نظر راجع به باخت از سیتی

نویسنده: سروش

وبلاگ من
نویسنده: سروش
من از سال 2004 طرفدار مطلق تیم آرسنالم. بازیکن مورد علاقه من تا سال 2006 Titi Henry بود. تا سال 2010 فابرگاس بود.سال 2011 که بحث رفتن فابرگاس جدی شد.نظر من عوض شد. از امسال موندم کی رو انتخاب کنم. ولی به نظر من تا حالا T.Walcott هست. به امید کسب یک قهرمانی.هرچی که باشه.
کل بازدید: 9,310 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر راجع به باخت از سیتی

هر چی دلتون میخواد راجع به بازی من سیتی با آرسنال بنویسید :


واقعا بازی پایاپایی بود.ولی از دید خودم آرسنال گلی که خورد بعد از مصدومیت ژورو خورد.واقعا سمت راست آرسنال آسیب پذیر بود.حتی زمانی که ژورو بود کمی آسیب پذیر بود.
با ورود میکل هم بازی در سمت چپ برای سیتی راحت تر شد.
ولی گل فانپرسی به نظر من افساید نبود.خیلی مشکوک بود.معمولن کمک ها نباید این صحنه ها رو افساید بگیرن.
داور هم زیاد تحت تاثیر هوادار ها بود.خیلی کارت میداد.

در کل سیلوا هم خوش شانس بود که تونست اون توپ رو گل کنه.(باز هم فوتبال و باز هم شانس... )
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 28/9/1390 | 14:18 گفت:

آفساید درست بود اما در کل سوت های داور به نفع سیتی بود

علی ارشدی در 28/9/1390 | 13:47 گفت:

منم منظورم اصلا شخص خاصی نبود آقا فرهاد

فرهاد در 28/9/1390 | 10:30 گفت:

باشه حتما

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 10:05 گفت:

فرهاد يه فرهنگ لغت چاپ كن:))

فرهاد در 27/9/1390 | 22:58 گفت:

جواب بده علی

فرهاد در 27/9/1390 | 22:41 گفت:

رد=در -سلیت=سایت اعصاب نمونده واسمون که

فرهاد در 27/9/1390 | 22:40 گفت:

من کی گفتم ارتتا خوبه اگه یه جا رد اوردی که من این رو گفتم من دیگه تو این سلیت نمی یام

علی ارشدی در 27/9/1390 | 22:37 گفت:

جالبه این حرفا تا می بازیم زده میشه!!!!!!!!
وقتی می بریم آرتتا بهترینه و قتی می بازیم بدترینه
داستان داستان غوره و کشمشه

فرهاد در 27/9/1390 | 22:25 گفت:

قسم می خورم جنازه ی روسیچکی از رمزی و ارتتا بهتره در ضمن منتظر یه چنین روزی بودم که فکر نکنین الکی می گم بخدا فریمپونگ رو بذاریم جای ارتتا ازش بهتره ارتتا الان سی سالشه اگه می خواست بازیکن بشه دیگه میشد اینجور بازیکن ها فقط بدرد اورتون و اینجور تیما می خورن در گول حرف های ونگرم نخور این فقط وفقط سیاست خودشه شک ندارم این اقا از داشته های تیم هم استفاده نمی کنه چرا چون رمزی می خواد پیشرفت کنه جمع کننین بابا تا کی می خواین گول حرف های ونگر رو بخورین

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 22:25 گفت:

دس رو دلم نذار که خونه سروش جان!!

حمید فرازی در 27/9/1390 | 22:18 گفت:

فرهادداداشم چه خبره؟ هرچیزی یه حدی داره.چرا اون بازیا که میبردیم هیچوقت اینا رو نمیگفتی؟ آره آرتتا و رمسی زیاد خوب نیستن ولی توقع داری کیو بذاریم؟ به خدا منم مثل تو روسیچکیو دوس دارم ولی قبول کن دیگه خیلی ضعیفه.پارسال با بارسا یادت نیست چه شوتیایی داد؟ منم خیلی ناراحتم ولی دلیل نمیشه بازم جو سایت بریزه به هم.به خدا با اینا بازیکنا ونگر خوب نتیجه گرفته و این سیاست ونگر نیست بلکه سیاست مسئولینه.

حمید فرازی در 27/9/1390 | 22:14 گفت:

اگه پست منو میخوندید از کمالات فیل داود گقته بودم.دو پنالتی قطعی برای آرسنال و اخراج کولو توره ولی همیشه پای یک فیل داود در میان است...

فرهاد در 27/9/1390 | 22:13 گفت:

حالا که اینجوری شد بذارین واقعیت ها رو که همه میترسن بگن بگم این ارتتا به هیچ دردی نمی خوره عوضی فقط یه زمین پر کنه وسط زمین بازیکن خلاق می خوایم ونگر فکر کرده خرید کرده ارتتا جمع کننین بابا با ارتتا نمی شه قهرمان شد جکی کجایی که یادت بخیر بخدا اگه جای ارتتا ورمزی اشغال بنایون و روسیچکی بازی کنن هافبکمون آباد میشه اتتا بلد نیست خودش رو جمع کنه حالا می خواد هافبک تیمی مثل ارسنال رو جمه کنه بخدا هر چی بدبختی می کشیم از دست ونگره مسخره کرده دیگه رمزی بازیکن بشو نیست بابا بخدا اگه رابین از تیم بره کار خوبی می کنه بمونه که چی با رمزی ارتتا بازی کنه ونگر داره ارسنال رو به معنای واقعی کلمه نابود می کنه همش تقصیر ونگره تا کی جون گرایی بسه دیگه نمی دونم فردا با چه رویی برم بیرون بیچاره شدیم رفت مرگ بر سیاست های غلط ونگر اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

ماكان در 27/9/1390 | 22:07 گفت:

ممنون ، خب اينطوري بهتره . البته جالبه من فقط اينجا از اسم واقعيم استفاده كردم .

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 22:03 گفت:

darzem time bozorg be joz ye chelci zoreshon be ki resid

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 22:02 گفت:

baba 7 sale 1 jam nagereftim hata etehadiye bad fabregas 5 mahe rafte 5 jam gerefte

حمید فرازی در 27/9/1390 | 21:58 گفت:

بعد از این همه برد یه باخت هم گرفتیم.دیگه اینقدر غصه نداره باید واقع بین باشیم.تیم ما از اول هم واسه قهرمانی بسته نشده بود که بخوایم انتظار زیادی داشته باشیم.پس به آنچه هستیم افتخار کنید

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:57 گفت:

are entezar az arsenal khaili balae ye 4 romi mikhaim!!!!

سروش در 27/9/1390 | 21:56 گفت:

بله دوست من.هر جور مایلی.ولی من مشکلی با اسم شما ندارم دوست من :-)

محمودرضا معینی در 27/9/1390 | 21:55 گفت:

با این بازیکنا باید همون جزو 4تا آرزومون باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!حتما باید بازیکن جذب بشه!!!!!

ماكان در 27/9/1390 | 21:52 گفت:

شما اسمت سروش ه ؟ خب شما قديمي تري من عوض ميكنم

ماكان در 27/9/1390 | 21:51 گفت:

واقعا به اين بازي اميدوار بودم ، حيف شد ...

سروش در 27/9/1390 | 21:50 گفت:

با این بازیکن ها واقعا فکر میکردین بترکونیم.هر دو خوب بازی کردن.ولی خوب فوتباله دیگه.
انتظارات از آرسنال بالا رفته.

ماكان در 27/9/1390 | 21:48 گفت:

واقعا به اين بازي اميدوار بودم ، حيف شد ...

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:48 گفت:

مطمئنی بازی رو دیدی؟!!!!!!!!!!!!!!!!پایاپای؟!!!!!!!!!!!!!!!تو قوطی بودیما داداش!!!!!!!