ونگر از بازگشت سانتوس در سال جدید خبر داد!

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 59,923 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر از بازگشت سانتوس در سال جدید خبر داد!

آرسن ونگر اعلام کرد بطور قطع مصدومیت آندره سانتوس بیشتر از 3 هفته خواهد بود.آرسنال سه شنبه گذشته در دیداری تشریفاتی در خاک یونان به میدان رفت و 3 - 1 شکست خورد اما 3 بازیکن آرسنال در این دیدار با مصدومیت شدیدی روبرو شدند.

لوکاس فابیانسکی از ناحیه زانو، ویتو مانونه از ناحیه شانه و آندره سانتوس از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شدند و آرسن ونگر اعلام کرد مدافع چپ برزیلی تیمش دیرتر از آنچه انتظار میرفت به ترکیب باز می گردد.

" خبر بد این است که سانتوس را برای مدتی از دست داده ایم زیرا مصدومیت مچ پای او شدیدتر از آن چیزی است که انتظار داشتیم.

اینکه او چه مدت بیرون خواهد بود را نمی دانیم اما آن بیشتر از سه هفته خواهد بود، از این بابت مطمئن باشید.

او قطعا برای دوره کریسمس خارج از ترکیب است. با حساب اینکه کایرن گیبز هنوز در دسترس نیست، با دو مصدوم در دفاع راست و دو مصدوم در دفاع چپ در کناره ها با مشکل روبرو هستیم."

به نظر می رسد آرسن ونگر تا بازگشت مدافعان کناریش باید از مدافعان میانی در کناره ها استفاده کند اما سرمربی فرانسوی توپچی ها امیدوار است با این مشکل کنار بیایند.

" اجازه دهید امیدوار باشیم می توانیم این مشکل را پشت سر بگذاریم. وضعیت ایده آل نیست اما این بخشی از مشکلات تیم است و باید آنها را پشت سر گذاشت."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 20/9/1390 | 15:50 گفت:

حرف همه ما همینه سعید جون فقط رئیس نمیخواد قبول کنه

Saeed Milani در 20/9/1390 | 15:19 گفت:

به سال جدید چیزی نمونده ، اما یه مهاجم میخوایم ، بازیها تو ژانویه فشردست ، با این روند فقط باید دعا کرد رابین رو از دست ندیم!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:34 گفت:

دفاع تیم

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:34 گفت:

بابا دفاعتیم الان رو هواست باید یک دفاع بگیریم ولو قرضی رئیس عزیز با دست خالی که نمیشه مشکلاتو پشت سر گذشت

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 14:15 گفت:

بی شک آندره سانتوس بهترین دفاع چپ آرسناله که من دیدم.عالی تو حملات شرکت میکنه،خیلی خوپ کار کز،امیدوارم زودتر برسه

ramin kazemi در 20/9/1390 | 14:13 گفت:

جنکینسون کجاست؟

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:13 گفت:

فتق اونا با ما فرق داره حسین جان ، اونا خارجین!

ramin kazemi در 20/9/1390 | 14:09 گفت:

من موندم یه عمل فتق چیه که گیبس براش باید بیشتر از یه ماه بیرون باشه.!!!!؟؟؟

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:03 گفت:

نمی گن دیگه شاماخ جان، دانگل و بذار جلوت روزی 50 بار تعظیم کن بهش!

حمید فرازی در 20/9/1390 | 13:39 گفت:

الان حتما باید یه مدفع کناری متوسط بخریم.همون ابوئه میتونه جواب بده ولی به نظر من الان بهترین گزینه باستوس هست که میتونه هم بعنوان بازیکن اصلی و هم جانشین خیلی خوب باشه

رضاشاماخ چوک بندر در 20/9/1390 | 13:32 گفت:

بازهم شبکه3اخبارهمه لیگهاروگفت به جزانگلیس

mostafaa در 20/9/1390 | 13:28 گفت:

به نظر من کوشیلنی دفاع راست جواب میده.جای ابوئه خالی