آرسنال-ویلا در صورت صعود

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 59,508 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال-ویلا در صورت صعود

آرسنال باید به مصاف ویلا برود............آرسنال در صورت صعود در مرحله ی بعد باید به مصاف استون ویلا برود
نتایج کامل قرعه کشی به شرح زیره

Brighton or Wrexham v Newcastle United
Sunderland v Middlesbrough
Dagenham & Redbridge or Millwall v Southampton
Hull City v Crawley Town
MK Dons or QPR v Chelsea
West Brom v Norwich City
Blackpool v Sheffield Wednesday
Arsenal or Leeds United v Aston Villa
Stevenage v Notts County
Watford v Tottenham
Liverpool v Manchester United
Derby County v Stoke City
Everton v Fulham
Macclesfield or Bolton v Swansea City
Sheffield United v Birmingham or Wolves
Nottingham Forest or Leicester v Swindon Town


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 19/10/1390 | 21:09 گفت:

آره افتاد الان
دی هم قدر نسبته
بعد از پیش دانشگاهی دیگه این قسمت ریاضیات رو نخوندم

سروش در 19/10/1390 | 20:46 گفت:

اینجا هم تصاعد میگن هم دنباله:)

رضا در 19/10/1390 | 20:31 گفت:

ما در افغانستان تصاعد میگیم
اینم فرمول دریافت حد ان ام تصاعد حسابی است

رضا در 19/10/1390 | 20:29 گفت:

علی جان !فرمول از بخش تصاعد های ریاضی است

سروش در 19/10/1390 | 20:25 گفت:

an=a1+(n-1)d جمله عمومی دنباله ی حسابی ! :دی

رضا در 19/10/1390 | 20:23 گفت:

فرمول ریاضی است!
۲،۴،۶،۸.......................۱۲۰

علی ارشدی در 19/10/1390 | 13:45 گفت:

an=a1+(n-1)d
رضا جون فرمول فیزیک هسته ای مینویسی؟ این چیه؟

فرهاد در 19/10/1390 | 12:57 گفت:

خواهش می کنم بچه ها.........خیلی دوست دارم لیورپول منچستر رو حذف کنه

رضا در 19/10/1390 | 12:26 گفت:

an=a1+(n-1)d

hamed در 19/10/1390 | 12:14 گفت:

فقط آرسنال..........

hamed در 19/10/1390 | 12:14 گفت:

خدا کنه منچستر ، لیورپول ، چلسی و تاتنهام حذف بشن تا حداقل آرسنال این جام رو بگیره..............


خیلی جالبه من همه ی تیم ها رو حذف کردم..............


ولی برای قهرمانی آرسنال لازم بود همه ی تیم ها رو حذف کنم..........

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:48 گفت:

نه بابا بازیشون دقیقا میفته تو روز بد لیورپول و چپ و راستشون میکنن!!!
برعکس ما که همیشه با تیم سر حال لیورپول مبفتیم چه اول فصل چه آخر فصل باشه

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 00:18 گفت:

این شانچستر بدشانسه ولی با خوش شانسی تیم ها رو میبره پس نتیجه میگیریم که شانچستر بدشانس نیست و خیلی هم خوش شانسه!!!!!!!!

هوه ,حال کردین چطور ثابت کردم منچستر اینجا هم خوش شانسه..............

ramin kazemi در 18/10/1390 | 23:17 گفت:

جام حذفی امسال واقعا غیرقابل پیش بینی تیم های لیگ برتری همه قوی هستند!همه هم خیلی جدی به این جام نگاه میکنن با تیم اصلی بازی میکنن.به امید قهرمانی آرسنال

حمید فرازی در 18/10/1390 | 23:17 گفت:

مرسی فرهاد جان.واسه من که گرفتن سهمیه خیلی مه تر از جام حذفیه.لذت این جام فقط یک روزه ولی نگرفتن سهمیه عواقب بدی داره.با این حال فکر نکنم به هیچکدومش برسیم اما امیدوارم یه روز برسه که بازم همه جاما رو درو کنیم

mostafaa در 18/10/1390 | 23:16 گفت:

این شانچستر این دفه چه بدشانسی اورده.اول بسم الله خورد به سیتی حالا خورده به لیورپول

mohammad ali در 18/10/1390 | 23:12 گفت:

یونایتدا چه بد شانسن

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 22:36 گفت:

اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ جووووووووووووون liverpool v manchester
ایشالله منچستر مث هم شهریش حذف میشه

علی ارشدی در 18/10/1390 | 22:17 گفت:

مرسی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی اینم چند تا جوجه اردک به قول سام این ((ی)) ها شبیه جوجه اردکن!

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:10 گفت:

چه بازی های جالبی در پیشه:)

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:10 گفت:

چه بازی های جالبی در پیشه:)

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:09 گفت:

چه بازی های جالبی در پیشه:)

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:09 گفت:

چه بازی های جالبی در پیشه:)