فریمپونگ: باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیریم

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 59,583 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فریمپونگ: باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیریم

امانوئل فریمپونگ باور دراد با وجود شکست مقابل المپیاکوس، آنها باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیرند.جوانان آرسنال در دیدار سه شنبه شب مقابل المپیاکوس 3 - 1 شکست خوردند و تک گل یوسی بنایون در نیمه دوم نتوانست کمی به بازگشت تیم داشته باشد.

اما امانوئل فریمپونگ باور دارد بازی نکات مثبتی هم داشت که می توان آنها را در نظر بگیرد.

" جو فوق العاده ای بود و لذت بحخ است تا در آن حضور داشته باشید.

اگر نفراتی مانند من، فرانسیس کوکلن و الکس اوکسلید چمبرلین بتوانیم نشان دهیم که می توانیم اینجا بازی کنیم، در آن صورت هر جای دیگر هم می توانیم کار کنیم. می دانم بازی را شکست خوردیم اما باید نکات مثبت آن را در نظر بگیریم.

نفراتی که بازی های زیادی در این فصل انجام ندادند فرصت بازی بدست اوردند. بازی سختی بود و اگر عادلانه نظر دهم باید بگویم المپیاکوس واقعا خوب بازی کرد.

ما کار را کمی آرام شروع کردیم اما خیلی دیر به بازی بازگشتیم. شخصیت فوق العاده ای نشان دادیم که یک گل در مسیر بازگشت زدیم و شرم اور است که یک گل در دقایق پایانی دریافت کردیم."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 17/9/1390 | 00:09 گفت:

اره اینطور خیلی بهتر شد که تعداد پست بلاگ ها رو از 8 تا به 15 رسوندن.کار هر کی بوده دستش درد نکنه.

علی ارشدی در 16/9/1390 | 23:13 گفت:

شاماخ بازیکن بدی نیست ولی در حد اسم آرسنالم نیست

فرهاد در 16/9/1390 | 21:14 گفت:

مرسی از حمید و محمدجواد...بخدا تیم ما شخصیتش بالاتر از شاماخه...البته خب بازیکن مجانی دیگه بهتر از این نمیشه... یه روزی مهاجمای ما هانری و برگکمپ بودن حالا شده شاماخ.....

حمید فرازی در 16/9/1390 | 21:03 گفت:

واقعا فریمپونگ دیگه رفته تو لیست بازیکنان مجبوب آرسنال.جواب رضا شاماخو من میدم.اگه فقط یه حرکت قشنگ کرده باشه من میگم بهترین مهاجم دنیاست.دراز بی خاصیت

محمد جواد در 16/9/1390 | 21:02 گفت:

میدونم، شوخی کردم حق با توئه دیگه نمیشه تحملش کرد!

فرهاد در 16/9/1390 | 20:58 گفت:

محمدجواد جون خداییش راست میگم یا دروغ.........آخه این شاماخ چیه....مردم خرید میکنن ما هم خرید میکنیم خیر سرمون..........

محمد جواد در 16/9/1390 | 20:51 گفت:

آقا فرهاد این طوری در مورد شاماخ مینویسی جواب رضا شاماخو چه جوری میخوای بدی!!!

فرهاد در 16/9/1390 | 20:34 گفت:

واقعا توی این سن کم چقدر پخته و کامل نشون میده...به نظرم آرشاوین و شاماخ و اسکیلاچی باید هرچه زودتر باشگاه بزرگی مانند آرسنال رو ترک کنن..خصوصا شاماخ که آبروی ما رو همه جا برده اصلا اصول ابتدایی فوتبال رو این بشر بلد نیست... اگه مهاجم صنعت نفت "فونیکه سی" رو به جای شاماخ بخریم بخدا بهتره.........................لعنت بر شاماخ...خدا رو شکر شش هفته میره آفریقا.....

فرهاد در 16/9/1390 | 20:19 گفت:

باشه علی جون

علی ارشدی در 16/9/1390 | 20:15 گفت:

البته علی آقا فعلا وضع بهتر شده و تعداد پست های صفحه اول از 8 به 15 افزایش پیدا کرده قبلا خیلی داغون بود!!!

ali در 16/9/1390 | 20:12 گفت:

داداش فرهاد یکم شمرده تر. چرا اینقدر عجله داری.
اجازه بده پست بلاگ قبیلتون رو بخونیم ، بعد یکی دیگه هم برامون بذار.اینطوری همشون میرن هیستوری بدون اینکه ما بتونیم از این متن ها استفاده کنیم.
دستتم درد نکنه بابت مطالب

علی ارشدی در 16/9/1390 | 20:08 گفت:

نکات مثبتش یاد فوتبال گرفتن امثال فریمپونگه منو یاد ویرا میندازه(از نظر جنگجو بودنش البته)

sepehr najafian در 16/9/1390 | 19:19 گفت:

فدای سرت.