رسوایی سایت گل فارسی

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 91,472 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رسوایی سایت گل فارسی

رسوایی سایت گل فارسی


بلاخره این سایتم رنگه خودشو نشون داد. گفتش که چه قدر نگران اختلاف امتیازشون با رئال هستش. کفت طرفدار این تیم ابی اناری پوش هستن . ای کاش اون موقع که با نا داوری چلسی رو بردن . ارسنال رو بردن . رئال رو بردن این سایت رو میشناختم میرفتم ببینم چی داره بگه . اخه اینم شد تیم ؟ اخه یک سایت با اون دبدبه کبکبه باید اعلام طرفداری کنه ؟ تورو به خدا بخونید :

سایت گل - دیشب مسی گل دوم را که زد نفس راحتی کشیدیم. حالا خیال مان راحت بود که در خواب کابوس اختلاف امتیاز با رئال مادرید بیشتر از این خواب مان را آشفته نمی کند.
مسی باز هم مثل اکثر اوقات که خوشحال ما را به رختخواب می فرستاد ماموریتش را به بهترین نحو ممکن انجام داد تا هوادران پرشمارش در ایران در یکی از شب های سرد اسفندماه خواب خوشی را تجربه کنند. دلشوره اما خواب را بر همه ما حرام کرده بود.
دیشب نگرانی ما فراتر از بارسلون و مسی و رئال و رونادو داشتیم. حتی ان 10 امتیاز اختلاف لعنتی را هم فراموش کرده بودیم. اینبار نگرانی مان از جنس دیگر بود. نگرانی که نه. همان دلشوره بهتر است. اینبار قرار نبود نگران توپ
طلا باشیم.
نگران نبودیم که باز هم مسی دوست دوست داشتنی مان می تواند ان را از چنگ رقبا در اورد یا نه؟ کفش طلایی در کار نبود که اگر هم بود دیگر برایمان چندان مهم نبود.اینبار فقط یک منتظر شنیدن یک نام بودیم. نامی که خیلی راحت تر بر زبان مان می چرخید. اصغر فرهادی عزیز

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یونس در 16/12/1390 | 00:24 گفت:

من خودم طرفدار آرسنالم. البته تو لیگ های مختلف تیم های مختلفی رو دوست دارم. انگلیس که معلومه، ایتالیا میلان،اسپانیا بارسا،آلمان بایرن و فرانسه هیچکدوم. من سبک بارسا رو دوس دارم و هیچکی نمیتونه منکر توانائی های مسی ژابی، اینیستا، آلوز، پیکه، پویول، بوسکتس و . . . بشه! یک تیمی مثل رئال میاد همه ستاره هارو میخره تا تو بقیه نتونن با اونا رقابت کنن. در مقابل بارسا 70% بازیکناش محصول آکادمی فوتبالش هست.مثل ژابی اینیستا، فابرگاس، آلکانترا، بوسکتس، پدرو،پیکه، پویول و خیلی های دیگه. اگه آرسنال ما توانائی اینو داشت که می تونست ستاره هاشو حفظ کنه الان ما تیم به مراتب بهتر از بارسا بودیم. من فکر میکنم تعصب طرفدارای ما روی بارسا بخاطر قضیه بارسا و فابرگاسه. من سیاست باسلونا رو به سیاستی که الان داریم ترجیح میدم. حفظ ستاره هامون، ایجاد تعصب تو بازیکنا نسبت به تیم و خرید بازیکنای بزرگ برای رشد بیشتر جوانانمون.

reza در 13/12/1390 | 20:04 گفت:

عجب خر تو خری شده

Hossein Y در 13/12/1390 | 15:55 گفت:

شما هم دیگه با این بارسایی کردن دیگران شورش رو درآوردین....

رضاشاماخ چوک بندر در 13/12/1390 | 13:16 گفت:

کدوم بی پدری اومده وازسارساطرفداری میکنه؟

علی صادقزاده در 13/12/1390 | 11:40 گفت:

2-3 هفته میشه کامپیوترم اصلا سایت گل رو بالا نمیاره !!!!

Gunner در 13/12/1390 | 08:03 گفت:

اگه جای مدیر سایت بودم بخدا یک دقیقه دیگه هم نمیزاشتم ای یارو نظر بده شیطونه میگه همچین ... (علامت یک ادم که داره با یک چوب تو سر جاسوسها میزنه )

Gunner در 13/12/1390 | 08:01 گفت:

اگه جای مدیر سایت بودم بخدا یک دقیقه دیگه هم نمیزاشتم ای یارو نظر بده شیطونه میگه همچین ...

حمید فرازی در 13/12/1390 | 02:47 گفت:

محسن جان نگرانیتو درک میکنم ولی بهتره فعلا به کسی تهمت نزنیم.مطمئن باش اینجا کسی نمیتونه خراب کاری کنه و این شخص زهرا هم همون روز اول تحت نظر مدیریت بود.هردوتا اکانتش هم گزارش شده و به زودی بن میشه.بهتره نگران این موضوع نباشیم.ولی فعلا به کس دیگه اتهام نزنیم تا یه وقت شرمنده نشیم.اگه کسی قصد تخریب داشته باشه فورا گزارش داده میشه و اینجا جای این خراب کاریا نیست.

محسن آزاده در 13/12/1390 | 02:43 گفت:

به به دوستان یه چیز جالب دیدم . . . دوستمون " زهرا " با همون عکس و این بار با نام "نسیم " یه اکانت ساخته!! گفتم پیش پیش به همتون یه انذاری داده باشم :) مسئولین هم لطف کنن از همین الان ایشون رو تحت تعقیب قرار بدن !

محسن آزاده در 13/12/1390 | 02:22 گفت:

والا من که می گم این اکانت "زهرا" و "حسین " واسه یه نفره !! به دو دلیل :
1- اکانت " حسین" مدت زیادی نیست که ساخته شده ! و این می تونه جیگزینی برای اکانت زهرا پس از بن شدن باشه !
2- این حسین توهین ها رو خیلی سریع به خودش گرفت ، در حالی که منظور یک نفر دیگه بود ، احتمالا بنده خدا یه لحظه یادش رفته که ظاهر سازی کنه !!!
*** ببینید کی گفتم ! 2 روز دیگه گند قضیه حسینم در میاد ***

reza در 13/12/1390 | 00:56 گفت:

بابا بیخیال من نمی دونم چرا تو هر پستی که میذارم دعوا میشه با اینکه حدود 730 نفر امدن از این پست بازدید کردن و اینکه این تقریبا پر بیننده ترین پستم هستش اگه چند ساعت قبل بر میگشتم اینو نمی ذاشتم . بچه ها سعی کنید ایمل هم دیگرو داشته باشید که اگه می خواید بحث کنید اینجا نکنیدمثل من و حمید . همیشه سکوت هم راه خوبی . مثلا اقا حسین نوشته این پست بی ارزشه من سکوت کردم. لازم نیست حتما بگم که با نظرش مخالفم یا موافق . ایشون منت گذاشته نظرش رو گفته .همین دستشم درد نکنه . حالا من باید بیام باهش اینجا جربحث کنم. مطمئن هم باشید الان یزر زهرا داره به ریش ما میخنده. اینقدر خواهشن ساده گونه برخورد نکنید . طرف امده یک کامنت داده بعدش به ریش ما هی خندیده . البته قبول دارم تقصیر من هستش که زود زود سر به پستم نزدم تا با دیدن این کامنت های تفرقه افکن اونا رو حذف کنم

حمید فرازی در 13/12/1390 | 00:51 گفت:

رضا جان در مورد اون شخص نظنرمو گفتم و به زودی مسدود خواهد شد که از همگی خواشه کردم اصلا کارش نداشته باشید چون این شخص یه کم مشکل داره و ممکنه برای تخریب نام هوادرای بارسا به این کار دست زده و قطعا به این کانون حسادت میکنه.

در مورد مطلب دوم من با حسین هیچ مشکلی ندارم و نخواهم داشت و خودشم میتونه بیاد شهادت بده.اون مورد هم فقط یه سوء تفاهم بود و به ایشون گفتم بهتره اینجا فقط بحثای پیرامون آرسنال انجام بشه نه تمیای دیگه که امیدوارم این مورد رو هم قوبل کنن.هیچ بحث شخصی انجام نشد و بقیه هم حق داشتن از این موضوع اطلاع داشته باشن.نگران نباش من همیشه رو جو این کانون حساس بودم و خودم نمیام تخریبش کنم

reza در 13/12/1390 | 00:46 گفت:

بابا بیخیال من نمی دونم چرا تو هر پستی که میذارم دعوا میشه با اینکه حدود 730 نفر امدن از این پست بازدید کردن و اینکه این تقریبا پر بیننده ترین پستم هستش اگه چند ساعت قبل بر میگشتم اینو نمی ذاشتم . بچه ها سعی کنید ایمل هم دیگرو داشته باشید که اگه می خواید بحث کنید اینجا نکنیدمثل من و حمید . همیشه سکوت هم راه خوبی . مثلا اقا حسین نوشته این پست بی ارزشه من سکوت کردم. لازم نیست حتما بگم که با نظرش مخالفم یا موافق . ایشون منت گذاشته نظرش رو گفته .همین دستشم درد نکنه . حالا من باید بیام باهش اینجا جربحث کنم. مطمئن هم باشید الان یزر زهرا داره به ریش ما میخنده. اینقدر خواهشن ساده گونه برخورد نکنید . طرف امده یک کامنت داده بعدش به ریش ما هی خندیده . البته قبول دارم تقصیر من هستش که زود زود سر به پستم نزدم تا با دیدن این کامنت های تفرقه افکن اونا رو حذف کنم

reza در 13/12/1390 | 00:38 گفت:

بابا بیخیال من نمی دونم چرا تو هر پستی که میذارم دعوا میشه با اینکه حدود 730 نفر امدن از این پست بازدید کردن و اینکه این تقریبا پر بیننده ترین پستم هستش اگه چند ساعت قبل بر میگشتم اینو نمی ذاشتم . بچه ها سعی کنید ایمل هم دیگرو داشته باشید که اگه می خواید بحث کنید اینجا نکنیدمثل من و حمید . همیشه سکوت هم راه خوبی . مثلا اقا حسین نوشته این پست بی ارزشه من سکوت کردم. لازم نیست حتما بگم که با نظرش مخالفم یا موافق . ایشون منت گذاشته نظرش رو گفته .همین دستشم درد نکنه . حالا من باید بیام باهش اینجا جربحث کنم. مطمئن هم باشید الان یزر زهرا داره به ریش ما میخنده. اینقدر خواهشن ساده گونه برخورد نکنید . طرف امده یک کامنت داده بعدش به ریش ما هی خندیده . البته قبول دارم تقصیر من هستش که زود زود سر به پستم نزدم تا با دیدن این کامنت های تفرقه افکن اونا رو حذف کنم

حمید فرازی در 13/12/1390 | 00:37 گفت:

بله این بحث بی فایده هست چون اینجا کانون هوادارن آرسناله.این تیم هم اونقدر بزرگ هست که بعد از این چندسال جام نگرفتن هوادراشو حفظ کرده و به قسم میخورم عشقم به این تیم هررزو بیشتر میشه.
اگه شما با اینکه درمورد تیمای دیگه بحث نکنیم مشکل ندارین خوسجال میشیم که در جمع ما باشید در غیر اینصورت همه تیما کانون دارن و میتونید به اونجا هم سر بزنین.

حسین در 13/12/1390 | 00:30 گفت:

ممنون حمید جان.

خسته شدم انقدر گفتم از این نمونه ها نیارین خودتون رو سبک نکنید با این حرفاتون و به خنده نندازین ادمو.اگر هر...ای طرفدار مثلا رئال یا منچستر تیمی بوده و با چند بازی خوب بارسا بارسایی شده باشه این نقطه ضعف بارسا و هواداران واقعیش نیست.این از داغون بودن اون تیم هست که نتونسته طرفدار خودش رو راضی نگه داره.

حالا هی نمونه بیارین.

بحث دیگه فایده نداره.بی خیال...

حمید فرازی در 13/12/1390 | 00:22 گفت:

حسین عزیز من تا وقتی که شخص احترام متقابل میذاره منم احترامشو حفظ میکنم و فکر نکنم به شما که احترام گذاشتی توهینی کرده باشم.
در مورد این شخص هم گفتم که شما از کل ماجرا خبر ندارین و الان چندروزه که وقت منو کاملا گرفته و واقعا از کارام عقب افتادم.اون حرفایی هم که بهش زدم در کمال احترام بود خیلی سعی کردم به بهترین شکل ممکن بهشون بگم.

در آخر هم همینجا اعلام میکنم من با هیچ تیمی مشکل ندارم و با هوادرای بیشتر تیما در ارتباطم و ولی به هیچ وجه اجازه نمیدوم کسی به آرسنال توهین کنه.وقتی گفتم بهتره این بحثو تمومش کنید چون اینجا کانون آرسناله.میدونم شما هم هوادار هر دو هستید ولی وقتی اینجا هستید لطفا بحث بارسا یا تیم دیگه ای رو وسط نکشین و امیدوارم بقیه هم رعایت کنن.در این کانون فقط آرســــــــــــنال.ممنون میشم اگه همه رعایت کنن

حسین در 13/12/1390 | 00:12 گفت:

امیدوارم همینطور باشه و البته باز هم توهین رو تایید نمیکنم.در هر حال صورت مسئله پاک نمیشه.حتی با این شخص هم اگر توهینی کرده بود بهتر بود محترمانه تر حرف میزدی.بی احترامی مردوده.چه به خود من باشه چه به دیگران.

البته در مجموع در حرفای شما حمید فرازی احترام میبینم.اگر توهینی هم میکنی خیلی کم و صرفا از روی احساس هست.

میلاد کشوری در 13/12/1390 | 00:09 گفت:

اه. از بارسلونا متنفرم. تا چیزی میشه پای دهه نود و استویچکوف و به‌به‌تو و رونالدو و ... رو وسط می کشن. طرفدارای فوتبال اروپا توی ایران اکثرا از قشر جوونن که این چیزا رو یادشون نمیاد و مسلما بالای 95% هوادارای الان بارسا (حداقل ایرانیاش) اونو به خاطر بازی رایکارد یا کلایورت دوست ندارن.
یادمه سال 2003 یا اوایل 2004 بود که بارسا بعد از 17 سال توی نیو کمپ به رئال باخت. اون موقع توی خوابگاه بودم و حداقل 90% افرادی که توی سالن تلویزیون بودن طرفدار رئال بودن. 4 سال بعدش باز هم توی خوابگاه و سالن تلویزیون بودم و الکلاسیکو میدیدم که ایندفعه 80% طرفدار بارسلون بودن.

حمید فرازی در 12/12/1390 | 23:47 گفت:

خب پس نیازی به عذرخواهی من از شما نیست چون اینو با اون شخص(زهرا) بودم و فکر کنم به شما ارتباطی نداشت که به خودتون گرفتید.من کامنت بالا رو درمورد شما گفتم که هیچ توهینی هم نکردم.
ممطئن باشید چون احترام گذاشتید منم احترامتون رو حفظ میکنم و هیچ توهینی نکردم که بخوام ازشما عذرخواهی کنم.

در مورد این شخص هم بهتره از کل ماجرا خبر داشته باشید.الان چندروزه وقته منو گرفته و کلی از کارم زدم که شخصیت اینو به بقیه معرفی کنم.دیروز توهینای این شخصو دیدی؟ واقعا ندیدی که بچه ها چقدر باشعور بودن که هیچ چیزی بهش نگفتن و فقط خواستار مسدود کردنش شدن؟
وقتی گفتم هوادارای با شعور آرسنال شما رو در این حد نمیبینن که بخوان باهاتون بحث کنن دقیقا منظورم این شخص بود نه کسی دیگه ای که نمیدونم چطور این برداشتو کردید؟
امیدوارم این سوء تفاهم براتون برطرف شده باشه و از بنده ناراحت نباشید.

حسین در 12/12/1390 | 23:34 گفت:

حمید فرازی بسیار دوست داشتنی و عزیز برای من...

(((((((((من با هوادارای بیشتر تیما در ارتباطم ولی واقعا اینو بدون جانب داری میگم هوادارای بارسا به جز چند مورد خاص خیلی اطلاعاتشون پایینه و هوادارای باشعور آرسنال امثال شما رو دراین حد نمیبینن که بخوان باهاتون بحث کنن.

بچه لطفا شما هم دیگه به این کاری ندشاته باشید تا یه کم واسه خودش پارس کنه )))))))))

این جملات رو در کامنت خودت نمیبینی؟؟؟؟

عذر خواهی لازم نیست دوست عزیز...احترام خیلی بهتره تا عذر خواهی.

علی ارشدی در 12/12/1390 | 23:31 گفت:

حسین جان حمید که گفته اون کامنت اولی را این دختره بوده چرا به خودت گرفتی؟

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 23:30 گفت:

ولی من بایه نفرمشکل دارم

حمید فرازی در 12/12/1390 | 23:26 گفت:

علی جان من با کسی مشکل ندارم ولی اگه کسی خواست بهم تهمت بزنه نمیتونم ساکت بشینم.قبلا یه بار این کارو کردم که خیلی پشیمون شدم

علی ارشدی در 12/12/1390 | 23:25 گفت:

من نمی فهمم چرا هر کسی میتونه بیاد اینجا عضو بشه ؟

حمید فرازی در 12/12/1390 | 23:23 گفت:

آقا حسین که خیلی برای نظراتتون احترام قائل شدم نزدیک ترین دوستای خودم هواداری بارسا و منچستر و امثال اینا هستن و سعی کردم چیزی نگم. اینجا هیچ کس با کسی مشکل نداره و ما ربطی به بارسا نداریم که بخوایم بحث کنیم ولی وقتی یه نفر بچه ها رو تحریک میکنه نمیشه ساکت موند.من با هیچ تیم و هواداری مشکل ندارم ولیاگه کسی خواست به آرسنال توهین کنه اولین نفر خودم جلوش وایمسم.
لطفا شما هم دیگه بحثو بارسا رو ول کنید و بذارید همون احترام متقابل سرجای خودش باقی بمونه.ممنونم
**************************************************************************************

خب من اینو بارها خوندم و همیشه دوست دارم اگه کسی میخواد چیزی بگه اونو به طور صریح و شفاف بگه .شما بی احترامی منو در این متن بگید من همینجا قول میدم از شما عذرخواهی کنم.البته بعدش یه مطلب دیگه میمونه که به عنوان پایان نظراتم اونو عرض میکنم

Ali361 در 12/12/1390 | 23:22 گفت:

دوستان بی خیال شین سر چیزای جزیی دارین رفاقتا رو به باد میدین.
((رسوایی سایت گل فارسی)) مسئله اینست.
اینجا فقط حرف درباره آرسنال.فقططططططططططططططططططط

حسین در 12/12/1390 | 23:12 گفت:

حمید جان چند جمله اخر اون کامنتت رو(اولا اینکه....) مطالعه کن تا منظور من رو از بی احترامی هم متوجه بشی.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 23:10 گفت:

یه سوال اززهرادارم...خواهرمن هدف شماازعضوشدن توسایت چیه؟

حسین در 12/12/1390 | 23:10 گفت:

رضا شاماخ فکر نکنم شما تعیین کنی کی نظر بده و کی نده؟؟درسته؟

حمید فرازی تحقیر ارسنال؟؟؟آها یعنی من و این زهرا خانم الان به نظر شما یه نفر هستیم؟؟الان میخوای با این بهتان موجه بودن حرفای خودت رو ثابت کنی دوست عزیز؟؟؟واقعا متاسفم

در کامنت هایی من دادم داده شده یک مورد به قول خودت تحقیر ارسنال رو ذکر کن قول شرف میدم دیگه از 20 کیلومتری این سایت هم رد نشم.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 23:07 گفت:

یه سوال اززهرادارم...خواهرمن هدف شماازعضوشدن توسایت چیه؟

حمید فرازی در 12/12/1390 | 23:06 گفت:

رضا جان شما هم لطفا تمومش کنید.بهتره دیگه محل اون شخص نذاریم

حمید فرازی در 12/12/1390 | 23:06 گفت:

من نمیدونم منظور شما از بی احترامی چیه.ممنون میشم کسی به من دراین زمینه کمک کنن تحمیل کنن ولی بدونید که هیچ وقت از رو احساسات صحبتی نکردم و اون کامنت اول با شخص شما نبودم و اگه اسم شما زهرا هست بیاید نظرتونو بگید.تا اونجا که من میدونم شما حسین هستید
.
به هرحال این بحثو همون شخص شروع کرد و شما که از اول نبودید حق ندارید به من تهمت بزنید و ازاین به بعد نظراتتون برام هیچ ارزشی نداره و اگه خواستید انیجا به فعالیتتون ادامه بدین بهتره ازچیزی که همه باهاش مشکل دارن مدام حرف نزنید.منظورم تحقیر آرسناله که کاملا میشه اینو از صحبتاتون برداشت کرد و مطمئن باشید اینجا جای تعریف و تمجید از تیمای دیگه نیست چون ربطی به ما نداره.اینجا کانون آرسناله و کسی نمیتونه کوچکترین توهینی به این تیم کنه چون برای همه ما مقدسه

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 23:04 گفت:

یه سوال اززهرادارم...خواهرمن هدف شماازعضوشدن توسایت چیه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 23:02 گفت:

حسین گفتم نظرنده

حسین در 12/12/1390 | 22:59 گفت:

تا سن مشخصی مثلا 10 12 سالگی این حرف که شخص طرفدار هر تیمی قوی باشه میشه درسته و صدق میکنه.ولی انسان ذاتا به یکی از چیز هایی که تمایل داره (ثبات و پایداری)هست.به نوعی انسان هم شاید بشه گفت از قانون اینرسی تبعیت میکنه.یعنی تمایل به ثبات داره.

این موضوع در مورد همه مسائل زندگی صدق میکنه.از جمله طرفداری از تیم فوتبال.از سن حدود 12 سالگی به بعد که یه جورایی شخصیت فرد شکل میگیره دیگه اعتقادات و رفتار ها و نظراتش میشه گفت کاملا ثابت میمونه و اگر هم بخواد تغییر کنه خیلی خیلی سخت و به ندرت تغییر میکنه.طرفداری از تیم های فوتبال هم بدون شک در این مورد استثنا نیست.

اگر جز این بود تیم هایی مثل فولام و سیه نا و راسینگ و امثالهم نباید یه هوادار هم روی زمین میداشتن.در حالیکه حتی این تیم ها هم برای خودشون طرفدارانی دارن که هیچوقت طرفدار تیم دیگه ای نمیشن.دلیلش دقیقا همین موضوعه.بنابراین بعنوان مثال شخص 20 ساله ای که طرفدار فلان تیم هست رو نمیشه گفت تازه طرفدارش شده.بدون شک خمیر مایع این علاقه از سال ها قبل توی ذهن این شخص بوده و هیچ وقت هم تغییر نمیکنه.

من دیگه هیچی نمیگم...اگر دوست دارین نظریه روان شناسی رو هم انکار کنید و به من که خودم ارسنالی هستم انگ بزنید.خود دانید...

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 22:50 گفت:

کثافت بی شعورپست آشغال گورتوگم کن بروگم شونفهم موزی ..طرفدارای بارسلوناهمشون ...هستن

حسین در 12/12/1390 | 22:49 گفت:

ممنون از بی احترامی های دوست عزیزم حمید فرازی.

با خوندن کامنت دوم ایشون به راحتی میشه تشخیص داد خودشون هم سریع متوجه شدم توی کامنت اولشون چقدر حرفاشون از روی احساسات بود و بنابراین چون خودشون به این موضوع پی بردن جوابی به حرفاشون نمیدم.

حمید جان اگر میخوای بدونی کی این بحث رو شروع کرد لطفا محتوی این پست بلاگ رو دوباره مطالعه کن.

با وجود این من بحث رو تموم میکنم چون ادامه دادنش هیچ سودی نداره.

حمید فرازی در 12/12/1390 | 22:41 گفت:

آقا حسین که خیلی برای نظراتتون احترام قائل شدم نزدیک ترین دوستای خودم هواداری بارسا و منچستر و امثال اینا هستن و سعی کردم چیزی نگم. اینجا هیچ کس با کسی مشکل نداره و ما ربطی به بارسا نداریم که بخوایم بحث کنیم ولی وقتی یه نفر بچه ها رو تحریک میکنه نمیشه ساکت موند.من با هیچ تیم و هواداری مشکل ندارم ولیاگه کسی خواست به آرسنال توهین کنه اولین نفر خودم جلوش وایمسم.
لطفا شما هم دیگه بحثو بارسا رو ول کنید و بذارید همون احترام متقابل سرجای خودش باقی بمونه.ممنونم

حمید فرازی در 12/12/1390 | 22:38 گفت:

اولا اینکه فکر کنم بچه ها با شخصیت شما آشنا شدن و به این نتیجه رسیدن که بهتره کم محلت کنن.دوم اینکه من برای هواداری واقعی بارسا احتارم زیادی قائلم ولی اینو مطمئنم شما هودار واقعی بارسا نیستین وگرنه الان داشتید به کار خودتون میپرداختید.قلا هم گفتم به این نتیجه رسیدم وقتی میشه ارزش یه چیزو فهمید که دیگران بیشتر بهش حسادت کنن و الان شما دقیقا دارین به این کانون حسادت میکنید که این عشق منو نسبت به کانون و این بچه ها بیشتر میکنه.
در مورد کاربرا هم باید بگم آرسنال در اپران هوادارایی داره که هیچ تیمی نمونشو نداره.ممطئن باشید هیچ تیمی در ایران جز آرسنال هوادارایی مثل آقای گوجانی و امثال ایشون ندارن که هرکسی برای این افراد احترام زیادی قائله.من با هوادارای بیشتر تیما در ارتباطم ولی واقعا اینو بدون جانب داری میگم هوادارای بارسا به جز چند مورد خاص خیلی اطلاعاتشون پایینه و هوادارای باشعور آرسنال امثال شما رو دراین حد نمیبینن که بخوان باهاتون بحث کنن.

بچه لطفا شما هم دیگه به این کاری ندشاته باشید تا یه کم واسه خودش پارس کنه

حسین در 12/12/1390 | 22:35 گفت:

علی جان طرفدار به قول خودت حزب باددددددددددددددددد رو همه تیم ها دارن.زیادشم دارن.ولی همه تیم ها هم طرفدار متعصب و وفادار دارن.هرکسی وجود یکی از این دو دسته طرفدار رو برای یک تیم خاص انکار کنه بدون شک داره از روی احساسات شخصی و بدون منطق حرف میزنه.

Ali361 در 12/12/1390 | 22:10 گفت:

بگو 2میلیون طرفدار.وقتی جنسشون خرابه تعداد مهم نیست.
سال دیگه میشن طرفدار رئال-سال بعدش منچستر،به اینا میگن حزب باددددددددددددددددددددددد

محمد جویبار در 12/12/1390 | 22:07 گفت:

زهرا خانوم میشه شما در بحث های خصوصی دخالت نکنید

hamed در 12/12/1390 | 21:44 گفت:

یکی نیست بگه آخه یک بارسلونایی ... اینجا چه کار میکنه!!!!!!!!!

برو تو سایت خودتون هر چه قدر دوست داری از تیم خودت تعریف کن اینجا سایت آرسنال...

فقط آرسنال...

زهرا در 12/12/1390 | 21:16 گفت:

محض اطلاع به اقای فراز بگم سایت اف سی بارسلونا بیش از 19هزار عضو ثابت داره این ها منهای کاربرای مهمان هسستن که معمولا 75درصد مخاطب های سایت هستند

قضاوت با شما ببینید کی پرطرفدار تر هست.میتونید تمام 19هزار نفر رو ببنید که اکثرشون قبل از آمدن گواردیولا هم عضو سایت شدن همین الان برید سایت بارسلونا ببینید اینجا بیشتر عضو و کاربر مهمان داره یا اینجا!

حمید رضا قزوینیان در 12/12/1390 | 21:01 گفت:

http://www.arsenal.com/news/news-archive/wenger-wins-february-manager-of-the-month
درخشش فروهر پشت سر ونگر

میثم در 12/12/1390 | 20:47 گفت:

علی ناراحت نشو داشتیم درناره یجور جانور صحبت میکردیم به اسم بارسلونا

علی ارشدی در 12/12/1390 | 20:08 گفت:

ای بابا چه بحثی؟ من چرا همیشه دیر به این بحثا می رسم؟ اه

(Hooman sam (Dark metal در 12/12/1390 | 19:36 گفت:

خدا نسلشون رو از روی زمین برداره..

moeinem در 12/12/1390 | 19:25 گفت:

چشم حمید خان نوکرتم حستم در حد ح جیمی!چی نوشتم!

حمید فرازی در 12/12/1390 | 19:18 گفت:

بچه ها همه حق دارین و حستون رو درک میکنم ولی از همه خواهش میکنم همینجا بحثو تموم کنید.این سایت با هر تحریکی میره رو هوا و گاهی باید یه سری مسائل رذو نادیده گرفت.اینجا باید همه متحد باشیم و به فکر هواداری زا تیم خودمون باشیم.از همتون ممنون میشم اگه بحثو تموم کنید ممطئن باشید منم حس شما رو دارم ولی ادامه دادن این بحث سرانجام خوبی نداره

moeinem در 12/12/1390 | 19:10 گفت:

میثم جان میتونیم خودمون این سایت رو بسازیم:)آرش خان این یه حقیقت محضه.مثلا من نسبت به رئال و اینتر و یووه وحس خاصی ندارم ولی از بارسا بیشتر از تاتنهام متنفرم.

arash در 12/12/1390 | 19:02 گفت:

moein khorami : آقا میثم بارسا تنها تیمی که به غیر از طرفداراش همه ی طرفدارایه دیگه از این تیم بدشون میاد
======================================================================
واقعا راست گفتی

میثم در 12/12/1390 | 18:50 گفت:

معین باهات موافقم عجیب وجدانی یگی ی سایت بزنه به اسم بارسا گریزا یا افرادی که از بارسا بدشون میاد اون وقت حجم کاربراش رو بیا ببین
وجدانی این همه فوتبال دیدم تاریک ترین دورانش این چند ساله که بارسا خیر سرش شده تیم
داوری های کثیف
نقل و انتقالات کثیف تر از ... بازیکن ی تیم رو میگیرن پیرهن ی تیم دیگه تنش میکنن واقعا مسخره بازی
درآمد هایی که معلو نیست از کجا میاد
سرمایه گذاری های عجیب
نتنایج عجیب
واقعا فوتبال رو به لجن کشیدن

moeinem در 12/12/1390 | 18:50 گفت:

آقا میثم بارسا تنها تیمی که به غیر از طرفداراش همه ی طرفدارایه دیگه از این تیم بدشون میاد

میثم در 12/12/1390 | 18:46 گفت:

معین باهات موافقم عجیب وجدانی یگی ی سایت بزنه به اسم بارسا گریزا یا افرادی که از بارسا بدشون میاد اون وقت حجم کاربراش رو بیا ببین
وجدانی این همه فوتبال دیدم تاریک ترین دورلنش این چند ساله که بارسا خیر سرش شده تیم
داوری های کثیف
نقل و انتقالات کثیف تر از ... بازیکن ی تیم رو میگیرن پیرهن ی تیم دیگه تنش میکنن واقعا مسخره بازی
درآمد هایی که معلو نیست از کجا میاد
سرمایه گذاری های عجیب
نتنایج عجیب
واقعا فوتبال رو به لجن کشیدن

moeinem در 12/12/1390 | 18:46 گفت:

میثم جان باهات موافقم عجیب.

میثم در 12/12/1390 | 18:44 گفت:

معین باهات موافقم عجیب وجدانی یگی ی سایت بزنه به اسم بارسا گریزا یا افرادی که از بارسا بدشون میاد اون وقت حجم کاربراش رو بیا ببین
وجدانی این همه فوتبال دیدم تاریک ترین دورلنش این چند ساله که بارسا خیر سرش شده تیم
داوری های کثیف
نقل و انتقالات کثیف تر از ... بازیکن ی تیم رو میگیرن پیرهن ی تیم دیگه تنش میکنن واقعا مسخره بازی
درآمد هایی که معلو نیست از کجا میاد
سرمایه گذاری های عجیب
نتنایج عجیب
واقعا فوتبال رو به لجن کشیدن

میثم در 12/12/1390 | 18:42 گفت:

معین باهات موافقم عجیب وجدانی یگی ی سایت بزنه به اسم بارسا گریزا یا افرادی که از بارسا بدشون میاد اون وقت حجم کاربراش رو بیا ببین
وجدانی این همه فوتبال دیدم تاریک ترین دورلنش این چند ساله که بارسا خیر سرش شده تیم
داوری های کثیف
نقل و انتقالات کثیف تر از ... بازیکن ی تیم رو میگیرن پیرهن ی تیم دیگه تنش میکنن واقعا مسخره بازی
درآمد هایی که معلو نیست از کجا میاد
سرمایه گذاری های عجیب
نتنایج عجیب
واقعا فوتبال رو به لجن کشیدن

میثم در 12/12/1390 | 18:36 گفت:

معین باهات موافقم عجیب وجئ

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 18:16 گفت:

آقاحسین چی داری میگی من مطمئنم توطرفداربارسلوناهستی من الان اعصابم خرابه دیگه نظرنده لطفا

moeinem در 12/12/1390 | 18:07 گفت:

میثم جان بازیه آرسنال و تانهام یادتونه این جواد بیابانی تو گزارشاش میخواست یه جورایی بارسا رو بیاره داخل ماجرا!
خیلی دوس داشتم بازی برگشت ارسنال و من یو که دو تا پارکا بودن رو جواد خان گزارش کنه.میخواستم بدونم چی میگه یه چیزایی مث:دو پارک دو پسر عمو یکی پارک ابی یکی پارک قرمز چه بازیی شده حیف جایه بارسا و مسی خالیه چون این ها بهترینایه دنیا هستن!

moeinem در 12/12/1390 | 18:03 گفت:

رضا جان شما الان حرف نزنین:-)داداش مشکلی نیستا خودمون حلش میکنیم:-)

میثم در 12/12/1390 | 17:59 گفت:

ای بابا گزارشگرش گرامون انگار دارن از بارسا پول میگیرن این کارا رو میکنن وای به سایت نویسامون

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 17:58 گفت:

آقاحسین چی داری میگی من مطمئنم توطرفداربارسلوناهستی من الان اعصابم خرابه دیگه نظرنده لطفا

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 17:57 گفت:

آقاحسین چی داری میگی من مطمئنم توطرفداربارسلوناهستی من الان اعصابم خرابه دیگه نظرنده لطفا

میثم در 12/12/1390 | 17:54 گفت:

من از هر چی بارسلونا و DNAکثیف و نا پاک کاتالانیه بد میاد و این روزا عجیب هوادار رئال شدم عشقم شده ژنرال فرانکو که کل کاتالونیا رو کوبید و پر کرد از حرامزاده
کثیف ترین تیم دنیا و همیشه کثیف ترین داوری های دنیا
از چلسی بدم میاد ولی تا به حال 2بار دلم به حال شون سوخته پیکه خودش گفت 2بار توپ رو تو جریمه با دست گرفته
تازه سگ زرد برادر شغاله کاری که پیکه با منچستر کرد شبیه کار سس بود ولی تو ابعاد کوچک ترش

پويان در 12/12/1390 | 17:16 گفت:

حسين اي كاش صادقانه بحث ميكردي و سفسطه نميكردي.خودتم ميدوني اواخر دهه 90كه خودت گفتي شدوع به ديدن فوتبال كردي ومنو متهم به فوتبال نديدن كردي بارسا هيخي نبود و افتخارات بزرگش ماله اوايل دهه 90 هست.بهرحال من اينجا از بحث كنار ميرم و ارزو ميكنم بهترينا رو واسه ارسنال و ونگر محبوبم

moeinem در 12/12/1390 | 17:11 گفت:

ایول حمید حرف دل منو زدی.ماشاا...

شایان در 12/12/1390 | 17:07 گفت:

بازم میگم بارسا اگه تیم بود تونوکمپ از روبین غازان نمیخورد

شایان در 12/12/1390 | 17:07 گفت:

بازم میگم بارسا اگه تیم بود تونوکمپ از روبین غازان نمیخورد

حمید فرازی در 12/12/1390 | 17:07 گفت:

منم دوست ندارم همچین بحثایی شکل بگیره چون اینجا بریا دوستی جمه شدیم و من باید از شما به خاطر رعایت ادب تشکر کنم ولی بعضی مواقع باید سعی کنیم رو نظراتمون بیشتز فکر کنیم و اینو کلی گفتم و با خودم و بقیه هم هستم

حمید فرازی در 12/12/1390 | 17:04 گفت:

خب دوستان ببخشید دیگه مجبورم دخالت کنم.
حسین عزیز من به شخصه برای هوادارای هرتیمی احترام زیادی قائلم و طرفداری از هر تیمی آزاده.من مدت زیادی هست که سایتو گل فارسی رو دیگه نگاه نمیکنم و فقط یکی از تویسنده هاشو قبول دارم.بله در این شکی نیست که هرکس هوادار یه تیمه ولی میدونید سایت گل شخصی نیست؟ میدونید سایت گل کانون هوادرای تیمی نیست؟ میدونید وقتی به هوادارای آرسنال تهمت میزنن چه حسی پیدا میکنیم؟ هرکس خواست حاضرم بهش ثابت کنم آرسنال یکی از پرطرفدار ترین تیما در ایرانه و اینو بدون تعصب شخصی میگم.شما ببینید این کانون بیش از 3000 کاربر داره.انجمن این کانون باز 3000 کاربر و یکی از سایتای موازی با ما نیز همین تعداد.حالا در نظر بگیرد انجمن های مثل فوت ایران و بقیه هم کاربرای آرسنالی دارن و باید به اینم اشاره کنم اکثر کاربرای این سایتا مشترک نیستن.یعنی آرسنال در فضای مجازی حدود 10 هزار کاربر داره.وقتی ما در نظرسنجی گل شرکت میکنیم و آرسنال در رده بالایی قرار میگیره تقلب کردیم ولی بقیه نه؟ یعنی ما گناهکاریم ولی هوادارای بقیه تیما نه؟ یعنی هوارای اونا چندبار رای ندادن؟ وقتی علنا میان به هوادارا ی آرسنال رو مورد اتهام قرار میدن باید چه حسی پیدا کنیم؟ کی اومد پاسخ گو باشه؟ نه برادر من بنده با بارسا و هوادارش مشکلی ندارم ولی با سایت گل فارسی مشکل دارم که خیلی هم برای این کارم دلیل دارم و میتونم تا اونجا که بخواید دلایلمو بگم.

حسین در 12/12/1390 | 17:04 گفت:

معین جان به خدا هر تیم دیگه ای جای بارسا بود هم اون پسر عم گرامی شما طرفدارش میشد.این نقطه ضعف بارسا یا کلیت طرفدارنش نیست نقطه ضعف کسیه که زود تیمش رو عوض میکنه.


از طرف من این بحث دیگه تموم

پويان در 12/12/1390 | 17:01 گفت:

ارسنال سرور بارسلونا...ارسنال و عشقه...عشق ابدي...فلسفه ارسنال در مقابل جام صدها بار بزرگتر است.ارسنال زلزله محبوب هرچي دله.

حسین در 12/12/1390 | 17:01 گفت:

با تشکر از علی...این بحث رو همینجا تموم میکنیم.چون منم موافق ایشون هستم و ارزو دارم یه روز طرفدارای همه تیم ها با احترام کنار هم باشن و به تیم های همدیگه و طرفداراشون در وهله اول صمیمی باشن تا دشمن.این موضوع رو اول از خودم شروع میکنم و همیشه سعی میکنم به همه سلایق و نظرات احترام بذارم.

از بحث فوتبالی که توی این پست به راه افتاد و هرگز هم به بی احترامی کشیده نشد لذت بردم.ممنون از همگی.

moeinem در 12/12/1390 | 16:59 گفت:

حسین جان پسر عمه ی گلم چی که طرفدار آرسنال و یووه بود ولی بعد قهرمانی 6 گانه ی شانسا طرفدار این تیم شد.مشت نمونه ی خروار است.خیلی از این اتفاقا مطمئنم که افتاده.به قول علی خان بی خیال بحث

Ali361 در 12/12/1390 | 16:56 گفت:

این بحثها بهانست برا دور هم بودن. هیچی مثل رفاقت نمیمونه. بی خیال.......

حسین در 12/12/1390 | 16:56 گفت:

معین جان یک نفر دلیلی بر کلیت نیست.این نمونه ای که ذکر کردی برای منچستر نقطه ضعف به حساب میاد که هوادارش متعصب نبوده و برای بارسا نقطه ضعفی نیست.

هیچوقت یادم نمیره معلم سی و چند ساله کلاس زبانم رو با چه حرارت و استرسی نتایج بارسا رو دنبال میکرد.یادش بخیر سر فیبنال 2006 من طرف ارسنال رو گرفتم و اون بارسا رو...چه کل کلی داشتیم یادش بخیر.

حسین در 12/12/1390 | 16:52 گفت:

احسام خنثی بود و هیچ اعتقادی به ناداوری نداشتم.(اگر گناه کبیره به حساب نمیاد از نظر دوستان)ولی از حذف ارسنال ناراحت شدم چون همواره در انتظار اولین قهرمانی اروپایی ارسنال دوست داشتنی هستم.

بحث داوری رو باز نکنید دوستان از اینکه بخوام داوری های بازی بارسا و ارسنال رو آنالیز کنم نفرت دارم چون هر دو تیم محبوب من هستن و به هیچ عنوان بر ضد یکیشون حرف نمیزنم.هرکسی هر اعتقادی در مورد داوری اون بازی داره نظرش محترم.ولی باز نکنید این بحثو.

پويان در 12/12/1390 | 16:51 گفت:

اقا حسيم ما مشكلي نداريم چون شما ادم باشخصيتي هستي و مثله اكثر طرفداراي بارسا بد دهن نيستي و ابا حضورت مشكلي نداريم فقط اينجا ارسناله و ارسنال خيلي بزرگتر از بارسا و هر تيمه ديگه اي.فراموش نكن و به دوستاي نوجوون بارساييت هم ياداوري كن

moeinem در 12/12/1390 | 16:50 گفت:

حسین جان قبلا گفتم من از سال 2007 یا 2008 به بعد ارسنالی شدم و قبل از اون طرفدار تیم خاصی نبودم.ولی سخن من اینه که قبل از 2005 کسی رو نمیشناختم که طرفدارشاسا شده باشه.همه ی طرفدارایه بارسا از سال 2008 به بعده.مثلا یکی از دوستام تو سال 2007 طرفدار 2 اتیشه ی من یو بود ولی تو سال 2009 طرفدار شانسا شد خب این یعنی چی؟

حسین در 12/12/1390 | 16:49 گفت:

پویان جان درسته انگلیس و ایتالیا و اروپا بیشتر تو دید بوده ولی اولا اینجوری نبوده که لیگ های اسپانیا و المان بایکوت باشن و کسی ازشون خبر نداشت هباشه و دوما اگر این دلیلت برای حرفت هست پس همه تیم هایی که توی لیگ هایی به جز انگلیس و ایتالیا هستن باید طرفدارشون تازه باشن و نه فقط بارسا.قبول کن حرفت احساسیه ما رو هم راحت کن دیگه.

Ali361 در 12/12/1390 | 16:48 گفت:

میشه احساستو بعد از ناداوری پارسال بازی این دو تیم محبوبت برا ما بگی؟

پويان در 12/12/1390 | 16:47 گفت:

واقعا يوونتوس تايپش خيلي سخته.بخصوص با موبايل.

حسین در 12/12/1390 | 16:46 گفت:

بله من طرفدار بارسا و ارسنال هستم و انکار هم نمیکنم علی خان.هر دو رو هم خیلی دوست دارم.مگر مشکلی داره این موضوع؟؟

پويان در 12/12/1390 | 16:44 گفت:

حسين جان تو اون سالها كه دهه 90 بود و شما ميگي بارسا پر طرفدار بوده و من ميگم نه بدليل اينكه اون موقع ليگ برتر انگليس و قهرمانان اروپا و كالچو بيشتر از لاليگا توي ديد بود دوست من اينو خودتم ميدوني كه طرفداراي بارسا بسيار جوان و خام هستن و با پايامم دوران ژاوي پويول و اينيستا بارسا هيچي نيست

حسین در 12/12/1390 | 16:44 گفت:

در آخر فقط جمله ختم کلام میگم...

بارسا در همه سال هایی که به قول دوستان و با نهایت کم لطفیشون به قهرمانی نمیرسیده هم به تیمی شهره بوده با وجود فوتبال فوق العاده به اون چیزی که استحقاقش رو داره نمیرسه

(((((((((((((((((((دقیقا وضعیتی که ارسنال خودمون این چند ساله داره)))))))))))))))))))))

حالا اگر این موضوع دلیلی بر مسائلی هست که به بارسا نسبت داده میشه...قضاوت با خواننده گرامی.

Ali361 در 12/12/1390 | 16:42 گفت:

آقا طرفدار دو آتشه بارسایی خجالت نکش بگو خودتو راحت کن.ما که میدونیم بارسا چشم به تیم ما داره امسالم دنبال سانگ و RVP ماست. اگه بارسا اینقدر خولب و روان و ناز و خدا بازی میکرده چرا این همه سال دور و بر ما طرفدار نداشته.اینترنت و تلویزیون و رادیو نبوده کارت بازی که بوده (رنگ لباس).
بیخیال شو،این نظراتتم ببر تو سایت گل مقاله کن الان وقت خوبیه شاید پول هم بهت بدن.
ساله دیگه که پپ رفت و نتونستید 4 تا بازیکن نگهداری بیا ما با آغوش باز می پذیریمت.

حسین در 12/12/1390 | 16:39 گفت:

این یوونتوس هم تایپ کردن اسمش کار حضرت فیله!!!!!!!!!!!!

حسین در 12/12/1390 | 16:39 گفت:

بله سووتوس بهترین تیم اواخر دهه 90 بود خوبه خودت داری میگی (اواخر دهه 90)یه سری به ((اوایل))دهه 90 هم بزنی محض رضای خدا جای دوری نمیره دوست گرامی.

حسین در 12/12/1390 | 16:37 گفت:

خب ممنون معین جان از استدلالت...من با افرادزیادی بحث کردم و خب برام مشخص شد از کدوم دسته فوتبالدوست ها هستی که اگر نگن فکر کنم بهتر باشه.

بر اساس استدلالت الان هر کسی که در حال حاضر طرفدار ارسنال محبوب ما بشه مشکل داره چون هر سال داره برای چهارمی میجنگه...بر اساس استدلالت بزرگی تیم ها صرفا به قهرمانی هاشون هست و نه هیچ چیز دیگه...این ها و خیلی چیزهای دیگه بر اساس استدلال خودت نتیجه گیری میشه.

در آخر ممنون میشم پنج فصل رو در 20 سال گذشته نام ببری که بارسا پنج ششم جدول بوده.

moeinem در 12/12/1390 | 16:37 گفت:

حالا من یه چیزی خوردم گفتم والنسیا

پويان در 12/12/1390 | 16:36 گفت:

شما هم من تا صبح بگم چون دوست نداري متوجه شي نميشي.يوونتوس بهترين تيمه اواخر دهه نود بود قكمن ما شروع به فوتبال ديدن كرديم اقاي حسين قديمي

HAMED toopchi در 12/12/1390 | 16:36 گفت:

آخ جون، دعوا

پويان در 12/12/1390 | 16:34 گفت:

من اشتباها يوونتوس و نوشتم ووونتوش.اخه ووونتوش چه ربطي به والنسيا داشت؟ من با موبايل وصل شدم و از اشتباه تايپي عذر ميخام

moeinem در 12/12/1390 | 16:32 گفت:

حسین خان میدونی که ملت حزب بادن(هر کی قهرمان میشه طرفدارشن).اون موقع آرسنال و لیورپول و من یو همیشه مدعی قهرمانی بودن.یونتوس و آث میلان و آس رم هم تو ایتالیا واسه خوشون تیمی بودن.رئالم که همیشه کهکشانی بود!شما بگین تو این بین یکی میاد طرفدار شانسایی بشه که تیمش 5یا 6 جدول بوده؟
مثلا شما زمان حال رو فرض کن:تو ایتالیا یووه و اث میلان صدر جدولن تو انگلیس:من یو من سیتی همینطور تو اسپانیا:رئال و بارسا شما این تیم هارو ول میکنید و مثلا طرفدار فولام انگلیس میشید؟اون زمانم اونجوری بوده.بارسا تیمی در حد چهارم یا پنجم لیگ در به داغون اسپانیا بوده.اینم استدلال من!

پويان در 12/12/1390 | 16:31 گفت:

من گفتم والنسيا؟

پويان در 12/12/1390 | 16:30 گفت:

بارسا قبل از تيم ريكارد سال 91 بوق ميلادي بود كه سامپدوريا رو بزور تو وقت تلف شده برد.اخه دوناكدو تو بارسا به چه افتخاري رسيد؟

حسین در 12/12/1390 | 16:28 گفت:

والنسیا دهه 90 قوی بوده؟؟؟با حرفات بیشتر منو به شک میندازی که از همون ابتدای دهه 2000 داری فوتبال میبینی و بر اساس یه سری شنیده ها حرف میزنی.چون به طرز کاملا اتفاقی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!والنسیا هم دهه طلاییش همون ابتدای دهه 2000 بود که دوبار به فینال اروپا رسید و لیگ رو هم فتح کرد.

دهه 90 بارسا 6 بار لالیگا رو برد...چجوری گفتی دهه 90 والنسیا و رئال قوی بودن و بارسا درحد الان مادرید فقط خودت میدونی...

پويان در 12/12/1390 | 16:26 گفت:

اخه دهه نود كه بارسا يه بار رفت فينال ليگ قهدمانان كه اونم با تحقير جلوي ميلان 4-0 خورد.كدوم اوج و ميگي؟ اون ووونتوش بود كه تو اون دهه هميشه مدعي بود داداش.اطلاعاتت خيلي ضعيفه

حسین در 12/12/1390 | 16:25 گفت:

الان احتمالا بعضی دوستان حمله میکنن...

درسته رونالدو توپ طلا رو در پیراهن اینتر برد ولی توپ طلای 97 رو به خاطر فصل درخشان 96-97 که در بارسا بود برد.لطفا اشتباه نشه.

moeinem در 12/12/1390 | 16:25 گفت:

حالا حسین جان هر چقدر سنمون کم باشه ولی میدونیم که تو دهه ی 90 والنسیا و رئال واسه خودشون تیمی بودن و شانسلونا تیمی در حد الان ات مادرید بود!

Ali361 در 12/12/1390 | 16:24 گفت:

اینکه سایت گل بارسایی و صد آرسنالی شکی توش نیست.مقاله هاشو بعد از باخت های آرسنال بخون همش از رفتن ونگر حرف میزنه اول فصل هم کلی رو باخت به منچستر مانور داد ولی وقت برد به زور یه مصاحبه پخش میکنه.
رابطه بارسلون با آرسنال بعد از اون داوری افتضاح و خرید آنری،هلب،اورمارس،ون بروکهوست و اون خریدن ناجوانمردانه فابرگاس که 4 سال طول کشید و هر ننه قمری تو اون تیم اظهار دل تنگی کرد و آرسنال شد زندان فابرگاس و دزد جوانای بارسا بیشتر هم شد.بعضیا علنا دارن میگن بارسا بهتر بوده و هست و خواهد بود، این تیم درجه یک هنوز نتونسته مربیشو به ماندن متقاعد کنه و بقیه تیما رو بازیکنای کلیدیش مثل ژاوی قیمت گذاشتن.در مقایسه با کارهای بارسا هیچ دلیلی برای تنفر از منچستر نمی بینم.

حسین در 12/12/1390 | 16:23 گفت:

خب یه سوال دوست گرامی...شما که از سال 97 فوتبال رو دنبال میکنی(صد در صد همینطوره و شکی هم ندارم بنا به حرف خودت) احیانا اون موقع خلاصه بازی های بارسلونا که اون زمان رابسون مربیش بود و یه نابغه بنام رونالدو رو در ترکیب داشت ندیدی؟؟رونالدوی 20 ساله توی همون یک فصل درخشانترین فصل دوران بازیش رو انجام داد و توپ طلای اروپا و جایزه بهترین بازیکن جهان رو برد و خیلی ها رو شیفته کرد.لقب پدیده و مریخی رو بهش دادن و...

حالا همچین تیمی با این مربی و ستاره ای مثل این(و چند ستاره بزرگ دیگه) اگر باعث جذب هوادار نمیشه...ببخشید برام توضیح میدی چه موضوعی باعث جذب هوادار به یه تیم میشه؟؟؟خیلی کنجکاو هستم بدونم.میخوام بدونم بر چه اساسی میگی منچستر و یوونتوس و فلان و فلان طرفدار داشتن و بارسا نداشته؟؟؟خیلی دوست دارم بدونم استدلالت رو....اگر استدلالی وجود داره.

moeinem در 12/12/1390 | 16:17 گفت:

آره تو افغانستان دهه های نود اینترنت بوده و کل بازایه تیم های اروپا رو نشون میداده!

حسین در 12/12/1390 | 16:17 گفت:

همه تیم ها دوران فراز و نشیب دارن.اگر به جز این باشه غیر عادی هست.سال های ابتدایی دهه 2000 دوره نزول بارسلونا بوده ولی دهه 90 اوضاع کاملا متفاوت بوده.

ارسنال دهه 90 تیم بزرگی در سطح بارسا و منچستر بوده(منچستر حدود 70 درصد افتخاراتش رو از دهه 90 داره و قبل از اون یک تیم معمولی بوده)...بعد از اون در شروع دهه 2000 تا اون سال رویایی 2004 ارسنال یکی از بزرگان اروپا بود.از حدود 2006 متاسفانه ارسنال شروع به افت تدریجی و از دست دادن ستاره هاش کرد تا امروز.در حال حاضر شاید بشه وضعیت ارسنال رو یه جور (اوج نزول)دونست که بعد از اون دوره جهش و شکوفایی شروع میشه.البته زمان دقیقی رو نمیشه براش تعیین کرد.

پويان در 12/12/1390 | 16:16 گفت:

شما كه اين شرط و ميبندي ميتوني با من تماس بگيرى تا بهت ثابت كنم از سال97 فوتبال و دنبال ميكنم تو اروپا.و در مورد هذد موضوعى خواستي بحث ميكنيم.واقعا فكر ميكني فقط خودت فوتبال ميديدي حسين جان؟

moeinem در 12/12/1390 | 16:15 گفت:

کلا چتیا!

HAMED toopchi در 12/12/1390 | 16:12 گفت:

من به آرسن ونگر راي دادم!

moeinem در 12/12/1390 | 16:12 گفت:

آقا حسین مشکل ما اینه که دوس نداریم حرف این شانسا زده بشه!چرا سایت گل نمیاد از رئال مقاله بنویسه چرا نمیاد از آرسنال و دیگر تیم ها مقاله بنویسن.مگه آرسنال دبازی 2-0باخته رو به 5-2 تبدیل نکرد؟چرا اینو ننوشتن؟ها؟در ضمن اون نظر سنجی واقعا تقلب بود کجایه دنیا دیدی که یه تیم بعد از رئال و آرسنال و یووه 4باشه در عرض 10 ساعت با اختلاف چن هزار رای تو صدر قرار بگیره؟

پويان در 12/12/1390 | 16:11 گفت:

يوونتوس و ميلان و فراموش كردم.ضمنا دوست من مقدمه هر مقاله بايد كاملا به متن ربط داشته باشه.چي جذابتر از اينكه يه ايراني اسكار کرفته واسه ما؟ بارسا؟ زبان فارسي دبيرستان و دوباره مطالعه كن دوست عزيز 

حسین در 12/12/1390 | 16:10 گفت:

چی بگم والا...حتما امار داری که این ادعا رو مطرح میکنی دیگه.شرط حاضرم ببندم شما از حدود سال های 2001 داری فوتبال میبینی و البته جزو قدیمی ها به حساب میای.ولی از فوتبال دهه 90 چیزی ندیدی...حاضرم روی این موضوع شرط ببندم.تیم هایی که نام بردی دقیقا تیم هایی هستن که چند سال ابتدایی دهه 2000 چند قهرمانی اوردن.

حسین در 12/12/1390 | 16:07 گفت:

ای بابا...

پویان جان ظاهرا منظورم رو اشتباه متوجه شدی...من طرفداران ایرانی رو گفتم.برای طرفداران ایرانی مگر لزومی داره دو تیم محبوبش از یک کشور باشن؟؟

بله درست میگی اون موقع بارسا یک دهم الان هم(در ایران) طرفدار نداشت.ولی تمام تیم های دیگه هم در ایران یک دهم الان طرفدار نداشتن.چون نه اینترنت مثل الان وجود داشت و نه پخش زنده بازی های اروپایی.صرفا پیگیری های فوتبالی از طریق چند تا روزنامه و مجله محدود بود و احیانا گاهی پخش خلاصه های بازیها.

پويان در 12/12/1390 | 16:07 گفت:

اقا ما 9 سالمون نيست و اون موقع رو يادمونه.ميشه بگى چندتا بازيكن تو اين دو تا تيم جابجا شدن؟ فرض كه شدن مگه الان بارسا بازيكناى ارسنال و نميخره پشت سر هم.چرا الان شرايط فرق ميكنه؟ اونموقع بيشترين طرفدارا مال ريال ارسنال و منچستر و تا حدودي بايرن بودن.بارسا طرفداراي كمشماري داشت.

حسین در 12/12/1390 | 16:03 گفت:

پویان جان هر مقاله ای برای تاثیر گذاشتن باید یه مقدمه داشته باشه که اتفاق بهتره اون مقدمه تا حدی به موضوع اصلی بی ربط باشه.اینکه نویسنده بتونه یه موضوع بی ربط رو با ظرافت به محتوی اصلی ربط بده باعث گیرایی بیشتر مقاله میشه.بنابراین اتفاق تاکید میکنم بارسا هیچ ربطی به جایزه فرهادی نداشت و این هنر نویسنده رو نشون داد که به زیبایی ربطشون داد.

بازم اگر اصرار داری بگی سایت گل بارساییه و احیانا اعتقاد داری طرفداری از بارسا سودی برای این سایت داره نظرت محترمه دوست گرامی.

پويان در 12/12/1390 | 16:01 گفت:

اخه بارسلونا يه تيمه انگليسيه که همش رابطه خوب طرفدارا رو با هم مطرح ميكنى؟ بارسا اون موقع يك دهم الان هم طرفدار نداشت و اينقد حق تيماى ديگه رو با داورى و عوامل ديگه نميخورد

حسین در 12/12/1390 | 16:00 گفت:

اون موقع این دو تا تیم مشهور بودن به فوتبال هجومی و زیبا که به خاطر نتیجه گیری پاروی اصولشون و فلسفه بازیشون نمیذارن.همون موقع ها بازیکن های زیادی بین این دو تیم جابجا میشدن که رابطه این دو تا تیم رو بیش از پیش میکرد.همین بود که گرفتار این دو تیم شدم و از امثال رئال و منچستر تا حد حالت تهوع گرفتن نفرت پیدا کردم.یادمه بیشترین قشر فوتبالی ها رو اون موقع (بارسایی_ارسنالی)ها تشکیل میدادن.

متاسفانه این جدید تر ها فقط تا اخراج فن پرسی و احیانا اون بازی 4-1 رو دیدن و به یاد دارن.

دنیا عوض شده...

پويان در 12/12/1390 | 15:58 گفت:

دوست من ميشه ربط مقاله در مورد اصغر فرهادى با بارسلونا رو به من بگى؟بنظر بو سايت گل نبايد بيطرف باشه؟ اگه هنوز عقيده دارى بيطرفه چشماتو بستى.

حسین در 12/12/1390 | 15:54 گفت:

والا ما اون موقع اوخار دهه 90 که فوتبال رو دنبال میکردیم به جز رابطه خوب بارسا و ارسنال و البته رابطه خوب هوادارن این دو تیم چیز دیگه ای یادمون نیست.

حسین در 12/12/1390 | 15:52 گفت:

پویان جان خب اون مقاله اصغر فرهادی رو یکی از نویسنده های بارسایی نوشت.این گناهه؟؟اگر بعنوان مثال یکی از نویسنده های چه میدونم میلانی یا ارسنالی مینوشت ابتدای اون مقاله به جای به جای اون پاراگراف در مورد دغدغه های میلان یا ارسنال مینوشت.این دیگه یه موضوع شانسیه والا...انقدر گیر ندین.

حسین در 12/12/1390 | 15:49 گفت:

بارسایی بودن سایت گل رو اصلا قبول ندارم.یادمه اون سایت پست گذاشت فقط 24 ساعت تا پایان نظرسنجی باقی مونده وبعاد از اون توی سایت های بارسایی با هم هماهنگ کردن و یه شب تا صبح بارسا رو به رده اول بردن.(یک درصد هم شک نکنید طرفدارای همه تیم ها این کارو انجام دادن تو اون نظرسنجی)

همونطور که توی همین سایت چندین پست بلاگ گذاشته شد که ارسنالی ها برن رای بدن و دیدیم یه شبه ارسنال به صدر رده بندی رفت.(اون موقع عضو سایت نبودم فقط سر میزدم)پس اگر این کار خوب بوده قاعدتا اون کار بارسایی ها هم خوب بود.

پس نمیشه سایت گل رو به خاطر زرنگ تر بودن طرفدارای بارسا(که در آخرین لحظات رای تیمشون رو زیاد کردن و نه ابتدای نظر سنجی) به جانبداری متهم کرد.

پويان در 12/12/1390 | 15:45 گفت:

چرا خبرنگار طرفدار ارسنال ويا تيماى ديگه نميان مقاله بنويسن تو کل حسين جان؟ منطقى حرف بزن.نكنه تمام ايران طرفدار بارسا نهستن؟

پويان در 12/12/1390 | 15:42 گفت:

اقا حسين قرار نيست با هر چيزى مخالفى بكوبيش.اين پست بى محتوا نبود و حرف حق بود.رضا جان ممنونم.به كارت ادامه بده.

moeinem در 12/12/1390 | 15:41 گفت:

اون نظر سنجی که بارسا زیر ارسنال بود اونم با چه اختلافی!!!!!!تازه اخرش گفت که طرفدارایه آرسنال تقلب کردن!هی تو کل کل باشگاه های اروپا با یوونتوسی ها کل کل کردم.جالبه میگفتن ارسنال متقلبه:)خودشون یادشون رفته بود واسه چی رفتن سریه ب!

arash در 12/12/1390 | 15:37 گفت:

گل یه بارسایی تمام عیاره
اون نظر سنجی یادتونه که یه دفعه بارسا رفت صدر؟یادتونه چه اختلافی با ریال داشت؟

حسین در 12/12/1390 | 15:36 گفت:

عاجزانه از دوستان بلاگ نویس میخوام اگر پست بلاگ میذارید مطالبی بذارید که محتوا داشته باشه و قابل مطالعه باشه.

من البته ادعایی ندارم ولی چون خودم بلاگ نمیذارم مخاطبم رو دوستان قرار دادم.وگرنه اول از همه به خودم تذکر میدادم...ممنون.

حسین در 12/12/1390 | 15:33 گفت:

سایت گل هم یک سایت ورزشیه.سایت ورزشی چندین نویسنده داره.هر نویسنده سایت ورزشی یک انسان هست مثل من و تو.قرار نیست نویسنده سایت ورزشی سه شاخ و دم داشته باشه تا نویسنده باشه.

هر انسانی بطور غریزی یک سری تمایلات داره.یکی از اون ها تیم مورد علاقه هست که در همه جای دنیا معروفترین افراد حتی بالاتری رده های سیاسی(مثل رئیس جمهور کشور ها) هم به راحتی تیم محبوبشون رو در بوق و کرنا میکنن و البته سطح بینش افراد جامعه با عرض معذرت انقدر سطحی نیست که یک اظهار تمایل ساده رو با کلمه(رسوایی) مورد نوازش قرار بدن.

ممکنه نویسنده دیگه ای توی سایت گل باشه که طرفدار آرسنال محبوب ما باشه.اگر این رو در یکی از پست های سایت گل اعلام کنه اون موقع هم میشه رسوایی؟؟؟

همین تازگی بود یکی از دوستان بلاگ گذاشت و طرفداران مشهور ارسنال رو معرفی گرد که اگر اشتباه نکنم خیلیاشون مجری ها و نویسنده های حتی فوتبالی بودن.پس اون هم میشه رسوایی؟؟

moeinem در 12/12/1390 | 15:31 گفت:

کلا سایت های ایران آدمایه مشهورش شانسایی هستن!من نمیدونم چی تو این تیم ابی گوجه ای دیدن که ....
زیاد به دل نگیر