیبی نداشت اینترو قهرمان میکرد ولی تو اروپا فورا حذف میشد

ali jamshidi در 18/10/1390 | 07:37 گفت:

ای بابا زرشک دیگه. جو گیر شده.
این بازیکنایی که این تیم داره به نظر من بدون مربی هم تا اینجای کار همین جای جدول بودن. بابا خدایی کافی هر دفعه از یه کامیون بازیکنی که دارن 3 - 4 تاشون سر حال باشن.
مانچو جوگیر.

مجید در 18/10/1390 | 06:09 گفت:

هییییییییییییی

reeza در 18/10/1390 | 04:23 گفت:

این یارو تا دیروز نمی تونست فرق زمین فوتبال و با تاتامی بگه حالا داره حرف از بازیه قشنگ میزنه؟؟ این باید بره با موهاش ور بره خوشگل و مامانی بشه

مصطفي اكرامي در 18/10/1390 | 03:24 گفت:

مشک آن نیس ک عطار بگوید مشک آن است ک خود ببوید
امیدوارم درست نوشته باشم.
کلا
منظورو گرفتین ک ...
آرسنال = فوتبال زیبا

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 03:20 گفت:

آقارضااین خرچنگ فکرمیکنه تیمش قویه .فکرمیکنه ونگرکمربندنداره پس تیمش ضعیفه